اشتراک گذاری

تعمیر لباسشویی در تهران

تعمیر لباسشویی در تهران برندهای مختلفی همچون الکترواستیل، بوش، اسنوا و غیره را شامل می شود. ایرادات رایج ماشین لباسشویی خرابی میکروسوییچ، نقص در برد الکترونیکی، صدمه دیدن زبانه درب، خراب شدن دکمه پاور و مواردی از این قبیل هستند. متخصصین ما نخست کار عیب یابی ماشین را آغاز کرده و سپس با توجه به شدت خرابی، اقدام به تعمیر یا تعویض قطعات می کنند. بنابراین می توانید با خیال آسوده تعمیر ماشین لباسشویی در تهران را به مجموعه تهران کمک بسپارید.

تعمیر لباسشویی در تهران

خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی در تهران

ساکنین شمال، جنوب، غرب و شرق تهران می توانند برای تعمیر دستگاه خود از این خدمات بهره مند شوند:

تعمیر عدم چرخش ماشین لباسشویی

 چنانچه پس از روشن کردن دستگاه متوجه شدید که چرخش به درستی انجام نمی گیرد، امکان دارد که شیر برقی چرخشی سوخته باشد. همچنین عدم چرخیدن لباسشویی به خاطر خرابی سوئیچ درب نیز اتفاق می‌افتد. در صورت بروز این مشکل کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا تکنسین های ماهر در اسرع وقت تعمیر لباسشویی در تهران را انجام دهند.

تعمیرات نشتی لباسشویی

 عوامل مختلفی باعث نشتی از ماشین لباسشویی می شوند. برای مثال امکان دارد که پمپ دستگاه خراب شده  یا در شیلنگ ها گرفتگی وجود داشته باشد. بنابراین باید ابتدا شیلنگ های متصل به ماشین را بررسی کرده و در صورت وجود گرفتگی آن ها را رفع کنید. در مواردی که پمپ آسیب دیده باشد، باید از یک کارشناس خبره برای تعویض آن کمک بگیرید.

تعمیر سرو صدای زیاد لباسشویی

اگر صدای غیر طبیعی به مرور زمان ایجاد شود، نشان دهنده آسیب دیدن بلبرینگ های دیگ است. البته خرابی بلبرینگ های موتور نیز باعث سرو صدای زیاد می شوند. اما چنانچه صداهای نامتعارف به طور ناگهانی پدیدار گردد، بیانگر نقص در پمپ تخلیه است. رفع این مشکلات با هزینه ای اندک امکان پذیر است. اما اگر تعمیر آن را پشت گوش بیاندازید، احتمال دارد که وسعت خرابی ها بیشتر شود و مجبور شوید که بودجه زیادی را صرف تعمیر نمایید.

رفع مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی

از جمله مواردی که به تعمیر لباسشویی در تهران نیاز خواهید داشت، روشن نشدن دستگاه است. هنگامی که ماشین از کار افتاده، نخست باید علت آن را بیابید. ممکن است که پریز برق خراب شده باشد. در مواردی نیز روشن نشدن ماشین به علت بار اضافی ایجاد می گردد؛ پس باید حجم لباس ها را کمتر کنید. اگر هیچ کدام از موارد فوق مشکل نداشتند، باید تعمیر دستگاه را برعهده تکنسین های باتجربه بگذارید.

تعمیر عدم لرزش یا لرزش بیش از حد دستگاه

 چنانچه متوجه شدید ماشین هیچ نوع لرزشی ندارد، احتمال دارد که تسمه آن خراب شده باشد. برطرف کردن این مشکل نیاز به تخصص فراوان دارد و هیچگاه به تنهایی برای رفع آن اقدام نکنید.

لرزش بیش از حد نیز ممکن است به این دلیل باشد که دستگاه روی یک سطح ناهموار قرار گرفته است. همچنین تراز نشدن واشرها نیز در بروز این مسئله دخیل هستند.

رفع مشکل تخلیه نشدن آب لباسشویی

هنگامی که آب ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود؛ باید به نقص در تسمه یا انسداد شیلنگ تخلیه شک کنید. لازم است که در چنین مواقعی تعمیر لباسشویی در تهران در اسرع وقت انجام شود؛ زیرا این نقص می تواند ایرادات اساسی تری را به وجود بیاورد.

لباسشویی در طول فرآیند شستن لباس ها چندین مرتبه عملیات بیرون ریختن آب را انجام می دهد. حال اگر آب اضافی تخلیه نگردد، درب قفل شده و دستگاه متوقف می شود. در چنین مواقعی ممکن است که تکه کوچکی از البسه مثلا جوراب به پمپ تخلیه گیر کرده باشد. گاهی نیز مشکل جدی تر است و احتمال سوختن پمپ وجود دارد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

در مجموعه تهران کمک تعمیر ماشین لباسشویی در تهران طبق نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. البته عواملی همچون شدت خرابی، برند و تعویض یا تعمیر قطعات در میزان هزینه تاثیرگذار هستند. هزینه ایاب و ذهاب کارشناس، تعداد قطعات خراب و علت خرابی نیز در هزینه تمام شده نقش دارند.

در هر صورت می توانید تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوقلو، اتوماتیک و سطلی را به تیم زبده ما بسپارید و از کیفیت کار تکنسین های ماهر بهره مند شوید. همچنین در مواردی که دستگاه را به تازگی خریداری کرده و نیاز به خدمات نصب دارید، می توانید روی مجموعه تهران کمک حساب کنید.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *