اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در مجموعه تهران کمک است. شما با استفاده از خدمات  نمایندگی تعمیرات تلویزیون می توانید سرویس و عیب یابی این دستگاه را در مدت زمان کم و به صورت حرفه ای انجام داده و آن را در موعد مقرر تحویل بگیرید.

با توجه به پیچیدگی های ساختاری تلویزیون، این دستگاه ممکن است تحت شرایط خاص و بر اثر عوامل آسیب رسان، دچار ایراد در عملکرد شده و در دریافت سیگنال از آنتن و یا نمایش تصاویر با مشکلاتی روبرو شود. این ایرادات باید به دست تکنسین های حرفه ای حاضر در نمایندگی های مجاز، بررسی شده و دلایل بروز آن‌ها، برطرف گردد؛ بنابراین شما می توانید با مراجعه به نمایندگی تهران کمک، این دستگاه را توسط کادر مجرب و متخصص این مجموعه، عیب یابی و تعمیر کنید. خدمات در این مرکز به صورت گارانتی شده به مشتریان عرضه شده و هزینه ها کاملاً مقرون به صرفه هستند.

تعمیر تلویزیون

نمایندگی تعمیر تلویزیون

تهران کمک جزو معتبرترین مراکز تعمیر انواع تلویزیون به شمار می آید که سابقه ای درخشان در این حوزه دارد. تیم فنی این مجموعه از میان افراد متخصص و دانش آموخته انتخاب شده اند. از این رو توانایی عیب یابی و تعمیر تلویزیون در سریع ترین زمان ممکن را دارند.

استفاده از تجهیزات به روز و متدهای روز دنیا برای تعمیر تلویزیون در این مرکز، سبب شده تا کیفیت تعمیرات در این نمایندگی در بالاترین سطح بوده و رضایت متقاضیان، جلب شود. لازم به ذکر است در این مجموعه، تکنسین ها تمام سعی خود را برای تعمیر قطعه فابریک دستگاه گذاشته و از تعویض آنها تا حد امکان خودداری می کنند؛ اما چنانچه نیاز به تعویض باشد، قطعات اورجینال را جایگزین خواهند کرد که این امر، خود در افزایش کیفیت و کارایی دستگاه و همچنین بالا رفتن طول عمر این محصول نقش بسزایی دارد.

تعمیرات تلویزیون در محل

یکی از خدمات کارآمد ارائه شده توسط تهران کمک، نمایندگی تعمیر تلویزیون، ارائه خدمات در محل است. با توجه به این که ممکن است امکان جابجایی و انتقال این دستگاه به محل نمایندگی برای تمامی کاربران وجود نداشته باشد، این مرکز با ارائه خدمات در محل، مشکل را برای کاربران برطرف نموده است.

متقاضیان دریافت خدمات تعمیر تلویزیون در محل می توانند به صورت آنلاین و یا تلفنی، درخواست خود را در این مرکز ثبت کنند. کارشناسان مجموعه با آنها تماس گرفته و پس از انجام هماهنگی های لازم، تکنسین ها را در زمان مقرر به آدرس یاد شده اعزام می کنند.

تکنسین ها با تجهیزات کامل در محل حاضر شده و پس از عیب یابی، اقدامات لازم جهت تعمیر دستگاه را انجام خواهند داد.

تعمیر تلویزیون ال سی دی

ممکن است تکنولوژی به کار رفته در صفحه نمایش تلویزیون های ال سی دی قدیمی شده باشد و شرکت ها تولیدات کمتری را به آن اختصاص دهند، با این حال هنوز هم افراد زیادی از چنین تلویزیون هایی استفاده می کنند. اگر شما هم از مشتریای هستید که ال سی دی دارید، نگران ایرادات تلویزیون خود نباشید. 

با هر مشکلی اعم از خطوط افقی و عمودی، پیکسل سوختگی یا هرگونه ایراد دیگری در نمایش تصاویر که مواجه هستید، می توانید برای تعمیر تلویزیون خود با ما تماس بگیرید. تکنسین های واحد تعمیرات تلویزیون ما، به خوبی با نحوه رفع مشکلات تلویزیون های ال سی آشنا هستند و می توانند در کمترین زمان ممکن ایراد را حل کنند.

تعمیر تلویزیون ال ای دی

در حال حاضر بیشتر تلویزیون های موجود در بازار پنل ال ای دی دارند. در این تکنولوژی خاص از نور پس زمینه متفاوتی نسبت به تلویزیون های ال سی دی استفاده می شود. به این ترتیب اگر در نمایش تصویر دچار ایراد شوند، لازم است روش های تعمیری مخصوص به خودشان اعمال شود. 

از همین جهت زمانی که تماس بگیرید، تکنسین های تعمیر تلویزیون ابتدا مدل و نوع دستگاه را از شما جویا شده و سپس نظر اولیه خود را در مورد دلیل ایرادی که با آن روبرو شده اید، می دهند. به طور کلی تلویزیون های ال ای دی ممکن است با انواع ایرادات عدم نمایش تصویر، قطع و وصل شدن آن، سیاه شدن قسمتی از صفحه نمایش و غیره مواجه شوند که رفع آن ها در اکثر موارد به راحتی صورت می گیرد.

تعمیر تلویزیون پلاسما

پلاسما یکی از فناوری های پیشرفته در دنیای تلویزیون است. با وجود کیفیت تصویر بالا و رنگ های زنده، این تلویزیون ها ممکن است نیاز به تعمیرات دوره ای داشته باشند. تعمیر تلویزیون پلاسما ممکن است به دلیل اشکالات مختلفی از جمله عیب در قطعات الکترونیکی، مشکلات در برق و یا مشکلات نمایشگر نیاز شود.

برای تعمیر تلویزیون پلاسما، اولین قدم معمولاً تشخیص دقیق مشکل است. این کار توسط تکنسین های حرفه ای صورت می گیرد که با استفاده از ابزارهای خاص و دانش فنی خود، مشکل را تشخیص داده و سپس به تعمیر تلویزیون پلاسما می پردازند. در برخی موارد، تعمیرات ممکن است نیاز به تعویض قطعات خاصی داشته باشد که باید از طریق تأمین کنندگان معتبر تهیه شود.

بعد از تشخیص و تعمیر مشکل، تکنسین ها معمولاً تست های لازم را روی تلویزیون انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که مشکل برطرف شده است و تلویزیون به درستی عمل می کند. در صورت لزوم، تنظیمات و پارامترهای تصویری نیز بررسی و تنظیم مجدد می‌شوند تا تجربه تماشای بهتری برای کاربر فراهم شود. 

در نهایت، پس از تعمیر تلویزیون پلاسما، ممکن است تکنسین‌ها نکات و راهنمایی هایی به کاربر بدهند تا از نگهداری و استفاده صحیح از تلویزیون برخوردار شود و مشکلات احتمالی در آینده کاهش یابد.

تعمیر تلویزیون تمامی برندها

خدمات تعمیر تلویزیون در تهران شامل تمامی برند های سامسونگ ، ال جی ، سونی ، پاناسونیک و…میشود.فروش و تعویض قطعات نیز شامل خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون میباشد.

خدمات تعمیر تلویزیون

تلویزیون ها به تناسب کارکردی که دارند دارای ساختمانی متشکل از قطعات مختلف هستند. از این رو بروز ایراد در هر کدام از این قطعات می تواند باعث اختلال در عملکرد این دستگاه شود. به همین دلیل توصیه می شود در نگهداری و استفاده از این دستگاه، نهایت دقت را به خرج داده و از آب خوردگی آن، وارد کردن ضربه به دستگاه و … جلوگیری کنید.

اما در برخی موارد ممکن است بر اثر عوامل مختلفی با ایرادات متفاوت در عملکرد این محصول مواجه باشیم. در این موارد باید از خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون استفاده نموده و خرابی را به صورت تخصصی برطرف نمود. از جمله این خرابی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آب خوردگی تلویزیون
  • سایه شدن تصویر تلویزیون
  • ایجاد لکه های سیاه روی تلویزیون
  • به هم ریختن رنگ تلویزیون
  • بروز مشکل در پخش صدای تلویزیون
  • وجود هاله ای رنگی بر روی صفحه نمایش تلویزیون
  • و …

تعمیرات آب خوردگی تلویزیون

اشکالات ناشی از آبخوردگی تلویزیون چه به بدترین دلیل یعنی ریختن مستقیم مایعات روی آن رخ دهد، چه به دلیل رطوبت محیط باشد، اشکالی جدی است. توصیه می کنیم به محض اینکه نشانه های آب خوردگی اعم از خرابی پنل و صفحه نمایش، خرابی بلندگوها، ایراد در دریافت سیگنال های کنترل از راه دور و غیره مواجه شدید، برای تعمیر تلویزیون خود اقدام کنید. 

اگر به مشکل آب خوردگی تلویزیون به موقع رسیدگی نشود، ممکن است ایراد وارد شده رفع نشود. به ویژه که ماندن رسوب مایعات در دستگاه کار را دشوارتر می کند.

تعمیرات به هم ریختن رنگ تلویزیون

به هم ریختن رنگ تلویزیون یکی از مشکلات شایعی است که ممکن است در طول عمر استفاده از تلویزیون رخ دهد. وقتی رنگ تلویزیون به هم ریخته باشد، تصاویر نمایش داده شده روشنایی، وضوح و کیفیت خود را از دست می‌دهند و تماشای آن ها دشوار خواهد شد.

دلایل به هم ریختن رنگ تلویزیون ممکن است متنوع باشد. یکی از دلایل شایع این است که اگر تنظیمات رنگ تلویزیون شما به طور نادرست تنظیم شده باشد، ممکن است رنگ ها به هم بریزند و تصاویر نامطلوبی را نمایش دهند. در این صورت، می توانید به منوی تنظیمات تلویزیون خود بروید و تنظیمات رنگ ها را به حالت پیش فرض یا تنظیمات استاندارد بازگردانید.

البته ممکن است ایراد سخت افزاری هم در کار باشد، اگر تنظیمات را تغییر دادید و مشکل حل نشد، باید بررسی شود که چرا پنل تلویزیون نمی تواند رنگ ها را به درستی نمایش دهد. آیا پیکسل ها ایراد دارند یا این که سیگنال ها از مین برد به درستی به سمت پنل هدایت نمی شوند؟ 

در این زمان باید اجازه دهید تکنسین تعمیرات تلویزیون دستگاه را بررسی کرده و نتیجه عیب یاب را به شما اعلام کند. در نهایت می تواند با انجام تعمیرات لازم مشکل را حل کند.

تعمیر مین برد تلویزیون

یکی از اصلی ترین قطعاتی که در ساختمان تلویزیون ها وجود دارد، مین برد یا مادربرد است. این قطعه با عملکرد خود، اطلاعات دستگاه را پردازش کرده و سیگنال های ارسالی به بخش های مختلف را کنترل و مدیریت می کند. به این ترتیب شاهد عملکرد دقیق تلویزیون ها هستیم؛ اما مواردی همچون اتصال کابل HDMI غیر اورجینال، روشن ماندن تلویزیون برای ساعت های متمادی، آب خوردگی دستگاه، نوسانات برق و … باعث می شوند تا این قطعه دچار آسیب شود.

در این حالت برای تعمیر تلویزیون باید به نمایندگی مجاز تعمیرات این محصول مراجعه کرده و ایراد به وجود آمده را عیب یابی نمود. تکنسین ها با بررسی دقیق عامل اصلی خرابی مین برد، این قطعه را تعمیر و یا تعویض نموده و مشکل را برطرف می کنند.

تعمیر فلت تلویزیون

منظور از فلت تلویزیون، اتصالی است که باعث ارسال سیگنال های تصاویر به صفحه نمایش می شود. این قطعه ممکن است تحت تأثیر عوامل مختلفی دچار ایراد شود. در صورتی که با تیره شدن تصویر صفحه نمایش تلویزیون، عدم نمایش تصویر از صفحه نمایش، شکسته شدن صفحه نمایش و وجود خطوط افقی در صفحه نمایش مواجه شدید مطمئن باشید که فلت دستگاه ایراد پیدا کرده است.

عوامل مانند آب خوردگی، اتصال و عواملی از این دست باعث خرابی فلت شده و شما را نیازمند استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون خواهد کرد. در این موارد، تکنسین ها با بررسی عامل ایجاد مشکل، این قطعه را تعمیر و یا تعویض نموده و ایراد تلویزیون را رفع می کنند.

تعمیرات بک لایت تلویزیون

نور زمینه یا بک لایت، عاملی است که موجب می شود تا پیکسل های موجود در صفحه نمایش تلویزیون، روشن شده و تصاویر با رنگ های متنوع و شفاف قابل دیدن باشند. زمانی که این بخش از دستگاه با مشکل مواجه شود، نمایش تصاویر با اختلال روبرو می شود. از این رو در چنین مواردی توصیه می شود با تهران کمک، نمایندگی تعمیر تلویزیون تماس گرفته و از خدمات آن جهت تعمیر این بخش از تلویزیون کمک بگیرید.

تعمیر پنل تلویزیون

پنل تلویزیون در واقع همان صفحه نمایش دستگاه است که بر اساس مدل تلویزیون ممکن است در انواع LED، LCD، OLED و QLED باشد. در صورتی که این بخش با ایراد مواجه شود تصاویر با کیفیت به کاربران نمایش داده نشده و یا ممکن است اصلاً تصویری از این صفحه نشان داده نشود. در این موارد باید با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون، عیب یابی دقیقی صورت گرفته و با تعمیر و یا تعویض پنل، مشکل برطرف شود.

تعمیرات برد تیکان تلویزیون

برد تیکان در تلویزیون نقش مهمی در انتقال تصویر دارد و برای حفظ وضوح و رنگ‌های درست در تصویر، عملکرد صحیح آن بسیار حیاتی است. اگر برد تیکان آسیب ببیند، ممکن است تصویر تلویزیون دچار کاهش وضوح شده و رنگ‌ها مخلوط شوند. عوامل مختلفی وجود دارند که ممکن است بر هزینه تعمیر برد تیکان تأثیر بگذارند: اولین عامل موثر بر هزینه تعمیر برد تیکان، نوع خرابی و جزئیات آن است. 

اگر خرابی جزئی باشد، هزینه کمتر است، اما در صورت خرابی گسترده و نیاز به تعویض قطعات، هزینه افزایش می‌یابد. دومین عامل تأثیرگذار بر هزینه تعمیر برد تیکان، نوع و مدل تلویزیون است. هر تلویزیون از بردهای تیکان متفاوتی استفاده می‌کند که در تعمیر آن تأثیرگذار است. 

سومین عامل مهم، مکان و تخصص تعمیر کاران است که می‌تواند هزینه را تحت تأثیر قرار دهد. انتخاب منطقه تعمیر و تجربه تکنسین‌ها نقش مهمی در هزینه دارد اما کیفیت و دقت کار تعمیر را تضمین می‌کند.

4.7/5(12 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *