اشتراک گذاری

زمان مناسب شارژ کارتریج پرینتر

اگر شما هم از کاربران پرینتر کانن هستید و به دلیل عدم آشنایی با ساز و کار این دستگاه توانایی تشخیص بهترین زمان شارژ کارتریج آن را ندارید، پیشنهاد ما مطالعه ی این مطلب تا پایان است.منظور از شارژ کارتریج ، شارژ تونر یا جوهر است که داخل کارتریج قرار دارد و فرآیند چاپ به کمک آن انجام می گیرد. 

شارژ کارتریج نیز مانند سایر سرویس های پرینتر زمان مناسب خود را دارد. بی توجهی به این کارو در نظر نگرفتن بهترین زمان شارژ کارتریج منجر به کاهش کیفیت چاپ و استهلاک این قطعه در بلند مدت می شود. زمان مناسب شارژ کارتریج به وسیله ی یک سری خطاهای موجود در دستگاه به کاربر اطلاع داده می شود.

زمان مناسب شارژ کارتریج پرینتر

اطلاع از زمان مناسب شارژ کارتریج

شارژ تونر کارتریج بستگی به میزان استفاده از دستگاه دارد. با کم رنگ شدن یا متوقف شدن روند چاپ زمان مناسب شارژ کارتریج فرا می رسد. در این وضعیت اگر کاربر با خطا یا پیام هشدار تمام شدن تونر مواجه شد، بهترین زمان تعویض و شارژ فوری تونر کارتریج است. بعد از شارژ تونر کارتریج اگر همچنان کیفیت چاپ پایین بود، بهترین کار تکان دادن آرام کارتریج است تا تونر در همه جای قطعه به صورت یکنواخت پخش شود و کیفیت چاپ بهبود پیدا کند.

نکات مهم در زمان شارژ کارتریج

کاربران باید به این نکته توجه داشته باشند که شارژ کارتریج نیازمند دستگاه و ابزارهای مخصوص این کار است. اگر در زمینه ی شارژ کارتریج اطلاعات کافی ندارید، بهتر است این فرآیند را یه متخصص آن بسپارید. بعد از تشخیص زمان مناسب شارژ کارتریج اگر محیطی با لوازم مورد نیاز در اختیار ندارید و یا با مکانیزم باز و بسته کردن کارتریج آشنا نیستید حتما از تکنسین تعمیرات دستگاه کپی کانن برای کمک بگیرید.
این کار باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود و عواقبی چون استفاده نکردن از تونر مخصوص کارتریج شما را در پی دارد.

نیاز به تعمیرات تخصصی پرینتر داری ؟! نگران نباش 😍 اینجا کلیک کن : نمایندگی تعمیر پرینتر

مشکلات احتمالی

اگر شارژ کارتریج دستگاه شما با احتساب زمان مناسب شارژ کارتریج، مواد اصل و مرغوب تونر و رعایت اصول علمی شارژ انجام گرفت ولی همچنان مشکلاتی از قبیل تداخل رنگ ها، خطا یا پیام اتمام تونر یا جوهر، کم رنگ بودن چاپ، خطوط اضافی در چاپ، خروج برگه ی سفید، یکنواخت نبودن رنگ نوشته ی چاپ، لکه یا سیاه شدن صفحه ی خروجی و … وجود داشت، تکنسین های تعمیر نمایندگی کانن می توانند با اقدامات مفید مشکلات را سریعا رفع کنند.

شارژ کارتریج

یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیر پرینتر کانن، سرویس های مرتبط با تجهیزات چاپ مانند شارژ تونر کارتریج، تعویض درام و مواردی از این دست است. استفاده از مرغوبترین تونر ها و رعایت استانداردهای این حوزه باعث شده تا واحد شارژ کارتریج جزو اولین انتخاب های کاربران قرار گیرد. جهت استفاده از این سرویس کافی ست تا با دیدن اولین پیام هشدار مبنی بر تمام شدن شارژ تونر با متخصصان این بخش تماس حاصل نمایید.

تعمیر پرینتر کانن

تعمیرات پرینتر کانن یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز می‌باشد که به واسطه انجام آن توسط تیمی‌از کارشناسان مجرب این حوزه و استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر با بهترین سطح کیفی ارائه میگردد. تعمیرات پرینتر کانن در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل حضور در دوره های تخصصی-آموزشی، مهارتهای تعمیر این دستگاه را بر اساس جدیدترین متدها آموخته و موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گشته‌اند. ضمانت و گارانتی تمامی‌خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات کانن مهر تاییدی بر مهارت و تخصص کارشناسان حاضر در این مجموعه است.

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩