اشتراک گذاری

تعمیر چاپگر توشیبا

تعمیر چاپگر توشیبا در این مرکز با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین تجهیزات و به دست تیمی از مجرب‌ترین کارشناسان تعمیر انجام می‌پذیرد. بازیابی و ترمیم پرینتر توسط مهندسانی انجام می‌گردد که بدلیل حضور در دوره ‌های تخصصی-آموزشی مهارتهای تعمیر را بر اساس جدیدترین متدها آموخته‌اند.

موفقیت و پیشروی مرکز تعمیر چاپگر توشیبا مرهون تعهد به پارامترهایی است که از زمان راه‌اندازی و تأسیس این مرکز اجرایی گشته‌اند. پارامترهای مذکور عبارتند از:

 • تعهد مرکز تعمیر چاپگر توشیبا به ضمانت و گارانتی تمامی خدمات ارائه شده
 • استفاده از پیشرفته‌‌ترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم
 • حضور و همکاری با گروهی از متخصص‌‌ترین و زبده‌ترین مهندسان جوان کشور
 • بهبود و ارتقاء فضای کاری میان کارکنان
 • پیاده‌سازی ضوابط و استانداردهای روز دنیا
 • رعایت اصل مشتری ‌مداری و تعهد به آن و…

مرکز تعمیر چاپگر توشیبا یکی از شرکت‌های پیشگام در ارائه خدمات ریکاوری است. واحدهای مرکز تعمیرات توشیبا مجزا راه‌اندازی شده است. به این ترتیب تعمیر هر دستگاه در یک کارگاه انجام میگردد. پروسه تعمیر در مرکز تعمیر چاپگر توشیبا با بکارگیری تجهیزات مدرن صورت می‌گیرد. خدمات ارائه شده در نمایندگی توشیبا محدود به دستگاهی خاص نیست و تمامی تولیدات توشیبا را شامل می‌گردد.

کاربران گرامی می‌توانند با مراجعه به نمایندگی توشیبا کلیه خدمات مرتبط با فروش و تعمیرات توشیبا را دریافت نمایند. چنانچه کاربران مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه دیگر واحدهای تعمیرات توشیبا هستند ، میتوانند به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه مرتبط با محصول موردنظر گردند.

خدمات واحد تعمیرات چاپگر توشیبا

 • بروز رسانی قطعات و کیت های پرینتر در صورت ارائه از سوی کمپانی‌های سازنده جهت رفع اختلالات احتمالی و بهره‌گیری از کلیه امکانات دستگاه
 • مشاوره و راهنمایی مصرف‌کنندگان در خصوص عملکرد دستگاه‌های چاپگر ، نگهداری آنها و سرویس‌های زمانبندی شده دوره‌ای
 • حذف و نصب مجدد نرم‌افزار درایور چاپگر جهت بهبود اختلالات و سازگاری بیشتر با سیستم عامل
 • گرد زدایی ، روغن‌کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه‌سازی عملکرد چاپگر و نگهداری آن و همچنین پیشگیری از ازکارافتادگی آن
 • شارژ مواد مصرفی پرینترها توسط تونر ، جوهر و یا تانک‌های افزایش حجم جوهر
 • آنالیز کارآیی تجهیزات جهت بررسی عملکرد قطعات پرینتر در مرکز تعمیر چاپگر توشیبا
 • ترمیم کابل ها و سایر اتصالات در صورت خرابی و قطع شدن
 • بررسی اسناد فنی چاپگر مانن: الگوهای استفاده کاربری، نمودارها و شماتیک‌ها جهت نگهداری بهینه چاپگرها
 • بروز رسانی Firmware پرینترها جهت اصلاح عیب‌های اختلالی دستگاه
 • تعمیرات کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی چاپگرهای جوهرافشان ، لیزری ، سوزنی و حرارتی
 • سرویس تخصصی کلیه قطعات چاپگر جهت بهینه سازی عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک قطعات
 • تعمیرات و تعویض قطعات مصرفی چاپگرها جهت کاهش هزینه مصرفی در مرکز تعمیر چاپگر توشیبا
 • نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید از جمله نرم افزار درایور و ماژول‌های جانبی چاپگر
 • انجام آزمایشات جامع جهت تست کلیه قطعات و کارکرد آنها در چاپگر
 • نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید از جمله نرم‌افزار درایور و ماژول‌های جانبی پرینتر
 • ارائه گزارش در خصوص صحت عملکرد و کارکرد تجهیزات و جزئیات مربوط به پرینتر
 • تنظیم ، کنترل و کالیبراسیون تجهیزات با توجه به مشخصات آنها در مرکز تعمیر چاپگر توشیبا
 • تفکیک کلیه اجزاء مکانیکی چاپگر جهت تشخیص قطعات معیوب و تعمیرات آنها با استفاده از ابزار دستی و برقی
 • تست محتوایی و پایه‌ای اختلالات جهت تشخیص شکستگی‌های برد الکترونیکی با استفاده از اسیلوسکوپ ، سیگنال ساز ، آمپرسنج ، ولت‌متر و نرم‌افزارهای عیب‌یابی تخصصی

تعمیر پرینتر توشیبا در محل

تعمیر چاپگر توشیبا یکی از خدماتی بوده که درخواست زیادی از طرف مشتریان برای آن وجود دارد. این دستگاه همچون هر دستگاه الکتریکی ممکن است با ایراداتی روبرو شده و عملکرد آن دچار اختلال گردد. با کاهش کیفیت چاپ یا نور و رنگ نداشتن صفحه پرینت شده، باید برای تعمیر پرینتر توشیبا اقدام کنید.

اغلب پرینترها در کارگاه های مجهز و با تجهیزات به روز و کاملا تخصصی تعمیر می شوند. اما چنانچه مشکل دستگاه به گونه ای باشد که متخصصان بتوانند در محل آن را تعمیر کنند، هزینه های حمل و نقل و آسیب های احتمالی دیگر به دستگاه کاهش می یابد.

هزینه تعمیر چاپگر توشیبا

یکی از مواردی که دغدغه بسیاری از مشتریان است، اطلاع از هزینه تعمیر چاپگر توشیبا است. باید اشاره کنیم که نمی توان برای تعمیر تمام پرینترها نرخ ثابتی اعلام کرد. چرا که عوامل متعددی در تخمین هزینه تعمیر پرینتر توشیبا تاثیرگذار هستند.

نوع و مدل پرینتر با توجه به اینکه از نوع لیزری است یا جوهرافشان، حرارتی است یا سوزنی، می تواند در برآورد هزینه تعمیر موثر باشد. همچنین هزینه تعمیر پرینتر رنگی با سیاه و سفید و پرینتر تک کاره با دستگاه چند کاره متفاوت است. همچنین جدید بودن یا قدیمی بودن پرینتر نیز می تواند نقش موثری در برآورد هزینه تعمیر داشته باشد.

خدمات تعمیر پرینتر توشیبا:

تعمیر مین برد توشیبا

مین برد به عنوان یکی از قطعات مهم در پرینتر شناخته می شود. به منظور تعمیر مین برد چاپگر توشیبا لازم است اقدام به تست محتوایی و پایه ای اختلالات برای تشخیص شکستگی های برد الکترونیکی با کمک اسیلوسکوپ، آمپرسنج، سیگنال ساز، ولت متر و دیگر نرم افزارهای عیب یابی نمایید.

در نمایندگی های تعمیر چاپگر توشیبا تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته ای وجود دارد که می توانند کیفیت و سلامتی دستگاه را به آن بازگردانند. با توجه به اینکه تعمیرکاران مجرب با تمام قطعات و اختلالات این دستگاه آشنایی دارند، می توانند به دقت دستگاه را بررسی و عیب یابی کنند.

تعمیر برد پاور توشیبا

هر پرینتر فارغ از برند و مدل دارای برد پاور بوده و نقش مهمی در چاپگر ایفا می کند. در صورت خرابی برد پاور روند چاپ با اختلال روبرو شده و چاپگر کاملا بلااستفاده می شود. برد پاور باعث تامین انرژی سیستم چاپگر می شود و می تواند با تبدیل ولتاژ دریافتی به ولتاژهای مورد نیاز هر بخش از دستگاه، به فرایند چاپ کمک کند.

یکی از نشانه های اصلی خرابی برد پاور پرینتر، خاموشی ناگهانی دستگاه و از کار افتادن آن است. دلایل اصلی خرابی برد پاور حجم کاری بالای دستگاه، نوسانات جریان برق و کثیفی اجزای پرینتر است. در این شرایط باید برای تعمیر چاپگر توشیبا از طریق متخصصان مجرب نمایندگی توشیبا اقدام کنید.

اخبار چاپگر توشیبا و دیگر خبرها 

کارشناسان مرکز تعمیر چاپگر توشیبا در این قسمت به شرح تازه‌ترین خبرها در ارتباط با کمپانی توشیبا ، محصولات و تغییر و تحولات مختلف در این شرکت می‌پردازند. مرکز تعمیر چاپگر توشیبا همواره بعنوان تعمیرگاه معتبر و مورد اعتماد کاربران مطرح بوده و به جرات می‌توان گفت درصدر انتخاب مشتریان قرار داشته است. هدف نمایندگی توشیبا خدمات رسانی به مشتریان بوده و در جهت رضایت مشتریان گرامی گام برمی‌دارد.

متخصصین نمایندگی توشیبا، پس از گذراندن دوره‌های فوق تخصصی و بین‌المللی تعمیرات توشیبا به این مرکز راه یافته‌اند. علاوه‌براین، این کارشناسان ملزم به گذراندن دوره‌هایی هستند که جهت بروزرسانی اطلاعات و بهره‌گیری از دانش روز برگزار می‌گردد. لذا بهترین و بروزترین خدمات در مرکز تعمیر چاپگر توشیبا در خدمت کاربران محصولات توشیبا، قرار خواهد گرفت. با کلیک روی لینک اخبار چاپگر توشیبا و دیگر خبرها وارد بخش مذکور گردید .

مقالات چاپگر توشیبا 

مدیریت مرکز تعمیر چاپگر توشیبا بخش مقالات را با هدف افزایش سطح علمی کاربران راه‌اندازی کرده است. بدیهی است هدف از این امر کسب رضایت هرچه بیشتر کاربران می‌باشد. کادر مجرب مرکز تعمیر چاپگر توشیبا بنحوی به ارائه این مقالات پرداخته‌اند که تمامی افراد بتوانند از آن استفاده کنند.

یکی از این مقالات عبارت است از: راهنمای خرید چاپگر خوب . برای اینکه هنگام خرید چاپگر زمان طولانی را صرف مقایسه و بررسی محصولات نکنید بهتر است قبل از رفتن به مراکز خرید تصمیم بگیرید که چاپگر لیزری یا جوهر افشان می‌خواهید. ویژگی‌ها و گزینه‌‌هایی که برای شما اولویت دارند مثل امکانات شبکه‌ای، سرعت چاپ، کیفیت چاپ، ظرفیت کاغذ، اندازه و وزن را در نظر بگیرید. با کلیک روی لینک مقالات چاپگر توشیبا و دیگر مقالات مقاله مدنظرتان را مطالعه نمایید.

انواع چاپگر توشیبا و دیگر محصولات توشیبا

تعمیر چاپگر توشیبا به معرفی دیگر محصولات توشیبا نیز پرداخته‌اند. این دستگاه‌ها عبارتند از: تلویزیون ، مانیتور ، لپ تاپ ، هارد ، تبلت ، کپی ، اسپلیت و سرور . تعدد محصولات توشیبا موجب سردرگمی کاربران هنگام خرید می‌گردد. به همین دلیل مرکز تعمیر چاپگر توشیبا اقدام به راه‌اندازی آپشن مشاوره پیش از خرید کرده است. تعمیرکاران ما به توضیح انواع چاپگر نیز پرداخته‌اند.

انواع چاپگرها عبارتند از چاپگر ماتریس سوزنی، چاپگر لیزری، چاپگر جوهرافشان، تماسی و غیرتماسی. یکی از مهمترین دلایل رشد سریع چاپگرهای جوهرافشان قیمت مناسبشان نسبت به کیفیت و کارایی آنها است. چاپگرها در انواع «رنگی» و «سیاه و سفید» وجود دارند. منبع تأمین رنگ در چاپگرها، بسته به نوع چاپگر، تونر یا کارتریج نامیده می‌شود. با کلیک روی لینک انواع چاپگر توشیبا و دیگر محصولات توشیبا اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

سوالات متداول تعمیرات توشیبا

پرسنل مرکز تعمیر چاپگر توشیبا سوالات متداول تعمیر توشیبا را پاسخ داده‌اند. کاربران با مطالعه این بخش می‌توانند پاسخ بسیاری از پرسش‌های خود را دریافت کنند. کاربران همواره سوالات بیشماری از دستگاه معیوب و تعمیر شده خویش دارند.

مدیریت مرکز تعمیر چاپگر توشیبا با درنظر گرفتن این موضوع راه‌های ارتباطی ویژه‌ای را راه‌اندازی کرده است. زین پس کاربران می‌توانند دیگر سوالات خود را بصورت آنلاین و تلفنی با کارشناسان مجموعه درمیان بگذارند. سوالاتی از قبیل کیفیت و هزینه تقریبی تعمیر . 

نمایندگی مجاز توشیبا با سرلوحه قرار دادن اهداف مشتری مدارانه به ارائه خدمات ریکاوری می‌پردازد. با کلیک روی لینک سوالات متداول تعمیرات توشیبا وارد بخش مذکور گردید.

نمایندگی توشیبا

نمایندگی توشیبا تمامی خدمات مربوط به ریکاوری و تعمیر دستگاه‌های الکترونیکی و ارتباطی محصولات توشیبا را ارائه مینماید. همین‌جا باید به این نکته اشاره نماییم که ، مرکز فوق تنها به ارائه خدمات به دستگاه‌های دارای هولوگرام اورجینال میپردازد. در رابطه با کیفیت خدمات ارائه شده در نمایندگی توشیبا باید به این نکته اشاره نماییم که، کاربران میتوانند دستگاهی را که سایر مراکز از تعمیر آن ناتوانند بدست کارشناسان متخصص این مجموعه  بسپارند.

مرکز تعمیر چاپگر توشیبا ، با جلب رضایت مشتریان خود توانسته به جایگاه قابل قبول و والایی نسبت به سایر مراکز دست پیدا نماید. درحقیقت شعار اصلی این مرکز مشتری مداری و توجه به حقوق مشتریان گرامی میباشد. نمایندگی توشیبا با تکیه بر توانایی و مهارت و خلاقیت کارشناسان خود میتواند در کمترین زمان ممکن به رفع ایراد دستگاه شما عزیزان اقدام نماید. لازم به ذکر است ، سرمایه‌گذاران و افراد زیادی مایل به مشارکت در فعالیت‌های این شرکت میباشند.

4/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩