اشتراک گذاری

چرا لپ تاپ دانلود نمیکند؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که در بین کابران بسیار رد و بدل میشود،این است که چرا لپ تاپ ایسر دانلود نمیکند. این مشکل به دلایل متعددی میتواند رخ دهد که هر یک راهکارهای متفاوتی را برای برطرف شدن مشکل میطلبد. برای مثال به یکی از ساده ترین مشکلات پیش آمده اشاره میکنیم.در برخی موارد کاربر بدون توجه به اتصال اینترنت به دنبال مشکل بزرگتری میگردد.

هنگام بروز این مشکل اولین کاری که باید صورت گیرد اطمینان از اتصال اینترنت است.در این مقاله قصد داریم تا علت دانلود نکردن لپ تاپ ایسر را بررسی کرده و راه های برطرف کردن مشکل را ارائه نماییم.اما این احتمال میرود که پس از اعمال راهکارهای گفته شده، مشکل به قوت خود باقی بماند. در این شرایط توصیه ما به شما عزیزان تماس با نمایندگی مجاز ایسر و گرفتن سرویس های مربوطه از کارشناسان مجرب این مجموعه است.

دانلود نکردن لپ تاپ

علت دانلود نکردن لپ تاپ ایسر

اگر بخواهیم علت دانلود نکردن لپ تاپ ایسر را بررسی کنیم قطعا بی شمار دلیل وجود خواهد داشت که در اینجا امکان بررسی تک تک این دلایل وجود ندارد. اما ما در این بخش علل بروز این اختلال را به دو بخش تقسیم میکنیم.در بخش اول فایلی که اقدام به دانلود کردن آن نموده اید برای سیستم شما مضر خواهد بود.

نا امن بودن و یا ویروسی بودن برخی از فایل ها میتواند دلیل دانلود نشدن آن توسط مرورگر باشد.برخی از فایل ها نیز غیر مجاز بوده و امکان دانلود آنها وجود ندارد.مشکلاتی از این رو راه حلی نخواهند داشت.و اما بخش دوم از دلایل دانلود نکردن لپ تاپ ایسر را که مربوط به سیستم است در قسمت بعد به همراه راهکارهای لازم برای رفع این اختلال ارائه خواهیم کرد.

رفع مشکل دانلود نکردن لپ تاپ ایسر

برخی از مشکلات پیش آمده در لپ تاپ را میتوان با جستجو و اعمال راهکار برطرف کرد، اما در برخی مواقع اختلال کمی عمیق تر از سطح است و راهکارهای معمولی برای رفع مشکل دانلود نکردن لپ تاپ موثر نخواهد بود.

نمایندگی ایسر با به کار گیری تیمی مجرب و متخصص در زمینه تعمیر لپ تاپ میتواند با ارائه خدمات ویژه مشکل پیش آمده را به بهترین شکل ممکن برطرف نماید. در ادامه به نکات مهمی در زمینه رفع مشکل دانلود نکردن لپ تاپ ایسر خواهیم پرداخت.

اطمینان از اتصال اینترنت

همان طور که در مقدمه مقاله گفته شد برخی از کاربران بدون اطمینان از اتصال اینترنت اقدام به دانلود فایل میکنند و با عدم دانلود توسط سیستم مواجه میشوند.بعد از بروز این اختلال اولین نکته ای باید بررسی شود علت وصل نشدن لپ تاپ به اینترنت است. اطمینان حاصل کنید که اتصال اینترنت شما در وضعیت شرایط کاری یا همان working condition قرار دارد.

آپدیت دانلود منیجر

در برخی از موارد پیش می آید که دانلود منیجر سیستم قدیمی باشد و امکان دانلود را به سیستم ندهد.در این صورت لازم است نسخه قدیمی از سیستم حذف شده و نسخه ای جدید و به روز شده روی سیستم نصب گردد تا مشکل دانلود نکردن لپ تاپ برطرف شود.

چک کردن آنتی ویروس

فایلی که اقدام به دانلود کردن آن نموده اید را چک کنید تا تعارضی با آنتی ویروس یا فایروال سیستم نداشته باشد.برای رفع این مشکل اینترنت دانلود منیجر را با run as administrator باز کنید تا دانلود فایل ها نشان داده شود. در صورت برطرف نشدن مشکل آنتی ویروس را غیر فعال کنید تا مشکل دانلود نکردن لپ تاپ برطرف شود.

غیرفعال کردن پروکسی یا فیلتر شکن

فعال بودن پروکسی یا فیلتر شکن نیز میتواند علت دانلود نکردن لپ تاپ باشد.برخی از فایل ها وجود دارند که در صورت فعال بودن فیلتر شکن یا پروکسی امکان دانلود را نخواهند داشت.رفع این مشکل بسیار ساده است.فیلترشکن سیستم را برای مدتی کوتاه غیرفعال کنید و پس از دانلود فایل دوباره به حالت قبل برگردانید.

نمایندگی تعمیر ایسر

نمایندگی تعمیر ایسر در سال های اخیر توانسته است خدمات ویژه ای را در قالب خدمات تعمیری به مشتریان خود عرضه نماید.شما عزیزان میتوانید هر گونه مشکل در روند عملکرد یا تعمیرات لپ تاپ ایسر ،گوشی،تبلت وغیره را به ما در نمایندگی تعمیر ایسر بسپارید تا به نتیجه مطلوب و دلخواه خود در کمترین زمان ممکن برسید. نمایندگی ایسر جهت ارائه هر چه تخصصی تر خدمات به کاربران خویش، پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا را در اختیار کادر فنی و کارشناسان حاضر در این مرکز قرار داده است و در تلاش است تا با رفع نواقص و اشکالات مطرح شده از سوی کاربران و مشتریان گرامی بالاترین سطح کیفی خدمات را به آنان ارائه نمایند.

3/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *