قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز کانن

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز کانن با هدف ساماندهی و نظم‌بخشی به خدمات ارائه شده در این مرکز تدوین شده است. کارشناسان حاضر در تعمیرگاه مجاز کانن ملزم به اجرایی ساختن تمامی بندهای ذکر شده در این آیین‌نامه هستند.

بعلاوه مراجعان به تعمیرگاه مجاز کانن لازم است پیش از تحویل دستگاه معیوب خویش به این مرکز، قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز کانن را مطالعه نمایند. مطالعه این آیین نامه سبب می گردد تا مراجعان، با روند تعمیر دستگاه های خویش در مرکز تعمیرات کانن آشنا شده و سیستم پیگیری اشکالات احتمالی پیش آمده در این روند را بدانند.

وضع قوانین و مقررات در تعمیرگاه مجاز کانن به واقع تلاشی است در جهت ارائه خدمات با کیفیت و رسیدن به جایگاهی که در آن امکان ارائه سرویس های تعمیرات بر اساس اصول و استانداردهای جهانی وجود داشته باشد.

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز کانن

قوانین تعمیرگاه مجاز کانن

 • پس از طی مراحل عیب یابی و انجام بررسی های لازم، نکات ضروری در خصوص قطعه ی معیوب و هزینه ی تقریبی جهت تعمیر به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید.
 • در صورت رضایت مشتری، کارشناسان تعمیرگاه مجاز کانن ، تعمیر را آغاز خواهند کرد.
 • در صورتیکه هزینه ی تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال (هشتاد هزار تومان) باشد، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد.
 • با توجه به مورد تعمیراتی و بسته به حجم کار مرکز، ممکن است حداقل زمان برای بررسی و عیب یابی دستگاه، برآورد هزینه و تعمیر دستگاه تا یک هفته بطول بیانجامد. طی هر یک از مراحل تعمیر درصورت نیاز، کارشناسان تعمیرگاه مجاز کانن مراتب لازم را به اطلاع مشتریان خواهند رساند، لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد.
 • بعد از طی مراحل تعمیر و آماده شدن دستگاه، کارشناسان تعمیر گاه مجاز کانن با مشتریان گرامی تماس گرفته، وضعیت نهایی دستگاه و آماده بودن دستگاه را به مشتری اعلام خواهند کرد.
 • در صورت عدم تمایل مشتری به ادامه ی مراحل تعمیر، تعمیرات متوقف شده و با توجه به نوع دستگاه هزینه ای جهت عیب یابی از مشتری دریافت خواهد شد.
 • پس از اتمام مراحل تعمیر و عدم مراجعه ی مشتری جهت تحویل دستگاه، تعمیرگاه مجاز کانن تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگهداری خواهد کرد. پس از طی یک ماه، کانن سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت.
 • در صورتی که دستگاه کانن قبلا در مراکز دیگری غیر از این مرکز تعمیر و یا حتی باز شده است، حتما کارشناسان تعمیرگاه مجاز کانن را از این موضوع آگاه گردانید. در غیر اینصورت این مرکز مسئولیتی در قبال عواقب احتمالی نمی پذیرد.
 • کارشناسان صرفا عیوب عنوان شده توسط مشتری را برطرف خواهند کرد و در قبال سایر عیوب مسئولیتی نمی پذیرند.
 • پس از تعمیر دستگاه، کارشناسان تعمیرگاه مجاز کانن آن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل می دهند. لذا از مشتریان گرانقدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند؛ مهلت تست دستگاه تا ۱۰ روز می باشد.
 • به کاننیل اینکه امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد، تعمیرگاه مجاز کانن مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری نمی پذیرد. به کاننیل اینکه امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد، تعمیرگاه مجاز کانن مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری نمی پذیرد.
 • به کاننیل اینکه امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد، تعمیرگاه مجاز کانن مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری نمی پذیرد.
 • دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان میدهند، بنابراین بروز مشکل در هنگام تعمیر طبیعی بوده و تعمیرگاه مجاز کانن تعهدی در قبال آن ندارد.
 • تعمیرگاه مجاز کانن، مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند کیف ، گارد ، مموری کارت ، سیم کارت و… نمی پذیرد.
 • اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر مرکز دیگری را دارد، دستگاه درصورت باز شدن در تعمیرگاه مجاز کانن از گارانتی ساقط شده و در صورت تحویل دستگاه به این مرکز باید هزینه های تعمیر را بپردازید.
 • تعمیرگاه مجاز کانن هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود روی دستگاه ندارد.
 • مهلت تست قطعات تعویض شده در تعمیرگاه مجاز کانن ۴۸ ساعت می باشد.
 • در هنگام مراجعه به تعمیرگاه مجاز کانن قبضی که شامل قوانین مرکز بوده به مشتری تحویل داده می شود. در این قبض علاوه بر نام مشتری، آدرس و شماره ی تماس، قسمتی با عنوان اظهارت مشتری وجود دارد که به مشتریان گرامی این امکان را می دهد تا عیوب دستگاه خود را شرح دهند. قسمت بعدی که بسیار مهم می باشد بخش توضیحات است که توسط کارشناسان فنی تکمیل خواهد شد. دارنده ی این قبض صاحب دستگاه محسوب می گردد و باید در مراجعات بعدی و هنگام تحویل دستگاه آن را همراه داشته باشد.

قوانین پذیرش و تعمیر در تعمیرگاه مجاز کانن

در مرحله نخست پرسش‌هایی در زمینه عیوب و اشکالات ایجاد شده در دستگاه از سوی کارشناسان تعمیرگاه مجاز کانن از صاحب دستگاه پرسیده می‌شود. پس از آن،کارشناسان، جویای علل ایجاد کننده‌ی خرابی و اختلال در دستگاه می‌شوند. پس از پرسش‌ها و بررسی‌های اولیه، عیوب و اشکالات دستگاه توسط کارشناس تعمیر تشخیص داده شده و با صاحب دستگاه در میان گذاشته می‌شود.

در این مرحله اقداماتی که کارشناس جهت تعمیر دستگاه درنظر دارد با صاحب دستگاه درمیان گذاشته می‌شود تا در صورت تأیید و رضایت روند تعمیر آغاز گردد. توجه داشته باشید که برخلاف دیگر مراکز، در صورت نیاز به تعویض هر یک از بخش‌های دستگاه معیوب، از قطعات اورجینال و شرکتی موجود در آرشیو نمایندگی تعمیر تخصصی کانن استفاده خواهد شد و تعویض هر قطعه‌ی معیوب با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت.

پس از اتمام تعمیر و تست دستگاه توسطِ کارشناسانِ دیگر حاضر در این مجموعه، با صاحب دستگاه جهت تحویل دستگاه تماس گرفته خواهد شد. در نهایت، با حضور صاحب دستگاه، محصول تعمیر شده در تعمیرگاه مجاز کانن تست شده تا از صحت و سالم بودن آن اطمینان حاصل شود.

نمایندگی کانن و واحدهای تعمیرات کانن

نمایندگی کانن جهت ارائه هر چه تخصصی تر خدمات به کاربران خویش، پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا را در اختیار کادر فنی و کارشناسان حاضر در این مرکز قرار داده است و در تلاش است تا با رفع نواقص و اشکالات مطرح شده از سوی کاربران و مشتریان گرامی بالاترین سطح کیفی خدمات را به آنان ارائه نمایند.

نمایندگی کانن در بخش فروش ارائه کننده تمامی خدمات مرتبط با عرضه و فروش تولیدات کانن و در بخش تعمیرات ارائه کننده تمامی خدمات مرتبط با تعمیر، بازیابی، بازسازی و ترمیم دستگاه های کانن است.

کاربران این برند در صورت نیاز به هر یک از این خدمات، می توانند به نمایندگی کانن مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خویش را دریافت دارند. واحدهای تعمیرات کانن در بخش زیر معرفی می شوند.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را می توانید در سایر بخش های این وب سایت مشاهده نمایید.