اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون ال ای دی شارپ

برای تعمیر تلویزیون ال ای دی شارپ نیاز تخصص و تجربه ی بالایی است؛ چرا که تلویزیون ال ای دی به دلیل ظرافت در طراحی از حساسیت بالایی برخوردار است؛ در نتیجه اولین توصیه ای که میتوان کرد، مراجعه به نمایندگی مجاز شارپ برای تعمیر تلویزیون شارپ اختلال یافته است.

بازیابی کیفیت اولیه در عملکرد تلویزیون، توقعی است که مراجعه کنندگان پس از تعمیر محصول دارند. برخی از محصولات معیوب این امکان را نخواهند داشت که عملکردی مشابه قبل داشته باشند.

در برخی موارد نیاز به تعویض بعضی از قطعات تلویزیون است. برخی موارد هزینه هایی بالایی را به همراه دارند. نمایندگی تعمیر شارپ با بهره مندی از تجهیزات پیشرفته قادر به رفع هر گونه اختلالی در تلویزیون خواهد بود.

استفاده از قطعات اورجینال، جهت تعویض از دیگر خدماتی است که در صورت مراجعه به نمایندگی تلویزیون شارپ ، از آن بهره خواهید برد. برای آگاهی و اشراف کامل به تعمیر تلویزیون شارپ با این مقاله همراه شوید.

تعمیر تلویزیون ال ای دی شارپ

تعمیر تخصصی تلویزیون ال ای دی شارپ

برای تعمیر تلویزیون ال ای دی شارپ، نیاز به آگاهی و تسلط نسبت به ساختار داخلی تلویزیون است. شناخت کافی اجزا تشکیل دهنده تلویزیون و نحوه عملکرد آنها این امکان را به شخص تعمیر کننده میدهد تا به سرعت عیب یابی تلویزیون را انجام داده و مشکل ایجاد شده را برطرف نماید.

دیر روشن شدن تلویزیون، خاموش شدن ناگهانی تلویزیون و صدا و مشکل تصویر نداشتن تلویزیون از جمله مشکلاتی هستند که برای تلویزیون ال ای دی شارپ پیش می آیند که در اینجا قصد داریم هر یک را به صورت تخصصی بررسی نماییم.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون یکی دیگر از مشکلاتی است که برای تلویزیون ال ای دی شارپ رخ میدهد. برای رفع این مشکل، ابتدا باید ریشه به وجود آمدن این مشکل بررسی شود و سپس بهترین راهکار اعمال شود.

معمولا یکی از خرابی ها در این مورد خرابی برد پاور می باشد که در تلویزیون های سری F و EH به دلیل فرسودگی برد به وجود می آید و در این موارد بهترین راه تعویض برد می باشد.

یکی دیگر از مشکلاتی که باعث خاموشی تلویزیون می شود خرابی CPU تلویزیون است که در بیشتر موارد عامل این خرابی استفاده از کابل HDMI نامرغوب یا خرابی دستگاه رسیور می باشد.

در این خرابی در صورت موجود بودن CPU در بازار با تعویض قطعه مشکل برطرف می شود در غیر این صورت باید مین برد کامل تعویض شود. برای تعمیر تلویزیون ال ای دی شارپ به نمایندگی مجاز شارپ مراجعه نمایید.

تلویزیون شارپ صدا ندارد

عدم پخش صدا با وجود نمایش تصویر از جمله مشکلات رایج در تلویزیون ال ای دی است. در این صورت تلویزیون با نمایش بی نقص تصاویر قادر به پخش صدا نیست و همه تصاویر به صورت صامت در تلویزیون پخش میشوند.

این مشکل به دلایل متعددی رخ میدهد؛ اما لازم است قبل از هر گونه اقدامی، صدای تلویزیون را از طریق ریموت کنترل چک کنید تا مطمئن شوید که تلویزیون در حالت بی صدا نیست.

معیوب بودن مین برد از جمله دلایل شایع در این زمینه است. جهت رفع این اشکال، پس از طی مراحل عیب یابی و اطمینان از خرابیِ مین برد، عملیات مورد نیاز جهت تعمیر مین برد تلویزیون sharp آغاز می گردد.

در صورتی که امکان تعمیر این قطعه و رفع این مشکل که تلویزیون صدا ندارد، وجود نداشته باشد، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه و انجام هماهنگی های مورد نیاز، مین برد  تلویزیون شارپ تعویض می گردد.

تلویزیون ال ای دی دیر روشن میشود

دیر روشن شدن تلویزیون ال ای دی شارپ از جمله مشکلات رایج است که معمولا مربوط به بخش پاور تلویزیون است. این مشکل بر اثر اختلال در خازن های خروجی پاور تلویزیون پیش می آید. در صورت عدم تعمیر این مشکل، تاخیر در روشن شدن تلویزیون بیشتر و بیشتر میشود تا جایی که ممکن است این زمان تا چند ساعت افزایش پیدا کند. 

البته این مشکل  راه حل تعمیراتی ساده ای دارد و آن عبارت است از تعمیر برد پاور؛ در واقع در بیشتر مواقع برد پاور قابل تعمیر است و نیازی به تعویض برد نمی باشد.برای تعمیر تلویزیون ال ای دی شارپ به نمایندگی مجاز شارپ مرکز سخت افزار ایران  مراجعه نمایید.

نمایندگی مجاز شارپ

نمایندگی مجاز شارپ با ایجاد شعب مختلف در اقصی نقاط کشور، توانسته است گام بلندی را در زمینه فروش و تعمیرات محصولات شارپ بردارد. این مرکز با به کار گیری تجهیزات پیشرفته و مدرن توانسته است خدمات خود را تا حد زیادی به استانداردهای بین المللی نزدیک کند. نمایندگی مجاز شارپ این امکان را به شما خواهد داد تا سرویس های ویژه ای در زمینه فروش، خدمات پس از فروش و سرویس در محل، برای دستگاه هایی که حمل و نقل دشواری دارند را دریافت کنید.

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩