اشتراک گذاری

تعمیر بلوتوث لپ تاپ ایسر

بلوتوث لپ تاپ ایسر و یا هر برند دیگری که در بازار دیده می شود، قابلیتی برای برقراری ارتباط میان لپ تاپ و وسایل مختلف است. تبادل اطلاعات و همگام سازی لپ تاپ و لوازم جانبی به کمک تراشه ی کوچک بلوتوث شکل می گیرد. این تراشه ی کوچک نیز همچون سایر اجزای لپ تاپ در اثر عوامل مخربی دچار اختلال خواهد شد. 

ظرافتی که تراشه ی بلوتوث لپ تاپ دارد خود عاملی برای آسیب پذیری آن می باشد. با حضور در نمایندگی رسمی ایسر می توانید کلیه ی مشکلات احتمالی بلوتوث لپ تاپ ایسر را در سطح کیفی بالایی تعمیر نمایید. در ادامه نیز قصد داریم هر آنچه که در مبحث تعمیرات این قطعه از لپ تاپ لازم است بدانید را با شما در میان بگذاریم. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در حوزه ی تعمیر تاچ پد لپ تاپ ایسر هم به مقاله ی مرتبط مراجعه کنید.

تعمیر بلوتوث لپ تاپ ایسر

دلایل خرابی بلوتوث لپ تاپ ایسر

خرابی بلوتوث لپ تاپ دارای دلایل نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. خوشبختانه کلیه ی مشکلات بلوتوث در مدت زمان کوتاهی قابل حل هستند. در این میان بازیابی اختلالات نرم افزاری به مراتب ساده تر بوده و گاهی تنها با نصب درایور بلوتوث برطرف می شوند. 

امکان دارد درایور مرتبط با بلوتوث نصب شده باشد، اما قدرت سازگاری با نسخه ی ویندوز مورد استفاده ی لپ تاپ را نداشته باشد. در چنین شرایطی با اجرای تنظیمات و دستورات نرم افزاری خاصی می توان مشکل از کارافتادگی بلوتوث را از میان برد. اگر همچنان پس از نصب و آپدیت درایور مشکل بلوتوث وجود داشته باشد، مراجعه به مراکز تعمیراتی الزامی خواهد بود.

تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسر در نمایندگی رسمی ایسر در ایران 

مشکلات رایج بلوتوث لپ تاپ ایسر

به طور کلی بلوتوث لپ تاپ Acer و یا هر لپ تاپ دیگری دارای حساسیت های نرم افزاری خاصی می باشد که به سرعت دچار اختلال می شود. از این رو پیشنهاد می کنیم پس از استفاده از بلوتوث لپ تاپ آن را خاموش کنید تا دچار تداخلات دیجیتالی نشود. 

بسیاری از اختلالات بلوتوث با نصب دوباره ی درایور مخصوص آن برطرف می گردند، اما عموما بهتر است رفع مشکلات رایج و دردسرسازی چون غیاب بلوتوث در لیست سخت افزارهای لپ تاپ، ناکارآمدی بلوتوث پس از نصب ویندوز 10، فراموش کردن PIN بلوتوث در ویندوز 10، ناتوانی لپ تاپ در دریافت یا ارسال فایل های گوناگون از طریق بلوتوث ، حذف گزینه روشن و خاموش بلوتوث را به دست تکنسین های ماهر IT بسپارید. 

کارشناسان ما در نمایندگی رسمی ایسر با استفاده از دانش به روز خود تک تک اختلالات مرتبط با ناکارآمدی بلوتوث لپ تاپ را از میان برده و شما را در استفاده ی دوباره از بلوتوث سیستم یاری می نمایند.

رفع اختلالات درایور بلوتوث لپ تاپ ایسر

همان طور که گفته شد، اصلی ترین راهکار تعمیر نرم افزاری بلوتوث لپ تاپ ایسر نصب و آپدیت درایور بلوتوث است. برای اینکه بدانید درایور مذکور در لپ تاپ وجود دارد و یا دچار اختلال است، می توانید از قابلیت Device Manager حضور آن را چک کنید. 

اگر در لیست این بخش از لپ تاپ در مقابل نام بلوتوث علامت تعجب زرد رنگی مشاهده می نمایید، باید حتما درایور بلوتوث را نصب کند تا بلوتوث سیستم شروع به فعالیت کند. البته ممکن است بلوتوث نصب شده باشد، اما تنظیمات مرتبط با آن را نتوان در لپ تاپ یافت. 

برای رفع این مشکل وایرلس را روشن کنید. سپس در قسمت استارت  setting bluetooth را سرچ کنید تا تنظیمات دیده شوند. اگر بلوتوث در تنظیمات خود ناقص عمل کرد، لپ تاپ مورد بحث مستلزم اعمال تعمیرات در راستای استفاده از بلوتوث خواهد بود. خاطرنشان می نماییم که نمایندگی مجاز ایسر در صورت نیاز به تعویض تراشه ی بلوتوث لپ تاپ، آن را با نمونه ی مرغوب و اورجینال جایگزین می کند.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر

لپ تاپ های ایسر دستگاه های پیشرفته و با کیفیتی می باشند که قابلیت های فراوانی را عرضه می دارند. این قابلیت های فراوان ممکن است با اختلالات ساختاری فراوانی را نیز پس از مدتی استفاده رو به رو شوند. نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر با حضور کارشناسان مجرب حوزه ی نرم افزار و سخت افزار به یاری شما شتافته و تمامی مشکلات لپ تاپ های کمپانی ایسر را براساس معیارهای استاندارد مرتفع می سازد. ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز ویژگی بارز این مجموعه است که رضایت کاربران و متقاضیان بسیاری را به دنبال داشته است.

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر موبایل به همراه گارانتی خدمات
تعمیر موبایل (تهران،کرج،مشهد و سایر شهرستان ها)