اشتراک گذاری

فتوکپی رومیزی شارپ

فتوکپی رومیزی شارپ یکی از محصولات کاربردی این برند است که معمولا در فضاهای کوچک با حجم کاری کم مورد استفاده قرار میگیرد. اغلب دستگاه های فتوکپی رومیزی کاغذهای سایز A4 را پشتیبانی میکنند اما برخی از محصولات شارپ میتوانند تا کاغذهای سایز A3 را نیز پشتیبانی کنند. در نتیجه اگر نوع کارتان به صورتی است که نیاز به کاغذهایی با ابعاد بزرگ دارید، لازم است در خرید دستگاه فتوکپی رومیزی شارپ دقت کنید و نمونه ای را انتخاب کنید که متناسب با نوع کاربری شما باشد.

فتوکپی رومیزی شارپ در انواع مختلفی عرضه میشود؛ برخی از دستگاه های تولید شده کارکردی چند منظوره دارند. این دستگاه ها قابلیت کار کردن به عنوان یک اسکنر، چاپگر و فتوکپی را دارند. در ادامه مقاله به مدل های مختلف فتوکپی رومیزی شارپ از ابعاد مختلف میپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و تعمیرات دستگاه کپی با این مقاله همراه شوید.

مرحله اول فرمت کامپیوتر

مدل های فتوکپی رومیزی شارپ

کمپانی شارپ در تولید و عرضه دستگاه فتوکپی نامی معتبر است و توانسته است سهم خوبی را در بازار دستگاه فتوکپی از آن خود کند. در این بخش نمونه هایی از پرفروش ترین دستگاه های فتوکپی رومیزی شارپ را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

دستگاه کپی شارپ مدل AR-6020

اگر بخواهیم دستگاه کپی شارپ مدل AR-6020 را از نظر فنی مورد بررسی قرار دهیم، پشتیبانی از کاغذ سایز A3 از مهم ترین مشخصه های این دستگاه فتوکپی است. چاپ دستگاه کپی شارپ مدل AR-6020 به صورت تک رنگ بوده و قابلیت چاپ دو روی خودکار ندارد. این دستگاه قادر به انجام پرینت و اسکن در سایزA3 نیز میباشد.

از این رو میتواند عملکرد خوبی در محیط های اداری و دفاتر فنی داشته باشد. همان طور که میدانید رزولوشن در دستگاه کپی بسیار حائز اهمیت است. دستگاه کپی شارپ مدل AR-6020 با وضوح 600 dpi عملکرد قابل قبولی دارد. سرعت این دستگاه 20 صفحه در دقیقه است که در مقایسه با محصولات مشابه متوسط است.

دستگاه کپی شارپ مدل AR-X202

دستگاه کپی شارپ مدل AR-X202 از دیگر مدل های تولید شده در کمپانی شارپ است که چاپی تک رنگ داشته و از قابلیت چاپ دوروی خودکار برخوردار نیست. این دستگاه فتوکپی رومیزی شارپ قادر است فرایند کپی و پرینت را با سرعت 20 صفحه در دقیقه به انجام رساند. همچنین دستگاه کپی شارپ مدل AR-X202 چاپی با کیفیت و رزولوشن 600dpi  را پشتیبانی میکند که نسبت به سایر محصولات این رده مناسب میباشد.

اتصال به کامپیوتر در دستگاه کپی شارپ مدل AR-X202 به واسطه usb صورت میگیرد. 64 مگابایت حافظه‌ای که برای دستگاه در نظر گرفته شده است می‌تواند تا 192 مگابایت افزایش یابد. کیفیت و سرعت مناسب چاپ از نقاط قوت این محصول به شمار میرود. دستگاه کپی شارپ مدل AR-X202 فاقد تنوع در اتصالات میباشد و از همین موضوع میتوان به عنوان نقطه ضعف در این دستگاه یاد کرد.

انواع فتوکپی رومیزی شارپ

فتوکپی رومیزی شارپ در دو نوع تک منظوره و چند منظوره تولید و عرضه میشود که بسته به نوع کاربری، مورد استفاده قرار میگیرند. فتوکپی رومیزی تک منظوره فقط قادر به عمل کپی میباشد اما نمونه های چند منظوره قابلیت عمل پرینت، کپی و اسکن را دارند. دسته بندی دیگری که برای این محصول در نظر گرفته شده است، سیاه و سفید یا رنگی بودن دستگاه فتوکپی میباشد که در نمونه های رنگی امکان چاپ متون و تصاویر رنگی فراهم است.

نمایندگی فروش و تعمیر فتوکپی شارپ

نمایندگی فروش و تعمیر فتوکپی شارپ با بهره مندی از کارشناسان زبده و مجرب و به کارگیری ابزارآلات مدرن و پیشرفته خدمات ویژه ای را در زمینه فروش و تعمیرات فتوکپی شارپ به کاربران این محصولات ارائه مینماید. مشاوره و راهنمایی قبل از فروش و تعمیر دستگاه های معیوب با جدیدترین متد روز دنیا از جمله خدماتی هستند که در این مرکز ارائه میشوند.شما عزیزان میتوانید تمامی نیاز های خود را اعم از خرید دستگاه کپی، تعمیر دستگاه های اختلال یافته و تعویض قطعات فرسوده با قطعات اورجینال را در نمایندگی تعمیر فتوکپی شارپ رفع نمایید.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩