اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ دل

تعمیرات لپ تاپ دل می بایست پس از عیب یابی صحیح و تشخیص اصولی علل اشکالات پیش آمده در دستگاه انجام پذیرد؛ بی توجهی به این امر ممکن است سبب انتخاب راهکاری اشتباه جهت رفع عیوب پیش آمده در دستگاه گردد که در نهایت با اِعمال آن خرابی دستگاه دوچندان شده و فرصت تعمیر برای همیشه از میان می رود؛ عیب یابی صحیح دستگاه پیش از اقدام به تعمیر سبب می گردد تا راهکار انتخابی بالاترین تأثیر را بر دستگاه داشته و به سبب سازگاری با ساختار آن کیفیت اولیه لپ تاپ را بازیابد.

تعمیرات لپ تاپ دل یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز می باشد که با تکیه بر حضور «کارشناسان متخصص» و بهره مندی از «تجهیزات پیشرفته» در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. مرکز تعمیرات لپ تاپ دل با خلق فضایی کارشناسی تمامی امکانات مورد نیاز جهت رفع و حل کلیه اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه را فراهم آورده است و در تلاش است تا با برآورده سازی کلیه نایزهای کاربران آنها را از مراجعه به دیگر مراکز بی نیاز سازد.

مرکز تعمیرات لپ تاپ دل با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ دل و دیگر دستگاه‌های هوشمند این کمپانی خوشنام مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ فناوری اطلاعات عرضه می‌دارد.

تعمیر لپ تاپ دل

تعمیر لپ تاپ دل در محل

اگر دستگاه شما دچار ایراد شده است، اما زمان کافی برای مراجعه به شعب نمایندگی تعمیر لپ تاپ دل را ندارید، جای نگرانی نیست. میتوانید به راحتی با ما تماس بگیرید و درخواست اعزام تکنسین به محل صادر کنید. در اسرع وقت یا در زمان دلخواه شما، تکنسین در محل حاضر شده و ضمن تحویل دستگاه برای انتقال به محل نمایندگی، در مورد مشکلات احتمالی و هزینه های اولیه با شما صحبت خواهد کرد.

تعمیر لپ تاپ دل در تهران

تعمیر لپ تاپ در تهران، توسط تهران کمک در مناطق مختلف شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز شهر انجام می شود. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل در ستارخان، امیرآباد، ولیعصر، فرجام، پیروزی و … تخصصی ترین خدمات نرم افزاری و سخت افزاری را به شما ارائه می دهند تا مشکلات سیستم برطرف شده و بتوانید مجددا با این دستگاه کار کنید. تعمیر لپ تاپ dell در محل، به صورت پذیرش در محل نیز انجام می شود. به این ترتیب که سفیر تهران کمک به آدرس شما آمده و لپ تاپ را به مرکز تعمیرات می برد. پس از پایان مراحل تعمیرات لپ تاپ دل، دستگاه مجددا به شما تحویل داده می شود.

هزینه تعمیرات لپ تاپ دل

برآورد هزینه تعمیر لپ تاپ دل یا هر برند دیگری، پس از عیب یابی دستگاه امکان پذیر است زیرا به موارد مختلفی از جمله مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری بستگی دارد.

برای برطرف کردن ایرادات نرم افزاری، هزینه زیادی از مشتری دریافت نمی شود اما اگر نیاز به استفاده از برنامه خاصی باشد، هزینه درخواستی تغییر خواهد کرد. تعمیرات سخت افزاری هم بسته به قطعه آسیب دیده و شدت خرابی و نیز حجم کاری که برای تعمیر انجام می شود، دارای نرخ های مختلفی هستند.

روند تعمیر لپ تاپ دل

تعمیرات و پشتیبانی از لپ تاپ های دل به دلایل مختلفی نیازمند تخصص و مهارت بسیار بالاست. حساسیت این امر موجب شده است، کاربران برای دریافت خدمات تعمیر، تنها نمایندگی لپ تاپ دل را انتخاب کنند. چرا که از نتیجه و صحت انجام کار، اطمینان دارند. روند تعمیر لپ تاپ دل ، شامل مراحل مختلفی ست که هر کدام از این مراحل، نقشی بسیار مهم در کیفیت تعمیر لپ تاپ دارند. تعمیر لپ تاپ دل ، در واحدهای مجزایی دنبال میگردد.

عیب یابی لپ تاپ را میتوان از اصلی ترین و مهم ترین مرحله در این روند به شمار آورد چرا که تنها با شناخت نوع خرابی است که میتوان اقدامات بعدی را جهت تعمیر آن به جا آورد. پس از عیب یابی دقیق و مشخص شدن میزان آسیب، کاربر به صورت کامل در جریان امور قرار میگیرد و در صورت تمایل به ادامه ی فعالیت، سایر مراحل تعمیر بر روی لپ تاپ ، پیاده خواهد شد. انجام گیری تمام این مراحل، به صورت ضمانت شده است و کاربر تا مدت های طولانی از سوی نمایندگی مورد پشتیبانی قرار میگیرد.

رفع مشکلات گرافیک لپ تاپ Dell

کارت گرافیک یکی از قطعات به کار رفته در لپ تاپ است که با صفحه نمایش ارتباط مستقیم دارد. اختلال در عملکرد کارت گرافیک باعث بروز مشکلات در صفحه نمایش لپ تاپ خواهد شد. داغ کردن زیاد لپ تاپ، اتصالی کردن صفحه نمایش، خرابی فن، آب خوردگی و نفوذ مایعات به داخل لپ تاپ، برخی از دلایل خرابی کارت گرافیک هستند. تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ دل به وضعیت چیپ بستگی دارد. معمولا اتصالات پایه های چیپ گرافیک به مادربرد لپ تاپ دچار ایراد می شوند.  اگر چیپ گرافیک مشکلی نداشته باشد، با تعویض پایه ها مشکل گرافیکی لپ تاپ حل می شود. تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ dell عملیات پیچیده و حساسی است که حتما باید توسط متخصصین واحد تعمیر لپ تاپ دل تعمیرات لپ تاپ انجام شود.

تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ دل

کیبورد یکی از حساس ترین قطعات لپ تاپ محسوب می شود. این قطعه با ظرافت و حساسیت بالایی ساخته شده است. توصیه می کنیم قبل از آن که کیبورد لپ تاپ دچار مشکل شود سعی کنید از ورود آشغال به آن جلوگیری نمایید. همچنین می توانید از اسپری هوا برای تمیز کردن کیبورد لپ تاپ Dell  استفاده کنید. کوچکترین ضربه یا فشار به یکی از کلیدها می تواند آسیب جدی به آن وارد کند. حتی اگر یکی از کلید های کیبورد لپ تاپ از کار بیفتد تایپ یک متن ساده بسیار سخت می شود. در برخی موارد، شدت ضربه ی وارد شده به حدی است که مشکل با تعمیر کیبورد رفع نمی شود و تنها راه حل، تعویض این قطعه است. در صورت بروز مشکلات می توانید با نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل تماس بگیرید و پس از کسب اطلاعات دقیق تر اقدام به تعمیر کیبورد لپ تاپ دل کنید.

 تعمیر لولای لپ تاپ دل

لولاهای لپ تاپ در مدل ها و کیفیت های مختلفی ساخته می شوند. تنها شباهت آنها مکان قرارگیری در لپ تاپ است. لولاهای لپ تاپ در دو سمت چپ و راست آن قرار می گیرند و متصل به صفحه نمایش هستند. اصلی ترین آسیبی که ممکن است به لولای لپ تاپ وارد شود، شکسته شدن آن است. متاسفانه بیشتر اوقات ترمیم لولای شکسته هزینه های سنگینی روی دست کاربر می گذارد و امکان شکسته شدن مجدد لولا وجود دارد. بهترین کار تعویض لولای لپ تاپ Dell با نمونه ی سالم و مخصوص همان مدل است. از آنجایی که لولای لپ تاپ وزن این دستگاه را تحمل می کند، وجود ایراد در آن می تواند به سایر بخش های لپ تاپ آسیب وارد کند. بنابراین تعمیر و تعویض لولای لپ تاپ دل باید توسط متخصصین با تجربه و با استفاده از تجهیزات پیشرفته صورت بگیرد.

تعمیرات لپ تاپ دل

رفع مشکل شارژ لپ تاپ DELL

عوامل سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی دست به دست هم میدهند و باعث ایجاد اختلال در شارژ لپ تاپ می شوند. قطعی کابل برق، به هم ریختن تنظیمات لپ تاپ، نوسانات برق، از کار افتادن آداپتور، داغ کردن بیش از اندازه دستگاه، خرابی پاور و مواردی از این دست، اصلی ترین دلایلی هستند که منجر به شارژ نشدن لپ تاپ می شوند. در برخی موارد خود کاربر می تواند به راحتی مشکل را تشخیص داده و سعی در رفع آن نماید. اما اگر منشأ اصلی مشکل در قطعات داخلی لپ تاپ باشد، اجزای آسیب دیده باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای تعمیر و در صورت نیاز تعویض شوند. نمایندگی تعمیر لپ تاپ دل، یکی از معتبرترین مراکز برای انجام تعمیرات انواع مدل های این دستگاه می باشد. متخصصین، با بهره گیری از روش های نوین تعمیرات و با استفاده از پیشرفته ترین ابزارآلات روز دنیا، اقدام به ترمیم انواع مشکلات این دستگاه به صورت تخصصی می نمایند.

تعمیر قاب لپ تاپ دل

تعمیر قاب لپ تاپ دل یک نمونه از سرویس های تعمیراتی در حوزه سخت افزار لپ تاپ دل است که نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل ارائه می دهد. برای تعویض قاب لپ تاپ دل باید یک قاب مشابه وجود داشته باشد. از آنجا که در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل آرشیوی مجهز از قطعات جانبی در اختیار دارد، این تعویض با بهترین کیفیت انجام می شود.

دسترسی این نمایندگی به این آرشیوی مجهز سبب شده که کاربران این برند پرطرفدار و محبوب بدون هیچ نوع سردرگمی و بلاتکلیفی ، بتوانند مشکلات قاب لپ تاپ دل را برطرف کنند. اگر مشکل قاب لپ تاپ دل تَرَک و شکستگی جزئی باشد، تعمیر قاب لپ تاپ دل با استفاده از چسب های مخصوص انجام می شود و محل شکستگی ترمیم می شود. اگر شکستگی بسیار عمیق و غیر قابل جبران باشد، مسیر تعویض پیش گرفته می شود. گاهی در قسمت لولا یا شاسی نیز ایراداتی دیده می شود که همگی با  تعویض قاب لپ تاپ دل برطرف می شوند.

تعویض باتری لپ تاپ دل

تعویض و تعمیر باتری لپ تاپ دل نمونه ای دیگر از خدمات و سرویس های سخت افزاری است که توسط نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل ارائه می شود. باتری لپ تاپ خارج از کنترل کاربر و با هر بار استفاده از این دستگاه، مسیر فرسودگی را طی می کند و به هر حال روزی نیاز به تعویض دارد. در حقیقت با هر بار شارژ و دشارژ شدن باتری، این قطعه یک قدم به فرسودگی نزدیک می شود. با این حال حتی عدم استفاده از این قطعه ضمانتی برای حفظ کارایی صد در صد آن نیست.

اگر دستگاه شما بدون اتصال به منبع برق روشن نمی شود و اگر شارژ باتری به سرعت خالی می شود، بهترین کار این است که باتری را تعویض کنید. شاید بپرسید که چرا نمی گوییم تعمیر؟ زیرا مسیر تعمیر لپ تاپ دل پیچیدگی های زیادی دارد و تنها برای زمانی است که تعویض امکان پذیر نباشد. با توجه به اینکه تعویض باتری دل سریع تر و مطمئن تر است، بهترین تصمیم برای بازگرداندن انرژی به دستگاه، همان تعویض باتری است. البته تعویضی با کیفیت که فقط و فقط یک نمونه اصل را جایگزین کند.

تعمیر مادربرد لپ تاپ دل

تعمیر مادربرد لپ تاپ دل نمونه ای دیگر از خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل است. مادربرد قطعه مهمی در لپ تاپ است. مادربرد مرکز فرمان سیستم است و تمام قطعات دیگر مستقیم یا غیر مستقیم با مادربرد ارتباط دارند. مادربرد مسئول کنترل کردن پردازشگر مرکزی و ارتباط دادن آن با اجزای دیگر دستگاه است. این قطعه حساسیت ها و پیچیدگی های بسیاری دارد.

عواملی همچون جریان کشیدگی، قطعه سوختگی، قطعه پریدگی، ترکیدگی، نشت و تغییر حالت خازن، سوختگی  SLOT های حافظه، ایرادات صوتی، ایرادات شیارهای گسترش گرافیک، ایرادات شیارهای گسترش PCI و … عامل اختلال و خرابی مادربرد لپ تاپ هستند. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل پیشرفته ترین تجهیزات و مدرن ترین ابزار و دستگاه های لازم برای عیب یابی، ترمیم و تعمیر مادربرد لپ تاپ دل را فراهم کرده است.

تعمیر فن لپ تاپ دل

اگر لپ تاپ دل شما داغ می کند و خاموش می شود و پس از مدت زمانی استراحت، دوباره به راحتی روشن می شود؛ احتمالا فن آن خراب شده است. فن بخش مهمی از دستگاه است که می توان از آن به عنوان ریه های تنفسی دستگاه یاد کرد. اگر خراب شود، اختلالات زیادی در دستگاه ایجاد خواهد شد. لذا تمیز کردن فن لپ تاپ یکی از راه های سالم نگه داشتن آن است.

برای تعمیر فن لپ تاپ دل و دسترسی به این بخش لازم است اجزای مختلفی از دستگاه، حتی مادربرد را باز کنیم تا به فن برسیم. لذا حتما از نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل کمک بگیرید. فراموش نکنید که هرگز با دست پره های فن را تکان ندهید و هرگز به داخل پره ها باد نگیرید. در غیر این صورت آسیب های دو چندانی به دستگاه می زنید که گاهی جبران آنها ممکن نیست.

تعمیرات لپ تاپ دل

تعمیرات لپ تاپ دل و اخبار مرکز تخصصی دل

در مرکز تعمیرات لپ تاپ دل پیش از هر اقدامی، پرسش‌هایی از صاحب دستگاه در زمینه عیوب و اشکالات ایجاد شده در دستگاه و علل به وجود آورنده آنها پرسیده می‌ شود. پس از پرسش‌ها و بررسی‌های اولیه، اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه توسط کارشناس بخش مربوطه، با صاحب دستگاه در میان گذاشته می‌شود تا در صورت تأیید و رضایت وی روند تعمیر لپ تاپ دل آغاز گردد. در این فرآیند، در صورت نیاز به تعویض هر یک از قطعات، از محصولات اورجینال و شرکتی موجود در آرشیو مرکز تعمیرات لپ تاپ دل استفاده می گردد. (تعویض هر قطعه‌ معیوب صرفاً با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت).

با اتمام عملیات، دستگاه توسط کارشناسان ارشد این مرکز تست گشته و جهت تحویل به بخش مربوطه ارسال می گردد. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در این مرکز از تخصصی ترین تعمیرات مرتبط با لپ تاپ دل بهره مند گشته و کیفیت اولیه دستگاه خویش را بازیابید. کارشناسان ما در راستای ارائه خدمتی دیگر، اخبار مرکز تخصصی دل و مطالب مرتبط با این حوزه را از طریق بخش زیر در اختیار شما کاربران گرامی قرار خواهند داد.

تعمیرات لپ تاپ دل و مقالات تعمیرگاه تخصصی دل

تمامی تعمیرات و خدمات انجام شده در این مرکز پس از اتمام کار به تأیید نهایی کارشناسان ارشد می رسد از همین رو کیفیت و کارآیی ویژگی برجسته و شناخته شدۀ مرکز تعمیرات لپ تاپ دل است. مدیریت این مرکز به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان تعمیر خود تمامی عملیات اجرا شده در این سازمان را گارانتی نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده در این مرکز از بالاترین سطح کیفی خدمات برخوردار هستند. مدیریت مرکز تعمیرات لپ تاپ دل تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را گارانتی نموده تا شما هموطنان گرامی از کیفیت بالای خدمات ارائه شده در این مرکز آسوده خاطر باشید.

تعمیرات لپ تاپ دل یکی از معدود مراکز فعال در سطح شهر است که تمامی خدمات ارائه شده در آن بر اساس ضوابط و استانداردهای طرح شده از سوی کمپانی سازنده انجام می پذیرد. عیب‌یابی تخصصی و آنالیز همه جانبه قطعات اصلی و جانبی لپ تاپ های دل، تهیه گزارش فنی از اشکالات ایجاد شده در این دستگاه ها، انجام سرویس‌ها و تعمیرات جامع، تعویض قطعات معیوب و از کارافتاده دستگاه با قطعات اصلی و اورجینال و … از جمله خدماتی است که می‌توان با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ دل در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت از آنها بهره‌مند گشت.

شما کاربران گرامی می توانید بخشی از اطلاعات و مطالب مورد نیاز خویش را با مراجعه به بخش زیر به دست آورید. کارشناسان مرکز تعمیرات لپ تاپ دل در این بخش ارائه دهنده برخی از مطالب و مقالات تعمیرگاه تخصصی دل هستند که ممکن است در رابطه با تعمیرات لپ تاپ و دیگر حوزه های مرتبط راهگشا و راهنمای کاربران گرامی باشند.

نمایندگی دل و جدیدترین محصولات نمایندگی دل

کمپانی دل همچون دیگر شرکت های هم تراز، عرضه کننده دستگاه هایی نظیر کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، مادربرد، سرور، چاپگر و … . به بازارهای جهانی است. تنوع بالای محصولات دل سبب گشته تا کاربر در صورت نیاز به یک محصول بتواند با در نظر داشتن سلیقه، بودجه، کاربری و مواردی از این دست اقدام به تهیه و خرید دستگاه مورد نیاز خویش نماید. کارشناسان ما در نمایندگی دل در ایران جهت آگاهی هر چه بیشتر کاربران از محصولات دل اقدام به تهیه گزارش‌هایی از ویژگی‌های سخت افزاری و نرم افزاری آنها نموده اند.

تلاش کارشناسان این مرکز در راستای ارائه خدماتی با ضوابط و استانداردهای جهانی، زمینه‌ساز آن گشته تا کاربران -با اطمینان از وجود مرکزی مجاز و متخصص جهت ارائه «تعمیرات دل»- با آسودگی خاطر به تهیه دستگاه های مورد نیاز بپردازند و دغدغه ای بابت دریافت خدمات پس از فروش این تولیدات نداشته باشند. شما کاربران گرامی می توانید گزارش های ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی دل را با مراجعه به بخش زیر مشاهده نمایید.

تعمیرات لپ تاپ دل و سوالات متداول تعمیرات دل

تعمیرات دل از آن دست خدماتی است که غالب کاربران به آن نیاز پیدا خواهند کرد زیرا تولیدات این کمپانی اگرچه بهره مند از پیشرفته ترین ساختار و تکنولوژی هستند لیکن به دلایل متعددی ممکن است دچار اختلال و به تبع آن نیازمند تعمیر گردند. در راستای ارائه خدمات تخصصی به کاربران این برند، پارت تعمیرات دل تیمی از زبده ترین مهندسان را به همکاری با این مرکز فراخوانده و پیشرفته ترین تجهیزات را در اختیار آنان قرار داده است. بهره مندی مرکز تعمیرات دل از «کارشناسان متبحر» و «تجهیزات پیشرفته» سبب گشته تا این مرکز موفق به رفع و حل دشوارترین و پیچیده ترین اشکالات ایجاد شده در دستگاه های این شرکت گردد.

کاربران محصولات دل، صرف نظر از نوع دستگاه و اشکال ایجاد شده در آن، می توانند با حضور در این مرکز و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش، تخصصی ترین خدمات مرتبط با آن را دریافت نمایند.

کارشناسان مرکز تعمیرات دل با ورود هر دستگاه، به بررسی و واکاوی آن در کارگاه های تخصصی مرکز تعمیرات دل پرداخته و با تمرکز بر ساختار آن رایج ترین و شایع ترین عیوب احتمالی آن را شناسایی می نمایند. شناسایی رایج ترین عیوب احتمالی در یک دستگاه سبب می گردد تا کارشناسان تعمیرات دل در زمان بروز اختلال با سرعت بیشتر نسبت به عیب یابی دستگاه اقدام نموده و با متدهای مؤثر و سازگار اشکالات ایجاد شده در دستگاه را رفع نمایند.

شما کاربران گرامی می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و تخصصی ترین راهنمایی ها و مشاوره های مورد نیاز را دریافت کنید. کارشناسان مرکز تعمیرات دل با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش ها و سوالات متداول تعمیرات دل شما خواهند بود و راهنمایی های مورد نیاز را به شما ارائه خواهند کرد.

4.6/5(8 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر موبایل به همراه گارانتی خدمات
تعمیر موبایل (تهران،کرج،مشهد و سایر شهرستان ها)