اشتراک گذاری

تعمیر کپی شارپ

تعمیرات کپی شارپ خود را به ما بسپارید. تعمیرات این دستگاه در سریع‌ترین زمان ممکن، پس از عیب‌یابی و به همراه ارائه گارانتی معتبر برای شما انجام می‌شود. همکاران ما، بلافاصله پس از تماس شما، هماهنگی‌های لازم را انجام داده و تکنسین تعمیر کپی Sharp را به محل اعزام می‌کنند. با حضور تکنسین تعمیر دستگاه کپی، مراحل عیب‌یابی طی شده و اقدامات لازم جهت تعمیر بر روی دستگاه انجام می‌شود.

برخی از رایج‌ترین خدمات مرتبط با تعمیرات دستگاه کپی عبارت است: رفع کدخطاهای تکرار شونده دستگاه کپی، رفع اشکالات مربوط به کاغذ، سرویس‌های مرتبط با شارژ و تعویض کارتریج، رفع عیوب مربوط به کاغذ چاپ شده، رفع عیوب مربوط به تغدیه دستگاه و  … . شایان ذکر است که تمامی خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیرات کپی شارپ -اعم از تعمیر قطعات، تعویض قطعات، سرویس های دوره ای و …- دارای گارانتی و ضمانت است.

تعمیر دستگاه کپی شارپ در محل

تعمیر دستگاه کپی شارپ در محل

کارشناسان اعزامی ما آرشیوی از قطعات جانبی را با خود به همراه دارند تا در صورت خرابی هر یک از قطعات، در سریع‌ترین زمان ممکن، نسبت به تعویض آن اقدام نماید. قطعات جانبی، با توجه به مدل ذکر شده از مشتری، مجموعه‌ای از قطعات اصلی و اورجینال همان مدل از دستگاه کپی شارپ خواهد بود.

تعمیر در محل دستگاه کپی شارپ برای بسیاری از کاربرانِ امروزیِ این دستگاه، ضروری و بایسته به‌نظر می‌رسد؛ ضروری از آن روی که ابعاد بالای دستگاه حمل و جابجایی آن را دشوار ساخته است. این دشواری سبب گشته است تا بسیاری از کاربران در زمان خرابی دستگاه، اولویت را به حضور کارشناسِ تعمیر و تعمیر دستگاه کپی شارپ در محل دهند و قید جابجایی و حمل آن را بزنند.

تعمیر در محل دستگاه کپی شارپ علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، زمینه‌ساز کاهش هزینه هایی است که ممکن است صاحبان دستگاه، جهت حمل و جابجایی آن متحمل گردند. بعلاوه با حضور کارشناس تعمیر دستگاه کپی شارپ این امکان فراهم می گردد تا با نظارت بر جریان کار و چگونگی تعمیر دستگاه از کیفیت کار و تعمیراتِ ارائه شده اطمینان حاصل شود. در این روش، کاربر این امکان را می یابد تا بر عملکرد تکنسین تعمیرات دستگاه کپی شارپ نظارت داشته باشد و از راهنمایی ها و مشاوره های ارائه شده استفاده نماید.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ

دستگاه های کپی، امروزه یکی از پر استفاده‌ترین تجهیزات در اداره‌ها و مراکز کاری هستند. همان‌گونه که می‌دانید، این تجهیزات، در مدل‌ها و نمونه‌های فراوانی طراحی و روانه‌ی بازار شده‌اند. مسلم است که بروز خرابی در دستگاه‌های کپی، میتواند روند کاری هر شرکت یا اداره‌ای را با اختلال روبرو کند. در این شرایط آنچه که مهم خواهد بود، امکان تعمیر دستگاه کپی در سریع‌ترین زمان ممکن است. خوشبختانه «تهران کمک» به دلیل دارا بودن شش شعبه در شهر تهران و شعب متعدد دیگر در سایر شهرها، این امکان را دارد تا خدمات مربوط به بهسازی و تعمیر دستگاه کپی را در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه دهد.

برای دریافت خدمات مرتبط با تعمیرات دستگاه کپی شارپ کافی است از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس بگیرید. برخی از اشکالات خدمات ارائه شده توسط همکاران ما در بخش تعمیر دستگاه کپی عبارت است از: رفع مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، رفع مشکل عدم کارکرد صحیح مین برد، رفع مشکلات تونر و کارتریج، رفع مشکل ایجاد لکه های مزاحم بر روی برگه، رفع مشکل نمایش ارورهای متعدد در نمایشگر، رفع مشکل تیرگی و روشنی بیش از حد چاپ، رفع مشکلات فیوزینگ و… .

نمایندگی تعمیر کپی شارپ، بلافاصله پس از ثبت درخواست از سوی شما، تمامی سرویس‌های مرتبط با تعمیر دستگاه کپی شارپ را در سریع‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد. شما می‌توانید تخصصی‌ترین خدمات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با دستگاه های کپی شارپ را همراه با گارانتی و ضمانت معتبر دریافت نمایید. 

تعمیر دستگاه کپی شارپ در تهران

تعمیر دستگاه کپی شارپ در تهران در سریع‌ترین تماس ممکن از طریق تماس با شعب نمایندگی تعمیرات برای شما انجام خواهد شد. کافی است به بخش «تماس با ما» مراجعه کرده و از طریق راه‌های ارتباطی موجود با کارشناسان ما در مرکز تعمیر دستگاه کپی تماس بگیرید. پس از این تماس هماهنگی‌های لازم انجام شده و تکنسین مربوطه به محل و آدرس شما اعزام می‌شود.

توصیه می‌شود در طول این تماس اطلاعات مرتبط با دستگاه خود نظیر سطح خرابی پیش آمده در آن، نوع اشکال پیش آمده، اقدامات انجام شده توسط شما جهت رفع اشکال، پیشینه تعمیرات دستگاه کپی و مواردی از این دست را با همکاران ما در بخش پشتیبانی در میان بگذارید. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط همکاران ما در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ دارای گارانتی و ضمانت معتبر است. این ضمانت به دلیل اطمینان از سطح مهارت و دانش کارشناسان نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ است.

هزینه ی تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ

هزینه‌ی تعویض و تعمیر قطعات دستگاه های فتوکپی شارپ به موارد مختلفی از جمله شدت خرابی آن ها بستگی دارد. از طرفی گاه شارپ و دیگر برندهای تولید کننده برای چاپگرهای خود ویژگی های منحصر به فردی تدارک می بینند که این موضوع می‌تواند در هزینه‌ی تعمیر دستگاه کپی تاثیرگذار باشد. جالب است بدانید که هزینه تعمیر دستگاه کپی شارپ در صورتی که قدیمی باشد در برخی شرایط ممکن است بسیار گران‌تر از تعمیر یک سیستم جدید و به روز باشد.

این البته اتفاق بیشتر به دلیل کمیاب بودن قطعات دستگاه‌های قدیمی اتفاق می‌افتد. در هر صورت برآورد هزینه تعمیر تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ و تمامی این موارد، تنها پس از بررسی و طی مراحل عیب‌یابی امکان‌پذیر است. مرکز تعمیرات کپی شارپ این قابلیت را دارد که بالاترین سطح از خدمات تخصصی را در مناسب ترین تعرفه‌ی قیمتی به شما ارائه دهد.

ثبت درخواست تعمیر کپی شارپ

برای ثبت درخواست تعمیر کپی شارپ کافی است از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت اقدام نمایید. شما می‌توانید درخواست خود مبنی بر نیاز به دریافت خدمات تعمیرات دستگاه کپی را از طریق تماس با شماره های 021-54114 و 021-62948 ثبت نمایید. همکاران ما در بخش پشتیبانی، درخواست شما را پس از دریافت اطلاعات لازم، ثبت کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن تکنسین تعمیر دستگاه کپی را به آدرس شما اعزام می‌کنند.

توصیه می‌شود در زمان حضور تکنسین تعمیر، مشکلات پیش آمده در دستگاه را با ایشان در میان گذاشته و اقدامات انجام شده بر روی دستگاه را صادقانه با وی در میان بگذارید. تکنسین تعمیر پس از طی مراحل عیب‌یابی و تشخیص نوع اشکال پیش آمده در دستگاه جهت تعمیر دستگاه کپی شارپ اقدام خواهد کرد.

هزینه ی تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ

خدمات تعمیر دستگاه کپی شارپ

رفع ارورهای فتوکپی شارپ

دستگاه های فتوکپی شارپ بسته به ایراد پیش آمده ممکن است ارورها و خطاهای مختلفی را به کاربر خود اعلام کنند. برخی از این کدهای خطا و هشدارها با یک دستکاری جزیی برطرف خواهند شد. اما برخی دیگر دلیلی به دلیل وجود ایراد فنی در دستگاه، صرفا پس از تعمیر دستگاه کپی شارپ و یا تعویض قطعه معیوب برطرف می‌شوند. در هر حال آنچه که در این میان مهم است جدی گرفت ارورهای نمایش داده شده و رفع آنها در سریع‌ترین زمان ممکن است.

بی‌توجهی به ارورهای نمایش داده شده و ادامه دادن به کار با دستگاه می‌تواند منجر به خرابی کامل آن شود. برای اطلاع از معنا و مفهوم هر کدام از ارورهای دستگاه کپی شارپ می‌توانید به بخش مقالات در همین وبسایت مراجعه نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این باره و دریافت خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه کپی شارپ، از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بالاترین کیفیت تعمیر مین برد فتوکپی شارپ

خرابی مین برد می‌تواند یکی از بدترین اتفاقات مرتبط با هر دستگاه کپی باشد. همانطور که می‌دانید مین برد یکی از اصلی ترین و مهم ترین قطعات در انواع ماشین های اداری و تجهیزات الکترونیکی است که عملکرد کلی دستگاه را به محض روشن شدن آن، مدیریت می‌کند. این قطعه پردازشگر کلیه‌ی اطلاعات در دستگاه‌ها است. پس می‌توان به خوبی پیش‌بینی کرد که بروز هر گونه خرابی در مین برد میتواند منجر به ظاهر شدن مشکلات متعدد در دستگاه کپی شود.

از نشانه‌های خرابی مین برد می توان به خروج بوی غیر عادی مثل سوختگی از دستگاه، شنیدن صدای جرقه، سیاهی بخشی از مدار، گرم نشدن بعضی از قطعات، داغ شدن زیاد برد، خارج شدن خازن ها از حالت عادی و مواردی از این دست اشاره کرد. شما می‌توانید در صورت مشاهده هر یک از این نشانه‌ها با کارشناسان ما در مرکز تعمیر دستگاه کپی شارپ تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به دریافت خدمات تعمیر کپی را ثبت نمایید.

نمایندگی شارپ ارائه‌دهنده کلیه خدمات عیب‌یابی و تعمیرات کپی شارپ در بالاترین سطح ممکن و همراه با گارانتی معتبر است. تست محتوایی و پایه‌ای اختلالات جهت تشخیص شکستگی‌های برد الکترونیکی با استفاده از اسیلوسکوپ، سیگنال ساز، آمپرسنج، ولت متر و نرم افزارهای عیب یابی تخصصی از خدمات مرتبط با تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ است که به همراه ضمانت و گارانتی برای مراجعان انجام می پذیرد.

تعمیر تضمینی فیوزینگ دستگاه کپی شارپ

فیوزینگ از کلیدی ترین قطعات به کار رفته در انواع ماشین های اداری از جمله کپی شارپ به شمار میرود. این قطعه ممکن است بر اثر فشار بالای کاری و یا استفاده ی نادرست توسط کاربر، با مشکلات مختلفی روبرو شود. بروز مشکل دراین قطعه میتواند مستقیما کیفیت چاپ را با مشکل روبرو کند.

شناسایی و تعمیر مشکلات فیوزینگ در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ به صورت تخصصی و کارآمد به انجام میرسد. کارشناسان و متخصصان فعال در بخش تعمیر دستگاه کپی شارپ، ضمن بهره مندی از تجربه ی بالای خود در امر تعمیر و تعویض فیوزینگ، با بهره گیری از تجهیزات مدرنی که در اختیارشان قرار گرفته است، این سرویس را در حداقل زمان به انجام خواهند رساند.

عیب یابی و تعمیر صددرصدی برد پاور در نمایندگی فتوکپی sharp

برد پاور یکی از مهم ترین بخش های قرار گرفته در تمامی ماشین های اداری از جمله دستگاه کپی شارپ است. چرا که این بخش نقش تامین و تغذیه لامپ، فن و قطعات داخلی رابه عهده دارد. در صورتی که برد پاور کپی شارپ ضعیف باشد عمر دستگاه کم خواهد شد و به سرعت فن یا لامپ دستگاه می سوزد.

با سوختن این قطعات، دستگاه کپی شارپ، عملا کارایی خود را از دست میدهد و کاربر متحمل پرداخت هزینه ی دو چندان میشود. برای پیشگیری از چنین مشکلاتی، پیشنهاد میشود، اقدامات لازم جهت تعمیر برد پاور را از طریق نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ ، به عمل آورید.

تعمیر تخصصی درام در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ

درام نیز یکی از کلیدی ترین قطعات داخلی دستگاه کپی شارپ و سایر تجهیزات چاپ و کپی است. این قطعه ی حساس در واقع  یک میله ی استوانه ای شکل است که وظیفه ی انتقال تصویر و متن را بر روی برگه به عهده دارد. لازم است بدانید که هر درام پس از سه بار شارژ کارتریج نیاز به تعویض دارد.

یکی از علائمی که خبر از خرابی درام میدهد، کم رنگ یا پر رنگ شدن برخی از نقاط برگه است. این اختلال معمولا زمانی رخ میدهد که سطح درام دچار گرد و غبار شده باشد. این اختلال سبب میشود تا انتقال نهایی تصویر بر روی برگه به درستی انجام نگیرد. نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ، با شناخت بالا نسبت به ساختار تشکیل دهنده ی درام و نحوه ی عملکرد و تعمیر آن، قادر است هر گونه مشکل در این رابطه را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف سازد.

رفع مشکلات هیتر را به کارشناسان تعمیر دستگاه کپی در تهران بسپارید

اگر از کاربران هر یک از دستگاه های کپی  شارپ هستید، لازم است بدانید این دستگاه از قطعات مهم و حساسی تشکیل شده است که هیتر دستگاه کپی یکی از مهم ترین آن ها به شمار میرود. این قطعه ، فیوزینگ کپی هم نامیده میشود. در ارتباط با عملکرد هیتر میتوان به طور خلاصه گفت، عملیات تثبیت متن و تصویر را بر روی کاغذ به عهده دارد.

خرابی هیتر میتواند کیفیت چاپ را مستقیما با اشکال روبرو کند. نمایندگی تعمیر کپی شارپ در تهران ، یکی از واحد های خود را به بررسی و تعمیر انواع مشکلات هیتر انواع دستگاه های فتوکپی اختصاص داده است. شما عزیزان میتوانید در صورت مشاهده ی هر گونه اختلال در هیتر دستگاه فتوکپی خود به نمایندگی تعمیرات کپی شارپ تماس بگیرید.

تعمیر برد پاور در واحد تعمیر دستگاه کپی شارپ در تهران

برد پاور کپی  یکی از مهم ترین بخش های قرار گرفته در هر دستگاه کپی و چاپ محسوب میشود. این برد در دستگاه های کپی شارپ هم، عملکرد مهم و حساسی دارد. چرا که این بخش عهده‌دار تغذیه ی لامپ، فن و قطعات داخلی است در صورتی که برد پاور دستگاه کپی شارپ ضعیف باشد عمر دستگاه کم خواهد شد و به سرعت فن یا لامپ دستگاه می سوزد.

با سوختن این قطعات، فتوکپی ، عملا کارایی خود را از دست میدهد و کاربر متحمل پرداخت هزینه ی دو چندان برای تعمیر می‌شود. برای پیشگیری از چنین مشکلاتی، پیشنهاد میشود، اقدامات لازم جهت تعمیر برد پاور کپی را از طریق نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ ، به عمل آورید. لازم به ذکر است که تعمیر این قطعه باید در اسرع وقت انجام بگیرد چرا که میتواند آسیب های مضاعفی را به دستگاه وارد آورد.

تعمیر تخصصی یونیت لیزر دستگاه کپی شارپ

یونیت لیزر یکی از مهم ترین اجزای دستگاه های کپی لیزری شارپ است. این یونیت خود از قطعات مختلف دیگری تشکیل شده که هر کدام وظیفه ای مهم و حساس را به عهده دارند. اگر برایتان سوال شود که یونیت لیزر چه وظیفه ای در دستگاه ایفا میکند؟ لازم است به اطلاعتان برسانیم که این قطعه، اطلاعات صفحه را دریافت می کند و در نهایت، نقطه های کوچکی که متن و تصاویر را می سازد، آماده ی چاپ میکند.

تمامی این فرایند به کمک تابش لیزر انجام میگیرد. بدیهی است که هرگونه خرابی در این یونیت میتواند کیفیت کپی و چاپ را با مشکل جدی روبرو کند. واحد تعمیرات لیزر در نمایندگی تعمیر کپی شارپ در تهران ، برای جلوگیری از چنین مشکلاتی، تعمیر و بازیابی انواع یونیت های لیزر دستگاه کپی شارپ را به عهده گرفته است.

تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ در تهران

مشکلات رایج دستگاه کپی شارپ

رفع مشکل گیرکردن کاغذ در دستگاه فتوکپی شارپ

گیر کردن کاغذ را میتوان یکی از رایج‌ترین مشکلاتی به شمار آورد که حین کار با دستگاه کپی شارپ، اماکن رخ دادن آن وجود دارد. بروز این ایراد می‌تواند علل مختلفی داشته باشد. کاربران این تجهیزات کپی لازم است با کلی ترین دلایل بروز چنین مشکلی آشنایی داشته باشند.

گاهی، نامناسب بودن وزن کاغذ، نامناسب بودن جنس کاغذ، سبک بودن بیش از اندازه کاغذ، تنظیمات نادرست دستگاه کپی شارپ، میتواند مشکل گیر کردن کاغذ را به دنبال داشته باشد. دقت کنید در چنین مواقعی کاغذ را به طور کامل از دستگاه بیرون بکشید تا اضافه های آن مشکلی برای دستگاه کپی ، ایجاد نکند. اگر چنین مشکلی ادامه دار بود، امکان خرابی برخی قطعات وجود دارد. لذا توصیه میشود از خدمات واحد تعمیرات کپی شارپ استفاده نمایید.

چگونه ارورهای دستگاه کپی شارپ را برطرف کنیم

یکی از شایع ترین مشکلاتی که کاربران دستگاه های کپی شارپ نیز مانند سایر تجهیزات کپی در جهان، ممکن است با آن روبرو شوند، مشاهده ی ارور در نمایشگر یا پنل لمسی دستگاه شان است. لازم است بدانید که هر کدام از این ارورها به طور خاص مربوط به نوع مشخصی از اختلال میشود. این اختلالات انواع مختلفی دارند و میتوانند سخت افزاری یا مکانیکی، باشند.

به عنوان مثال ارور ها  گاهی میتوانند به  تغذیه ی نادرست، زمان نصب کارتریج جدید، قرار نگرفتن کاغذ به صورت صحیح در دستگاه، عدم توانایی برای انجام فرایند کپی، پر بودن سینی داخلی، نیاز به اضافه ی کاغذ و بسیاری دیگر از مشکلات مربوط شوند. کارشناسان واحد تعمیرات دستگاه کپی شارپ با با شناخت کامل این خطاها و چگونگی برطرف ساختن شان، قادرند هر گونه مشکل مرتبط را در حداقل زمان شناسایی و رفع کنند.

آیا خطوط سیاه و مزاحم در کپی از بین میرود؟

وجود خطوط سیاه موازی در برگه های کپی شده میتواند بسیار آزار دهنده باشد. چاپ این خطوط دردسرهای زیادی را برای کاربران به همراه دارد. چرا که کپی های خارج شده از دستگاه را عملا بلااستفاده میکند. برای پیشگیری از چنین مشکلی پیشنهاد میشود، شیشه ی دستگاه را با استفاده از دستمال نرم مرطوب شده با آب ، شیشه پاک کن غیر ساینده یا تمیزکننده ی لنز عینک تمیز کنید.

زمانی که کارتان تمام شد، شیشه را با پارچه نرم و خشک تمیز کنید تا لکه ای روی آن باقی نماند. اگر همچنان مشکل سیاه کپی شدن برگه ها به قوت خود برجا ماند، لازم است با برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ ، حل مشکل را به متخصصان زبده ی این مجموعه بسپارید.

حل مشکل صداهای مزاحم دستگاه کپی شارپ

شاید شما هم تا به حال با صداهای ناهنجار از دستگاه کپی شارپ خود، اذیت شده باشید. این مشکل زمانی رخ میدهد که دستگاه در حین کار است و میتواند آرامش و آسایش هر محیط کاری را با مشکل روبرو کند. این صدا ممکن است ناشی از کارتریج دستگاه و یا خود دستگاه باشد.

صدایی که از کارتریج خارج می شود یا به دلیل تمام شدن شارژ کارتریج یا از اختلالات مگنت است. مگنت به علت تماسی که با بلید دارد، ایجاد صدا می کند. رفع چنین مشکلی با حساسیت های خاصی روبرو است و از این رو توصیه میشود حتما از مرکز معتبری نظیر نمایندگی تعمیرات کپی شارپ کمک بگیرید.

تعمیر دستگاه کپی شارپ در تهران

خدمات نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با این دستگاه همراه با گارانتی معتبر است. فرآیند تعمیر توسط کارشناسان تعمیرات دستگاه کپی شارپ، با بررسی و آنالیز قطعات معیوب و اختلالات پیش آمده در مکانیزم دستگاه آغاز می‌گردد و با ورود مهندسان و اِعمال تمامی تعمیراتِ مورد نیاز پایان می‌پذیرد.

تلفیق دو مجموعه در نمایندگی تعمیرات کپی شارپ، یعنی بکارگیری نوین ترین «متدهای تعمیر» و استفاده از پیشرفته‌ترین «تجهیزات عیب‌یابی» سبب گشته تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری این دستگاه ها به بهترین شکل و با صرف مدت زمانی اندک توسط کارشناسان مرکز رفع و برطرف گردند. دستگاه کپی می تواند اسباب کار دفتر باشد، بنابراین وقتی نماد کوچک «افزودن تونر» روشن می شود، کارتریج باید به سرعت تعویض شود تا بهره وری بالا بماند. کارتریج TD یک تونر و واحد توسعه دهنده مستقل است که برای تعویض نیازی به ابزار ندارد.

تعمیرات فتوکپی SHARP

تعمیرات فتوکپی شارپ تنها در شرایطی نتیجه بخش خواهد بود و عیوب دستگاه را مرتفع خواهد ساخت که توسط مهندسان و با استفاده از تجهیزات تخصصی این حوزه انجام پذیرد. اگرچه در ابتدای امر گردگیری و ترمیم برخی از قطعات فتوکپی شارپ ممکن است کار چندان پیچیده‌ای به نظر نیاید و کاربر خودسرانه و بدون دانشِ لازم اقدام به بازیابی و تعمیر این دستگاه نماید لیکن کاربران حرفه ای این محصول می دانند که اندک دستکاری ناشیانه و نابجا بر روی این محصول، ممکن است سبب ایجاد خرابی های جبران ناپذیر در آن گردد.

تعمیرات فتوکپی شارپ به دلیل ساختار ظریف این محصول، ضمن نیاز به تجهیزات خاص، محتاج حضور کارشناسانی است که دانش کافی نسبت به قطعات و ابزار تعمیر داشته باشد بنابریان اکیداً به شما توصیه می کنیم که از اعمال اقدامات خودسرانه بر روی دستگاه خودداری نمایید و تعمیرات این دستگاه را به کارشناسان واگذار کنید.

عیب یابی و تعمیر فتوکپی شارپ

تعمیرات دستگاه کپی که نخستین گام در آن، عیب‌یابی صحیح دستگاه است یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیرات کپی شارپ است؛ این فرآیند با بررسی و آنالیز قطعات معیوب و اختلالات پیش آمده در مکانیزم دستگاه آغاز می‌گردد و با ورود مهندسان و اِعمال تمامی تعمیرات مورد نیاز پایان می‌پذیرد.

برخی از پارامترهای مذکور که در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ پیاده می‌گردند عبارتند از : بررسی و عیب ‌یابی یونیت اسکنر، بررسی و عیب ‌یابی یونیت لیزر، شیوه‌ های مناسب شارژ کارتریج، استفاده از جدیدترین شیوه‌ های تعویض دولوپر، بررسی و عیب ‌یابی یونیت درام، بررسی و عیب‌ یابی یونیت فیوزینگ ، عیب‌ یابی هیتر بررسی و عیب ‌یابی یونیت فیدر، بررسی و عیب ‌یابی یونیت خروجی، عیب ‌یابی و رفع کدهای خطا، کار کردن با کد و….

تعمیر تخصصی دستگاه فتوکپی شارپ

تعمیرات فتوکپی شارپ در واحد هایی مجزا از سایر پارت های تعمیراتی انجام می شود. دسترسی واحد تعمیرات فتوکپی شارپ به انواع ابزار و قطعات سبب شده تا تعمیر این دستگاه در این مجموعه در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود. بهره مندی از قطعات اورجینال نیز تعویض قطعات دستگاه کپی و جای گذاری آن ها با نمونه های آسیب دیده را در این مجموعه امکان پذیر کرده است. انواع دستگاه کپی شارپ در این مجموعه قابل تعمیر بوده و امکان تعویض دارد.

فرآیند تعمیرات در این واحد با عیب یابی های دقیق آغاز شده و با اعمال تعمیرات پایان می گیرد. همچنین کاربران می توانند با مراجعه به واحد تعمیرات دستگاه کپی از تمامی سرویس های ارائه شده در نمایندگی رسمی شارپ بهره مند شوند. عیب یابی دقیق از دستگاه کپی یکی از مهم ترین مراحل تعمیرات بوده و سبب می شود عیوب دستگاه و قطعات معیوب به درستی شناخته شده و در نتیجه ، تعمیرات به درستی انجام شود.

نحوه تعویض کارتریج TD در دستگاه کپی شارپ

وقتی نماد کوچک «افزودن تونر» روشن می‌شود، کارتریج باید به سرعت تعویض شود تا بهره وری دستگاه بالا بماند. کارتریج TD یک تونر و واحد توسعه دهنده مستقل است که برای تعویض نیازی به ابزار ندارد. برای تعویض این کارتریج ابتدا سینی بای پس سمت راست دستگاه کپی را پایین بیاورید. دکمه جانبی “Open” را در سمت راست دستگاه کپی فشار دهید، سپس درپوش جانبی را باز کنید.

دو طرف بالای درپوش جلویی را با فشار ملایم فشار دهید و سپس رها کنید تا درب جلو باز شود. دکمه “Lock Release” را در بالای کارتریج TD فشار داده و نگه دارید و سپس به آرامی کارتریج را از دستگاه کپی بیرون بکشید. دکمه را رها کنید و سپس کارتریج را برای بازیافت یا دور انداختن کنار بگذارید. کارتریج TD جدید را از کیسه آن خارج کنید و سپس کاغذ محافظ را بردارید. کارتریج را در سطح نگه دارید و سپس به آرامی چهار یا پنج بار آن را به صورت افقی تکان دهید.

با این عمل مشکل ته نشین شدن تونر از بین می‌رود. زبانه درپوش محافظ را بکشید و سپس درپوش را از کارتریج بردارید. قسمت پشتی کارتریج TD را در دهانه دستگاه کپی تراز کنید و سپس به آرامی کارتریج را به داخل فشار دهید تا در جای خود کلیک کند. درپوش جلو را ببندید. درپوش کناری را ببندید. سینی بای پس را ببندید. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ تماس بگیرید.

 

عیب‌یابی دستگاه کپی شارپ

سرویس‌های مرتبط با تعمیر دستگاه کپی شارپ نیز مانند سایر دستگاه‌های کپی در غالب موارد مربوط به واحدهای درام و فیوزر است.

گیر کردن کاغذ

تجربه ما در تعمیر دستگاه کپی نشان می‌دهد که گیر کردن کاغذ نشان می دهد که ممکن است در فیوزر یا غلتک های تغذیه مشکلی وجود داشته باشد. هر دو واحد را به دقت بررسی کنید. همچنین، مطمئن شوید که غلتک فیوزر مورد استفاده در دستگاه شما سازگار با دستگاه کپی شارپ شما باشد. غلتک های شیشه سند، تغذیه و فیوزر را با پارچه بدون پرز و شیشه پاک کن تمیز کنید. مطمئن شوید که غلتک ها و شیشه ها عاری از تونر و سایر مواد زائد هستند.

چاپ آزمایشی

توصیه کارشناسان تعمیر دستگاه کپی آن است که یک کاغذ را به طور آزمایشی کپی کنید. اگر پس زمینه خاکستری مشاهده کردید، باید پاک کننده شارژر واحد درام را تعویض کنید. سینی بای پس و درپوش کناری را با فشار دادن دکمه باز کردن درب کناری باز کنید. پاک کننده شارژر قدیمی را خارج کرده و پاک کننده شارژر جدید را در موقعیت صحیح قرار دهید. اگر متوجه خطوط در صفحه نسخه آزمایشی خود شدید، غلتک فیوزر بالایی را تعویض کنید.

تعویض غللتک فیوزر بالا

اهرم آزادسازی واحد فیوزینگ را بالا بیاورید و فیدر تک پاسی معکوس یا RSPF را باز کنید. غلتک را در جهت فلش بچرخانید تا غلتک فیوزر جدا شود. غلتک فیوزر جدید را در موقعیت صحیح قرار دهید، سپس RSPF را ببندید و اهرم رهاسازی را پایین بیاورید. سینی بای پس و درپوش کناری دستگاه کپی شارپ را باز کنید تا گیر کردن کاغذ برطرف شود. به آرامی کاغذهای پر شده را از قسمت تغذیه کاغذ جدا کنید.

با فشار دادن برجستگی های گرد نزدیک دکمه کاور کناری، درپوش کناری را ببندید و منتظر بمانید تا چراغ نشانگر خطا متوقف شود. اگر کاغذی که در قسمت تغذیه کاغذ یافت نشد، اهرم رهاسازی واحد فیوز را پایین بیاورید. کاغذ را از واحد فیوز بردارید، سپس اهرم را بالا بیاورید و درپوش جانبی را ببندید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در مرکز تعمیر دستگاه کپی شارپ تماس بگیرید.

پارامترهای مرکز تعمیرات کپی شارپ

تعمیرات کپی شارپ در این مرکز با بررسی و آنالیز قطعات معیوب و اختلالات پیش آمده در مکانیزم دستگاه (یا همان عیب‌یابی صحیح دستگاه) آغاز می‌گردد و با ورود مهندسان و اِعمال تمامی تعمیرات موردنیاز پایان می‌پذیرد. عیب‌یابی و تعمیرات دستگاه‌های کپی شارپ در این مرکز با در نظر داشتن و رعایت تمامی پارامترهای ضروری این حوزه انجام می‌‌پذیرد.

برخی از پارامترهای مذکور که بصورت کاملاً جدی و دقیق به دست کارشناسان مرکز تعمیرات کپی شارپ پیاده می‌گردند؛ عبارتند از:

 • بررسی و عیب‌یابی یونیت دابلکس
 • بررسی و عیب‌یابی یونیت فیدر
 • بررسی و عیب‌یابی یونیت خروجی
 • عیب‌یابی و رفع کدهای خطا، کار کردن با کد و….
 • بررسی و عیب‌یابی یونیت فیوزینگ
 • عیب‌یابی هیتر، ترموستات و ترمیستور
 • عیب‌یابی یونیت کاغذ‌کش
 • شیوه‌های سازگار با دستگاه کپی شارپ جهت تعویض پیکاپ
 • بررسی و عیب ‌یابی یونیت اسکنر
 • بررسی و عیب ‌یابی یونیت لیزر و یونیت درام
 • شیوه‌های مناسب شارژ کارتریج
 • استفاده از جدیدترین شیوه‌های تعویض دولوپر

اخبار، مقالات و سوالات متداول کپی شارپ

حضور کارشناسان مجرب و کاردان در نمایندگی شارپ سبب گشته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید غالب اختلالات ایجاد شده در دستگاه کپی شارپ را تعمیر و رفع نمایید و از مراجعه به دیگر مراکز بی‌نیاز گردید. مدیریت مرکز تعمیرات کپی شارپ بدلیل اطمینان از تبحر و دانش کادر فنی خویش تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی نموده است. شما کاربران گرامی می‌توانید سایر مطالب و اخبار مرتبط با این حوزه را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید.

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات کپی شارپ به منظور ارتقاء دانش فنی کاربران و همکاران گرامی اقدام به تدوین مقالات مرتبط با تعمیر و نگهداری دستگاه‌های کپی شارپ نموده‌اند. تدوین چنین مقالاتی و به اشتراک گذاشتن آنها سبب می‌گردد تا کاربران این محصولات با بهترین شیوه های حفظ و بکارگیری آنها آشنا شده و از این راهرو به عمر مفید دستگاه خویش بیافزایند. شما می‌توانید جهت در اختیار داشتن چنین مقالاتی به بخش زیر مراجعه نمایید.

شما می‌توانید برای کسب هرگونه آگاهی در مورد شیوه‌ کار با محصولات شارپ و یا در صورت بروز هر گونه نقض در محصولات شارپ با تعمیرگاه شارپ تماس بگیرید. کارشناسان ما در این مرکز با صبر و شکیبایی پاسخگوی پرسش‌های شما خواهند بود و تخصصی‌ترین مشاوره‌ها و راهنمایی‌های موردنیاز را به شما ارائه خواهند داد. پاسخ بخشی از سوالات متداول تعمیرات شارپ در قسمت زیر آورده شده است.

محصولات شارپ

شارپ همواره تغییرات و دانش روز را در سطح بین المللی مد نظر قرار داده است و با انعطاف پذیری بالا همگام با دانش روز و اصول سنتی گام برداشته است. برخی از محصولات تولید شده در این شرکت عبارتند از: تلویزیون شارپ، لپ‌تاپ شارپ، لوازم خانگی شارپ، قطعات الکترونیکی شارپ، تجهیزات مخابراتی، تلفن های همراه شارپ، دستگاه‌های اداری شارپ نظیر فتوکپی، پرینتر و … . شرکت شارپ یکی از برترین و قدیمی‌ترین تولیدکنندگان ژاپنی کالاهای مصرفی الکترونیکی است.این شرکت در سال ۱۹۱۲ راه‌اندازی گشته و در سال ۲۰۱۲ صدمین سالگرد خود را جشن گرفت.

فلسفه و باور مؤسسان این کمپانی محبوب آن است که دیگران از این شرکت تقلید کنند. در دهه اخیر، شارپ به طور متوالی بزرگ‌ترین شرکت تولید کننده محصولات اداری و کپی بوده و در جهان مقام دوم را دارا می‌باشد. همچنین این شرکت در طول هفت سال گذشته توانسته است در زمینه ساخت دستگاهها و اجاقهای بخارپز و تولید سلول‌های انرژی خورشیدی سهم اول بازار را به خود اختصاص داده است.

جهت آشنایی با دیگر محصولات این کمپانی و اطلاع از ویژگی‌های فنی و نرم افزاری آنها می‌توانید به بخش آشنایی با محصولات شارپ مراجعه نمایید. کارشناسان ما در نمایندگی شارپ جدیدترین اطلاعات در رابطه با محصولات این شرکت را گردآوری کرده و در اختیار شما قرار می‌دهند.

تعمیرات کپی شارپ و دیگر واحدهای تعمیرات شارپ

نمایندگی شارپ در ایران ، برای دستیابی به مفهوم واقعی خدمات متمایز به سازماندهی خویش ادامه می‌دهد. بدین منظور کارشناسان این مرکز، طی دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای، گزینش شده‌اند و با تمامی قطعات و محصولات قدیمی و جدید شارپ آشنایی دارند . به‌علاوه کارشناسان نمایندگی شارپ در ایران، ملزم به حضور در دوره‌های ملی و بین‌المللی هستند که هر ماه به منظور به‌روز رسانی مهارت‌ها و اطلاعات آن‌ها برگزار می‌گردد. در این مجموعه تعمیر هر یک از محصولات شارپ، به کمک متخصصین و کارشناسان همان محصول انجام می گردد.

همچنین واحدهای مجزا جهت تعمیر هریک از محصولات راه‌اندازی شده است. مدیریت نمایندگی شارپ در ایران ، به‌روزترین تجهیزات را در اختیار مهندسان و کارشناسان خود قرار داده تا قادر باشند در کمترین زمان و با بهترین کیفیت، تعمیرات موردنیاز را بر روی دستگاه‌ها اجرا کنند. بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا جهت تعمیر، نمایندگی شارپ را به عنوان بهترین و مجهزترین مرکز تعمیرات در ایران مطرح ساخته است. نمایندگی شارپ در ایران، مجهز به بخش CRM (واحد ارتباط با مشتریان) است. تمامی خدمات ارائه شده ی نمایندگی شارپ در ایران زیر نظر این واحد مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرد و تمامی موارد به مدیریت مرکز گزارش شده و مورد بررسی دقیق قرار خواهد گرفت. شما کاربران گرامی می‌توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با این مرکز و واحدهای تعمیرات شارپ به بخش زیر مراجعه نمایید.

مرکز تعمیر کپی شارپ

آگاهی و تسلط کارشناسان مرکز تعمیرات کپی شارپ بر نوین‌ترین متدهای تعمیر این امکان را فراهم آورده تا غالب اختلالات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دستگاه‌های کپی شارپ به بهترین شیوه، رفع و برطرف گردند. استفاده از مواد اولیۀ با کیفیت و عالی، جایگزینی قطعات معیوب با قطعات اصلی و شرکتی، استفاده از پیشرفته‌ترین ابزار آلات لحیم کاری و ترمیم و … از جمله عوامل موفقیت کارشناسان این مرکز میباشد.

رعایت تمامی پارامترهای مذکور سبب گشته‌اند تا اکثریت قریب به اتفاق دستگاه‌های کپی شارپ کیفیت اولیۀ خویش را پس از تعمیر بازیابند. بعلاوه تعمیرات کپی شارپ در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که بدلیل تجزیه و واکاوی تعداد بیشماری از دستگاه‌های کپی شارپ با ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری‌ این دستگاه‌ها آشنایی دارند. آنها قادر به رفع تمامی اختلالات ایجاد شده در آن‌ها گشته‌اند. تجزیه و بررسی هر یک از دستگاه‌های کپی شارپ منجر به تدوین روش‌هایی گشته که بالاترین سطح بازدهی را در فرآیندهای تعمیرات کپی شارپ داشته‌اند.

تعمیرات شارپ

تعمیرات شارپ به کمک متخصصان مجرب این مجموعه بصورت تخصصی انجام می‌پذیرد. کارشناسان این مرکز با به کارگیری تلاش و توان خود، به‌روزترین اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهند داد و دستگاه‌های الکترونیکی شما را پس از تعمیر و بازیابی در کمترین زمان ممکن، با کمترین هزینه، بدون نقص و به بهترین شکل به شما تحویل خواهند داد.

تعمیرات شارپ توسط افراد غیر متخصص علاوه بر تحمیل هزینه‌های دوچندان به شما و وارد کردن صدمات جبران ناپذیر به دستگاه، ممکن است امکان اصلاح و بازیابی آن را برای همیشه از میان ببرد.

نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ در ایران در راستای تعمیر و ترمیم انواع مدل های دستگاه کپی شارپ فعالیت می نماید. این مرکز همواره در صدر انتخاب کاربران قرار دارد. توجه به اصل مشتری مداری و نهادینه نمودن آن در بین کارمندان و کادر فنی از جمله دلایل موفقیت نمایندگی شارپ می باشد.

نمایندگی sharp به شما این اطمینان را می‌دهد که این نمایندگی ، بهترین خدمات را با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات و برترین متخصصین در اختیار مشتریان گرامی قرار خواهد داد. در صورتی که خواهان بهره‌مندی از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر دستگاه کپی شارپ هستید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت اقدام نمایید.

5/5(5 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩