اشتراک گذاری

تعمیرات Dell

تعمیرات Dell تمرکز خود را بر جذب مهندسان کارآمد و متخصص حوزه الکترونیک گماشته است؛ این امر به موازات حضور گسترده‌ی تولیدات کمپانی Dell در بازارهای داخلی کشور ما و به تبع آن نیاز گسترده به فرآیند تعمیر محصولات این شرکت صورت گرفته است.

این مرکز ظرف مدت زمانی کوتاه به سبب ارائه‌ی خدمات تضمینیِ پس از فروش و انجام تعمیرات با کیفیت، توانسته است اطمینان مشتریان خود را بیش از پیش به خود جلب کند و در صدر مراکز خدمات پس از فروش در قیاس با دیگر همکاران خود قرار گیرد. تعمیرات Dell در این مرکز دربردارنده تمامی خدمات و تعمیراتی است که ممکن است هر یک از کاربران تولیدات Dell به آن نیاز داشته باشند.

اگر چه محصولات Dell در مدلها و ابعاد متنوعی طراحی و تولید میگردند لیکن کاربران این محصول، صرف نظر از مدل و نوع دستگاه خویش، می توانند به مرکز تعمیرات دل مراجعه نمایند و تمامی خدمات تخصصی مرتبط با دستگاه خویش را دریافت کنند. در این مرکز تمامی خدمات تخصصی مرتبط با تعمیرات Dell انجام می پذیرد و محدودیت خاصی جهت پذیرش دستگاه و مدل آن وجود ندارد.

تعمیرات Dell

تعمیرات تخصصی Dell

تعمیرات Dell به دلیل ساختار فیزیکی و نرم‌افزاریِ پیچیده‌ی محصولات این شرکت و نیز  با توجه به مدل‌های متفاوت موجود در بازار، یک کار تخصصی است. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که از تعمیرات Dell به صورت خودسرانه و یا در مراکز غیرمجاز که تخصص این کار را ندارند به شدت پرهیز کنید. تعمیرات Dell در مراکز غیرمجاز و به دست افراد مبتدی، نه تنها مشکل دستگاه شما را برطرف نخواهد کرد بلکه موجب وارد کردن صدمات جدی به بخش‌های دیگر دستگاه خواهد گردید.

حال که از ارزش و اهمیت حضور متخصصان در حوزه‌ی تعمیرات Dell، آگاهی یافتید، با خرسندی به اطلاع شما می‌رسانیم که کادر فنی متخصصان و مهندسان ما در مجموعه تعمیرات‌ دل قادر به ارائه‌ی تمامی خدمات در زمینه تعمیر و بازیابی محصولات Dell می‌باشند. در این مجموعه تمامی خدمات مرتبط با بهسازی و تعمیر دستگاه های دل، به دست مهندسان مجرب و متعهد در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ارائه می‌گردد.

مهندسان مرکز تعمیرات دل، به‌روزترین فناوری‌ها و تجهیزات مورد نیاز جهتِ تعمیر و اصلاح تولیدات این کمپانی را در اختیار دارند. بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا جهت تعمیر، انجام تعمیرات مرتبط را ساده‌تر و حرفه‌ای‌تر ساخته است.

ویژگی قابل توجه نمایندگی تعمیرات دل ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ نمایندگی دل در ایران با بهره مندی از کادری متخصص و مجرب و با به کارگیری بروزترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری در تلاش است تا کیفیت خدمت رسانی به مشتریان خود را در بالاترین سطح حفظ نماید.

ویژگی های مرکز تعمیرات Dell

مرکز تعمیرات Dell ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با تعمیر، ترمیم، بهسازی، ارتقاء و تعویض دستگاه های دل به کاربران ارجمند این محصولات است. قرارگیری «تخصصی ترین ابزار» در کنار «زبده ترین کارشناسان و مهندسان» سبب گشته تا شاهد اجرای بی نقص ترین عملیات ترمیم، تعمیر، بهسازی و ارتقاء سرویس های مرتبط با محصولات دل در مرکز تعمیرات Dell باشیم.

برتری مرکز تعمیرات Dell صرفه‌جویی در زمان و هزینه، استفاده از قطعات اورجینال، سرعت بالای انجام تعمیرات، انجام مشاوره پیش از تعمیر و اعلام نتیجه‌ی نهایی پس از تعمیر، و در نهایت تعمیر دستگاه‌هایی است که سایر همکاران قادر به تعمیر آنها نبوده‌اند. شایان ذکر است هزینه تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات دل بر اساس نرخنامه مصوب و شرکتی محاسبه و اخذ خواهد شد.

روند عیب یابی در مرکز تعمیرات Dell

در مرکز مرکز تعمیرات Dell، پیش از هر اقدامی، با توجه به اظهارات کاربر –مبنی بر اینکه چه اشکالاتی در دستگاه بوجود آمده و … –روند عیب یابی با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و متدهای این حوزه آغاز می گردد. پس از شناسایی اشکال پیش آمده، اقدامات مورد نیاز جهت رفع اشکالات و ایرادات دستگاه با صاحب دستگاه در میان گذاشته می شود تا در صورت تأیید وی، فرآیند مرکز تعمیرات Dell آغاز گردد.

در مرکز مرکز تعمیر Dell، تمامی سرویس های اعمال شده بر روی پرینترهای معیوب، صرفاً پس از عیب یابی صحیح دستگاه و شناسایی علت اشکالات پیش آمده صورت می گیرد. این امر سبب پیشگیری از دستکاری های نابجا و اِعمال تعمیرات غیرتخصصی گشته است. بعلاوه کارشناسان مرکز تعمیرات Dell با دارا بودن برترین و بزرگترین آرشیو محصولات اورجینال و تسلط به عملکرد تمامی قطعات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات این شرکت، توانایی آن را دارند تا هریک از پرینترهای معیوب را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی نمایند.

سرویس در محل Dell

کارشناسان مرکز تعمیرات Dell با ورود هر دستگاه جدید، به بررسی و واکاوی آن در کارگاه های تخصصی مرکز تعمیرات دل پرداخته و با تمرکز بر ساختار آن رایج ترین و شایع ترین عیوب احتمالی آن را شناسایی می نمایند. شناسایی رایج ترین عیوب احتمالی در یک دستگاه سبب می گردد تا کارشناسان تعمیرات دل در زمان بروز اختلال با سرعت بیشتر نسبت به عیب یابی دستگاه اقدام نموده و با متدهای مؤثر و سازگار اشکالات ایجاد شده در دستگاه را رفع نمایند.

دارندگان و کاربران هریک از محصولات دل می توانند با مراجعه به مرکز تخصصی تعمیرات دل ضمن بهره مندی از سرویس های ارائه شده در این مرکز، از مشاوره ها و راهنمایی های کارشناسان و مهندسان این مجموعه بهره مند گردند.

سرویس های ارائه شده در این مرکز، به دو شیوه «سرویس در محل دل» و «تعمیرات در نمایندگی» انجام می پذیرد که شیوه دوم در ارتباط با برخی دستگاه ها نظیر لپ تاپ، دستگاه کپی، پرینترهای چند کاره و…، به دلیل دشواری های حمل و جابجایی دستگاه، کمتر مورد استفاده قرار می گیرد؛ غالب کاربران شیوه نخست یا همان سرویس در محل دل را ترجیح می دهند. شایان ذکر است تمامی خدمات این مجموعه برخوردار از ضمانت و گارانتی معتبر با بازه زمانی مشخص است.

واحدهای تعمیرات Dell

در مرکز تعمیرات دل کارشناسان ما پیش از هر اقدامی، پرسش‌هایی در زمینه عیوب و اشکالات ایجاد شده در دستگاه را از صاحب دستگاه خواهند پرسید. پس از پرسش‌ها و بررسی‌های اولیه، عیوب و اشکالات دستگاه توسط کارشناس تعمیر تشخیص داده شده و با صاحب دستگاه در میان گذاشته می‌شود تا در صورت تأیید و رضایت وی، روند تعمیر آغاز گردد.

در صورت نیاز و تشخیص کارشناس به تعویض هر یک از اجزاء دستگاه، تلاش می‌گردد تا با تهیه نمونه اورجینال و شرکتی، دستگاه کیفیت اولیه خود را بازیابد. (تعویض هر قطعه‌ی معیوب با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت). پس از اتمام تعمیرات Dell و تست دستگاه توسطِ کارشناسانِ دیگر حاضر در این مجموعه به منظور اطمینان از بهبود عملکرد دستگاه، با صاحب دستگاه جهت تحویل آن تماس گرفته خواهد شد.

نمایندگی Dell

نمایندگی دل در ایران متشکل از واحدهای متعددی است که در هر یک از آنها خدمات تخصصی مرتبط با یکی از تولیدات دل ارائه می گردد. کارشناسان حاضر در نمایندگی دل در ایران، دانشِ تخصصی تعمیرات را با حضور در دوره‌های حرفه‌ای تعمیر و اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی کسب نموده‌اند،

از این‌رو به جرأت می‌توان گفت این مرکز از معدود مجموعه‌های متخصص در حیطه فعالیت خویش است که قادر به ارائه بالاترین سطح کیفی در زمینه تعمیرات دل است. نقطه ثقل دیگر این مجموعه، تجهیزات و امکانات پیشرفته است که در اختیار مهندسان نمایندگی دل در ایران قرار داده شده است.

نمایندگی دل در ایران با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه در امر سخت افزار و نرم‌افزار محصولات دل و استفاده از به‌روزترین ابزارآلات این حوزه، کلیه امور تعمیر را با قیمت‌های مصوب به مشتریان و همکاران محترم ارائه می‌دهد.

4.5/5(2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩