اشتراک گذاری

تعمیر مین برد تلویزیون توشیبا

مین برد تلویزیون ، به قطعه ای گفته می‌شود که قطعات بخش سیستم کنترل و پردازنده، در آن قرار دارد. با توجه به ساختار SMD مین برد در تمام تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی توشیبا و با در نظر گرفتن ارزش بیشتر این برد نسبت به سایر قطعات داخلی دستگاه، تعمیر مین برد تلویزیون توشیبا، در نمایندگی تعمیر تلویزیون از اهمیت بیشتری نسبت به تعمیر سایر بردها و قطعات این دستگاه برخوردار است.

به تدریج، با استفاده ی بیشتر از آی سی های جدید که امکان تجمیع قطعات را به طراحان می دهد قطعات بخش صدا، فیش های ورودی و خروجی، بخش تیونینگ، به مین برد اضافه شد. به دلیل دخالت مین برد در تمام عملکردهای تلویزیون توشیبا، می توان تمام ایرادهای ایجاد شده در یک تلویزیون را به خرابی مین برد تلویزیون نسبت داد. لازم است بدانید، پیچیدگی ساختار این برد، فرایند تعمیر مین برد تلویزیون توشیبا را با دشواری های بسیاری مواجه ساخته است. در ادامه ی این مقاله به بررسی جزییات بیشتر این فرایند خواهیم پرداخت.

تعمیر مین برد تلویزیون توشیبا

نشانه‌های خرابی مین برد تلویزیون را بشناسید

همانطور که گفتیم، مین برد تلویزیون، از پردازشگر، حافظه‌ی رم تلویزیون و ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی، HDMI تشکیل شده است و خرابی در هر کدام از این قطعات میتواند دستگاه را با مشکلات متعددی روبرو کند که در ادامه به ذکر متداول ترین نشانه های آن خواهیم پرداخت.

تعمیر تیونر تلویزیون توشیبا خودت رو به ما بسپار !

  • خاموش شدن ناگهانی تلویزیون توشیبا
  • گیر کردن تلویزیون بر روی لوگو
  • هنگ کردن تلویزیون توشیبا
  • روشن و خاموش شدن تلویزیون توشیبا
  • خاموش شدن تلویزیون و به حالت استندبای در آمدن
  • و…

تعویض مین برد تلویزیون توشیبا

مهندسان واحد تعمیر مین برد تلویزیون توشیبا، به صورت تخصصی و حرفه ای ، به رفع تمامی مشکلات و خرابی های مین برد این تلویزیون ها خواهند پرداخت. این نمایندگی با تجهیز کارشناسان خود به ابزار و لوازم کارآمد، فضایی را فراهم ساخته است تا تمامی مشکلات و اختلالات به وجود آمده در مین برد، در کوتاه ترین زمان ممکن شناسایی و مرتفع شود.

تمامی خدمات ارائه شده در حوزه ی تعمیر مین برد تلویزیون توشیبا ، مانند سایر سرویس های پشتیبانی و تعمیر، از گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر برخوردار است. این مجموعه اولویت خود را بر مقرون به صرفه تمام شدن فرایند تعمیر قرار داده است و تا حد امکان از تعویض قطعات خودداری میکند. اما در شرایطی که امکان تعمیر مین برد تلویزیون وجود نداشته باشد، کارشناسان این مرکز، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه، اقدام به تعویض مین برد تلویزیون می‌نمایند.

تعویض مین برد تلویزیون توشیبا

هزینه تعمیر مین برد تلویزیون توشیبا

همانطور که گفتیم کارشناسان نمایندگی تعمیر مین برد تلویزیون توشیبا اصل و اولویت کاری خود را بر تعمیر ارزان قیمت این برد قرار داده اند. نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا ، با بهره مندی از تجهیزات و ابزار نوین و کارآمد امکان تعمیر تمام مشکلات را فراهم ساخته است و برخورداری از این امتیاز سبب ارزان تمام شدن فرایند تعمیر مین برد توشیبا خواهد شد. شما عزیزان نیز در صورت تمایل به دریافت این سرویس و اطلاع از قیمت آن، میتوانید با مشاوران و پاسخگویان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تعمیر مین برد تلویزیون توشیبا در محل

یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیر تلویزیون توشیبا، تعمیر مین برد تلویزیون توشیبا در محل است. این سرویس برای راحتی کاربرانی در نظر گرفته شده، که شرایط و امکان مراجعه ی حضوری به نمایندگی را ندارند یا به هر دلیل ترجیح میدهند دستگاه سنگین خود را جا به جا نکنند. کارشناسان و متخصصان نمایندگی تعمیر تلویزیون توشیبا، برای این گروه از کاربران سرویس «تعمیر در محل» را در نظر گرفته‌اند. در این سرویس کارشناسان تعمیر خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت عیب‌یابی و تعمیر را بر روی دستگاه پیاده می‌سازند.

تعمیر تلویزیون توشیبا در تهران و کرج

نمایندگی تعمیر تلویزیون توشیبا ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر و تعویض به کاربران این دستگاه در شهر تهران و کرج است. کاربران این دستگاه در صورت مشاهده هر گونه ایراد و خرابی در تلویزیون خویش می‌توانند با نمایندگی تعمیر تلویزیون تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به دریافت خدمات تعمیر را ثبت نمایند. 

مجموعه تعمیرات توشیبا با هدف افزایش دامنه ی خدمات و سرویس های خود، هم اکنون در شعب مختلفی در سطح این شهرها، به فعالیت میپردازد و در این راه با تیم‌های متخصص تعمیر همکاری می‌کند. نمایندگی تعمیر تلویزیون توشیبا در تهران و کرج ، با تجهیز کارگاه های خود به ابزار و امکانات جدید موفق به ارائه بالاترین سطح استاندارد از خدمات و سرویس های پشتیبانی شده است.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩