اشتراک گذاری

تعمیر تبلت در تهران

تعمیر تبلت در تهران به صورت تضمینی در تهران کمک انجام می گردد. از آنجا که تبلت‌ های امروزی از نظر ساختار شباهت بسیاری به هم دارند، خدمات این مجموعه تعمیر برندهای مختلف را شامل می شود. برای رفع مشکلاتی مانند خراشیده شدن لنز دوربین، تخلیه سریع باتری، قطع شدن صدا، تعمیر هارد، تعویض ال سی دی و سایر موارد می توانید روی این شرکت حساب کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با خدمات تعمیر تبلت در تهران  بیشتر آشنا شوید.

تعمیر تبلت در تهران

نمایندگی تعمیر تبلت در تهران

استفاده از کابل های نامرغوب، ضربه خوردن و سایر عوامل باعث خرابی تبلت می شوند. امروزه یافتن شرکتی که بتواند دستگاه را به طور کامل و با استفاده از تجهیزات مطمئن تعمیر کند، بسیار مشکل است. زیرا تعمیرکار باید دوره های آموزشی لازم را سپری کرده و به انواع ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری تبلت مسلط باشد.

نمایندگی تعمیر تبلت در تهران با برخورداری از کادری مجرب و با استفاده از تجهیزات مدرن و تخصصی عیوب دستگاه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و در سطح کیفی بالا برطرف می کند. تبلت هایی که به این مرکز سپرده می شوند کیفیت اولیه خود را بازیافته و عملکرد مطلوبی خواهند داشت. فرقی نمی کند که برند تبلت شما از چه نوعی باشد، در هر صورت می توانید از خدمات فوق تخصصی این مجموعه که همراه با ضمانت است، بهره مند شوید.

خدمات تعمیر تبلت در تهران

کلیه عیوب سخت افزاری و نرم افزاری تبلت های ایسوس، سامسونگ، لنوو و غیره در این مجموعه رفع می گردد. از جمله خدمات تعمیر تبلت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعمیرات مربوط به برد
  • تعمیر یا تعویض دوربین تبلت
  • تعویض ال سی دی و تاچ
  • تعمیر و تعویض اسپیکر ، باند و میکروفن
  • تعویض باتری تبلت
  • نصب رام
  • برطرف کردن عیوب مربوط به آی سی
  • رفع ایرادات مربوط به پلیت و سوئیچ آنتن
  • فلش کردن تبلت

هزینه تعمیرات تبلت

هزینه تعمیر تبلت در تهران به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که عبارتند از:

شدت و نوع خرابی

با توجه به این که وسعت خرابی به چه میزان باشد، هزینه تعمیر فرق می کند. همچنین هزینه رفع خرابی های سخت افزاری نسبت به نواقص نرم افزاری بیشتر است. گاهی اختلالات نرم افزاری دستگاه با یک فلش کردن برطرف می شود و گاهی هم نیاز است که قطعاتی همچون ال سی دی تعویض گردد که مسلما نیاز به هزینه بیشتری دارد.

تعمیر یا تعویض قطعه آسیب دیده

این که مشکل قطعه آسیب دیده با تعمیر رفع شود یا نیاز به تعویض داشته باشد، نیز در مجموع هزینه های تعمیرات اثرگذار است. در هر صورت قبل از عیب یابی تبلت توسط متخصصین نمی توان نظر قطعی در مورد قیمت تعمیرات بیان کرد.

برند تبلت

فاکتور دیگری که در هزینه تعمیر تبلت تاثیر دارد، برند آن است. به عنوان مثال هزینه تعمیر تبلت های چینی به مراتب کمتر سایر برندها است. یا مثلا در مورد برند هووای گاهی هزینه تعمیر آن قدر زیاد می شود که خرید یک تبلت جدید گزینه بهتری است.

دستمزد تعمیرکار

بخش از هزینه تعمیرات نیز به سختی کار و مدت زمانی که کارشناس صرف عیب یابی و رفع نواقص دستگاه می کند، بستگی دارد. مسلما هر چه که وقت بیشتری از تعمیرکار گرفته شود، متناسب با آن هزینه تعمیرات نیز افزایش می یابد.

تعمیر تبلت در محل

از جمله خدمات منحصر به فرد این مرکز تعمیر تبلت در محل است. فرقی نمی کند که در کجای تهران ساکن هستید، در هر صورت می توانید از این خدمات بهره ببرید. البته لازم به ذکر است که اگر مشکل دستگاه جدی نباشد، رفع عیوب در محل انجام می گیرد. اما اگر وسعت خرابی زیاد باشد و تعمیر تبلت در تهران نیاز به تجهیزات زیادی داشته باشد، دستگاه شما به تعمیرگاه منتقل می گردد.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *