اشتراک گذاری

تعمیر تاچ تبلت ایسر

امروزه صفحه های لمسی در دستگاه های مختلف جای صفحه کلید ها را گرفته اند. همه ی عملگرها در صفحه ای صاف و سیقلی تعبیه شده اند که با لمس انگشتان کاربر، واکنش مورد نظر را صورت میدهند. این صفحه زیبا و کاربردی با همه مزیت هایی که دارد، بسیار آسیب پذیر است و در صورت آسیب دیدن نیاز به تعمیر تخصصی خواهد داشت. معمولا این آسیب با عدم اجرای فرمان های لمسی نمود پیدا میکند. صفحه لمسی یا در اصطلاح صفحه تاچ در همه انواع گوشی ، تبلت  و حتی لپ تاپ ایسر نسل جدید به کار برده شده است. کمپانی ایسر نیز محصولات خود را با استفاده از این تکنولوژی به بازار عرضه کرده است. در این مقاله تعمیر تاچ تبلت ایسر را واکاوی خواهیم کرد و همه ابعاد را در این امر تخصصی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

تعمیر تاچ تبلت ایسر

روش های تعمیر تاچ تبلت ایسر

همه ما میدانیم که مکانیزم ساختاری تبلت سیستم وار عمل میکند. در روند کاری سیستم همه اجزا با یکدیگر ارتباطی مستقیم یا غیر مستقیم دارند؛ پس در صورت اختلال در هر یک از اجزا، لازم است باقی قطعات نیز مورد بررسی قرار گیرند. در تعمیر تاچ تبلت ایسر رم تبلت و برنامه های نرم افزاری نصب شده در تبلت ایسر میتوانند از دلایل اختلال در عملکرد تاچ باشند. در ادامه به روش های تعمیر صفحه لمسی تبلت ایسر خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه شوید.

بررسی حافظه تبلت

بررسی حافظه تبلت در بسیاری از اختلالات رخ داده در تبلت از جمله تعمیر تاچ تبلت ایسر موثر واقع میشود. حافظه پر دستگاه و نصب برنامه های سنگین سرعت تبلت را تا حد زیادی پایین می آورد و اختلال جدی در عملکرد تاچ تبلت ایجاد میکند. برای تعمیر تاچ تبلت اولین قدم، بررسی حافظه تبلت است. بخشی از حافظه را به وسیله حذف و نصب برنامه های بدون کاربرد، آزاد کنید تا عملکرد تبلت به حالت اولیه خود بازگردد.

فعالسازی  GPU 2D Rendering

در برخی از اختلالات، تاچ تبلت به طور کامل از کار نیفتاده است اما با تاخیر بسیار عمل میکند. برای تعمیر تاچ تبلت ایسر میتوانید با فعال سازی GPU rendering مشکل را برطرف کنید. برای این کار به بخش تنظیمات رفته و از طریق Developer Options این اقدام را صورت دهید. با فعال سازی این گزینه، عملکرد تبلت ارتقا یافته و از سرعت خوبی برخوردار میشود.

کالیبره کردن صفحه نمایش

فرسودگی در هر قطعه و یا دستگاهی منجر به از کار افتادگی میشود. تاچ تبلت نیز بر اثر استفاده زیاد و گذشت زمان طولانی دچار فرسودگی میشود. در این صورت تاچ در اجرای فرمان های لمسی کاربر با تاخیر عمل میکند. برای تعمیر تاچ تبلت Acer در این حالت سیستم عامل اندروید راه ویژه ای را پیش پای کاربران قرار داده است. کافی است از طریق Touchscreen Calibration صفحه نمایش تبلت را کالیبره کنید تا جان تازه ای بگیرد و عملکرد مطلوب تری داشته باشد.

تست مولتی تاچ

یکی از دلایل سخت افزاری در اختلال یا عدم کارکرد تاچ، نقص در مولتی تاچ اندروید است. برای اطمینان از سلامت این بخش میتوانید از MultiTouch Tester استفاده کنید. برای تعمیر تاچ تبلت ایسر تمامی ابعاد سخت افزاری و نرم افزاری را مورد بررسی قرار دهید تا اختلال پیش آمده ریشه یابی شود. عیب یابی مهم ترین گام در امر تعمیر میباشد.

نمایندگی مجاز ایسر

در نمایندگی مجاز ایسر تمامی اقدامات در بالاترین سطحی کیفی صورت میگیرند. این سطح از خدمات نیازمند تیمی حرفه ای و متعهد است؛ از این رو همه افراد تیم در تلاش هستند که در جایگاه خود، خدمات مطلوب مشتری را ارائه دهند. کادر اداری تحویل گیرنده دستگاه معیوب، مهندسین و متخصصین حوزه تعمیر و در نهایت مدیریت مجموعه، همگی در تلاش هستند تا سطح کیفی عملکرد خود را تا حد رضایت صد در صدی مشتریان ارتقا بخشند.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩