اشتراک گذاری

اتصال تلویزیون شارپ به اینترنت

چند سالی است که تکنولوژی هوشمند به تلویزیون‌ها نیز راه پیدا کرده است. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که به لطف این تکنولوژی پا به دنیای تلویزیون‌ها گذاشته است، متصل شدن به اینترنت می‌باشد. از این‌رو دیگر مجبور نخواهید بود فیلم، سریال‌، موزیک و هر برنامه آنلاینی را در صفحه نمایش کوچک موبایل یا لپ تاپ خود تماشا کنید.

به گونه‌ای که تنها با اتصال تلویزیون خود به اینترنت می‌توانید تمامی فیلم‌ها، سریال‌ها و برنامه‌های آنلاین را به راحتی دنبال کنید. علاوه‌بر این می‌توانید، هر چیزی که به دنبال آن هستید را در مرورگر تلویزیون هوشمند خود جستجو کنید. البته ابتدا باید تلویزیون هوشمند خود را به اینترنت متصل کنید. اگر از کاربران تلویزیون شارپ هستید، ادامه این مطلب را از دست ندهید تا با چگونگی اتصال تلویزیون شارپ به اینترنت و نحوه تعمیر تلویزیون شارپ آشنا شوید.

اتصال تلویزیون شارپ به اینترنت

آموزش اتصال تلویزیون شارپ به اینترنت

درواقع از دو طریق می‌توان تلویزیون شارپ را به اینترنت متصل کرد؛ یا با استفاده از کابل یا وای فای. البته استفاده از کابل برای اتصال تلویزیون Sharp به اینترنت نسبت به استفاده از وای فای دارای معایبی شامل: دسترسی سخت و هزینه بالا است. از این‌رو اکثر کاربران تلویزیون ترجیح می‌دهند از طریق وای فای تلویزیون خود را به اینترنت وصل کنند. در ادامه نحوه اتصال تلویزیون Sharp به اینترنت از طریق کابل و وای فای را آموزش خواهیم داد.

اتصال تلویزیون شارپ به اینترنت با کابل Ethernet

در این روش از یک کابل LAN برای اتصال تلویزیون شارپ به اینترنت استفاده می‌شود. به گونه‌ای که یک سر کابل LAN به مودم وصل می‌شود و یک سر دیگر آن به پورت مخصوص آن در پشت تلویزیون. بنابراین جهت اتصال تلویزیون Sharp به اینترنت با استفاده از کابل، ابتدا باید یک کابل LAN تهیه کنید و آن را به مودم و تلویزیون متصل کنید.

سپس با استفاده از کنترل تلویزیون به منو آن بروید و گزینه SETUP را انتخاب کنید و درنهایت OK کنید. اکنون به قسمت Network بروید و از بخش Network Selection گزینه Cable را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه Cable وارد قسمت Cable Network Setup می‌شوید که باید در این قسمت گزینه Internet Protocol Setup را بر روی Auto Setup قرار دهید تا تلویزیون به صورت خودکار از مودم آی پی دریافت کند.

اتصال تلویزیون شارپ به اینترنت با کابل Ethernet

اتصال تلویزیون Sharp به اینترنت با Wi-Fi

تنظیمات تلویزیون شارپ برای اتصال آن به اینترنت از طریق Wi-Fi، تقریبا مشابه مراحلی است که در قسمت اتصال تلویزیون به اینترنت با کابل به آن اشاره کردیم. به گونه‌ای که پس از رفتن به منوی تلویزیون و بخش Network Selection باید به جای انتخاب گزینه Cable، گزینه Wireless را انتخاب کنید.

اتصال تلویزیون Sharp به اینترنت با Wi-Fi

با انتخاب این گزینه وارد بخش Wireless Network Setup شوید و مانند قبل گزینه Internet Protocol Setup را بر روی Auto Setup قرار دهید. اکنون اسامی تمامی شبکه‌های وای فای که در اطراف شما فعال هستند، نمایش داده می‌شوند. 

اتصال تلویزیون شارپ به اینترنت با Wi-Fi

بنابراین باید از میان آن‌ها نام شبکه وای فای خود را انتخاب کنید و سپس با وارد کردن رمز عبور آن، به راحتی به اینترنت متصل شوید.

این مطلب مفید رو از دست نده : روشن نشدن تلویزیون شارپ

نمایندگی تلویزیون شارپ

معتبرترین مرکز ارائه‌دهنده خدمات فروش و تعمیر تلویزیون شارپ، نمایندگی تلویزیون شارپ است. این مرکز از نیروهای مجرب و متخصصی برخوردار است که خدمات متمایزی را به مشتریان ارائه می‌دهند. از مهم‌ترین دلایل متمایز بودن خدمات نمایندگی تلویزیون شارپ می‌توان به تخصص بالای کارشناسان آن اشاره کرد. 

به گونه‌ای که پس از عیب‌یابی دقیق دستگاه، به تعمیرات حرفه‌ای آن می‌پردازند و درنهایت دستگاه را تست می‌کنند تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنند. از این‌رو نه تنها می‌توانید با خرید تلویزیون شارپ در نمایندگی شارپ از خدمات پس از فروش آن بهره‌مند شوید؛ بلکه می‌توانید تلویزیون خود را جهت تعمیرات تخصصی به مرکز تعمیرات تلویزیون شارپ بسپارید.

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩