اشتراک گذاری

نمایندگی dell در تبریز

از آن جا که کمپانی dell به دلیل وجود تحریم ها، در هیچ یک از شهرهای کشورمان، نمایندگی رسمی ندارد، بسیاری از کاربران به هنگام دریافت خدمات فروش و پشتیبانی ، با نگرانی هایی در خصوص کیفیت سرویس مورد نیاز خود، روبرو هستند. مدیران این مجموعه، با نظر به چنین مشکلاتی، از سال ها قبل تصمیم به راه اندازی مراکزی معتبر و تخصصی برای ارائه ی چنین سرویس هایی گرفتند. با جذب مجرب ترین کادر فروش و تعمیر و تهیه ی ابزار و تجهیزات به روز، این مجموعه رفته رفته به ارائه ی خدمات و سرویس های مورد نیاز کاربران و متقاضیان محصولات dell پرداخت.

با گسترش میزان استقابل به عمل آمده از سوی هموطنان مان ، به شعب فعال نمایندگی dell اضافه شد و دامنه ی فعالیت های این دپارتمان گسترده تر گردید. یکی از این شعب را میتوان نمایندگی dell در تبریز برشمرد که به طور ویژه ، سرویس رسانی به کاربران تبریزی را در دستور کار خود قرار داده است. از این پس اهالی محترم تبریز ، میتوانند بالاترین سطح کیفی از خدمات و سرویس های مورد نیاز خود را از سوی این نمایندگی، دریافت نمایند. در ادامه به بررسی خدمات ارائه شده از سوی این مجموعه، خواهیم پرداخت.

نمایندگی dell در تبریز

چگونه از خدمات نمایندگی dell در تبریز استفاده کنم ؟

حال ممکن است با توجه به توضیحات بخش قبلی ، این سوال برای کاربران گرامی و اهالی محترم شهر تبریز مطرح گردد که طریقه ی بهره مندی از خدمات و سرویس های نمایندگی dell در تبریز به چه صورت است ؟ در ابتدا لازم است به اطلاعتان برسانیم که نمایندگی دل ، واحدی فعال در نمایندگی مرکزی دل در تهران است که خدمات خود را از طریق سفارشات ثبت شده از سوی مشتریان شهرستان در اختیار کاربران عزیز خود قرار میدهد.

به طوری که این عزیزان میتوانند محصول معیوب خود را صرف نظر از نو و مدل، به محل نمایندگی ، ارسال نمایند و بعد از اجرا شدن مراحل مختلف عیب یابی و تعمیر ، محصول بازیابی شده، مجددا برای کاربران ارسال گردد. خرید انواع محصولات دل از طریق نمایندگی dell در تبریز نیز به همین صورت انجام میپذیرد. کاربران گرامی میتوانند ضمن بهره مندی از خدمات مشاوره و راهنمایی های پیش از فروش، محصول مورد نظر خود را از میان سایر مدل های موجود در فروشگاه انتخاب کرده و درب منزل خود تحویل بگیرند.

این مطلب مفید رو از دست نده : آموزش تعویض تاچ تبلت دل

طریقه ی ارسال محصول معیوب به نمایندگی dell در تبریز

به طور جزیی تر اگر بخواهیم به طریقه ی استفاده از خدمات تعمیر و پشتیبانی نمایندگی dell  در تبریز بپردازیم، لازم است اشاره کنیم، کاربران میتوانند به محض مشاهده ی هر گونه خرابی در دستگاه دل خود، با مشاوران ما در نمایندگی مرکزی دل در تهران، تماس حاص کنند. پس از ثبت سفارش لازم است از دستور العمل ساده ی زیر پیروی نمایند.

 • بسته بندی قطعه معیوب .
 • آغاز روند عیب یابی دستگاه توسط کارشناسان پس از دریافت کالا.
 • شرح مشکلات ایجاد شده در قطعه در یک برگ کاغذ و ارسال آن به همراه دستگاه.
 • شرح تعمیرات و سرویس های احتمالی که پیش از این بر روی قطعه اعمال شده است.
 • درج آدرس، شماره تماس وکدپستی ده رقمی دقیق بر روی بسته ی ارسالی.
 • ارسال قطعه به نمایندگی دل در تبریز.
 • ارسال شماره پیگیری به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی.
 • ارسال پیامک به مشتری پس از دریافت کالا در نمایندگی دل در شهرستان ها.
 • تماس با مشتری، اعلام مشکل به وجودآمده، شرح مراحل تعمیر و هزینه تقریبی.
 • آغاز روند تعمیرات درصورت رضایت مشتری.
 • ارسال شماره حساب یا شماره کارت به مشتری جهت واریز هزینه تعمیر.
 • ارسال دستگاه به آدرس مشتری در تبریز، با صحت و سلامت کامل.

نمایندگی مجاز dell در تبریز

نمایندگی مجاز dell در تبریز به ارائه ی تخصصی و جامع، کلیه ی سرویس های فروش و تعمیر تجهیزات دل میپردازد. این خدمات تمامی دستگاه های دل از جمله، تعمیر کامپیوترها، تعمیر لپ تاپ دل ، تعمیر آل این وان های دل ، لوازم جانبی کامپیوتری، تجهیزات شبکه، ماشین های اداری و… را شامل میشود. 

نمایندگی مجاز dell در تبریز با همکاری همه جانبه و مستمر خود با کارشناسان و متخصصان زبده، بالاترین کیفیت از خدمات پشتیبانی را در اختیار کاربران و متقاضیان گرامی ساکن در تبریز قرار می دهد. گفتنی ست که این سرویس ها، با گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر نیز همراه خواهد بود.

2.5/5(2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩