اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر در تهران

تعمیر پرینتر در تهران توسط تعمیرکاران ارشد پرینتر در تهران کمک انجام می شود. تعمیرات پرینتر در تهران به دو صورت سرویس در محل و سرویس در مرکز است. تمامی خدمات تعمیرات پرینتر در مناطق تهران دارای گارانتی رسمی مرکز سخت افزار ایران می باشد.

تعمیر پرینتر در تهران

تعمیر انواع پرینتر در تهران

تعمیر انواع پرینتر در تهران کمک انجام می شود. برای آشنایی با انواع پرینتر توضیح کوتاهی ارائه می دهیم. سه نوع چاپگر رایانه ای وجود دارد که توسط مصرف کنندگان استفاده می شود: ماتریس نقطه ای و چاپگرهای جوهرافشان و لیزری. عملیات چاپ به کمک هر یک از این چاپگر ها به صورت متفاوت انجام می شود. 

چاپگر ماتریس نقطه ای از یک سر چاپ با پین هایی استفاده می کند که از طریق یک نوار جوهردار قابل تعویض به کاغذ برخورد می کند. چاپگر جوهر افشان، همچنین به عنوان چاپگر حباب جت شناخته می شود، حاوی یک هد چاپ است که در سراسر ورق کاغذ به جلو و عقب حرکت می کند، سپس کاغذ را پس از هر بار عبور به سمت بالا حرکت می دهد. 

هد چاپ، جت های ریز جوهر را روی کاغذ می اندازد تا ردیف هایی از نقاط ایجاد شود که در تصاویر و کاراکترها ایجاد می شود. در پرینترهای لیزری، یک لیزر یا دیود ساطع نور (LED) ردیف‌هایی از چراغ‌ها را به سمت درام چاپ روشن و خاموش می‌کند تا تصاویر را بسازند.

تعمیر پرینتر در محل در تهران کمک

تهران کمک خدمات در محل، سریع و قابل اعتماد را به هم وطنان عزیز در سراسر تهران ارائه می دهد. مشتریان ما به ما اعتماد می کنند تا در راستای خدمات بهتر تلاش کنیم. تهران کمک همواره تجهیزات خود را به روز نگه می دارد.

نکات کلیدی قبل از تعمیرات پرینتر

بسیاری از مشکلات چاپگر را می توان به راحتی حل کرد. اگر چاپگر کار نمی کند، اتصال شل یا گیر کردن کاغذ را بررسی کنید. کاغذ گیر کرده را معمولاً می‌توان از زیر غلتکی که به آن صفحه می‌گویند، بیرون کشید، پس از اینکه پرینتر را از برق جدا کردید.

بسیاری از مشکلات را می توان با بررسی تنظیمات نرم افزار (از جمله درایورهای چاپگر)، با راه اندازی مجدد یا با تمیز کردن و روغن کاری حل کرد. با این حال، اگر به مشکل موتور مشکوک هستید، باید تعمیر پرینتر در تهران توسط تعمیرکار پرینتر انجام شود. 

برای عیب یابی کتابچه ی راهنمای پرینتر را مطالعه کنید. بسیاری از چاپگرها کدهایی دارند که به کمک آن می توان ارور مورد نظر و قطعه ی خراب شده را تشخیص داد.

خدمات تعمیر پرینتر شامل چه برندهایی می شود؟

خدمات تعمیر را برای تمام برندها مانند : زیراکس، اچ پی، شارپ، لکسمارک، زبرا، برادر، اپسون، کیوسرا و غیره انجام می شود. تیم خدمات ما کاملاً آموزش دیده و از قطعات اصلی شرکت سازنده ی پرینتر برای تعویض قطعات استفاده می کنند:

  • تعمیر پرینتر اچ پی
  • تعمیرات پرینتر اپسون
  • تعمیر پرینتر شارپ
  • تعمیر پرینتر توشیبا
  • تعمیرات پرینتر پاناسونیک
  • تعمیر پرینتر سامسونگ
  • تعمیرات پرینتر زیراکس

کارت طلایی تعمیرات پرینتر

با استفاده از کارت طلایی تعمیر پرینتر در تهران می توانید از مزایای سرویس های سالیانه و تخفیف ویژه ی تعمیرات بهره مند شوید. سرویس حمل و نقل برای دارندگان کارت طلایی رایگان بوده و خدمات به صورت شبانه روزی انجام می شود.

تعمیر پرینتر  در امیر آباد

تعمیر پرینتر در تهران در شعبه ی اکسپرس این نمایندگی در امیر آباد با سرعت بیشتری انجام می شود. خدمات تعمیر پرینتر  در امیر آباد در محل و منزل مشتری انجام شده و نیاز به مراجعه ی حضوری نیست. 

اطلاعاتی در مورد منطقه امیر آباد برای  کاربرانی که قصد مراجعه ی حضوری به این شعبه را دارند، امیر آباد یکی از محله‌های مرکزی شهر تهران در منطقه 6 تهران است. نام خیابان اصلی آن خیابان کارگر شمالی می باشد.  

از بزرگراه همت و شهرک ولفجر و محدوده انرژی اتمی شروع می‌شود تا میدان و ایستگاه راه آهن تهران امتداد دارد. کاربرانی که در منطقه ی شش تهران زندگی می کنند برای تعمیر پرینتر در تهران به راحتی به این شعبه دسترسی دارند.

تعمیر پرینتر  در فرجام

از جمله کارگاه های تخصصی تعمیر پرینتر در تهران می توان فرجام را نام برد. این کارگاه مجهز به تمامی ابزار و تجهیزات تعمیرات پرینتر  بوده و در صورت نیاز به تعمیرات در کارگاه پرینتر  شما به این کارگاه انتقال داده شده و مورد تعمیرات تخصصی قرار می گیرد. موقعیت مکانی تعمیر پرینتر در فرجام غربی ، خیابان فرجام غربی در منطقه 4 تهران واقع شده‌است و از محله‌های علم و صنعت، نیروی دریایی و نارمک عبور می‌کند. و مکان‌های مهمی مانند شورایاری و سرای محله علم و صنعت در آن واقع شده‌اند.

کاربران پرینتر در خیابان های بزرگراه باقری، هنگام، فرجام شرقی، دکتر آیت، سراج (مظفری نیا)، طرقی، حیدرخانی، شهید طباطبائی نسب، اردیبهشت، نیروی دریایی، شهید برادران احد زاده، عبادی، رفیعی، بوعلی، برادران باقری، صالحی، آزادگان، چهل و نهم، نظامی، والائیان و … می توانند به راحتی به این شعبه دسترسی داشته باشند.

تعمیرات پرینتر در ستارخان

یکی دیگر از شعبه های تعمیرات پرینتر در تهران شعبه ستارخان است. ساکنان ستارخان می توانند بایک تماس و ثبت درخواست از خدمات تعمیر پرینتر در محل و در مرکز بهره مند شوند. 

خیابان ستارخان، خیابان دریان نو، خیابان پاتریس لومومبا، خیابان بهبودی، خیابان سازمان آب، خیابان نصرت، خیابان حبیب‌الله و خیابان شادمهر از مهم‌ترین خیابان‌های محلۀ ستارخان هستند. 

ستارخان از شرق به جمشیدیه، از شمال به محله گیشا، از غرب به محله طرشت، و جنوب به منطقه امیرآباد محدود میشود. در صورتی که در خیابان ستارخان هستید و نیاز به تعمیرات پرینتر در تهران دارید می توانید برای بهره مندی از خدمات به شعبه ی ستارخان مراجعه کنید.

تعمیر پرینتر در ولیعصر

مرکز تعمیرات تخصصی پرینتر در ولیعصر در مرکزی ترین نقطه ی تهران به شما کمک می کند تا برای دسترسی به یه مرکز معتبر دچار درد سر نشوید. شهرک ولیعصر از جمله بخش های بزرگ منطقه 18 تهران است که دارای جمعیت زیادی است که با مناطق 9، 17، 19 و سایر محله ها مجاورت دارد. میدان ولیعصر تقاطعی است که خیابان‌های ولیعصر، بلوار کشاورز و خیابان کریمخان را به یکدیگر متصل می‌کند. 

ساکنان خیابان شهید برادران بهرامی ، خیابان شهید رجایی (بازرگان سابق)، خیابان شریعتی، خیابان ولی محمدی، خیابان یاسر، خیابان پژاوند، خیابان شهید شعبانعلی عسگری، خیابان طالقانی، خیابان آقابابائیان، خیابان بنایی، خیابان شهید کاکی، خیابان شهید دانش آموز ، خیابان سجادی ، خیابان سیدالشهدا و…به راحتی به این شعبه دسترسی دارند و می توانند از خدمات تعمیر پرینتر در تهران بهره مند شوند.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *