اشتراک گذاری

نمایندگی کامپیوتر دل

نمایندگی کامپیوتر دل تمام محصولات اورجینال این کمپانی را از راه قانونی و مجاز وارد کشور می کند. در خصوص گارانتی این محصولات باید بدانید که این نمایندگی نه تنها در زمان محدود کارت گارانتی بلکه صفر تا صد کارکرد این محصولات برای همیشه تضمین می کند. تکیه بر دو اصل تعهد و تضمین کیفیت برای این نمایندگی باعث اعتبار روزافزون آن شده است.

نمایندگی کامپیوتر دل

نمایندگی فروش کامپیوتر دل

کارشناسان متخصص و حرفه ای که در نمایندگی فروش کامپیوتر دل فعالیت دارند به دلیل مطلع بودن از مختصات فنی هر محصول و کارایی آن ها بهترین ها را به شما پیشنهاد می کنند. لازم است بدانید مشورت با این کارشناسان تصمیم گیری در خصوص خرید را برای شما آسان تر می کند.

شما با خرید از این نمایندگی رسمی علاوه بر خریدی با اطمینان، خریدی آگاهانه خواهید داشت زیرا مشاوران ما علاوه مطلع کردن شما از خصوصیات فنی دستگاه شما را از نحوه ی نگهداری آن آگاه می کنند. نگهداری خوب از یک دستگاه سبب طول عمر مفید آن می شود.

خدمات نمایندگی کامپیوتر دل

خدمات نمایندگی کامپیوتر دل محدود به خدمات فروش و پس از فروش نمی باشد. از دیگر خدمات این نمایندگی برگزاری دوره ها ی آموزش تعمیرات دل  برای افراد علاقمند به این موضوع می باشد. در مرکز نمایندگی کامپیوتر دل برترین استادان و کارشناسان تعمیرات کامپیوتر این برند گرد هم آمده اند تا با پرورش نیروهای دیگر به ارتقاء آنان کمک کنند.

این مرکز پرچمدار ارائه ی برترین خدمات آموزشی در حوزه ی تعمیرات می باشد. علاقمندان جهت اطلاع از زمان برگزای دوره ها ، خرید محصولات و تعمیر قطعات از طریق راه های ذکر شده در سایت با ما تماس بگیرند و راهنمایی های لازم رادریافت کنند.

نمایندگی تعمیرات کامپیوتر دل

نمایندگی تعمیرکامپیوتر دل در خصوص تعمیر انواع کامپیوتر کمپانی دل شما را یاری می کند تا بهترین خدمات را دریافت کنید.  تمام بخش های تعمیرات در این مرکز از هم تفکیک شده است و به صورت جداگانه فعالیت دارند. تعمیرات در این نمایندگی توسط متخصصان برتر و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات انجام می شود.

کارشناسان این مرکز ابتدا به عیب یابی دستگاه و سپس به تعمیر آن می پردازند. پس از این پروسه اگر دستگاه نیاز به تعویض قطعات داشت تعمیرکاران قطعه ی آسیب دیده را تعویض می کنند. کیفیت در هر نمایندگی استفاده از بهترین ابزارآلات و بهره مندی از کارشناسان مجرب مستلزم کیفیت کاری آنان می باشد.

تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر دل

عیب یابی دستگاه در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری صورت می گیرد. در بخش سخت افزاری دستگاه تمامی قطعات این بخش مثل صفحه نمایش، صفحه کلید، درایو نوری، مادربرد، کارت گرافیک، هارد، کارت صدا، ماوس و… اگر دچار آسیب شوند و یا نیاز به تعمیر داشته باشند تکنسین های ما این مشکلات را برای شما برطرف خواهند کرد.

علاوه بر این مشکلات، ایرادات نرم افزاری هم وجود دارند. منظور از مشکلات نرم افزاری، وجه غیر قابل لمس در کامپیوتر می باشد. بخش نرم افزار دارای برنامه هایی است که نحوه ی عملکرد کامپیوتر را تعیین می کنند.

تعمیر کارت صدا کامپیوتر دل در نمایندگی رسمی دل !

سرویس در محل کامپیوتر دل

راه اندازی این سرویس برای رفاه حال کاربران گرامی می باشد. با استفاده از سرویس در محل کامپیوتر دل  تعمیر کار در مکان مورد نظر شما حاضر می شود. مزیت سرویس در محل دل عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر شما می باشد، این کاربرد باعث جلوگیری از آسیب دیدگی بیشتر دستگاه شما می شود.

از مزایای دیگر آن نظارت شما بر تعمیرات و تعویض قطعات دستگاهتان می باشد. علاوه بر این با استفاده از سرویس در محل کامپیوتر دل در زمان شما صرفه جویی می شود. حضور تعمیرکار در محل به شما کمک می کند تا تمام سوالات تخصصی خود را در مورد دستگاهتان از آنان بپرسید.

نمایندگی دل

نمایندگی دل به ارائه ی تمام محصولات تولید شده توسط این کمپانی می پردازد. این محصولات شامل مانیتور، تبلت، لپ تاپ، نوت بوک و… می باشد. این نمایندگی تمام خدمات فروش و پس از فروش را به شما ارئه می کند. خدمات پس از فروش گارانتی و تعمیرات را در بر می گیرد. مشاوران حاضر در این نمایندگی به دلیل متخصص بودن در زمینه ی فنی محصولات می توانند شما را در راستای خرید بهتر یاری کنند.

واحد تعمیرات دل

تعمیرات هر محصول در این واحد به صورت جداگانه انجام می شود. هر بخش دارای کارشناسان مربوط به همان دستگاه می باشد. واحد های تعمیرات از به روز ترین تجهیزات بهره مند هستند. متخصصان این واحد دارای جدیدترین اطلاعات در حوزه ی تعمیرات می باشند.

تمام قطعات استفاده شده برای تعمیرات دل دارای ضمانت می باشد. کارشناسان این واحد بعد از تعمیر دستگاه ابتدا آن را برای مشتری تست کرده و سپس دستگاه را کاملا سالم به کاربر تحویل می دهند.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩