تعمیرات فکس کانن

تعمیرات فکس کانن با راهکارهای اصولی در نمایندگی مجاز کانن صورت می گیرد. دستگاه فکس به دستگاهی گفته می شود که امکان ارسال و دریافت نامه های اداری را با استفاده از خطوط تلفن مهیا می کند. بدین صورت که کاغذ در دستگاه وارد شده و اسکن می شود. سپس از طریق تلفن ارسال می گردد.

فکس نوشته یا همان نامه های اداری را به کدهای مناسب برای ارسال در خطوط تلفن تبدیل می کند. این کار توسط فکس مبدأ اتفاق می افتد. پس از تبدیل نوشته به سیگنال های قابل ارسال در خطوط تلفن و ارسال آن به فکس دیگر، فکس مقصد سیگنال های دریافتی را به نوشته تبدیل می کند و نوشته ها بر روی کاغذ چاپ می شوند.

مرکز تعمیرات فکس کانن با بهره مندی از تجربه، مهارت و خلاقیت کارشناسان خود توانسته است دزمینه فعالیتی خویش به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازد. تجربیات و تکنیک های مهندسین مرکز تعمیرات فکس کانن موجب گشته دست مراکز غیرمجاز از فعالیت کوتاه گردد.

تعمیر لپ تاپ در کرج

نمایندگی تعمیرات فکس کانن

اگر بخواهیم تعریفی کلی از نمایندگی تعمیرات فکس کانن داشته باشیم، باید بگوییم که کادر فنی مجرب و متخصص، تجهیزات مدرن و پیشرفته، به همراه مدیریتی متعهد و مجرب سه ضلع تشکیل دهنده این مرکز میباشند. حوزه فعالیت این نمایندگی همواره متمرکز بر تعمیرات دستگاه فکس کانن بوده است. تکنسین ها مطابق با آخرین تغییرات اعمال شده بر دستگاه، دانش فنی خود را به روز رسانی میکنند. در نتیجه ساختار داخلی هر یک از دستگاه های فکس این برند، برای تکنسین های این مرکز، فاقد هر گونه پیچیدگی میباشد.

تجهیزات در این مرکز صرفا مختص ابزارآلات تعمیری نمیشود، بانکی از تمام قطعات تعویض به صورت آرشیو در این مجموعه موجود است. در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد تکنسین با کسب اجازه از کاربر قطعه مورد نظر را با قطعه ای اورجینال و فابریک جایگزین میکند.

یکی از ابعاد مهم و کاربردی نمایندگی تعمیرات فکس کانن ارائه خدمات سرویس در محل است. این سرویس از طرف کاربران دستگاه فکس به شدت مورد استفاده و استقبال قرار میگیرد. چرا که بسیاری از دستگاه های فکس مورد استفاده دارای ابعاد بزرگ و وزن بالایی هستند که حمل و نقل این گونه دستگاه ها بسیار دشوار است. از این رو نمایندگی تعمیرات فکس کانن با ارائه خدمات سرویس در محل جای هیچ گونه نگرانی را در رابطه با تعمیر این دستگاه باقی نگذاشته است.

تعمیر غلتک ADF فکس کانن

تعمیر غلتک ADF فکس کانن یکی از ساده ترین بخش های تعمیرات فکس کانن میباشد. در حین تعمیرات باید متذکر شویم که این قطعه در فرایند فکس دارای کارکردی حائز اهمیت میباشد. این قطعه، کاغذ را برای چاپ پیغام، به داخل دستگاه هدایت می کند. چنانچه غلتک دچار ایراد شود احتمالاً مهمترین مشکلی که با آن مواجه خواهید شد، کشیده نشدن کاغذ به داخل دستگاه است. در صورتی که دستگاه شما با این مسئله روبرو شده می توانید ابتدا با یک پنبه تمیز، آلودگی‌های روی غلطک را پاک کنید. تمیز کردن غلتک به طور منظم میتوانید این قطعه را از بروز آسیب های جدی در امان نگه دارد. در نتیجه توصیه میکنیم این مساله را جدی بگیرید. با این حال اگر مشکل با تمیز کردن غلتک برطرف نگردد باید رولر فکس کانن که شامل بخش ورودی، غلتک و جدا کننده کاغذ است، به طور کامل تعویض شود.

تعمیر برد پاور دستگاه فکس کانن

تعمیر برد پاور دستگاه فکس کانن یکی از تعمیرات تخصصی مرتبط با تعمیرات فکس کانن است که عیب یابی و تعمیر آن نیاز به مهارت و تخصص ویژه ای دارد. برد پاور، دستگاه را از نظر جریان الکتریکی تغذیه می کند. این برد از دو قسمت ورودی و خروجی تشکیل شده است. در قسمت ورودی، برق با ولتاژ بالا وارد سیستم برد می شود، پس از آن که این ولتاژ به ولتاژ مورد نیاز دستگاه تبدیل شد، در قسمت خروجی به قسمت های مختلف دستگاه ارسال می شود. روشن نشدن دستگاه، خاموش شدن فکس و یا دیر روشن شدن دستگاه از جمله نشانه های اختلال در برد دستگاه فکس کانن هستند که هر یک برای برطرف شدن راهکار خاصی را میطلبند.

شارژ کارتریج فکس کانن

اگر بخواهیم دستگاه فکس را با توجه به نوع کارکرد دسته بندی کنیم، با سه نوع فکس حرارتی، کاربنی و لیزری مواجه میشویم. در نوع حرارتی از کاغذ حرارتی برای چاپ فایل های دریافتی استفاده می شود. در فکس کاربنی از یک نوع کاربن فکس که در اصطلاح به آن رول فکس می گویند برای چاپ بهره گرفته می شود. فکس های لیزری همانند پرینترهای لیزری عمل می کنند و از طریق کارتریج و تونر، اطلاعات دریافتی را چاپ می کنند. در فکس لیزری کانن، پس از اتمام تونر باید کارتریج آن شارژ شود. تمام شدن تونر با کم رنگ شدن چاپ و بی کیفیت شدن آن همراه است. شارژ کارتریج فکس توسط کارشناسان تعمیرات فکس کانن انجام می شود.

چروک شدن کاغذ فکس کانن

چروک شدن کاغذ فکس کانن یکی از مشکلات رایج کاربران این دستگاه است که معمولا به دو علت رخ میدهد. کثیف شدن هد یا غلتک یکی از دلایل عمده بروز این مشکل است که میتوان از طریق تمیز کردن قطعات، مشکل را برطرف نمود. گاهی نیز خرابی قطعاتی مانند خط کش باعث چروک شدن کاغذ می شود. چنانچه مشکل از خط کش باشد در این صورت باید این قطعه تعویض شود. جنس و نوع کاغذ نیز در تاحدودی در این موضوع نقش دارد. کیفیت نامناسب کاغذ و تاخوردگی آن باعث جمع شدن کاغذ در دستگاه شده و فرآیند پرینت سند را متوقف می کند.

خدمات واحد تعمیرات فکس کانن

 • رفع مشکل کارنکردن بخش تلفن
 • حل مشکل عیوب مرتبط به ارسال در مرکز تعمیرات فکس کانن
 • رفع ایراد دریافت فکس
 • تعمیرات بخش درام
 • تعمیر بخش فیلم در مرکز تعمیرات فکس کانن
 • تعمیر بخش رل انواع دستگاههای فکس
 • تعمیر انواع فکس کاربنی
 • رفع ایرادات فکس لیزری
 • رفع عیوب مرتبط به فکس در مرکز تعمیرات فکس کانن
 • شارژ فکس های لیزری و جدید
 • ریست فکس
 • برطرف کردن ایرادهایی شامل روشن نشدن دستگاه

ویژگی های دستگاه فکس

برخی از دستگاه های فکس دارای تلفن رومیزی و یا تلفن بی سیم هستند مانند مدل KX-FT711. دورنگارهایی که دارای گوشی تلفن هستند می‌توانند دارای پیغام گیر به منظور دریافت پیغام در هنگام عدم پاسخگویی باشند .بعضی از دستگاه های فکس قابلیت برش خودکار کاغذ را دارند مانند اکثر فکس هایی که به جای کاغذ از رول استفاده می نمایند.

در شرکت متوسط که تعداد فکس ها زیاد نیست و تنها یک نفر (مثلاً منشی) از فکس استفاده می کند، فکس کاربنی که سرعتی متوسط دارد نیاز شرکت را رفع می کند. در شرکت بزرگ که چندین نفر از دستگاه فکس استفاده می کنند و تمایل به استفاده مفید از فضای شرکت را دارند و تعداد نامه های ارسالی و دریافتی زیاد است بهتر است از فکس لیزری استفاده شود. این نوع سرعت بالایی دارد و هم چنین دارای ویژگی های خاص زیادی می باشد.

اخبار،مقالات فکس کانن و سوالات متداول

مدیریت مرکز تعمیرات فکس کانن با راه اندازی بخش مقالات سعی در افزایش سطح علمی کاربران دارد. جمعی از کارشناسان مرکز با شرکت در سمینارهای معتبر با نوین‌ترین مقالات آشنا شده اند. مقالات مذکور پس از بررسی و اطمینان از موثق بودن منبع دراختیار کاربران قرار داده می‌شوند. تکنسین های مرکز تعمیرات فکس کانن تمام توان خود را بر اصل رضایت شما عزیزان بنا نهاده اند.

 همچنین کارشناسان مرکز تعمیرات فکس کانن سوالات متداول کانن را پاسخ داده اند. کاربران از این طریق می توانند پاسخ بسیاری از سوالات خود را دریافت نمایند. علاوه بر این مدیریت مرکز تعمیرات فکس کانن شرایطی را فراهم کرده است تا کاربران دیگر سوالات خود را به صورت انلاین و تلفنی با ما درمیان بگذارند. دفتر مرکزی شرکت کانن در توکیو، ژاپن قرار دارد.

مرکز تعمیرات فکس کانن برای به روز کرن اطلاعات کاربران بخش اخبار را در سایت طراحی کرده است. مطالب مذکور از منابعی معتبر گرداوری شده اند و پس از ویرایش در اختیار کاربران قرار می گیرند. باسابقه ترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران تایید شده از سوی مراکز معتبر علمی به نحوی به تعمیرات فکس کانن می پرداند که دستگاه همانند روز اول کار کند.

انواع فکس کانن و دیگر محصولات کانن

مهندسین مرکز تعمیرات فکس کانن به معرفی دیگر محصولات کانن نیز می‌پردازند. این دستگاه ها عبارتند از: پرینتر، فکس، کپی، پروژکتور، دوربین و اسکنر. گسترش روزافزون وسایل ارتباطی و افزایش نیاز کاربران برای تعمیر دستگاه خود ما را بر آن داشت تیمی تخصصی درحیطه تعمیرات تشکیل دهیم. محصولات این شرکت شامل دوربین عکاسی، دستگاه‌ های فتوکپی و چاپگرهای رایانه، دوربین‌ های دیجیتال و ویدئویی، دوربین ‌های تک ‌لنزی بازتابی است. با وجود اینکه دوربین ‌ها و چاپگرهای رایانه ‌ای شرکت کانن بازار مصرف را در دست دارند، بیشتر درآمد این کمپانی از دستگاه ‌های فتوکپی آنالوگ و دیجیتال تامین می‌ گردد.

تعمیرات فکس کانن مطابق با آخرین متدهای روز دنیا در نمایندگی کانن صورت می‌گیرد. فکس هایی که دارای حافظه هستند زمانی که کاغذ در دستگاه وجود نداشته باشد فکس را در حافظه خود نگه می‌دارد و پس از گذاشتن کاغذ، فکس دریافتی چاپ می‌شود. با کلیک روی لینک انواع فکس کانن و دیگر محصولات کانن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

تعمیرات فکس کانن و دیگر واحدهای تعمیرات کانن

تکنسین های مرکز تعمیرات فکس کانن در دیگر واحدهای تعمیر به رفع ایراد سایر محصولات کانن می پردازند . کارگاه های این مرکز در قالبی مجزا راه اندازی شده است. همین امر موجب افزایش کیفیت کار مجموعه می گردد . ضمنا مدیریت مرکز تعمیرات فکس کانن با ورود ابزارآلات مدرن به کشور سعی در خریداری و به روز کردن کارگاه ها دارد.

فکس ها به سه دسته لیزری، کاربنی و حرارتی تقسیم می شوند. در واقع با توجه به نیاز شرکت و استفاده کننده مورد نظر نوع آن مشخص می گردد. مثلا در یک شرکت کوچک که تعداد نامه های اداری ارسالی و دریافتی کم است استفاده از فکس حرارتی که دارای سرعت کم است مناسب می باشد. چنانچه مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه دیگر واحدهای تعمیرات کانن هستید ، میتوانید به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه مرتبط با محصول موردنظر گردید.

نمایندگی کانن

نمایندگی کانن با تکیه بر دانش ، مهارت ، فراست و خلاقیت پرسنل خود توانسته سطح مطلوبی از خدمات را ارائه نماید. در حقیقت فعالیت این مرکز، بازیابی و تعمیرکلیه ی دستگاه های ارتباطی و الکترونیکی دارای برند معتبر میباشد.

مدیریت نمایندگی کانن همواره بر احترام به حقوق مشتری تاکید می‌نماید. همین امر موجب گشته این مرکز به جایگاه رفیعی نسبت به سایر رقبا دست پیدا کند. در اثبات موفقیت مرکز تعمیرات فکس کانن همین بس که ، سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی زیادی مایل به مشارکت در فعالیت ها و پروژه های این نمایندگی هستند. کارشناسان متبحر نمایندگی کانن قادر به رفع ایراد دستگاه هایی هستند که سایر مراکز از تعمیر آن عاجزند.

لازم به ذکر است، این مرکز علاوه بر تعمیر و فروش دستگاه های ارتباطی، به وارد کردن قطعات اورجینال نیز مبادرت می‌ورزد. به همین دلیل کادر این مجموعه در صورت لزوم به تعویض قطعه، حتما از قطعه جایگزین اصل استفاده می‌نمایند. لذا شما عزیزان می توانید با آرامش خاطر دستگاه خود را برای تعمیر به دست کارشناسان ما بسپارید.