اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی در تهران

تعمیر دستگاه کپی در تهران یکی از خدمات تخصصی است که توسط مجموعه تهران کمک ارائه می ‌شود. در این راستا کارشناسان مرکز نخست دستگاه را عیب یابی می ‌کنند تا دقیقاً بفهمند ایراد از جانب کدام بخش است.

سپس ترمیم یا تعویض قطعات ماشین اداری را با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام می‌ دهند. برای دریافت سرویس های حرفه ای در زمینه تعمیر دستگاه فتوکپی کافی است از طریق شماره‌ های درج شده در سایت اقدام کنید.

تعمیر دستگاه کپی در تهران

تعمیر دستگاه کپی در محل

مرکز نمایندگی تعمیرات فتوکپی، خدمات تعمیر در محل دستگاه‌های کپی را نیز ارائه می‌دهد. اگر دستگاه فتوکپی شما از نوع صنعتی است و جابه‌جایی آن با دشواری همراه است یا اگر به دلایلی نظیر مشغله‌های کاری امکان حضور فیزیکی در مرکز تعمیرات را ندارید، تیم ما به آدرس اعلامی شما خواهند آمد. کارشناسان ما با ابزارهای لازم، برای انجام عیب‌یابی دقیق و تعمیر یا تعویض قطعات خسارت‌دیده به محل شما مراجعه می‌کنند. برای بهره‌مندی از خدمات تعمیر دستگاه کپی در محل خود، کافیست با شماره‌های اعلامی بر روی وب‌سایت تماس بگیرید.

تعمیرات دستگاه کپی در استان تهران (تمامی برندها)

تعمیرات انواع دستگاه‌های کپی در یک واحد جداگانه در مرکز سخت‌افزار ایران انجام می‌شود. این محصولات برای تعمیر نیازمند به مهارت و تخصص بالای تعمیرکاران حرفه‌ای دستگاه‌های کپی هستند و بنابراین تحت نظارت متخصصین تجربه‌کافی و ماهر در زمینه تعمیرات دستگاه‌های کپی قرار دارند. 

افراد تخصصی در این مرکز به بررسی هر یک از مدل‌های کپی لیزری، سیاه و سفید، رنگی و غیره از تمام برندها پرداخته و اقدامات تخصصی برای رفع مشکلات آن‌ها را انجام می‌دهند. مشتریان عزیز با دستگاه‌های کپی معتبر مانند کونیکا مینولتا، ریکو، کانن، اچ پی، فوجیتسو، زیراکس و … می‌توانند اطمینان حاصل کنند که محصولات خود در مرکز تعمیرات دستگاه‌های کپی با بالاترین حرفه‌مندی و دقت تعمیر می‌شوند. 

تیم ما با بهره‌گیری از ابزار و تجهیزات پیشرفته جهانی، کیفیت تعمیرات دستگاه‌های فتوکپی را به سطح بالاتری می‌رساند و فرایند عیب‌یابی و تعمیر را با رعایت آخرین استانداردهای جهانی انجام می‌دهد. 

خدمات تعمیر دستگاه کپی در تهران

در سامانه تعمیراتی تهران کمک طیف گسترده ای از خدمات در حوزه تعمیر دستگاه کپی در تهران ارائه می شود. از جمله مهم ترین این سرویس ها می‌ توان موارد زیر را نام برد:

  • تعمیر و تعویض انواع یونیت
  • شارژ کارتریج
  • برطرف کردن عیوب قطعات فیوزینگ و تعویض آن ها
  • رفع نواقص برد پاور و مین برد
  • ترمیم کاغذ کش یا تعویض آن
  • تعویض چیپست کارتریج
  • تعمیر بلید، کارتریج، کلاچ
  • تعمیر کاغذکش و چرخ دنده‌ های دستگاه فتوکپی
  • تعویض هات و پرس

در ادامه به شرح مختصری از خدمات تعمیر ماشین فتوکپی خواهیم پرداخت.

شارژ کارتریج دستگاه کپی در تهران

پس از اتمام تونر کارتریج کیفیت اسناد چاپ شده به شدت افت پیدا می کند، لذا باید در اسرع وقت برای شارژ آن اقدام نمایید.

شارژ کارتریج کمک می کند تا بتوانید هزینه‌ های چاپ را کاهش دهید. زیرا پر کردن کارتریج اصلی در مقایسه با خرید قطعه جدید هزینه‌ به مراتب کمتری را به شما تحمیل می کند.

شارژ کارتریج عملیاتی کاملا تخصصی است، لذا به هیچ وجه خودسرانه عمل نکنید؛ زیرا ممکن است که به دستگاه خود صدمه برسانید.

تیم تهران کمک این آمادگی را دارند تا بلافاصله پس از درخواست شما در محل حاضر شوند و تعویض کارتریج یا شارژ آن را انجام دهند.

تعمیر بلید دستگاه کپی در تهران

بلید موظف است تونر باقیمانده روی درام یا گیرنده نوری را پاک کند. حال اگر این قطعه مهم آسیب ببیند، مقداری تونر روی اسناد چاپی ریخته می ‌شود و کیفیت آن ها را کاهش می دهد.

لبه بلید از یک پلاستیک حساس ظریف ساخته شده که در اثر کارکرد مداوم دفرمه می ‌شود.

در صورت بروز این مشکل باید درخواست تعمیر دستگاه کپی در تهران را از طریق سامانه ثبت کنید تا بلافاصله یک کارشناس در محل حضور یابد.

تیم تهران کمک برای تعویض بلید نخست روی لبه‌ های آن کمی پودر بچه می‌ ریزند تا هنگام تماس پیدا کردن با درام قفل نشود. سپس قطعه به دقت بررسی و عیب یابی می ‌گردد.

اگر صدمات وارد شده به بلید شدید نباشد، ایرادات با تعمیر دستگاه کپی برطرف می ‌شوند. اما در صورتی که ترمیم بلید امکان ‌پذیر نباشد، کارشناسان اقدام به تعویض آن می‌ کنند.

تعمیر مین برد فتوکپی در تهران

از بین همه بردهای تعبیه شده در دستگاه فتوکپی مین برد بیشترین اهمیت را دارد. زیرا تمامی پردازش ‌های مربوط به عملیات چاپ توسط این قطعه انجام می‌ گیرد.

بنابراین اگر مین برد خراب شود، ماشین از همان ابتدای دریافت فرمان کپی نمی ‌تواند وظایف خود را انجام دهد.

چنانچه شدت صدمات مین برد کم باشد، کارشناسان تهران کمک برای صرفه‌ جویی در هزینه مشتری آن را تعمیر می ‌کنند. اما گاهی به دلیل وسعت خرابی ‌ها چاره‌ای جز تعویض قطعه باقی نمی ‌ماند.

بعد از اتمام پروسه تعمیر دستگاه کپی در تهران یک مرحله ریکاوری نیز روی ماشین انجام می ‌پذیرد. از طریق مرحله ریکاوری تکنسین ‌ها از بابت سالم بودن قطعه جدید اطمینان حاصل می ‌کنند.

اینو بخون حتما به کارت میاد: آموزش شارژ کارتریج پرینتر لیزری

تعمیر انواع یونیت

تعمیر یا تعویض انواع یونیت از جمله تخصصی ‌ترین خدماتی است که در تهران کمک ارائه می ‌شود.

جهت تعمیر یونیت‌ های کاغذکش، درام، تانک دولوپر، فیوزینگ و لیزر می ‌توانید روی سرویس‌ های فوق تخصصی این مرکز حساب کنید.

تعمیرکاران مجموعه به دلیل دارا بودن سال ‌ها تجربه و دانش فنی بالا قادرند به راحتی عیوب قطعات ذکر شده را رفع کنند.

تعمیر کاغذکش دستگاه کپی

کاغذ کش یکی از قطعات مهم دستگاه فتوکپی است که وظیفه تنظیم ورود و خروج برگه ‌ها را بر عهده دارد.

در واقع اجزای مختلف کاغذکش با یکدیگر همکاری می‌ کنند تا اوراق با سرعت خاصی وارد ماشین شده یا از آن خارج شوند.

بنابراین اگر متوجه شدید که کاغذ در دستگاه گیر می‌ کند، باید به خرابی کاغذکش شک نمایید.

برای تعمیر دستگاه کپی در تهران تکنسین ‌های ما ابتدا می کوشند، قطعه را ترمیم کنند. البته گاهی اوقات شدت خرابی زیاد است و قطعات کاغذکش دچار شکستگی می‌ شوند.

در این حالت ترمیم ممکن نیست و باید از یک کاغذ کش جدید استفاده گردد. در مرکز تعمیرات تهران کمک هنگام تعویض از کاغذکش ‌های اورجینال استفاده می‌ شود تا دستگاه بدون هیچ مشکلی کار کند.

تعویض چیپست کارتریج

تعویض چیپست کارتریج یکی دیگر از سرویس هایی است که تهران کمک در اختیار مشتریان خود قرار می ‌دهد.

زمانی که ارورهایی مانند Toner empty، Toner low و… در دستگاه ظاهر می ‌شود، باید نسبت به شارژ یا تعویض کارتریج اقدام نمایید.

اما گاهی حتی با تعویض کارتریج نیز همچنان این کدهای خطا نشان داده می ‌شوند. در چنین شرایطی کارشناسان تهران کمک برای رفع مشکل چیپست کارتریج را ریست می ‌کنند.

بعضی مواقع نیز چیپست کارتریج نیاز به تعویض دارد. این عملیات حساس معمولاً توسط تکنسین ‌های حاذق و با تجربه انجام می‌ گیرد.

تعویض چیپست کارتریج

هزینه تعمیرات دستگاه کپی

متخصصان تعمیرات دستگاه فتوکپی، پس از یک بررسی دقیق برای شناسایی مشکلات و قطعات آسیب‌دیده، یک برآورد تقریبی از هزینه‌های تعمیر به شما ارائه می‌دهند. توجه داشته باشید که این برآورد اولیه است و ممکن است با پیشرفت کار تعمیر، هزینه‌ها بیشتر یا کمتر شود. 

تعیین هزینه نهایی به آسیب‌دیدگی‌های موجود و میزان ترمیم یا تعویض قطعات نیازمند بستگی دارد. در مواردی، تعمیر ممکن است با جایگزینی یک قطعه ساده حل شود، در حالی که گاهی نیاز به تعویض قطعات اصلی و بزرگ‌تر است، که این امر می‌تواند هزینه‌ها را به طور قابل توجهی افزایش دهد.

مراحل تعمیر دستگاه فتوکپی

در مجموعه تهران کمک پروسه تعمیر دستگاه فتوکپی مطابق زیر انجام می ‌شود:

1. پذیرش ماشین کپی

پس از اعلام درخواست تعمیرات دستگاه فتوکپی از جانب شما یکی از کارشناسان به محل مورد نظر مراجعه می‌ کند. سپس توافقات اولیه انجام شده و ماشین فتوکپی پذیرش می‌ گردد.

2. عیب یابی و برآورد هزینه

در مرحله بعدی تکنسین اعزام شده به محل ماشین اداری را به دقت مورد بررسی قرار می ‌دهد.

پس از شناسایی قطعات آسیب دیده و تخمین شدت خرابی ها، طرح تعمیرات چیده می شود. سپس متخصص هزینه تقریبی ترمیم یا تعویض قطعات را برآورد کرده و آن را اعلام می‌ کند.

3. انجام تعمیرات دستگاه کپی

پس از اعلام رضایت از جانب شما متخصصان فرآیند ترمیم اجزای ماشین را آغاز می ‌کنند. گاهی اوقات تعمیر دستگاه کپی در تهران تنها موارد ساده و پیش و پا افتاده را شامل می شود.

برای مثال ممکن است تعمیرات به رفع کدهای خطا یا برطرف کردن عیوب نرم‌ افزاری ماشین محدود گردند. در حالی که در پاره ‌ای از اوقات نیاز است قطعات مختلف ترمیم شده و در صورت لزوم تعویض شوند.

4. تست دستگاه و تحویل آن

بعد از این که تعمیر ماشین فتوکپی به اتمام رسید، دستگاه در حضور شما تست شده و بدون هیچ گونه نقص فنی تحویل داده می‌ شود.

کارشناس اعزام شده از سوی مجموعه تهران کمک‌ ضمانت نامه معتبر تعمیرات را نیز در اختیارتان قرار می ‌دهد.

با در اختیار داشتن این ضمانت ‌نامه می ‌توانید ایرادات به وجود آمده را در مدت زمان معین شده به صورت رایگان برطرف کنید.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *