اشتراک گذاری

ارورهای لباسشویی توشیبا

ممکن است شما هم در حین استفاده از لوازم الکترونیکی نظیر یخچال، ظرفشویی و ماشین لباسشویی و بسیاری از دیگر دستگاه ها متوجه هشدارهایی که در نمایشگر دیجیتال به نمایش گذاشته میشوند، شده باشید. این هشدارها که به نام خطا یا ارور خوانده میشوند، میتوانند حاصل بروز اختلالات متعددی در ساختار و عملکرد قطعات مکانیکی و الکترونیکی انواع ماشین های لباسشویی باشند. از آن جا که ماشین لباسشویی توشیبا هم از چنین امتیازی برخوردار است، تصمیم گرفتیم مقاله ی پیش رو را به بررسی علت و راه های مرتفع سازی این ارورها اختصاص دهیم.

اگر شما عزیزان هم از دارندگان هر یک از مدل های این ماشین های لباسشویی پرطرفدار باشید، میتوانید با خواندن این مقاله، بخش مهمی از نگرانی های خود در رابطه با ارورهای لباسشویی توشیبا را برطرف نمایید. اگر برایتان سوال شود این ارورها مربوط به چه مواردی میشود، میتوان به عنوان مثال کد تخلیه ی آب ماشین لباسشویی را عنوان کرد. چنین اروری، به این معناست که دستگاه تشخیص داده مشکلی برای پمپ تخلیه لباسشویی توشیبا به وجود آمده و احتمالا مسدود شده است.

زیرا سنسورهای موجود، از وجود مقدار آب بیش از اندازه در دیگ لباسشویی خبر می دهند. پس این خطاها میتواند نشان از مشکلات جدی و نگران کننده ای در عملکرد هر ماشین لباسشویی توشیبا باشد. در چنین صورتی لازم است هرچه سریعتر نسبت به برطرف کردن ارورهای لباسشویی توشیبا اقدامات لازم را به عمل آورد.

ارورهای لباسشویی توشیبا

برخی از مهم ترین ارورهای لباسشویی توشیبا

کد خطا E1 : این ارور از مهم ترین ارورهای لباسشویی توشیبا ست که خبر از بروز مشکلی دردسر ساز را در بخش زهکشی و شلنگ تخلیه ی لباسشویی نشان میدهد. کد خطای E1 میتواند به نصب نادرست شلنگ زهکشی، شکستگی این شلنگ و بروز اشکالات مختلف در این بخش، مرتبط باشد.

کد خطا E21 : این ارور به طور مختصر بیان میکند درب لباسشویی باز است. برای رفع آن لازم است درب لباسشویی را ببندید یا میکروسوئیچ را چک کنید.

کد خطا E23 : شرح این خطا را میتوان به بروز مشکل در میکروسوئیچ لباسشویی مربوط دانست. این کد خطا یکی از مهم ترین ارورهای لباسشویی توشیبا ست که نیاز به بررسی دقیق دارد. در مواقع نمایش این کد خطا، چک کنید فرمان اجرا به برد ارسال میشود یا خیر ؟ درب و اتصالات همچون میکروسوئیچ را هم چک کنید.

کد خطا E31 : پیشنهاد میشود با مشاهده ی این خطا میکروسوئیچ لباسشویی را چک کنید.

کد خطا E5 : کد خطا E5 یکی از مهم ترین ارورهای لباسشویی توشیبا ست که مرتفع ساختن آن از اهمیت بالایی برخوردار است. این خطا با شیر آب دستگاه در ارتباط است. با مشاهده ی آن لازم است، شیربرقی و فشار آب و فیلتر شیربرقی را چک کنید.

کد خطا F : این خطا را میتوان یکی از رایج ترین ارورهای لباسشویی توشیبا دانست. نمایش این ارور به معنی قرار گیری بیش از حد لباس درون لباسشویی است. در چنین مواقعی لازم است، بخشی از لباس ها را از دستگاه خارج نمایید.

اینو بخون حتما به کارت میاد : قفل شدن درب ماشین لباسشویی

رفع کدهای خطای لباسشویی توشیبا

رفع ارورهای لباسشویی توشیبا یا همان کدهای خطا نیازمند مهارت بالا در زمینه ی عیب یابی و تعمیر این تجهیزات است. این ارورها، تعداد بسیار بالایی دارند و به موارد بالا خلاصه نخواهند شد. از آن جا که برخی از این خطا ها به صورت همزمان به مشکلات مختلفی اشاره دارد، ممکن است رفع آن ها به دست افراد ناشی، مشکلاتی را برای دستگاه به همراه داشته باشد. کارشناسان نمایندگی تعمیرات لباسشویی توشیبا ، این آمادگی را دارند تا با عیب یابی دقیق و بی نقص، اقدامات لازم برای تعمیر و رفع مشکلات پیش آمده در دستگاه را به عمل آورند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی توشیبا

نمایندگی توشیبا ، به دلیل گستردگی و تنوع بالای محصولات این کمپانی نام آشنا خدمات پشتیبانی و فروش خود را در واحدهای مجزای بسیار پیشرفته ای در سطح کشور ارائه میدهد. این خدمات ضمن برخورداری از کیفیت بی نظیر خود، در سریع ترین و راحت ترین صورت در اختیار کاربران گرامی این محصولات قرار می گیرند. نمایندگی لباسشویی توشیبا ، خدمات خود را نه تنها در تهران، بلکه در کرج و سایر شهرستان ها نیز ارائه میدهد. این مجموعه ی وسیع، امتیازات فراوانی را برای کاربران عزیز خود در نظر گرفته است که از مهم ترین آن ها میتوان به ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه ی کتبی برای خدمات، اشاره داشت.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *