اشتراک گذاری

تعمیرات پرینتر شارپ

در ادامه این مقاله، با نحوه تعمیر پرینتر شارپ آشنا می شوید. البته تمامی مراحل عیب یابی و ترمیم چاپگرهای این برند، در مجموعه تهران کمک و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات انجام می شود. همکاران ما برای تعمیر پرینتر شارپ، اول دستگاه را عیب یابی می کنند تا بدانند ایراد دقیقا مربوط به کدام بخش است. 

سپس قطعات آسیب دیده را ترمیم یا تعویض کرده و در صورت نیاز، کارتریج را شارژ یا تعویض می نمایند. به این ترتیب مشکلات عملکردی دستگاه برطرف شده و می توانید بدون ایراد از آن استفاده کنید. با این حال در ادامه مقاله هم نکات کاربردی را در خصوص تعمیر چاپگر شارپ به شما ارائه می دهیم تا با روند این کار آشنا شوید.

تعمیرات پرینتر شارپ

تعمیر پرینتر شارپ در تهران

جهت تعمیر پرینتر شارپ در تهران، با بالاترین کیفیت و سرعت، تهران کمک در کنار شماست. همکاران ما در شعب مختلف نمایندگی تعمیرات چاپگر شارپ، کنار شما هستند تا تمامی ایرادات این دستگاه را در کوتاه ترین زمان برطرف نمایند. کافی است با این مرکز تماس بگیرید و درخواست تعمیرات پرینتر در محل را ثبت کنید. همکاران ما به آدرس شما آمده و ضمن عیب یابی دقیق پرینتر، آن را به بهترین شکل تعمیر می کنند.

تعمیرات پرینتر sharp در کرج

دارندگان انواع پرینترهای شارپ در استان البرز، می توانند برای تعمیر پرینتر شارپ در کرج با تهران کمک تماس بگیرند. در این مرکز، انواع پرینترهای لیزری، جوهرافشان، رنگی، سیاه و سفید و … برند شارپ به صورت تخصصی و با استفاده از بهترین تجهیزات و دستگاه های تعمیراتی، عیب یابی و ترمیم می گردد. همکاران ما نهایت توان فنی و تخصصی خود را برای تعمیر دقیق پرینتر به کار بسته و مراحل را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می دهند.

سرویس در محل پرینتر شارپ

سرویس در محل پرینتر شارپ یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز می‌باشد که جهت آسودگی خاطر کاربران پرینتر شارپ در نظر گرفته شده است. با بهره‌مندی از این سرویس نیازی به جابجایی دستگاه کپی و تحمل دردسرهای ناشی از حمل آن نیست؛ فقط کافی است تا شما کاربران گرامی، با یک تماس تلفنی، کارشناسان این مرکز را از محل دستگاه معیوب آگاه سازید. پس از تماس شما، کارشناسان تعمیر این مرکز، بلافاصله در‌ محل موردنظرتان حاضر می‌شوند و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر و سرویس پرینتر شارپ را آغاز نمایند.

استفاده از سرویس در محل پرینتر شارپ علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، زمینه‌ساز کاهش هزینه‌هایی است که ممکن است صاحبان دستگاه، جهت حمل و جابجایی دستگاه متحمل گردند. بعلاوه با حضور کارشناس تعمیر در محل، این امکان فراهم می‌گردد تا با نظارت بر جریان کار و چگونگی تعمیر کپی شارپ، از کیفیت کار و تعمیراتِ ارائه شده اطمینان یابید. در این روش، شما بر عملکرد کارشناس تعمیر نظارت خواهید داشت و تمامی اقدامات لازم جهت تعمیر یا ترمیم دستگاه پس از مطرح گشتن با شما و کسب اجازه از شما انجام خواهد پذیرفت.

هزینه تعمیر پرینتر شارپ

هزینه نه تنها تعمیر پرینتر شارپ، بلکه برندهای دیگر، بسته به نوع و میزان خرابی این دستگاه، نوع قطعه یا قطعات آسیب دیده متغیر است بنابراین برای تعمیر پرینتر شارپ نمیتوان یک قیمت ثابت تعیین کرد، بنابراین لازم است تا تکنسین، پرینتر را مشاهده نموده و به طور احتمالی هزینه را اعلام کند.

نمایندگی پرینتر شارپ

نمایندگی تعمیرات پرینتر شارپ با هدف ارائه ی جامع سرویس ها و خدمات پشتیبانی از سال ها قبل شروع به کار کرده است. اصلی ترین و مهم ترین سرویس پشتیبانی برای تجهیزات خانگی، انجام تعمیرات به شمار میرود. پرینتر های شارپ در طول فعالیت خود، میتوانند با مشکلات متعددی روبرو شوند. برخی از این مشکلات در شاخه های نرم افزاری و برخی دیگر در فیلد مشکلات سخت افزاری قرار میگیرند. رسیدگی به انواع این اختلالات نیازمند دانش و تجربه ی بسیار بالایی ست که خوشبختانه متخصصان حاضر در نمایندگی تعمیرات پرینتر شارپ ، به خوبی از آن بهره برده اند.

این تخصص نتیجه ی گذراندن کلاس های پیشرفته ای ست که در داخل و خارج ایران برگزار میگردد. به طور کلی ویژگی های بسیاری سبب شده نمایندگی پرینتر شارپ ، از سایر مراکز نمایندگی موفق تر عمل کند. یکی از این ویژگی ها برخورداری از آرشیو جامعی از قطعات داخلی و جانبی انواع پرینتر های شارپ است. ارائه ی ضمانت نامه ی معتبر تعمیر نیز از دیگر امتیازات نمایندگی تعمیر پرینتر شارپ  به شمار میرود.

تعمیر پرینتر شارپ

خدمات تخصصی تعمیر پرینتر شارپ

اقداماتی مثل تعمیر و تعویض فیوزینگ، تعویض درام و تمیز کردن این قطعه، شارژ کارتریج پرینتر، تعمیر کاغذکش و بخش های مختلف آن، تعمیر و تعویض مین برد، تعمیرات برد پاور، تعمیر اپتیک، ترمیم سنسورها، تعویض خازن های آسیب دیده، شارژ تونر، تعویض دولوپر، تعمیر و تعویض دکمه ها، تعویض کابل ها و اتصالات فرسوده و آسیب دیده و رفع مشکلات عملکردی دستگاه، مهم ترین خدمات تعمیر پرینتر شارپ هستند. ضمانت نامه معتبر تهران کمک در پایان تعمیرات به شما ارائه می شود تا از اصل بودن خدمات و قطعات استفاده شده مطمئن شوید.

تعمیر فیوزینگ پرینتر شارپ

فرآیند چاپ تصویر در پرینتر های شارپ به گونه ایست که در عرض چند ثانیه یک کاغذ از میان دستگاه چاپ  عبور میکند و  متون و تصاویر مختلف بر روی آن نقش میبندد. پرینتر شارپ دستگاهی است که از قطعات مختلف ساخته شده است. فیوزینگ یکی از این قطعات است و نقشی حیاتی در فرآیند چاپ ایفا میکند.

در واقع فیوزینگ همان جایی ست که تونر در آن ذوب میشود و سرانجام به صورت فشرده و حرارت دیده، بر روی کاغذ چاپ میشود. فیوزینگ از قطعات ریزتری تشکیل شده است که خرابی هر کدام از آن ها میتواند خرابی فیوزینگ را به همراه داشته باشد. خرابی فیوزینگ نیزمیتواند عملکرد چاپ را به طور کلی با وقفه روبرو کند. از این رو کارشناسان نمایندگی تعمیرات پرینتر شارپ انجام سرویس به موقع را برای جلوگیری از چنین مشکلاتی پیشنهاد میکنند.

تعمیر مین برد پرینتر شارپ

مین برد را میتوان از اصلی ترین و حیاتی ترین قطعات هر دستگاه الکترونیکی به شمار آورد. مین برد هدایت وظایف اجزای تشکیل دهنده ی هر دستگاهی را به عهده دارد. در پرینتر های امروزی نیز ، وضع به همین صورت است. مین برد پرینتر شارپ ، چگونگی ارائه ی خروجی را تعیین میکند. مین برد پرینتر اتصال قطعات مختلف را بر عهده دارد.

این قطعه به وسیله ی پورت یو اس بی به سیستم کامپیوتر متصل میشود. خرابی مین برد پرینتر عملکرد کلی دستگاه را با وقفه های مختلفی روبرو میکند. این وقفه ها مسلما نگرانی کاربران را به همراه دارد. تعمیر این قطعه ی حیاتی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است که متخصصان نمایندگی تعمیرات پرینتر شارپ ، به خوبی نسبت به این مسئله آگاهی دارند.

تعمیر یونیت لیزر پرینتر شارپ

اگر با اجزای تشکیل دهنده ی پرینتر آشنایی داشته باشید، قطعا میدانید یکی از حساس ترین بخش های پرینترهای لیزری شارپ، یونیت لیزر آن به شمار میرود. این یونیت از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. برد لیزر، لیزر، برد موتور گرداننده و آیینه ی عدسی، از مهم ترین اجزای سازنده ی یونیت ها به شمار میروند. عملکرد هر یک از این قطعات بر کیفیت چاپ دستگاه، تاثیر بسزایی دارد.

خرابی و عدم کارکرد صحیح لیزر پرینتر شارپ، میتواند مستقیما کیفیت چاپ را با افت قابل توجه روبرو کند. از این رو رسیدگی به اختلالات هر یک از قطعات این بخش، با دقت بسیار بالایی در راستای کار واحد تعمیرات پرینتر شارپ، قرار داده شده. شما عزیزان نیز در صورت بروز هر گونه مشکل در لیزر پرینتر شارپ خود، میتوانید با مراجعه و تماس با این بخش، از رفع خرابی، اطمینان حاصل کنید.

رفع مشکل پیکاپ در پرینتر شارپ

کارشناسان نمایندگی تعمیرات پرینتر شارپ یکی از عمده مشکلات دارندگان این تجهیزات را مشکلات مرتبط با پیکاپ پرینتر شارپ میدانند. اگر برایتان سوال است که پیکاپ چیست و چه وظیفه ای دارد؟ لازم است بدانید، پیکاپ چرخه ی پلاستیک مانندی ست که قرار گیری آن در پرینترهای شارپ، امری ضروری تلقی میشود. پیکاپ حاوی یک عدد پد مخصوص میباشد که در زیر آن قرار گرفته است. این قطعه به کمک پد، با چرخش، کاغذ را به داخل پرینتر میکشد تا فرآیند چاپ آغاز شود.

پیکاپ ها بسته به نوع پرینتر، در مدل های مختلفی طراحی و تولید میشوند. خرابی این قطعه، میتواند عملیات چاپ را با وقفه ی جدی روبرو کند. از این رو تعمیر صحیح آن اهمیت بسیاری دارد. متخصصان حاضر در نمایندگی تعمیرات پرینتر شارپ با به کارگیری تجربه و دانش مرتبط و استفاده از تجهیزات قوی، قادرند مشکلات این قطعه را به خوبی و در حداقل زمان، برطرف سازند.

نمایندگی تعمیرات پرینتر شارپ

تعمیر داکتر بلید پرینتر شارپ

داکتر بلید یکی از قطعات حساس در انواع پرینترهاست. این قطعه ی مهم تنظیم کننده ی میزان تونر موجود بر روی مگنت رولر و یا پاک کننده ی این مایع  پرینتر میباشد. داکتر بلید به نوعی کامل کننده ی وظایف بلید است که البته به دلیل تشابه اسمی ممکن است توسط کاربران اشتباه گرفته شوند.

بلید نوعی لاستیک الکتریکی خنثی میباشد در زمان پایان عملیات چاپ تونر اضافه را از سطح درام پاک میکند تا در چاپ بعدی تونر اضافه روی کاغذ نریزد. این تونر های اضافی پاک  شده وارد مخزنی خاص در کارتریج پرینتر شارپ میشوند. حتما بعد از مدتی لازم است مخزن آن عوض شود. در اصل این تیغه ی تونر است که باعث میشود تونر به مقدار مشخص و حساب شده به مگنت منتقل شود. اگر در فرآیند چاپ تونر بر روی مگنت رولر باقی مانده باشد، داکتربلید آن را پاک میکند.

همچنین حرکت داکتربلید باعث ایجاد اصطکاک در جهت مخالف مگنت میشود و از این طریق تونر هم شارژ میشود. پس میتوان گفت که داکتربلید پرینتر شارپ نقش بسیار مهمی را در کیفیت چاپ ایفا میکند. در نتیجه تعمیر این قطعه یکی از تخصص ترین امور در زمینه ی تعمیرات پرینتر شارپ است و لازم است جدی گرفته شود.

تعمیر درام پرینتر شارپ

یکی از قطعات حساس در پرینتر های شارپ درام است. درام قطعه ای ست که تاثیر بسزایی بر عملکرد پرینتر شارپ ایفا میکند. خرابی این قطعه میتواند کیفیت چاپ را با مشکلات جدی روبرو کند. در مورد نحوه ی عملکرد این قطعه میتوانیم عنوان کنیم که درام یک میله ی استوانه ای فلزی ست و این میله ی استوانه ای نقشی حیاتی در عملکرد دستگاه چاپ ایفا میکند.

این نقش خطیر ارتباط مستقیمی با انتقال تصویر و متن بر روی برگه دارد. پس میتوان گفت تعمیر این قطعه ی جز حساس ترین مراحل تعمیرات پرینتر شارپ تلقی میشود و نیازمند تخصص بسیار بالا است. کارشناسان و متخصصان حاضر در نمایندگی تعمیرات پرینتر شارپ ، قادرند در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی مشکلات درام را شناسایی و ریشه یابی و در نهایت به شیوه های نوین مرتفع سازند.

نمایندگی تعمیرات پرینتر شارپ

 نمایندگی تعمیرات پرینتر شارپ، بهترین خدمات این حوزه را به دارندگان انواع مدل های لیزری، جوهرافشان، سیاه و سفید، رنگی، چندکاره و … این برند ارائه می دهد. چنانچه پرینتر شما ایراد دارد و به هر دلیلی درست کار نمی کند، می توانید برای عیب یابی دقیق و تعمیر اصولی این دستگاه از همکاران مجرب ما در این مرکز کمک بگیرید. تعمیرکاران نمایندگی تعمیر چاپگر sharp برای تعویض قطعات این دستگاه، تنها از قطعات اورجینال استفاده می کنند تا کیفیت کار دستگاه تضمین شود.

خدمات واحد تعمیرات پرینتر شارپ

 • شارژ کارتریج و تونر انواع پرینتر در مرکز تعمیرات پرینتر شارپ.
 • ارائه مشاوره و راهنمایی مشتریان عزیز در خصوص عملکرد چاپگرها در مرکز تعمیرات پرینتر شارپ.
 • نگهداری و در صورت لزوم سرویس دوره ای دستگاه های چاپگر.

 • تست کلیه قطعات چاپگر جهت بررسی عملکرد صحیح و رفع اشکال قطعات معیوب در مرکز تعمیرات پرینتر شارپ.

 • بررسی و در صورت لزوم نصب نرم افزار و درایورهای جدید و ارائه شده از جانب کمپانی جهت سازگاری بیشتر چاپگر با سیستم عامل

 • گرد زدایی، روغن کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه سازی عملکرد پرینتر و نگهداری آن و همچنین پیشگیری از ازکارافتادگی آن ( هر ۶ ماه یکبار )

 • سرویس کلی دستگاه های پرینتر.

 • تعمیرات هد انواع چاپگر در مرکز تعمیرات پرینتر شارپ.

 • تعمیرات انواع چاپگر.

 • روغن کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه سازی عملکرد پرینتر و نگهداری بخش مکانیکی پرینتر.

 • بررسی و در صورت لزوم سرویس تمامی قطعات یدکی پرینتر جهت بهینه سازی عملکرد پرینتر و کاهش استهلاک چاپگر در مرکز تعمیرات پرینتر شارپ
 • تعمیر دولوپر دستگاه چاپگر شارپ
 • تعمیر فیوزینگ دستگاه پرینتر شارپ
 • تعویض نوار انکودر چاپگرهای جوهر افشان
 • ارتقاء و بروز رسانی بخش مکانیکی و الکترونیکی پرینترها در صورت ارائه از سوی شرکت های سازنده جهت رفع اختلالات احتمالی و بهره گیری ازهمه امکانات پرینتر
 • ریکاوری برد کریج چاپگرهای جوهر افشان در مرکز تعمیرات پرینتر شارپ
 • رفع کلیه مشکلات مکانیکی و الکترونیکی انواع پرینتر
 • تعویض و ترمیم کابل ها و سایر اتصالات در صورت خرابی و قطع شدن در مرکز تعمیرات پرینتر شارپ
 • ترمیم شکستگی بدنه – خارج کردن پودر،کاغذ و اشیای خارجی در مرکز تعمیرات چاپگر شارپ
 • تعویض ول پرس و هات رول
 • بازیابی انواع فن کابل هد چاپگر های جوهر افشان در مرکز تعمیرات پرینتر شارپ
 • تعمیر درام تونر
 • بروز رسانی Firmware پرینتر ها جهت اصلاح عیب های اختلالی چاپگر.

اخبار، مقالات و سوالات متداول پرینتر شارپ

کارشناسان مرکز تعمیرات پرینتر شارپ جدیدترین اخبار کمپانی شارپ را گردآوری کرده اند. این خبرها پس از بررسی و اطمینان از موثق بودن مبع در اختیار کاربران قرار داده میشوند. به همین دلیل با آسودگی خیال میتوانید به مطالعه بپردازید. ضمنا داغترین خبرها پیرامون تعمیرات پرینتر شارپ را نیز در سایت قرار داده ایم. امید است بتوانیم از این طریق اطلاعات تخصصیتان را به روز نماییم. با کلیک روی لینک اخبار پرینتر شارپ و دیگر خبرها میتوانید وارد بخش مذکور گردید.

کارشناسان مرکز تعمیرات پرینتر شارپ متداولترین سوالات ریکاوری شارپ را از قبل پاسخ داده اند. کاربران با مطالعه این بخش میتوانند به پاسخ بسیاری از پرسشهای خود دست پیدا نمایند. علاوه بر این مدیریت نمایندگی شارپ شرایطی را فراهم کرده است تا کاربران دیگر سوالات خود را با کادر مجموعه درمیان بگذارند. سوالاتی از قبیل کیفیت تعمیر و هزینه تقریبی آن. ضمنا انتقادات و پیشنهادات شما میتواند کادر مرکز تعمیرات پرینتر شارپ را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری رساند..با کلیک روی لینک سوالات متداول تعمیرات شارپ میتوانید وارد بخش مذکور گردید.

مدیریت مرکز تعمیرات پرینتر شارپ بخش مقالات را در سایت راه اندازی کرده است. هدف از ارائه این بخش افزایش سطح علمی کاربران میباشد. کارشناسان با استعداد مجموعه به نحوی این مقالات را تدوین کرده اند که تمامی افراد قادر به استفاده از آن باشند. لازم به ذکر است ، خدمات رسانی به کاربران در مرکز تعمیرات پرینتر شارپ تحت نظارت دقیق مدیریت صورت میگیرد.با کلیک روی لینک مقالات پرینتر شارپ و دیگر مقالات میتوانید مقاله مدّنظرتان را مطالعه نمایید.

انواع محصولات شارپ

پرسنل مرکز تعمیرات پرینتر شارپ به معرفی دیگر محصولات شارپ نیز میپردازند. این دستگاهها عبارتند از : تلویزیون ، مانیتور ، کپی ، لپتاپ ، تبلت ، موبایل و پروژکتور. کاربران میتوانند با مطالعه این بخش اطلاعات کاملی درزمینه محصولات شارپ بدست آورند . مهندسین واحد تعمیرات پرینتر شارپ پس از اتمام پروسه تعمیر به ارائه گارانتی اقدام مینمایند. با مراجعه به لینک انواع پرینتر شارپ و دیگر محصولات شارپ میتوانید اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

انواع پرینتر شارپ

چاپگر سیاه و سفید فقط دارای رنگ مشکی است. این دستگاه برای چاپ عکس زیاد مناسب نمیباشد. بیشتر از آن برای چاپ مقاله و نمودار استفاده میشود. چاپگر رنگی علاوه بر کارایی های چاپگر سیاه و سفید، دارای رنگهای بیشتری است. همچنین برای چاپ عکس در هر اندازه‌ای مناسب میباشد.

یک چاپگر جوهرافشان چاپگری است که برای ایجاد تصاویر، ذرات بسیار کوچکی از جوهر را بر روی کاغذ میپاشد. چاپگرها در انواع «رنگی» و «سیاه و سفید» وجود دارند. منبع تأمین رنگ در چاپگرها، بسته به نوع چاپگر، تونر یا کارتریج نامیده میشود. یکی از مهمترین دلایل رشد سریع چاپگرهای جوهرافشان قیمت مناسبشان نسبت به کیفیت و کارایی آنها است.

در چاپگر لیزری از پرتوهای لیزر برای نشاندن جوهر بر روی کاغذ استفاده میگردد. چاپگرهای لیزری به دو دسته رنگی و سیاه سفید تقسیم میشوند. چاپگری که در آن اطلاعات و نوشته‌ های یک سطر را یکجا چاپ میکند پرینتر خطی نام دارد. این چاپگرها در زبان انگلیسی line printer  نامیده میشود. با استفاده از پرینتر سه بعدی میتوان از فایلهای سه بعدی موجود در کامپیوتر نمونه سه بعدی واقعی ساخت.

در چاپگر سوزنی حرف یا نماد، بصورت ماتریسی از نقاط است. و توسط ضربات سوزنهای باریک روی یک نوار حاوی جوهر (نسبتا خشک) و در نهایت بر روی کاغذ شکل میگیرد. پرینترهای سوزنی صدای بالا و کیفیت پایینی دارند. چاپگرهای سوزنی معمولا قیمت ارزانی دارند. این نوع از چاپگرها هم در نوع ماتریسی تولید شده‌اند و هم در نوع خطی. پرینتر صفحه ای  متن یک صفحه را بصورت یکجا چاپ میکند.

تعمیرات پرینتر شارپ و دیگر واحدهای تعمیرات شارپ

کارشناسان واحد تعمیرات پرینتر شارپ در دیگر واحدها به رفع ایراد سایر محصولات شارپ میپرداند. مدیریت نمایندگی شارپ کارگاههای فنی این مرکز را مجزا راه اندازی کرده است. ضمنا عیب یابی و تعمیرات پرینتر شارپ توسط کارشناسان چاپگر صورت میگیرد. از این رو کیفیت خدمات ارائه شده در این مرکز قابل مقایسه با سایر نمایندگیها نیست. 

نوع پرینتری که انتخاب میکنید بستگی به این دارد که از چه چیزی میخواهید پرینت بگیرید. متن یا گرافیک یا عکس سیاه وسفید. چنانچه بیشتر از متون با تعداد زیاد پرینت میگیرید یک پرینتر لیزر سیاه و سفید برای شما مناسب است.

اما برای پرینت گرفتن از عکسها یا تصاویر گرافیکی به یک پرینتر رنگی جوهر افشان (جوهر پاش ) یا یک پرینتر لیزر رنگی احتیاج دارید. چنانچه کاربران محترم مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه دیگر واحدهای تعمیرات شارپ هستند، میتوانند به لینک مربوط  مراجعه و وارد صفحه مرتبط با محصول موردنظر گردند.

نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ اقدام به ارائه بهترین خدمات ریکاوری مینماید. کارشناسان این مجموعه به قدری توانا و ماهر هستند که میتوانند به تعمیر دستگاه هایی که سایر مراکز از تعمیر آن عاجزند بپردازند. در حقیقت نمایندگی شارپ با بهره گیری از تجهیزات اورجینال و پرسنلی کارآزموده توانسته به جایگاهی از موفقیت دست پیدا کند که قابل مقایسه با هیچ مرکز مشابهی نیست. نمایندگی شارپ  در تعمیرات فوق تخصصی انواع دستگاه های الکترونیکی و ارتباطی تولید شده توسط کمپانی شارپ پیشرو میباشد.

به جرات می توان گفت این مرکز توانسته است رضایت مشتریان را در تعمیر انواع چاپگرها جلب نماید. به دلیل کیفیت بالای خدمات، مشتریان زیادی خواهان ریکاوری دستگاه توسط کارشناسان مرکز تعمیرات پرینتر شارپ هستند. از این رو نرخ و هزینه دریافتی از کاربران محترم پایین تر از سایر نمایندگی ها میباشد. طی این سال ها، نمایندگی مجاز شارپ به عنوان مرکز منتخب کاربران جهت تعمیر انتخاب شده است. این امر دلیلی بر قرار گرفتن مرکز تعمیرات شارپ، در موقعیتی چشمگیر میباشد.

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩