اشتراک گذاری

خدمات نمایندگی تعمیر لپ تاپ دل

ما بنا بر تجربه ای که در حوزه تعمیرات به دست آورده ایم، تعمیر لپ ‌تاپ دل را به عنوان یکی از تخصصی ترین سرویس های تعمیری معرفی میکنیم. ساختار منحصر به فرد این دستگاه برای بازیابی عملکرد اولیه، نیاز به شناخت و تسلط بسیاری دارد. از این رو اقدامات ناشیانه در تعمیر میتواند خسارات جبران ناپذیری را به دستگاه وارد کند. معمولا کادر فنی فعال مراکز نامعتبر، به دلیل عدم مهارت و تجربه و نیز نداشتن تخصص مربوط، قادر به ریشه یابی اختلال رخ داده نمیشوند و در نتیجه ساختار کلی لپ تاپ را به طرز ناشیانه ای بهم میریزند.

خدمات نمایندگی تعمیر لپ تاپ دل

خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل

تنوع و گستردگی در طراحی و تولید لپ تاپ دل در کنار رضایت مشتریان گستردگی در خدمات دهی را نیز به همراه داشته است. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل در همین راستا خود را موظف میداند تا سرویس های تعمیری خود را همگام با محصولات جدید این کمپانی ارتقا بخشد. خدمات نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل شامل ارتقا لپ تاپ dell ، تعمیر شارژر لپ تاپ دل ، تعمیرات مادربرد لپ تاپ ، تعمیر چیپ گرافیک لپ تاپ دل ، تعمیرات فن لپ تاپ dell ، تعمیرات قاب لپ تاپ دل ، تعویض قاب لپ تاپ دل ،  تعمیر چیپ گرافیک لپ تاپ dell ، ارتقاء هارد لپ تاپ دل ، قابسازی لپ تاپ دل و دیگر خدمات تخصصی می باشد.

رفع مشکل وصل نشدن لپ تاپ دل به وای فای

اینترنت در لپ تاپ نقشی مهم و تکمیل کننده دارد. این قابلیت را از آن جهت تکمیل کننده تلقی میکنیم که بسیاری از امکانات تعبیه شده در لپ تاپ بدون اتصال به اینترنت، عملکردی نخواهند داشت. وصل نشدن لپ تاپ به وای فای یکی از آزاردهنده ترین اختلالات است که معمولا به سه دلیل رخ میدهد. اولین و رایج ترین دلیل خاموش بودن وایرلس میباشد که با روشن کردن وایرلس حل میشود.

علت دیگر آن است که Launch Manager نصب نیست. حل این مشکل به سادگی نگه داشتن دکمه fn است. آخرین دلیل که حل آن نسبت به دو مورد قبلی دشوار تر است، نصب نبودن درایور وایرلس لپ تاپ است. این موضوع یک مطلب نرم‌ افزاری است و معمولاً می توان از طریق گوگل درایور مناسب وایرلس لپ تاپ را پیدا و نصب کرد.

تعمیر یا تعویض باتری لپ تاپ دل

احیا باتری لپ تاپ دل، تعویض سلول باتری لپ تاپ دل، شوک دادن به باتری لپ تاپ (پس از عیب یابی باتری)، تست باتری لپ تاپ دل، تغییرات در تنظیمات دستگاه جهت کاهش مصرف انرژی ، کالیبره کردن باتری لپ تاپ دل ، نصب نرم افزار جهت بهینه سازی مصرف انرژی، عیب یابی آداپتور دل و …از جمله خدمات ارائه شده ی مرتبط با باتری لپ تاپ است.

موارد گفته شده فقط در صورتی تاثیرگذار خواهند بود که خرابی در باتری عمیق نباشد؛ در غیر این صورت کاربر ملزم به تعویض باتری لپ تاپ خود خواهد شد. برای تعویض درست و اصولی قطعه و اطمینان از اورجینال و فابریک بودن قطعه جایگزین توصیه میکنیم به نمایندگی تعمیر لپ تاپ دل مراجعه نمایید.

آموزشی دیگر : باز کردن قفل لپ تاپ دل

تعمیر فن لپ تاپ دل

تعمیر فن لپ تاپ بسیار حائز اهمیت، تاثیر گذار و اما ساده و سطحی است. البته این ساده بودن در صورتی است که فن لپ تاپ دچار اختلال جدی نشده باشد. کاربر به تنهایی میتواند مشکل ایجاد شده در فن را با تمیز کاری گرد و غبار از آن برطرف نماید.

به این نکته توجه داشته باشید که جریان باد بیش از حد قوی، می تواند به فن و سایر قطعات داخلی لپ‌تاپ صدمه بزند. بیشتر متخصصین تعویض فن را بعد از گذشت مدتی توصیه میکنند چرا که در راندمان لپ تاپ بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

تعمیر مادربرد لپ تاپ دل

نصب نشدن ویندوز، روشن نشدن دستگاه، شارژ نشدن دستگاه، خاموش شدن دستگاه، کند شدن شدید دستگاه، عمل نکردن کلیدها، تصویر نداشتن دستگاه، ایجاد تصویر تنها درخروجی مانیتور، پرش تصویر، به هم ریختگی رنگ تصویر… از جمله نشانه های خرابی و نقص فنی در مادربرد لپ تاپ هستند که برای تعمیر تخصصی نیاز به مهارت و تجربه بالایی است.

تعمیر هارد لپ تاپ دل

تعمیر هارد لپ تاپ از آن جهت حائز اهمیت میشود که لپ تاپ بدون هارد عملا هیچ گونه عملکردی نخواهد داشت. نوسانات برقی یکی از شایع ترین دلایل اختلال در هارد است که تعمیرات تخصصی را میطلبد. هارد قطعه ای است که حساسیت تعمیری بسیار بالایی دارد. به همین دلیل توصیه میکنیم که تعمیر لپ تاپ را به مراکز نامعتبر نسپارید.

تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ دل

تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ یکی از تخصصی ترین سرویس های تعمیری ارائه شده توسط نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل است. نحوه تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ در قالب این مطلب نمیگنجد. تهیه ال سی دی مناسب و سازگار با لپ تاپ، آماده‌سازی ابزار تعویض ال سی دی لپ تاپ، برداشتن پوشش پیچ‌ها، باز کردن قاب جلویی، آزادسازی خارها، باز کردن پیچ‌های رابط صفحه و در، جداسازی کابل ویدئو، آماده‌سازی ال سی دی نو، جایگزینی صفحه نمایش، نصب کابل ویدئو، بستن پیچ ها و در نهایت وصل کردن کابل برق و باتری و تست ال سی دی از جمله اقداماتی هستند در پروسه تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ صورت میگیرند.

هر یک از موارد گفته شده نیاز به تجربه و تخصص بالایی دارد. توصیه میکنیم این امر تخصصی را به مراکز نامعتبر نسپارید چرا که استفاده از قطعه فیک و یا تعمیر غیر اصولی میتواند آسیب وارد شده به لپ تاپ را تا چند برابر افزایش دهد. در صورت اختلال در ال سی دی لپ تاپ دل می‌توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل، تخصصی‌ترین سرویس های مرتبط با تعمیر و رفع مشکلات این بخش از دستگاه را دریافت نمایید.‌

نمایندگی لپ تاپ دل

نمایندگی لپ تاپ دل تخصص، اعتبار و تعهد را همواره در نحوه ارائه خدمات خود اعمال میکند. این مرکز تخصصی اعتبار به دست آمده در میان کاربران را همواره ارج نهاده و در تلاش است تا ذره ای به این اعتماد خدشه وارد نشود. مدیریت نمایندگی مجاز دل به‌ روزترین تجهیزات تعمیر را در اختیار کارشناسان این مرکز قرار داده است تا بهترین خدمات، ظرف مدت زمانی کوتاه و با کمترین هزینه به هموطنان گرامی عرضه شود. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی مجاز دل به دلیل اطمینان از سطح مهارت و تخصص کارشناسان و مهندسان، به همراه ضمانت و گارانتی انجام می پذیرد.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩