اشتراک گذاری

آموزش تمیز کردن لیزر فتوکپی شارپ

اشکالات و ناکارآمدی های به وقوع پیوسته در دستگاه های فتوکپی شارپ ، همیشه ناشی از خرابی قطعه و یا معیوب شدن آن نیست. برخی از مواقع، ممکن است این اشکالات ناشی از کثیفی و تجمع گرد و غبار و جوهر در دستگاه باشد. اگر از کاربران هر یک از دستگاه های فتوکپی شارپ هستید، لازم است توجه داشته باشید که تمیز کردن دستگاه ، از اهمیت بسیار بالایی در حفظ سلامت دستگاه و بالا بردن کیفیت چاپ و خروجی ارائه شده، برخوردار است.

یکی از واحدهای مهم در این خصوص واحد لیزر دستگاه های فتوکپی لیزری شارپ است. کثیفی این یونیت ، میتواند کیفیت چاپ را مستقیما با افت روبرو کند. به عنوان مثال؛ کثیفی واحد لیزر میتواند به تیز شدن برگه های خروجی منجر شود. در همین خصوص ، این مقاله را به آموزش تمیز کردن فتوکپی شارپ ، اختصاص دادیم. شما عزیزان با مطالعه ی این بخش میتوانید، با چگونگی انجام این فرایند به طور کامل آشنا شوید.

آموزش تمیز کردن لیزر کپی شارپ

نشانه هایی که از فرا رسیدن زمان تمیز کردن لیزر فتوکپی شارپ خبر میدهند

پیش از اشاره به علائم و نشانه های کثیف شدن لیزر فتوکپی شارپ ، لازم است اشاره کنیم که تمیز کردن لیزر فتوکپی شارپ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بی توجهی به آن ممکن است خرابی یونیت لیزر را به دنبال داشته باشد. خرابی واحد لیزر فتوکپی شارپ نشانه‌هایی دارد که در صورت مشاهده ی آن ها می‌توان جهت گردگیری و تمیز کردن این بخش از دستگاه اقدام کرد.

همانطور که اشاره شد، کثیفی یونیت لیزر با نشانه هایی همراه است که از میان آن ها میتوان به کثیفی آیینه ها و یا لنزهای یونیت لیزر، تار بودن تصاویر و برگه های چاپ شده، خرابی سوکت یونیت لیزر، در آمدن پین آینه ی هندسی شکل یونیت لیزر و در نهایت خرابی لیزر اشاره داشت. شما عزیزان میتوانید برای تمیز کردن فتوکپی شارپ خود از خدمات کارشناسان نمایندگی تعمیر فتوکپی شارپ ، بهره مند گردید و اگر مایل به آشنایی با این خدمات هستید  به تنهایی تمیز کردن لیزر دستگاه خود را به عهده بگیرید.

نکات مهم در تمیز کردن لیزر فتوکپی شارپ

از نکات مهمی که لازم است در تمیز کردن لیزر کپی شارپ ، مورد توجه قرار بگیرد. استفاده از لوازم مخصوص است. علاوه بر این لازم است با نهایت دقت و ظرافت این پروسه انجام بگیرد و فشار خارج از حد تحمل قطعات به دستگاه و قطعات قرار گرفته در آن، به هیچ عنوان وارد نشود. 

پیشنهاد میشود در صورت عدم داشتن تخصص، دانش و مهارت، از دستکاری یونیت لیزر فتوکپی شارپ خود خودداری کرده و انجام این کار را به متخصصان نمایندگی فتوکپی شارپ، بسپارید. توصیه میشود تا حد امکان از جابه جایی دستگاه فتوکپی، خودداری نمایید.

ویدئوی آموزش تمیز کردن لیزر فتوکپی شارپ

شما عزیزان جهت آشنایی کامل با نحوه ی تمیز کردن لیزر فتوکپی شارپ ، میتوانید از ویدئویی که همکاران ما در این بخش برای شما قرار داده اند، بهره مند گردید و بدون نیاز به کمک کارشناسان خودتان از پس تمیز کردن یونیت لیزر فتوکپی شارپ برآیید.

نمایندگی فتوکپی شارپ

نمایندگی دستگاه کپی شارپ جهت ارائه ی هر چه تخصصی تر خدمات به کاربران خویش، پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا را در اختیار کادر فنی و کارشناسان حاضر در این مرکز قرار داده است و در تلاش است تا با رفع نواقص و اشکالات مطرح شده از سوی کاربران و مشتریان گرامی بالاترین سطح کیفی خدمات را در دو حوزه تعمیر و فروش، به آنان ارائه نماید. این مجموعه متشکل از واحدهای تخصصی بسیاری ست که هر کدام به ارائه ی سرویسی منحصر و جداگانه میپردازند.

نمایندگی فتوکپی شارپ ، در شعب مختلفی در سطح کشور به فعالیت میپردازد که در این میان میتوان شعب متعدد تهران و کرج را نام برد. علاوه بر این خدمات نمایندگی فتوکپی شارپ، شامل تمامی شهرستان های کشورمان نیز میشود. گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر کتبی نیز از دیگر خدماتی ست که کاربران و متقاضیان نمایندگی فتوکپی شارپ ، میتوانند از آن بهره مند گردند.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩