اشتراک گذاری

برای اتصال تلویزیون توشیبا به اینترنت چه کنیم؟

اینترنت دنیای امروز را به شبکه ای یکپارچه تبدیل کرده است. اتصال به اینترنت هر کس یا هر چیزی را به این شبکه یکپارچه متصل میکند. تلویزیون نیز از این قاعده مستثی نیست. 

اتصال تلویزیون توشیبا به اینترنت قابلیتی است که در تمامی تلویزیون های نسل جدید دیده میشود. اما هستند کسانی که نحوه استفاده این قابلیت را نمیدانند و همین امر موجب بی مصرف ماندن این ویژگی در تلویزیون شده است. توصیه میکنیم وصل کردن تلویزیون توشیبا به اینترنت را آموزش ببینید چرا که در صورت عدم اتصال امکانات فوق العاده ای را از دست میدهید. 

با این اتصال، تلویزیون شما مانند یک کامپیوتر عمل کرده و میتوانید از طریق آن به دنیای گسترده اینترنت وصل شوید، صفحات وب را باز کنید و یا به صورت آنلاین فیلم و سریال ببینید. پس برای آموزش نحوه وصل کردن تلویزیون توشیبا به اینترنت با این مقاله همراه شوید.

برای اتصال تلویزیون توشیبا به اینترنت چه کنیم؟

نحوه اتصال تلویزیون توشیبا به اینترنت

برای اتصال تلویزیون Toshiba به اینترنت دو راه وجود دارد که هر یک روش خاص خود را میطلبد. برای اتصال اینترنت با هر یک از روش ها ملزم به طی کردن مراحلی هستید. 

مراحل مورد نیاز را به صورت گام به گام ارائه کرده ایم. اگر تلویزیون و مودم هر دو در شرایط نرمال بوده و سالم باشند، قطعا با استفاده از روش های گفته شده موفق به برقراری این اتصال خواهید شد.

اتصال تلویزیون توشیبا به اینترنت از طریق کابل Ethernet

برای اتصال تلویزیون Toshiba به اینترنت قبل از هر کاری ابتدا یه کابل lan تهیه کنید و از طریق کابل تلویزیون و مودم را به یکدیگر وصل کنید. دکمه Home  یا Menu را روی کنترل تلویزیون انتخاب کرده و روی گزینه SETUP رفته و OK کنید. به قسمت Network رفته و Network selection و سپس Cable را انتخاب کنید. 

اتصال تلویزیون توشیبا به اینترنت از طریق کابل Ethernet

پس از آن وارد قسمت Cable Network setup شده و Internet Protocol setup را در حالت Auto setup قرار دهید. در این صورت تلویزیون به صورت خودکار از مودم آی پی دریافت می‌کند. برای اطمینان از اتصال تلویزیون به اینترنت وارد قسمت Setup شده و Cable Network setup و سپس گزینه Network Test را انتخاب کنید. درصورت برقراری اینترنت، گزینه‌های مربوطه تیک خورده‌اند

اتصال تلویزیون توشیبا به اینترنت از طریق کابل اترنت

اینو بخون حتما به کارت میاد : چرا تلویزیون به وای فای وصل نمی شود؟

اتصال تلویزیون توشیبا به اینترنت از طریق Wireless

اتصال تلویزیون Toshiba به اینترنت از طریق Wireless زمانی امکان پذیر خواهد بود که تلویزیون دارای قابلیت وایرلس باشد. در تلویزیون توشیبا کلید Menu  را روی کنترل تلویزیون انتخاب و به قسمت Setup رفته و بر روی OK کلیک کنید. پس از آن گزینه Network selection  را انتخاب و از گزینه‌های موجود Wireless را انتخاب کنید. 

اتصال تلویزیون توشیبا به اینترنت از طریق وایرلس

سپس وارد قسمت Wireless Network setup شده و Internet Protocol setup را در حالتAuto setup  قرار دهید. 

اتصال تلویزیون توشیبا به اینترنت از طریق Wireless

اکنون برای اتصال تلویزیون به اینترنت باید گزینه Access Point select را انتخاب کنید. نام وایرلس موردنظر خود را انتخاب کرده و با وارد کردن پسورد آن، به اینترنت متصل شوید.

اتصال تلویزیون به اینترنت از طریق وایرلس

تعمیرات تخصصی تلویزیون در نمایندگی توشیبا

نمایندگی توشیبا ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات در زمینه تعمیر و ترمیم تلویزیون های توشیبا میباشد. این مرکز با به کارگیری مهندسین و متخصصین این حوزه توانسته است سطح کیفی خدمات خود را تا حد زیادی ارتقا بخشد. تعمیر مین برد تلویزیون توشیبا ، تعمیر LED، تعمیر پاور، تعمیر LCD و تعمیر بک لایت تلویزیون توشیبا از جمله سرویس های خدماتی ارائه شده در این نمایندگی میباشند. شما عزیزان میتوانید در صورت بروز اختلال در تلویزیون به نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا مراجعه کرده و از خدمات ارائه شده توسط این نمایندگی بهره مند شوید.

3.6/5(9 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩