اشتراک گذاری

ارورهای دستگاه کپی کانن

همه ی ماشین های اداری از جمله دستگاه های کپی، فارغ از مدل و برند، ممکن است درمدت عملکرد خود، با برخی از ارورهای مشخص و تعریف شده، روبرو شوند. این دستگاه ها، مکانیزم جالبی دارند و این امتیاز را در اختیار کاربران قرار میدهند، تا از بروز برخی از اشکالات سخت افزاری و مکانیکی، با خبر شوند. 

این ارورها، گاهی به اختلالات ساده و جزیی و در برخی مواقع به خرابی های بزرگ تر اشاره دارند و ممکن است تا جایی پیش روند که دستگاه قادر به ارائه ی هیچ گونه خروجی نباشد. موضوع صحبت امروز ما، به ارورهای فتوکپی کانن اختصاص دارد. در این بخش، میخواهیم برخی از رایج ترین ارورهای دستگاه کپی کانن و راه‌های مرتفع سازی آن را مورد بررسی قرار دهیم. 

گفتنی ست که رفع برخی از این ارورها، نیاز به مهارت و تجربه ی بالا دارد. از این رو نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کانن، بخشی از خدمات خود را به شناسایی و رفع انواع این خطاها، اختصاص داده است. همکاران ما در کادر تعمیر این نمایندگی ، قادرند کلیه ی این خطاها را در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع سازند.

ارورهای-دستگاه-کپی-کانن

متداول ترین ارورهای دستگاه کپی کانن

  • کد خطا ۱۸۴۱: دریچه ی داخلی دستگاه کپی باز است.
  • کد خطا ۱۳۲۰: چاپ از درب جلو ناقص است.
  • کد خطا۱۶۸۱: دو کارتریج از یک رنگ قرار گرفته شده است.
  • کد خطا ۱۸۵۶: دریچه ی داخلی دستگاه کپی در هنگام چاپ بر روی کاغذ باز شود و این به منزله ی عدم توانایی دستگاه در ادامه ی فرایند چاپ است.
  • کد خطا ۱۰۰۰ : کاغذ در کاغذکش بالای دستگاه وجود ندارد.
  • کد خطا ۱۳۰۵: گیر کردن کاغذ در کاغذ کش بالا / گیر کردن کاغذ در کاغذ کش جلو.
  • کد خطا ۱۶۶۰/۱۶۰۰: جوهر وجود ندارد یا در حال اتمام است. کارتریج وجود ندارد.
  • کد خطا ۱۸۵۱: دریچه داخلی در هنگام چاپ بر روی کاغذ باز شود؛ در این صورت احتمالا فرایند چاپ میتواند ادامه داشته باشد.

رفع ارور های دستگاه کپی کانن

از نکات مهمی که در برطرف نمودن ارورهای دستگاه کپی کانن لازم است مورد توجه قرار بگیرد، انجام این کار توسط فردی باتجربه و کاربلد است. چرا که برخی مواقع، اقدامات ناشیانه‌ی صورت گرفته بر روی دستگاه، به بروز آسیب های بیشتر منجر میگردد. آن چه مهم‌ترین اصل در رفع این ارورها، تلقی می‌شود، برخورداری از شناخت بالا نسبت به معنا و مفهوم خطاهاست.

هر ارور به خرابی و اختلال خاصی اشاره دارد و برخی مواقع چندین مشکل را شامل می‌شود، مسلما تا ندانیم کد خطا به کدام ایراد در دستگاه مربوط می‌شود، توانایی لازم در جهت رفع آن را نخواهیم داشت. کارشناسان و متخصصان حاضر در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کانن، با اشراف بالا نسبت به این ارورها، قادرند آن ها را در کوتاه ترین زمان ممکن شناسایی و مرتفع سازند.

رفع ارور های دستگاه کپی کانن در محل

از سرویس‌های ویژه‌ای که نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کانن برای کاربران و مشتریان گرامی خود در نظر گرفته است، رفع ارور های دستگاه کپی کانن در محل این عزیزان است. این سرویس راحتی زیادی را برای کاربران به دنبال داشته است، چرا که این عزیزان، دیگر مجبور به جابه جایی دستگاه خود به محل نمایندگی نیستند و می‌توانند با برقراری اولین تماس با نزدیک‌ترین شعبه‌ی تعمیرات دستگاه کپی کانن، از اعزام کارشناس زبده به محل مورد نظر خود، اطمینان حاصل نمایند.

این سرویس نیز مانند سایر خدمات نمایندگی کانن، در اسرع وقت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. گفتنی است که برخورداری از خدمات تعمیر در محل، در حال حاضر، تنها در تهران و کرج، امکان پذیر است.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کانن

خدمات و سرویس های ارائه شده از سوی نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کانن حوزه های مختلفی را شامل می‌شود. یکی از این سرویس ها به رفع ارور های دستگاه کپی کانن خلاصه میشود که با به کارگیری از تخصص و مهارت بالای کارشناسان و متخصصان کادر تعمیر این نمایندگی به انجام میرسد. نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی آماده است تا بهترین و معتبر ترین پاسخگو برای اربران خود در حوزه های مختلف پشتیبانی از این تجهیزات باشد. این نمایندگی به جهت اعتماد کامل از کیفیت خدمات خود، برای سرویس های تعمیراتی ، گارانتی نیز در نظر گرفته است.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر موبایل به همراه گارانتی خدمات
تعمیر موبایل (تهران،کرج،مشهد و سایر شهرستان ها)