اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر در تهران

تعمیر پرینتر در تهران توسط تعمیرکاران ارشد پرینتر در تهران کمک انجام می شود. تعمیرات پرینتر در تهران به دو صورت سرویس در محل و سرویس در مرکز است. تمامی خدمات تعمیرات پرینتر در مناطق تهران دارای گارانتی رسمی مرکز سخت افزار ایران می باشد.

تعمیر پرینتر در تهران

تعمیر انواع پرینتر در تهران

تعمیر انواع پرینتر در تهران کمک انجام می شود. برای آشنایی با انواع پرینتر توضیح کوتاهی ارائه می دهیم. سه نوع چاپگر رایانه ای وجود دارد که توسط مصرف کنندگان استفاده می شود: ماتریس نقطه ای و چاپگرهای جوهرافشان و لیزری. عملیات چاپ به کمک هر یک از این چاپگر ها به صورت متفاوت انجام می شود. 

چاپگر ماتریس نقطه ای از یک سر چاپ با پین هایی استفاده می کند که از طریق یک نوار جوهردار قابل تعویض به کاغذ برخورد می کند. چاپگر جوهر افشان، همچنین به عنوان چاپگر حباب جت شناخته می شود، حاوی یک هد چاپ است که در سراسر ورق کاغذ به جلو و عقب حرکت می کند، سپس کاغذ را پس از هر بار عبور به سمت بالا حرکت می دهد. 

هد چاپ، جت های ریز جوهر را روی کاغذ می اندازد تا ردیف هایی از نقاط ایجاد شود که در تصاویر و کاراکترها ایجاد می شود. در پرینترهای لیزری، یک لیزر یا دیود ساطع نور (LED) ردیف‌هایی از چراغ‌ها را به سمت درام چاپ روشن و خاموش می‌کند تا تصاویر را بسازند.

تعمیر پرینتر در محل در تهران کمک

تهران کمک خدمات در محل، سریع و قابل اعتماد را به هم وطنان عزیز در سراسر تهران ارائه می دهد. مشتریان ما به ما اعتماد می کنند تا در راستای خدمات بهتر تلاش کنیم. تهران کمک همواره تجهیزات خود را به روز نگه می دارد.

نکات کلیدی قبل از تعمیرات پرینتر

بسیاری از مشکلات چاپگر را می توان به راحتی حل کرد. اگر چاپگر کار نمی کند، اتصال شل یا گیر کردن کاغذ را بررسی کنید. کاغذ گیر کرده را معمولاً می‌توان از زیر غلتکی که به آن صفحه می‌گویند، بیرون کشید، پس از اینکه پرینتر را از برق جدا کردید.

بسیاری از مشکلات را می توان با بررسی تنظیمات نرم افزار (از جمله درایورهای چاپگر)، با راه اندازی مجدد یا با تمیز کردن و روغن کاری حل کرد. با این حال، اگر به مشکل موتور مشکوک هستید، باید تعمیر پرینتر در تهران توسط تعمیرکار پرینتر انجام شود. 

برای عیب یابی کتابچه ی راهنمای پرینتر را مطالعه کنید. بسیاری از چاپگرها کدهایی دارند که به کمک آن می توان ارور مورد نظر و قطعه ی خراب شده را تشخیص داد.

خدمات تعمیر پرینتر شامل چه برندهایی می شود؟

خدمات تعمیر را برای تمام برندها مانند : زیراکس، اچ پی، شارپ، لکسمارک، زبرا، برادر، اپسون، کیوسرا و غیره انجام می شود. تیم خدمات ما کاملاً آموزش دیده و از قطعات اصلی شرکت سازنده ی پرینتر برای تعویض قطعات استفاده می کنند:

 • تعمیر پرینتر اچ پی
 • تعمیرات پرینتر اپسون
 • تعمیر پرینتر شارپ
 • تعمیر پرینتر توشیبا
 • تعمیرات پرینتر پاناسونیک
 • تعمیر پرینتر سامسونگ
 • تعمیرات پرینتر زیراکس

تعمیر درام پرینتر

تعمیر درام پرینتر یکی از خدمات نمایندگی تعمیر پرینتر بوده که توسط تکنسین های مجرب انجام می شود. درام به عنوان یکی از بخش های مهم پرینتر شناخته شده و در کیفیت چاپ بسیار اثرگذار است. بنابراین در صورت بروز مشکل در این قطعه، کیفیت چاپ نیز کاهش چشمگیری پیدا می کند.

بروز صدای جیر جیر در پرینتر، چاپ کم رنگ اسناد و تصاویر، تکرار تصویر در پرینتر، ایراد در اتصالات درام، ایجاد خطوط سفید روی پرینت، چسبیدن کاغذ و گیر کردن آن به درام و غیره از مشکلات پرینتر هستند که از خرابی درام نشات می گیرند. بنابراین در صورت مشاهده هر یک از این موارد، باید سریعا برای تعمیر یا تعویض این قطعه اقدام نمایید.

تعمیر کاغذکش پرینتر

استفاده مداوم و طولانی مدت از چاپگر ممکن است باعث ساییدگی پدهای کاغذکش آن شود و یا میله نگهدارنده مخصوص از جای خود بیفتد که باعث مشکل در عملکرد چاپگر می‌شود. در چنین شرایطی، تمیز کردن پیکاپ کافی نیست و برای تعمیر کاغذکش پرینتر، حتما باید به یک تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید. کارشناس مربوطه با بررسی مشکل، قطعات مختلف پیکاپ را تعمیر یا تعویض می‌کند تا مشکل رفع شود.

توصیه می‌شود اگر اطلاعات کافی ندارید و ساختار پیکاپ را به خوبی نمی‌شناسید، به هیچ عنوان خودتان حتی اقدام به تمیز کردن پیکاپ نکنید.

شارژ کارتریج پرینتر

کارتریج یکی از قطعات مهم پرینتر بوده که پس از گذشت مدت زمانی بسته به نوع پرینتر، جوهر یا پودر آن تمام شده و باعث کم رنگ شدن چاپ می شود. در این شرایط باید از متخصصان تعمیر پرینتر درخواست کمک کنید تا برای شارژ کارتریج مراجعه نمایند.

با توجه به نوع پرینتر که از نوع لیزری بوده یا جوهرافشان، می توانید برای شارژ کارتریج اقدام کنید. شارژ کارتریج جوهرافشان کاری استاندارد نبوده و ممکن است باعث آسیب به دستگاه شود. اما کارتریج پرینترهای لیزری را می توانید به راحتی شارژ کرده و با کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت چاپ، مجددا آن را استفاده نمایید.

تعمیر غلطک پرینتر

خرابی غلطک پرینتر یکی از ایراداتی بوده که می تواند در تمام پرینترها فارغ از برند و مدل آن ها اتفاق بیفتد. غلطک پرینتر قطعه ای بوده که باعث هدایت کاغذ به بیرون از دستگاه شده و خراب شدن آن می تواند فرایند خارج شدن کاغذ از پرینتر را با اختلال روبرو کند.

در صورتی که از کاغذ پاره شده استفاده شود، یک جسم خارجی بین محورهای کاغذکش وجود داشته باشد، از کاغذ نامناسب و غیر استاندارد استفاده گردد و مواردی از این قبیل، کاغذکشی محورها به درستی انجام نشده و باید برای تعمیر پرینتر اقدام کنید. همچنین شما می توانید با تمیز کردن دوره ای غلطک های پرینتر، علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه، کیفیت چاپ را نیز افزایش دهید و از جمع شدن، کشیدگی و گیر کردن کاغذ جلوگیری کنید.

کارت طلایی تعمیرات پرینتر

با استفاده از کارت طلایی تعمیر پرینتر در تهران می توانید از مزایای سرویس های سالیانه و تخفیف ویژه ی تعمیرات بهره مند شوید. سرویس حمل و نقل برای دارندگان کارت طلایی رایگان بوده و خدمات به صورت شبانه روزی انجام می شود.

هزینه تعمیر پرینتر

هزینه تعمیر پرینتر  یکی از مواردی بوده که برای مشتریان از اهمیت زیادی برخوردار است. باید بدانید که عوامل متعددی در تخمین و برآورد هزینه تعمیرات پرینتر اثرگذار هستند. برند دستگاه، مدل آن، قدیمی یا جدید بودن دستگاه، نوع پرینتر اعم از لیزری، جوهر افشان یا سوزنی، رنگی یا سیاه و سفید بودن چاپگر، تک کاره یا چند کاره بودن دستگاه، همگی بر تعیین هزینه تعمیر چاپگر موثر هستند.

با خرابی پرینتر، باید از تکنسین های نمایندگی درخواست مراجعه و عیب یابی دستگاه را داشته باشید. آن ها با حضر در محل مورد نظر شما، دستگاه را بررسی کرده و قطعه معیوب را تشخیص می دهند. سپس شما را در جریان هزینه تعمیر یا تعویض قطعه معیوب قرار می دهند.

علاوه بر موارد ذکر شده، هزینه های مربوط به ایاب و ذهاب تکنسین ها به محل و یا در صورت نیاز منتقل کردن چاپگر به نمایندگی برای تعمیر و میزان اجرت تعمیرکاران، بر هزینه نهایی تعمیر دستگاه تاثیر دارند. همچنین در صورتی که قطعات اورجینال را جایگزین قطعات معیوب کرده باشند، هزینه تعمیر افزایش خواهد یافت.

تعمیر پرینتر  در امیر آباد

تعمیر پرینتر در تهران در شعبه ی اکسپرس این نمایندگی در امیر آباد با سرعت بیشتری انجام می شود. خدمات تعمیر پرینتر  در امیر آباد در محل و منزل مشتری انجام شده و نیاز به مراجعه ی حضوری نیست. 

اطلاعاتی در مورد منطقه امیر آباد برای  کاربرانی که قصد مراجعه ی حضوری به این شعبه را دارند، امیر آباد یکی از محله‌های مرکزی شهر تهران در منطقه 6 تهران است. نام خیابان اصلی آن خیابان کارگر شمالی می باشد.  

از بزرگراه همت و شهرک ولفجر و محدوده انرژی اتمی شروع می‌شود تا میدان و ایستگاه راه آهن تهران امتداد دارد. کاربرانی که در منطقه ی شش تهران زندگی می کنند برای تعمیر پرینتر در تهران به راحتی به این شعبه دسترسی دارند.

تعمیر پرینتر  در فرجام

از جمله کارگاه های تخصصی تعمیر پرینتر در تهران می توان فرجام را نام برد. این کارگاه مجهز به تمامی ابزار و تجهیزات تعمیرات پرینتر  بوده و در صورت نیاز به تعمیرات در کارگاه پرینتر  شما به این کارگاه انتقال داده شده و مورد تعمیرات تخصصی قرار می گیرد. موقعیت مکانی تعمیر پرینتر در فرجام غربی ، خیابان فرجام غربی در منطقه 4 تهران واقع شده‌است و از محله‌های علم و صنعت، نیروی دریایی و نارمک عبور می‌کند. و مکان‌های مهمی مانند شورایاری و سرای محله علم و صنعت در آن واقع شده‌اند.

کاربران پرینتر در خیابان های بزرگراه باقری، هنگام، فرجام شرقی، دکتر آیت، سراج (مظفری نیا)، طرقی، حیدرخانی، شهید طباطبائی نسب، اردیبهشت، نیروی دریایی، شهید برادران احد زاده، عبادی، رفیعی، بوعلی، برادران باقری، صالحی، آزادگان، چهل و نهم، نظامی، والائیان و … می توانند به راحتی به این شعبه دسترسی داشته باشند.

تعمیرات پرینتر در ستارخان

یکی دیگر از شعبه های تعمیرات پرینتر در تهران شعبه ستارخان است. ساکنان ستارخان می توانند بایک تماس و ثبت درخواست از خدمات تعمیر پرینتر در محل و در مرکز بهره مند شوند. 

خیابان ستارخان، خیابان دریان نو، خیابان پاتریس لومومبا، خیابان بهبودی، خیابان سازمان آب، خیابان نصرت، خیابان حبیب‌الله و خیابان شادمهر از مهم‌ترین خیابان‌های محلۀ ستارخان هستند. 

ستارخان از شرق به جمشیدیه، از شمال به محله گیشا، از غرب به محله طرشت، و جنوب به منطقه امیرآباد محدود میشود. در صورتی که در خیابان ستارخان هستید و نیاز به تعمیرات پرینتر در تهران دارید می توانید برای بهره مندی از خدمات به شعبه ی ستارخان مراجعه کنید.

تعمیر پرینتر در ولیعصر

مرکز تعمیرات تخصصی پرینتر در ولیعصر در مرکزی ترین نقطه ی تهران به شما کمک می کند تا برای دسترسی به یه مرکز معتبر دچار درد سر نشوید. شهرک ولیعصر از جمله بخش های بزرگ منطقه 18 تهران است که دارای جمعیت زیادی است که با مناطق 9، 17، 19 و سایر محله ها مجاورت دارد. میدان ولیعصر تقاطعی است که خیابان‌های ولیعصر، بلوار کشاورز و خیابان کریمخان را به یکدیگر متصل می‌کند. 

ساکنان خیابان شهید برادران بهرامی ، خیابان شهید رجایی (بازرگان سابق)، خیابان شریعتی، خیابان ولی محمدی، خیابان یاسر، خیابان پژاوند، خیابان شهید شعبانعلی عسگری، خیابان طالقانی، خیابان آقابابائیان، خیابان بنایی، خیابان شهید کاکی، خیابان شهید دانش آموز ، خیابان سجادی ، خیابان سیدالشهدا و…به راحتی به این شعبه دسترسی دارند و می توانند از خدمات تعمیر پرینتر در تهران بهره مند شوند.

سوالات متداول تعمیرات پرینتر

علت جمع شدن کاغذ پرینتر چیست؟

جمع شدن کاغذ پرینتر یکی از مشکلات متداولی است که می تواند کار کاربران را با اختلال روبرو کرده و آن را متوقف سازد. این مشکل علاوه بر کلافه کردن کاربران، می تواند به مرور چاپگر را نیز دچار خرابی کرده و دستگاه را از کار بیندازد.

جمع شدن کاغذ پرینتر دلایل متعددی دارد که شامل کثیفی رولر، وجود رطوبت و گرد و غبار در تونر، تنظیمات نامناسب پرینتر، دمای پایین یا بالای کاغذ، مستهلک شدن غلتک پرینتر، استفاده از کاغذ با اندازه نامناسب، نازک بودن بیش از حد یا ضخامت زیاد کاغذ، مرطوب بودن کاغذ، کثیف بودن غلتک و … می شود.

روی کاغذهای چاپ شده لکه های سیاه افتاده، علت چیست؟

یکی دیگر از مشکلاتی که در هنگام استفاده از پرینترها رایج است، وجود لکه های سیاه روی کاغذهای چاپ شده است. در صورتی که این مشکل به موقع عیب یابی و برطرف نشود، می تواند دستگاه را خراب کرده و فرایند چاپ را متوقف نماید.

وجود لکه های سیاه روی برگه های چاپ شده باعث ناخوانا شدن متن و یا جمع شدن جوهر روی کاغذ می شود. این لکه ها گاهی کم رنگ و گاه پر رنگ بوده و باعث خراب شدن کاغذها، اسناد و تصاویر چاپ شده می شود. لکه افتادن روی کاغذهای چاپ شده توسط پرینتر دلایل متعددی دارد که از قرار زیر هستند:

 • کثیف بودن شیشه پرینتر
 • وجود مشکلات نرم افزاری در پرینتر
 • استفاده کردن از کاغذ نامرغوب در چاپ
 • خراب بودن هد چاپ پرینتر

علت روشن نشدن پرینتر چیست؟

روشن نشدن پرینتر یکی از اتفاقات نگران کننده بوده که دلایل مختلفی باعث ایجاد این اختلال می شوند. باز بودن درب های پوششی پرینتر، آسیب دیدگی کابل برق، معیوب بودن پریز برق متصل به چاپگر، وجود مشکلات نرم افزاری، خرابی مین برد پرینتر، خرابی برد پاور آن، آسیب دیدگی برد تغذیه و موارد دیگر باعث می شوند پرینتر روشن نشود.

چرا پرینتر سفید چاپ می کند؟

سفید چاپ کردن پرینتر یکی از مشکلات رایج بوده که پس از خارج شدن کاغذ از دستگاه، هیچ تصویر یا نوشته ای روی آن چاپ نشده است. این اختلال که دلایل متعددی دارد، برخی از آن ها نرم افزاری بوده و برخی دیگر سخت افزاری. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید، ابتدا تنظیمات پرینتر را بررسی کنید. در صورت عدم رفع مشکل، باید خرابی لیزر، ایراد در کارتریج و خرابی درام را نیز مورد بررسی قرار دهید.

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر موبایل به همراه گارانتی خدمات
تعمیر موبایل (تهران،کرج،مشهد و سایر شهرستان ها)