اشتراک گذاری

تعمیر چرخ گوشت

تعمیر چرخ گوشت در نمایندگی مجاز تعمیرات این دستگاه ها به شما کمک می کند تا از کیفیت تعمیر این دستگاه آسوده خاطر باشید. چرخ گوشت دارای موتوری قدرتمند ساختاری ویژه است که این دستگاه را قادر می سازد تا تکه های گوشت را چرخ کند. در صورتی که ایرادی در عملکرد این دستگاه به وجود آید قطعاً کاربران آن با مشکل در چرخ کردن گوشت مواجه می شوند. به همین جهت توصیه می شود در صورت بروز هر ایرادی در دستگاه، ابتدا به نحوه استفاده از آن توجه کنید.

در صورتی که در استفاده از این محصول، مشکلی وجود نداشت با نمایندگی رسمی تعمیر آن تماس گرفته و از خدمات این مرکز برای رفع ایراد استفاده کنید.

تعمیر چرخ گوشت

خدمات واحد تعمیرات چرخ گوشت

خدمات ارائه شده در تهران کمک که نمایندگی رسمی تعمیر چرخ گوشت را دارد به شرح زیر است:

 • عیب یابی و تعمیر توسط کادر حرفه ای
 • اولویت تعمیر قطعات معیوب
 • جایگزین کردن قطعات اورجینال در صورت نیاز به تعویض قطعات
 • ضمانت خدمات ارائه شده
 • اعزام کارشناسان به محل برای تحویل گرفتن دستگاه و انتقال آن به محل نمایندگی
 • تعمیر سریع و آسان
 • تعمیر با هزینه های مناسب

نکات مهم تعمیر چرخ گوشت

تعمیر چرخ گوشت همانند تعمیرات انواع لوازم خانگی برقی دیگر دارای حساسیت های خاصی است. از این رو توصیه می شود در صورتی که ایراد به قطعات داخلی آن ربط داشته باشد از خدمات تکنسین های مجرب فعال در این زمینه استفاده کنید. این افراد با در نظر گرفتن نکات مهم تعمیرات چرخ گوشت، این کار را به صورت حرفه ای و تخصصی انجام می دهند.

این نکات عبارتند از:

 • عیب یابی اصولی و صحیح چرخ گوشت
 • تعمیر تخصصی قطعات معیوب چرخ گوشت
 • تعویض قطعات معیوب و جایگزین کردن قطعات اورجینال

مشکلات متداول چرخ گوشت

چرخ گوشت از جمله وسایل برقی پرقدرت به شمار می آید. این محصول از قطعات مختلفی تشکیل شده و ایراد در هر کدام از آنها می تواند مشکلات مختلفی را در دستگاه به وجود آورد. از این رو با توجه به محل خرابی چرخ گوشت، تکنسین های نمایندگی تعمیر چرخ گوشت، خرابی ها و مشکلات رایج چرخ گوشت را به شرح زیر اعلام کرده اند:

 • روشن نشدن چرخ گوشت
 • کار نکردن چرخ گوشت
 • خارج نشدن گوشت در دهانه دستگاه
 • لرزش چرخ گوشت
 • سر و صدای زیاد چرخ گوشت
 • کند شدن تیغه های چرخ گوشت
 • خرابی موتور چرخ گوشت
 • داغ کردن چرخ گوشت
 • و …

عیب یابی و تعمیر روشن نشدن چرخ گوشت

روشن نشدن چرخ گوشت ممکن است به دلایل ساده ای چون ایراد در پریز، خرابی دوشاخه و ایراد در کابل دستگاه رخ دهد؛ بنابراین قبل از تماس با مرکز تعمیرات چرخ گوشت، باید این موارد را بررسی کنید. در صورتی که ایراد به این موارد ربط نداشت می توانید با نمایندگی مجاز این محصولات تماس بگیرید؛ زیرا در این حالت به احتمال زیاد، ایراد به خرابی یکی از قطعات داخلی دستگاه ربط دارد که عیب یابی و تعمیرات آنها از عهده شما خارج می باشد.

تکنسین های نمایندگی تعمیر چرخ گوشت با بررسی قطعات چون آرمیچر، موتور، محافظ موتور و اتصالات داخلی دستگاه، محل خرابی را پیدا می کنند. به این ترتیب می توانند بهترین اقدامات را برای رفع این خرابی، انجام دهند.

تعمیرات جرقه زدن چرخ گوشت

یکی از مشکلات چرخ گوشت که موجب نگرانی و ترس کاربران می شود، جرقه زدن این دستگاه است. در صورتی که زغال های دستگاه دارای سطح صاف نباشند، به صورت صحیح بر روی کلکتور چرخ گوشت قرار نگرفته و ایجاد جرقه کنند. در این صورت باید برای رفع این مشکل سطح زغال ها را صیقلی کرد.

البته تکنسین های تعمیر چرخ گوشت، این مورد را نیز مد نظر قرار می دهند که احتمالاً در فضایی که از چرخ گوشت استفاده می کنید ذراتی وجود داردند که باعث بروز این مشکل می شوند.

تعمیر  نچرخیدن حلزون چرخ گوشت

برخی از کاربران این دستگاه از نچرخیدن حلزون چرخ گوشت، گلایه دارند. این در حالی است که دستگاه روشن شده اما این قطعه قادر به حرکت نیست. در این موارد باید قسمت انتهایی آرمیچر چک شود، زیرا در صورت هرز شدن این بخش، حلزون چرخ گوشت نخواهد چرخید. در این موارد، تکنسین های نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت با تعویض این قطعه، مشکل به وجود آمده را رفع می کنند.

خرابی چرخ دنده نیز از مشکلات چرخ گوشت است که در نتیجه آن، حلزون دستگاه نمی چرخد. برای تعمیر این قطعه باید آن را باز کرده و بخش های معیوب آن را تعویض نمود. در ضمن طبق نظر تکنسین های مرکز تعمیر چرخ گوشت باید مارپیچ دستگاه نیز بررسی گردد. در صورتی که در این قطعه، ساییدگی وجود داشته باید این قطعه تعویض گردد.

رفع مشکل تولید صدای ناهنجار در چرخ گوشت

معمولاً در چرخ گوشت هایی که یاتاقان های آن معیوب شده باشند، به هنگام کار دستگاه با صدای ناهنجاری روبرو هستیم. این ایراد با تعویض یاتاقان های معیوب، برطرف خواهد شد؛ اما اگر در بررسی ها مشخص شود که ایرادی در یاتاقان ها وجود ندارد، تعمیرکاران نمایندگی تعمیر چرخ گوشت، پروانه دستگاه را بررسی می کنند. در صورت هرز شدن این قطعه، باید آن را بر روی محور آن، سفت کرد. با این کار، صدای ناهنجار دستگاه از بین می رود.

آشنایی با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت

تهران کمک به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر انواع لوازم خانگی برقی، تعمیر چرخ گوشت را نیز در لیست خدمات خود دارد. این مرکز دارای کادری حرفه ای بوده و از واحد فنی مجهزی برخوردار است.

تعمیر آسان و سریع، استفاده از متخصصان حرفه ای و تضمین کار، از ویژگی های منحصر به فرد این مرکز به شمار می آیند. کاربران می توانند به راحتی به صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین با کارشناسان این مرکز در تماس باشید. کارشناسان نمایندگی بر اساس نوع خرابی، مشاوره های لازم را به شما ارائه می کنند. در صورت نیاز نیز تکنسین ها را به محل اعزام کرده و پس از انتقال دستگاه به محل نمایندگی و تعمیر آن، دستگاه را به مشتری تحویل می دهند.

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *