اشتراک گذاری

تعمیر لباسشویی در تهران

تعمیر لباسشویی در تهران برندهای مختلفی همچون الکترواستیل، بوش، اسنوا و غیره را شامل می شود. ایرادات رایج ماشین لباسشویی خرابی میکروسوییچ، نقص در برد الکترونیکی، صدمه دیدن زبانه درب، خراب شدن دکمه پاور و مواردی از این قبیل هستند. متخصصین ما نخست کار عیب یابی ماشین را آغاز کرده و سپس با توجه به شدت خرابی، اقدام به تعمیر یا تعویض قطعات می کنند. بنابراین می توانید با خیال آسوده تعمیر ماشین لباسشویی در تهران را به مجموعه تهران کمک بسپارید.

تعمیر لباسشویی در تهران

تعمیرات لباسشویی در محل

چنانچه ماشین لباسشویی شما دچار ایراد شد، می توانید به راحتی از خدمات تکنسین در محل تهران کمک بهره مند شوید. طبیعی است ماشین لباسشویی دستگاهی نیست که بتوانید آن را به راحتی جا به جا کنید. به همین دلیل هم تکنسین ما در محل حاضر شده و آن را عیب یابی خواهد کرد. 

چنانچه امکان تعمیر در محل وجود داشته باشد، این کار انجام خواهد شد، در غیر این صورت تکنسین دستگاه را پذیرش کرده و با خود به محل تعمیرگاه خواهد برد. توجه داشته باشید که برخی تعمیرات ماشین لباسشویی، نیاز به دستگاه ها و ابزارهای حرفه ای دارند که امکان آوردن آن ها به منزل شما وجود ندارد. در هر حال نیازی به نگرانی از بابت جا به جایی دستگاه وجود ندارد.

تعمیر لباسشویی در تهران با گارانتی خدمات

تعمیر لباسشویی در تهران توسط تکنسین های مجرب و آموزش دیده و با کمک قطعات اورجینال و اصلی انجام می شود. از این رو کلیه خدمات ارائه شده دارای گارانتی بوده و مشتریان می توانند با خیال آسوده دستگاه خود را برای تعمیر به این مرکز بسپارند.

با توجه به اینکه این مرکز به تخصص و مهارت تکنسین های خود اطمینان دارد، خدمات تعمیر را گارانتی می کند. به این ترتیب پس از تعمیر ماشین لباسشویی در تهران یا تعویض قطعات آن، به مشتریان ضمانت نامه ارائه می شود تا دغدغه های آن ها از کیفیت خدمات رفع شده و رضایت آن ها جلب شود.

تعمیر ماشین لباسشویی تمامی برندها

تیم تعمیر لباسشویی در تهران و سایر شهرهای فعال، دارای تجربه و مهارت بوده و روزانه در تعمیر انواع برندهای ماشین لباسشویی مشغول به کار می‌باشند. بنابراین می‌توانید با اطمینان تعمیر لباسشویی خود را به ما انجام دهید و نگران اصالت قطعات و کیفیت خدمات نباشید. 

تمامی خدمات بازدید و تعمیر توسط متخصصین و تعمیرکاران ماهر ارائه می‌شود و در صورت امکان، از تعویض قطعات خودداری می‌شود. سرویس‌های ما شامل ماشین‌های لباسشویی انواع مختلف و برندهای متعدد می‌باشد. برخی از برندهای تعمیر و خدمات ماشین‌های لباسشویی در محل شامل: 

 • بوش 
 • ال‌جی 
 • سامسونگ 
 • دوو 
 • کنوود 
 • کندی 
 • هایسنس 
 • آ ا گ 
 • هیتاچی 
 • جی پلاس 
 • امرسان 
 • هایر 
 • پارس خزر 
 • زیرووات
 • ایکس ویژن
 • دوقلو

خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی در تهران

ساکنین شمال، جنوب، غرب و شرق تهران می توانند برای تعمیر دستگاه خود از این خدمات بهره مند شوند:

تعمیر شیر برقی ماشین لباسشویی

تعمیر شیر برقی یکی از خدمات مهمی است که توسط مرکز تعمیر لباسشویی در تهران ارائه می شود. شیر برقی یکی از قطعات مهم و کاربردی در لباسشویی است که با خرابی آن، عملکرد دستگاه دچار اختلال می شود. جمع شدن آب داخل آبکش در زمان خاموشی دستگاه، آبریزی لباسشویی و آبگیری نکردن دستگاه می تواند نشانه های خرابی شیر برقی باشد.

با خراب شدن هر یک از اجزای شیر برقی عملکرد آن دچار اختلال شده و آب وارد دستگاه نمی شود. اغلب خرابی های شیر برقی در فصل زمستان رخ می دهد. چرا که آب داخل لوله ها یخ می زند و لوله ها دچار ترکیدگی شده و نشتی آب رخ می دهد.

زمانی که شیر برقی دچار ایراد می شود، باید قطعه ای که دارای ایراد است تشخیص بدهید. اما اگر در این زمینه مهارت و تخصص ندارید، می توانید از تکنسین های ماهر که در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در تهران فعالیت می کنند، درخواست عیب یابی و تعمیر دستگاه را داشته باشید.

تعمیر موتور لباسشویی

بالطبع موتور هر وسیله برقی به عنوان مهم ترین قطعه آن شناخته می شود. از این رو تعمیر موتور لباسشویی یکی از خدمات حساس و پر اهمیتی است که توسط مرکز تعمیر لباسشویی در تهران انجام می شود و نیاز به تخصص بالایی دارد.

با شنیدن صدای وز وز در موتور، خراب شدن تسمه لباسشویی، خشک نشدن لباس ها، بلند شدن بوی سوختگی از دستگاه، بروز اختلال در شستشوی لباس ها و نچرخیدن لباس ها در لباسشویی در زمان روشن کردن دستگاه به عنوان مهم ترین نشانه های خرابی موتور لباسشویی شناخته شده و باید تعمیر گردد.

همانطور که اشاره کردیم با توجه به حساسیت بالای موتور لباسشویی، لازم است تعمیر آن را به متخصصان و تکنسین های مجرب بسپارید. از این رو باید به علائم هشدار دهنده خرابی دستگاه توجه کرده و سریعا آن ها را رفع کنید تا عمر موتور دستگاه افزایش یابد.

تعویض لاستیک دور درب لباسشویی

لاستیک دور درب لباسشویی یکی از قطعات مهم دستگاه بوده که باعث عملکرد بهینه ماشین لباسشویی می شود. اما در برخی مواقع ممکن است لاستیک دور درب دچار پارگی یا فرسودگی شود و نیاز به درخواست تعویض آن از مرکز تعمیر لباسشویی در تهران داشته باشید.

با خرابی لاستیک دور درب لباسشویی آب از دستگاه نشت می کند و به مرور دستگاه نیز دچار ایراد می شود. در صورتی که شاهد نشت آب از لباسشویی بودید، باید لاستیک دور درب آن را مورد بررسی قرار دهید و از عدم وجود سوراخ، پوسیدگی، پارگی و جرم گرفتن آن اطمینان حاصل نمایید.

سرویس و ریست کردن لباسشویی

با توجه به اینکه ماشین لباسشویی به عنوان یکی از مهم ترین لوازم برقی در منازل محسوب می شود، باید به صورت دوره ای توسط تکنسین های خبره و ماهر سرویس شده و در صورت وجود ایراد، عیب یابی شده و تعمیر گردد.

علاوه بر این، در مواقعی که ماشین لباسشویی با اختلال روبرو شده و یا روی نمایشگر آن کد خطا مشاهده می کنید، باید اقدام به ریست دستگاه نمایید. با ریست ماشین لباسشویی، تنظیمات دستگاه به حالت پیش فرض بازگشته و ایرادات جزئی آن برطرف خواهد شد.

تعمیر المنت ماشین لباسشویی

از آنجا که شستشوی لباس ها با آب سرد در لباسشویی باعث کاهش کیفیت شستشو شده و بازدهی آن را کم می کند، قطعه ای به نام المنت طراحی شده که وظیفه دارد آب را گرم کند. المنت با تنظیم دمای آب می تواند نقش بسیار موثری در شستشوی بهتر لباس ها داشته باشد.

در برخی موارد ممکن است المنت دچار سوختگی شده و عملکرد دستگاه مختل شود. با شروع به کار کردن لباسشویی بدون آب، وجود جرم روی المنت، فرسایش و خوردگی المنت و بروز ایراد در عملکرد برد، المنت دچار سوختگی شده و دستگاه قادر به کار کردن صحیح نخواهد بود.

تعمیر عدم چرخش ماشین لباسشویی

 چنانچه پس از روشن کردن دستگاه متوجه شدید که چرخش به درستی انجام نمی گیرد، امکان دارد که شیر برقی چرخشی سوخته باشد. همچنین عدم چرخیدن لباسشویی به خاطر خرابی سوئیچ درب نیز اتفاق می‌افتد. در صورت بروز این مشکل کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا تکنسین های ماهر در اسرع وقت تعمیر لباسشویی در تهران را انجام دهند.

تعمیرات نشتی لباسشویی

 عوامل مختلفی باعث نشتی از ماشین لباسشویی می شوند. برای مثال امکان دارد که پمپ دستگاه خراب شده  یا در شیلنگ ها گرفتگی وجود داشته باشد. بنابراین باید ابتدا شیلنگ های متصل به ماشین را بررسی کرده و در صورت وجود گرفتگی آن ها را رفع کنید. در مواردی که پمپ آسیب دیده باشد، باید از یک کارشناس خبره برای تعویض آن کمک بگیرید.

تعمیر سرو صدای زیاد لباسشویی

اگر صدای غیر طبیعی به مرور زمان ایجاد شود، نشان دهنده آسیب دیدن بلبرینگ های دیگ است. البته خرابی بلبرینگ های موتور نیز باعث سرو صدای زیاد می شوند. اما چنانچه صداهای نامتعارف به طور ناگهانی پدیدار گردد، بیانگر نقص در پمپ تخلیه است. رفع این مشکلات با هزینه ای اندک امکان پذیر است. اما اگر تعمیر آن را پشت گوش بیاندازید، احتمال دارد که وسعت خرابی ها بیشتر شود و مجبور شوید که بودجه زیادی را صرف تعمیر نمایید.

رفع مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی

از جمله مواردی که به تعمیر لباسشویی در تهران نیاز خواهید داشت، روشن نشدن دستگاه است. هنگامی که ماشین از کار افتاده، نخست باید علت آن را بیابید. ممکن است که پریز برق خراب شده باشد. در مواردی نیز روشن نشدن ماشین به علت بار اضافی ایجاد می گردد؛ پس باید حجم لباس ها را کمتر کنید. اگر هیچ کدام از موارد فوق مشکل نداشتند، باید تعمیر دستگاه را برعهده تکنسین های باتجربه بگذارید.

تعمیر عدم لرزش یا لرزش بیش از حد دستگاه

 چنانچه متوجه شدید ماشین هیچ نوع لرزشی ندارد، احتمال دارد که تسمه آن خراب شده باشد. برطرف کردن این مشکل نیاز به تخصص فراوان دارد و هیچگاه به تنهایی برای رفع آن اقدام نکنید.

لرزش بیش از حد نیز ممکن است به این دلیل باشد که دستگاه روی یک سطح ناهموار قرار گرفته است. همچنین تراز نشدن واشرها نیز در بروز این مسئله دخیل هستند.

رفع مشکل تخلیه نشدن آب لباسشویی

هنگامی که آب ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود؛ باید به نقص در تسمه یا انسداد شیلنگ تخلیه شک کنید. لازم است که در چنین مواقعی تعمیر لباسشویی در تهران در اسرع وقت انجام شود؛ زیرا این نقص می تواند ایرادات اساسی تری را به وجود بیاورد.

لباسشویی در طول فرآیند شستن لباس ها چندین مرتبه عملیات بیرون ریختن آب را انجام می دهد. حال اگر آب اضافی تخلیه نگردد، درب قفل شده و دستگاه متوقف می شود. در چنین مواقعی ممکن است که تکه کوچکی از البسه مثلا جوراب به پمپ تخلیه گیر کرده باشد. گاهی نیز مشکل جدی تر است و احتمال سوختن پمپ وجود دارد.

تعمیر میکروسوئیچ ماشین لباسشویی

ایراد در میکروسوئیچ ماشین لباسشویی یکی از مشکلات رایج است که ممکن است در طول عمر مفید دستگاه به وجود آید. میکروسوئیچ یک قطعه کوچک است که وظیفه کنترل جریان برق را در ماشین لباسشویی دارد. این قطعه معمولاً در درب ماشین لباسشویی قرار دارد و با باز بسته شدن درب، جریان برق را به صورت خودکار قطع و وصل می کند.

اگر میکروسوئیچ ماشین لباسشویی شما مشکل داشته باشد، ممکن است درب ماشین لباسشویی به درستی بسته نشود یا ماشین لباسشویی به طور کامل روشن نشود. در برخی موارد، ممکن است میکروسوئیچ خراب شده باشد و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد. در این صورت باید تعمیر ماشین لباسشیی به دقت صورت بگیرد تا ایراد رفع شده و عملکرد سابق دستگاه برقرار شود.

تعمیر درب لباسشویی

همانطور که می دانید، زمانی که درب ماشین لباسشویی به طور کامل بسته نشده باشد، دستگاه آغاز به کار نمی کند. یکی از دلایل خرابی میکروسوئیچ بود که در مورد آن توضیح دادیم. گاهی ممکن است درب ماشین لباسشویی به دلیل وارد آمدن فشار یا استهلاک دستگاه دچار ایراد شود و درست بسته نشود. 

در هر صورت خود قطعه درب باید بررسی شده و تعمیر شود. توصیه می کنیم تعمیر ماشین لباسشویی خود را در این شرایط به تهران کمک بسپارید تا در صورت نیاز به تعویض قطعه بتوانید از قطعات اورجینال و گارانتی آن ها بهره مند شوید.

تعمیر برد ماشین لباسشویی

برد ماشین لباسشویی مغز آن است که تمام برنامه ها و فرمان هایی را که شما از دستگاه می خواهید پردازش و اجرا می کند. در صورتی که ایرادی در این قطعه وجود داشته باشد احتمالاً هیچ برنامه شستشویی اجرا نمی شود و حتی شاد دستگاه روشن هم نشود. 

تعمیر ماشین لباسشویی هایی که برد آن ها ایراد پیدا کرده است، نیاز به تخصص الکترونیکی دارد؛ بنابراین خودتان نمی توانید در این مورد کاری انجام دهید. تکنسین های تعمیرات به راحتی می توانند مشکل را شناسایی و حل کنند، کافی است با یکی از شماره های اعلام شده تماس بگیرید تا کارشناسان شما را در این مورد راهنمایی کنند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

در مجموعه تهران کمک تعمیر ماشین لباسشویی در تهران طبق نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. البته عواملی همچون شدت خرابی، برند و تعویض یا تعمیر قطعات در میزان هزینه تاثیرگذار هستند. هزینه ایاب و ذهاب کارشناس، تعداد قطعات خراب و علت خرابی نیز در هزینه تمام شده نقش دارند.

در هر صورت می توانید تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوقلو، اتوماتیک و سطلی را به تیم زبده ما بسپارید و از کیفیت کار تکنسین های ماهر بهره مند شوید. همچنین در مواردی که دستگاه را به تازگی خریداری کرده و نیاز به خدمات نصب دارید، می توانید روی مجموعه تهران کمک حساب کنید.

5/5(3 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *