اشتراک گذاری

تعویض درام پرینتر کانن

پرینتر کانن یکی از نام آشنا ترین مدل های پرینتر در بازار است که در ادارات و سازمان های مختلف بسته به حجم کاری، مورد استفاده قرار می گیرد. این پرینتر با توجه به ارزش و قیمتی که برای خریدار دارد، در مواقعی که دچار عیب می شود، نیاز به تعمیرات تخصصی پیدا می کند. تعمیر پرینتر کانن به سادگی قابل انجام نیست و برای تعمیر آن نیاز است از افراد متخصص در این زمینه یاری گرفته شود. با توجه به اینکه پرینتر از بخش های مختلفی ساخته شده است، ممکن است ایراد به وجود آمده از هرکدام از این بخش ها باشد. در این مطلب قصد داریم به دلایلی که ممکن است از سوی درام پرینتر باشد بپردازیم. درام پرینتر کانن ممکن است به دلایل مختلف دچار از کار افتادگی و در نتیجه ایجاد اخلال در کارکرد پرینتر شود.

نقش درام در پرینتر کانن

اگر به برگه تازه بیرون آمده از پرینتر و به خطوط پرینت شده کمی دقت کنید، رد پای زحمات درام را در آن خواهید دید. درام پرینتر با ذوب کردن ذرات کوچکی به نام تونر بر روی سطح کاغذ، خطوطی براق و خوانا ایجاد می کند.

این لوله استوانه ای سبز یا آبی رنگ، از جنس آلومینیوم بوده و دارای روکشی مخصوص است. در واقع این روکش برای پرینت بسیار مورد نیاز است. دو طرف این لوله را دو چرخ دنده تشکیل داده که برای اتصال به کارتریج مفید است.

علت خرابی و تعویض درام پرینتر کانن

درام پرینتر اگر خراب باشد، حتی با بهترین جوهرها هم نمی توانید نتیجه خوبی بگیرید. درام در واقع یک لوله باریک و بلند در داخل کارتریج است که نقش مهم و اساسی در کارکرد پرینتر خواهد داشت. تعویض درام پرینتر کانن در صورتی انجام می شود که در دلیل کارنکردن پرینت، خرابی آن تشخیص داده شود.

یکی از دلایل خرابی درام پرینتر را می توان آسیب دیدن در حین شارژ  و یا جایگذاری کارتریج دانست. به همین دلیل باید در هنگام جابجایی کارتریج از وارد آمدن هرگونه ضربه ای به آن پیشگیری کرد. متخصصان توصیه می کنند پس از تقریبا هر دو بار شارژ کارتریج، درام آن را تعویض نمایید تا از بابت کارکرد صحیح پرینتر خیالی آسوده داشته باشید.

اگر کیفیت چاپ پرینتر شما مدتی است که کاهش یافته است، یا حروف را بصورت کم رنگ و یا تار چاپ می کند، می توان گفت دلیل آن از خرابی درام است. وجود نقاط اضافی در صفحه چاپ شده، ایجاد خطوط اضافی تار بودن برگه پرینت شده همه از نتایج خراب کاری درام است.

نمایندگی تعمیر پرینتر کانن

نمایندگی تعمیر پرینتر مرکز سخت افزار ایران با سابقه بیست سال فعالیت در زمینه تعمیرات تخصصی قطعات، آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. این مرکز مجهز به تخصصی ترین ابزار تعمیر و تعویض قطعات می باشد. تعمیر قطعات مختلف پرینتر کانن و همچنین تعویض درام پرینتر کانن در نمایندگی های مختلف این مرکز پذیرفته می شود. همکاران ما در مرکز تعمیرات پرینتر کانن سعی در ارائه بهترین خدمات و کسب رضایت هرچه بیشتر مراجعه کنندگان عزیز دارند. امید است حسن نیت این مجموعه مورد توجه عزیزان قرار بگیرد.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر موبایل به همراه گارانتی خدمات
تعمیر موبایل (تهران،کرج،مشهد و سایر شهرستان ها)