اشتراک گذاری

تعمیر آمپلی فایر تلویزیون شارپ

آمپلی فایر یکی از بخش‌های سخت افزاری تلویزیون ها است که با گذشت زمان و پیشرفت روز افزون تکنولوژی، دستخوش تغییرات بسیار شده است. وظیفه‌ی اصلی آمپلی فایر بهبود کیفیت صدا است. صدای تولیدی توسط هر دستگاه صوتی به تنهایی قابل شنیدن نیست. بنابراین صدا باید به آمپلی فایر فرستاده و طی چند مرحله تقویت و تفکیک‌سازی شود، سپس به بلندگوها در هر کانال ارسال شود. آمپلی فایر می‌تواند قدرت خروجی از سیستم پخش تلویزیون شما را افزایش دهد.

آمپلی فایرها به چهار صورت تک، دو کانال، ۴ کانال و یا ۶ کانال طراحی می شوند. خرابی آمپلی فایر تلویزیون ، صدای خروجی دستگاه را مستقیما مورد هدف قرار میدهد. به دلیل اهمیت موضوع، این مقاله را به تعمیر آمپلی فایر تلویزیون شارپ اختصاص دادیم. 

تعمیر این قطعه، نیازمند بررسی های و ارزیابی های دقیق و تخصصی است، چرا که نداشتن صدا یا قطع و وصل شدن صدای تلویزیون می تواند ناشی از خرابی آیسی و المان هایی باشد که با آیسی صدا در ارتباط هستند. نمایندگی تعمیرات تلویزیون شارپ، با عیب یابی دقیق این قطعه، اقدامات لازم برای تعمیر آمپلی فایر تلویزیون شارپ را به عمل خواهد آورد.

تعمیر آمپلی فایر تلویزیون شارپ

خرابی آمپلی فایر تلویزیون شارپ

همانطور که اشاره شد، در مسیر آمپلی فایر تلویزیون شارپ، بلندگوها و سلف‌هایی وجود دارند که به صورت مداوم، مشغول به فعالیت هستند. خرابی بلندگوها و سلف‌هایی که در مسیر خروجی صدا قرار دارند، باعث می‌شوند که بلندگوهای دستگاه صدا را پخش نکنند. آیسی آمپلی فایر مبدل دیجیتال به آنالوگ است. 

در حقیقت نداشتن صدا یا قطع و وصل شدن صدای تلویزیون شارپ ممکن است در خرابی آیسی و المان‌هایی دخیل باشد که با آیسی صدا در ارتباط هستند. کارشناسان تعمیر آمپلی فایر شارپ، با شناخت دقیق این نشانه ها، تمامی این اختلالات را مرتفع خواهند ساخت.

علت و راهکارهای رفع مشکل سیاه شدن تصویر تلویزیون شارپ در این مقاله !

خدمات مرتبط با تعمیر آمپلی فایر تلویزیون شارپ

 • تعمیر مدارات آسیب دیده آمپلی فایر انواع تلویزیون شارپ
 • رفع مشکل وجود نویز در صدا در واحد تعمیر تلویزیون شارپ
 • تعمیر خازن های آسیب دیده آمپلی فایر تلویزیون شارپ
 • تعویض خازن های آسیب دیده آمپلی فایر تلویزیون شارپ
 • تعویض سلف آمپلی فایر تلویزیون شارپ
 • عیب یابی و تعمیر مدار تقویت صوت در آمپلی فایر تلویزیون شارپ
 • تعمیر قطعات معیوب و آسیب دیده روی برد اصلی آمپلی فایر
 • تعمیر برد اصلی آمپلی فایر تلویزیون شارپ
 • رفع مشکل خش خش کردن صدای باندها
 • رفع مشکل قطع شدن صدای تلویزیون شارپ
 • تعمیر آی سی های آمپلی فایر تلویزیون شارپ
 • رفع مشکل قطع و وصل شدن صدا هنگام افزایش ولوم

واحد تعمیرات آمپلی فایر تلویزیون شارپ

در صورتی که  خرابی آمپلی فایر تلویزیون شارپ توسط کارشناسان تعمیر آمپلی فایر تلویزیون شارپ، تشخیص داده شود با تعویض بلندگو یا تعویض سلف و خازن که در مسیر آیسی صدا قرار دارد، کیفیت صدا بهبود خواهد یافت. در غیر این صورت باید آیسی آمپلی تعویض شود. 

تعمیر آمپلی فایر تلویزیون Sharp نیازمند تخصص و مهارت بسیار ویژه‌ای است که این نمایندگی به خوبی از آن برخوردار است. از دیگر عوامل تاثیر‌گذار در کیفیت تعمیر آمپلی فایر تلویزیون شارپ، برخوردار از لوازم و تجهیزات پیشرفته است که واحد تعمیرات تلویزیون شارپ، به آن ها، تجهیز گردیده است.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون شارپ

نمایندگی تعمیرات تلویزیون شارپ، بخش مهمی از تمرکز خود را به تعمیر و بازیابی انواع این تلویزیون ها اختصاص داده است. این نمایندگی با ایجاد فضایی مناسب در واحدهای مختلف تخصصی، بالاترین سطح از خدمات و سرویس های پشتیبانی را ارائه میدهد. این مجموعه با گرد هم آوردن کارشناسان و تکنسین تعمیر مجرب، تیمی تخصصی را تشکیل داده است. استفاده از ابزار و تجهیزات مدرن، احتمال بروز هر گونه خطا در فرایند تعمیر را به صفر نزدیک کرده است.

نمایندگی تلویزیون شارپ، در حال حاضر در شعب مختلفی در سطح کشور به فعالیت میپردازد و تمامی سرویس های پشتیبانی خود را با گارانتی و ضمانت نامه همراه ساخته است. شما عزیزان نیز، این امکان را دارید تا از بالاترین سطح استاندارد این خدمات بهره مند گردید. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر، با شماره های تماس قرار گرفته در وبسایت، تماس حاصل فرمایید.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩