اشتراک گذاری

تعمیر سوکت شارژ تبلت دل

یکی از مشکلات رایج کاربران تبلت دل و سایر برندها شارژ نشدن آن است. شارژ نشدن تبلت دل دلایل متفاوتی دارد از جمله خرابی باتری، خرابی سوکت شارژ و … . در این مقاله قصد داریم به صورت ویژه به خرابی سوکت شارژ و نحوه ی تعمیر آن بپردازیم. پس تا پایان با ما همراه باشید.

همانطور که گفته شد یکی از علائم خرابی سوکت شارژ تبلت دل، شارژ نشدن آن است. اما این تنها یکی از علائم خرابی این قطعه است. عدم اتصال کابل OTG ، شناخته نشدن USB ، عدم شناسایی دستگاه در کامپیوتر از دیگر علائم خرابی این قطعه بوده و نیاز به تعمیر سوکت شارژ تبلت دل را گوشزد می کند.

تعمیر سوکت شارژ تبلت دل

تعمیر سوکت شارژ چگونه انجام می شود؟

همانطور که می دانید عملکرد کلی دستگاه به باتری وابسته است. باتری زمانی به درستی کار می کند که شارژ کافی داشته باشد. تکنسین های واحد تعمیرات دل پس از بررسی دستگاه، اقدام به تعمیر سوکت شارژ تبلت دل می کنند. اگر آسیب وارد شده به سوکت تبلت خیلی شدید نباشد و قسمتی از برد را بلند نکرده باشد، تعمیر سوکت شارژ تبلت به سرعت انجام می شود.

آسیب دیدگی های سطحی سوکت شارژ تبلت تا جایی که به قطعات داخلی آن مثل برد آسیب نرسانده باشد در مدت زمانی کوتاه توسط متخصصان واحد تعمیرات تبلت در نمایندگی رسمی دل برطرف می شود. در مواردی ممکن است آسیب دیدگی سوکت شارژ شدید باشد که تعمیر آن متناسب با شدت آسیب دیدگی زمانبر است.

همکاران ما اگر پس از شناسایی قطعه ی معیوب تشخیص دهند که امکان تعمیرات آن وجود ندارد،  سوکت شارژ تبلت دل را با کسب اجازه از مشتری با یک نمونه ی اورجینال جایگزین می کنند.

دلایل خرابی سوکت شارژ تبلت دل

مهمترین دلیل خرابی سوکت شارژ تبلت ها استفاده ی غیراصولی کاربر از شارژر، ورود گرد و غبار به داخل آن، قطع و وصل پی در پی شارژر می باشند. لازم است در استفاده از شارژر دقت لازم را داشته باشید تا سوکت شارژ نیز از آسیب های احتمالی در مصون باشد. اگر گرد و غبار باعث عدم شارژ مناسب تبلت می شود بهتر است، آن را با یک مسواک تمیز یا پنبه تمیز کنید. البته توجه داشته باشید که برای این کار هیچ گونه فشاری به دستگاه وارد نکنید. بهترین روش برای تعمیر سوکت شارژ تبلت دل مراجعه به نمایندگی مجاز است.

این مطلب مفید رو از دست نده : تعویض ال سی دی تبلت دل

تعمیرات تخصصی تبلت دل

مرکز تعمیر تبلت دل با تکیه بر دانش و تجربه مهندسان با سابقه و متعهد، از معدود مراکزی است که خدمات تخصصی تعمیرات تبلت دل را با برترین کیفیت در اختیار کاربران این دستگاه قرار می دهد. این مرکز در زمینه ‌های مختلفِ فناوری اطلاعات خدمات متنوعی را در عرضه می کند.

در نمایندگی تعمیرات تبلت دل با اجرای عملیات بازیابی، عیوب نهفته و پنهان خود را نشان می دهند و در نتیجه با اعمال تعمیرات لازم، کیفیت اولیه دستگاه به طور چشمگیری باز خواهد گشت و کاربر لذت کار با یک دستگاه نو و بی عیب و نقص را مجددا تجربه می کند.

 بهره ‌مندی کارشناسان این مرکز از به روزترین ابزارآلات تعمیر، ضمن سرعت ‌بخشی به فرآیند تعمیر،کیفیت خدمات ارائه شده را ارتقاء می بخشد و رضایت صد در صدی مشتری را به دنبال خواهد داشت

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩