اشتراک گذاری

نکات اساسی در خرید Al in One دل ؟

Al in One ها، PC های یکپارچه، PCهای بدون کیس یا ساده تر بگوییم AiO ها، یکی از انواع گوناگون PC های موجود در بازار هستند که امروزه توجهات بسیاری را به واسطه ویژگی های اختصاصی شان به خود جلب کرده اند. برای خرید هر کالایی قبل از هر گونه اقدام، درباره کارایی و ویژگی های آن کالا قطعا جست و جو می کنیم تا کالای مناسب کار خود را تهیه کنیم. امروز ویژگی های این کالا را بررسی خواهیم کرد نکات مهم درد خرید Al in One دل را ذکر خواهیم نمود.

امروزه وجود یک pc، در منازل هر یک از ما به امری ضروری و اجتناب ناپذیر بدل شده است. این در حالی است که سال ها پیش کامپیوتر در شمار کالاهای لوکس دسته بندی می شد که هر کسی هم به دنبال تهیه آن نبود و فقط عده ای خاص و شاید متمول برای خرید آن اقدام می کردند.

با گذشت زمان و مدرنیته شدن تمام زوایای زندگی بشر، این کالای لوکس تغییر جایگاه داد و در شمار کالاهای مصرفی افراد قرار گرفت؛ کالایی که دیگر هر کسی به داشتنش فکر می کند و برای انتخاب هر مدل از آن مطابق بودجه، سلیقه، فضای منزل و محل کار، کارایی که به نبال آن است و بسیاری موارد دیگر، اقدام می کند.

نکات اساسی در خرید Al in One دل

نکات مهم در خرید Al in One دل

سخت افزار

در هنگام خرید Al in One دل به این موضوع دقت نمایید که آل این وان های “دل” از لحاظ سخت افزاری کارایی مشابه لپ تاپ دارند. اگر تنها پارامتر انتخابPC اندازه مانیتور باشد، قطعا AiO ها گزینه مناسبی هستند.

اندازه

 مدل های پایه AiO ها با مانیتورهای ۱۹ اینچ به بالا عرضه می شوند، این در حالی است که حداکثر ابعاد به کاررفته در ساخت مونیتور لپ تاپ ۱۷ اینچ است و تنوع چندانی نیز ندارند.

قابلیت جا به جایی

اگر هدف از خرید PC قابلیت جابه جایی آن باشد، لپ تاپ اولویت اول خواهد بود، لذا در این موارد از خرید Al in One دل صرف نظر نمایید. زیرا با خرید لپ تاپ کاربر برای راه اندازی به منبع برق نیاز  ندارد و حداقل تا سه ساعت می تواند بدون اتصال به برق از دستگاه استفاده کند.

تجهیزات جانبی

اگر اشغال فضای کمتر، هدف شما از خرید Al in One دل است ، آل این وان دل گزینه ی مناسبی برای شما خواهد بود. از آنجا که تجهیزات جانبی AiO های “دل” اعم از وب کم و اسپیکر داخل یک بدنه واحد است، به نحو موثری از ریخت و پاش و درگیری با کابل جلوگیری می کند.

 PC های معمولی چون از انواع کابل های USB برای اتصال ماوس، کیبورد، هاب، فلش، هارد و سایر گجت ها بهره می برند، فضای میز را شلوغ می کنند، اما در AiO های “دل” اجزایی همچون اسپیکر ، وب کم و … با اتصال به بدنه از تراکم کابل و سیم در میز می کاهند. ماوس و کیبورد  AiOها از نوع بی سیم است که در نتیجه مجموعه ای بسیار تمیز و مرتب در اختیار کاربر قرار می دهد.

قابلیت به روز رسانی

در هنگام خرید Al in One دل فراموش نکنید که در AiOها امکان به روز رسانی وجود ندارد. زیرا همانندPC های معمولی نیستند که بتوان به راحتی کارت گرافیک، هارد دیسک، رم ، سی پی یو و هر مورد دیگر را تغییر و ارتقا داد، در واقع ارتقا AiOها به سختی ارتقا لپ تاپ ها است.  هنگام خرید AiOها سعی کنید تا حداکثر توان مالی خود، جدید ترین مدل را بخرید که بعد ها به مشکل مواجه نشوید.

توجه به برند و کمپانی تولید کننده

همواره برای خرید AiOها همچون سایر کالاهای مصرفی به برند و کمپانی تولید کننده توجه داشته باشید. شما با سیستمی رو به رو هستید که یک مونیتور بزرگ دارد، لذا کیفیت صفحه نمایش، حساسیت بالای تاچ و حتی توانایی چند لمسی از جمله نکاتی مهمی است که باید در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید. AiO های “دل” گزینه پیشنهادی خوب و جذابی هستند.

ویژگی های انحصاری AiO های “دل”

تمام قطعات مانند پردازنده، کارت گرافیک، حافظه و حتی اسپیکر و وب کم و… را در فضای مانیتور تعبیه کرده اند. در واقع کیس و مانیتور یکی شده است. البته می توانید به AiO های “دل” کیبورد و ماوس هم متصل کنید. از ویژگی های مثبت AiO های “دل” مصرف کم برق و فضای اندکی است که اشغال می کند. از این رو برای محیط های اداری کوچک، سازمان ها، بانک ها و… که فضا برای آنها اهمیت زیادی دارد، مناسب تر هستند. AiO های “دل” کارآیی بالا و شکل ظاهری قابل توجهی دارند.

نمایندگی دل

نمایندگی دل در ایران بخش های گوناگونی دارد که در یک از این بخش ها خدمان متفاوتی را ارائه می دهند. مرکز دل در ایران ، با در اختیار داشتن بخش AiO های “دل”، راهنمای ارجح و مطمئنی است برای خرید Al in One دل و تعمیر این کالای مدرن و جذاب است.

کارشناسان ما با گذراندن دوره های تخصصی و بین المللی، دانش و آگاهی لازم را برای تعمیرات این دستگاه ها دارند و کلید راهنمای امنی هستند برای انتخاب یک محصول، مطابق با نیاز های شما. این مرکز یک سازمان کاملا مشتری مدار است که تمام حوزه های نمایندگی اعم از خرید کالا، تعویض و تعمیر قطعه را پوشش می دهد.

تعمیرات دل

مرکز تعمیرات dell ، تمام تلاش خود را به کار بسته است تا مشتری رضایت کامل از ارائه خدمات داشته باشد. در این مسیر از هیچ کوششی نیز مضایقه نخواهد کرد. خدمات پس از فروش دل در واحدهای تعمیرات دل به کاربران گرامی ارائه می گردد. در هر یک از این واحدها خدمات تخصصی مربوط به یک محصول انجام می شود. ازین رو کاربران گرامی می توانند جهت تعمیر و تریمم محصول به واحد تعمیراتی مورد نظر خود مراجعه نمایند.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر موبایل به همراه گارانتی خدمات
تعمیر موبایل (تهران،کرج،مشهد و سایر شهرستان ها)