اشتراک گذاری

آیا لپ تاپ را می توان ارتقا داد؟

ارتقا لپ تاپ دل این امکان را به کاربران میدهد که بدون صرف هزینه گزاف از امکانات لپ تاپ های جدید بهره مند شوند. اگر قصد دارید از این امکان بهره مند شوید لازم است در هنگام خرید لپ تاپ دقت کنید و اطلاعات لازم را در زمینه امکان ارتقا و یا عدم امکان ارتقا لپ تاپ به دست آورید. ارتقا گرافیک ، ارتقا CPU ، ارتقا رم لپ تاپ ، آپدیت بایوس لپ تاپ ، نصب سیستم عامل جدید برای لپ تاپ ، خرید کارت گرافیک اکسترنال و غیره …از جمله به روز رسانی های سخت افزاری و نرم افزاری هستند که قابلیت لپ تاپ را تا حد زیادی بالا میبرند.

رایانه های رومیزی نسبت به لپ تاپ ها راحت تر به روز رسانی میشوند؛ اما امروزه لپ تاپ ها نیز قابلیت به روز رسانی دارند که این کار نیاز به تحقیق و جستجو دارد. در این مقاله تمام اطلاعات لازم برای ارتقا لپ تاپ را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

ارتقا لپ تاپ

ارتقا لپ تاپ DELL از نظر سخت افزاری

برای ارتقا لپ تاپ دل از نظر سخت افزاری ابتدا لازم است قابلیت ارتقا در لپ تاپ خود را بسنجید. برای مثال قبل از خرید رم بهتر است ظرفیت لپ تاپ را بسنجید و از ظرفیت آن مطلع باشید. برند لپ تاپ و مدل آن در قابلیت ارتقا بسیار حائز اهمیت هستند. از رایج ترین روش های ارتقا لپ تاپ از نظر سخت افزاری میتوان به ارتقا لپ تاپ دل از نظر رم و حافظه ذخیره سازی اطلاعات، تعویض HDD کهنه و کند با  SDD های جدید و سریع اشاره کرد. ارتقا رم لپ تاپ از دو روش صورت میگیرد.

اضافه کردن رم به اسلات رم و تعویض رم، دو روشی هستند که میتوانید با استفاده از آنها رم لپ تاپ را ارتقا بخشید. ارتقا سی پی یو و کارت گرافیک به جز برخی لپ تاپ های ویژه عملا کاری غیر ممکن است. چرا که در لپ تاپ های جدید سی پی یو و کارت گرافیک بصورت چیپست بر روی مادربرد قرار گرفته است و امکان تعویض وجود نخواهد داشت.

ارتقا لپ تاپ dell از نظر نرم افزاری

هر چند اغلب به روزرسانی ها در لپ تاپ شامل ارتقا سخت افزاری میشوند اما ارتقا لپ تاپ DELL از نظر نرم افزاری هم میتواند عملکرد لپ تاپ را تا حد مطلوب کاربر برساند. آپدیت بایوس لپ تاپ و نصب سیستم عامل جدید برای لپ تاپ از جمله مواردی هستند که منجر به ارتقا لپ تاپ دل از نظر نرم افزاری میشوند. آپدیت بایوس لپ تاپ کاری بسیار حساس می باشد که نیازمند تخصص و تجربه است.

برای این کار بهتر است از متخصصین این حوزه کمک بگیرید و نکته ی دیگر اینکه حتما فایل آپدیت را مستقیما از سایت رسمی تولید کننده لپ تاپ دانلود نمایید تا با مشکلات احتمالی دیگر روبرو نشوید. نصب سیستم عامل جدید از جمله رایج ترین روش های ارتقا نرم افزاری لپ تاپ میباشد که کمک زیادی به بهبود عملکرد لپ تاپ میکند.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل

نمایندگی تعمیرات دل ارائه دهنده خدمات ویژه ای در زمینه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ میباشد. این مرکز با داشتن پیشرفته ترین و مجهزترین کارگاه های تعمیر، تعمیرات لپ تاپ دل را به صورت بسیار دقیق انجام می دهد. اهمیت به روز بودن و تجهیز واحد تعمیر لپ تاپ دل برای مدیریت این نمایندگی بسیار زیاد است.

از این رو نمایندگی مجاز دل قادر به حل مشکلاتی است که دیگر نمایندگی های تعمیر لپ تاپ قادر به حل آن نیستند. مراجعان محترم، پس از حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل، بسته به نوع اشکال پیش آمده در دستگاه‌شان، به یکی از دو پارت تعمیرات سخت افزاری یا نرم افزاری لپ تاپ راهنمایی می شوند تا سرویس‌های تخصصی مورد نیاز بر لپ تاپ معیوب‌شان اعمال گردد.

3/5(2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر موبایل به همراه گارانتی خدمات
تعمیر موبایل (تهران،کرج،مشهد و سایر شهرستان ها)