اشتراک گذاری

تعمیر پنل تلویزیون توشیبا

تعمیر پنل تلویزیون توشیبا در حوزه تعمیرات لوازم خانگی توشیبا است و برای تعمیرکاران این بخش کار بسیار ساده و راحتی است. هر چند که به طور کلی تلویزیون ساختار پیچیده ای دارد، به خصوص تلویزیون های جدید و مدرن، اما تعمیرات تلویزیون برای این تعمیرکاران عملیات چندان پیچیده ای نیست و دلیل آن هم تنها در تجربه طولانی و طلایی و دانش روز تکنسین ها خلاصه می شود.

اگر پنل دستگاه شما به هر دلیلی دچار مشکلاتی نظیر خط خوردگی، آبخوردگی، شکستگی و… شده باشد، لازم نیست نگران باشید می توانید برای تعمیر پنل تلویزیون توشیبا خود به این مرکز استاندارد و مجاز مراجعه کنید.

4.2/5(5 امتیاز)
تعمیر پنل تلویزیون توشیبا

اهمیت تعمیر پنل تلویزیون توشیبا

پنل در حقیقت درگاه خروجی اطلاعات دریافتی تلویزیون است. تنها راه ارتباطی است که کاربر با تلویزیون توشیبا ارتباط می گیرد و عملا می تواند از دستگاه استفاده کند. حال اگر این بخش از دستگاه خراب شود و اختلالات هر چند اندک و کم در آن دیده شود، لازم است که به سرعت برای تعمیر پنل تلویزیون توشیبا اقدام کنیم.

برای این کار اصلا عاقلانه نیست که به هر مرکزی و بهتر بگوییم مغازه تعمیراتی اعتماد کنید؛ باید از طریق یک سازمان و نهاد معتبر و رسمی برای تعمیر پنل تلویزیون توشیبا وارد عمل شوید تا خسارات بیشتری را متحمل نشوید. در غیر این صورت بدون شک تبعات بدی دامن شما را خواهد گرفت که بسیار سخت جبران می شوند و حتی در برخی موارد نیز جبران پذیر نخواهند بود. پس دقت لازم را داشته باشید و هوشمندانه اقدام کنید.

چگونه تعمیر پنل تلویزیون توشیبا انجام می شود؟

یکی از بزرگترین مشکلات تلویزیون ها خرابی در پنل است. این مشکلات در اشکال متفاوت خود را نشان می دهند؛ کند شدن تصویر، سوختگی پیکسل، بهم ریختگی رنگها، اضافه شدن غیر عادی یک رنگ به تمام یا بخشی از تصویر، تاریکی و کم نور شدن تمام یا بخشی از تصویر، اختلال در تصاویر و بهم ریختگی کلی و وجود خط افقی در تصویر از جمله این مشکلات است .

در مرکز تعمیرات تلویزیون توشیبا به دقت مورد بررسی قرار می گیرند و راه حل های اساسی و درست به کاربر پیشنهاد داده می شود تا او مجبور نباشد هزینه های اضافی برای تعمیرات پنل تلویزیون خود متحمل شود.

تعمیر تخصصی پنل در تلویزیون های پلاسما

در تلویزیون های پلاسما تعمیر پنل کمی متفاوت تر و البته پیچیده تر است، زیرا اساسا این تلویزیون ها ساختار پیچیده تری نسبت به تلویزیون ها ال سی دی و ال ای دی دارند. در این تلویزیون ها بک لایت وجود ندارد و پنل تلویزیون پلاسما به صورت کپسول شیشه ای است که در یک بخش خلاصه می شود و ضربه به پنل تلویزیون باعث شکسته شدن این کپسول و غیر قابل استفاده شدن آن می شود.

پس واضح است که تعمیر پنل تلویزیون توشیبا در این مدل امکان پذیر نیست و تنها راه حل تعویض کامل پنل است. به یاد داشته باشید که بیش از نیمی از ارزش هر تلویزیون به پنل آن است، حال اگر این بخش دچار شکستگی و مواردی از این قبیل شود، در اکثر قریب به اتفاق موارد تعمیر پنل تلویزیون توشیبا صرفه اقتصادی ندارد و تعویض کلی تلویزیون راه حل بهتری خواهد بود.

با این حال گام اول و عاقلانه ترین کار قبل از هر اقدامی برای تعمیرات پنل تلویزیون مشورت با یک مرکز تعمیراتی معتبر و کمک گرفتن از تعمیرکاران با تجربه است.

تعمیرات پنل در انواع تلویزیون ها

در تلویزیون های LED و LCD پنل تلویزیون شامل صفحه اصلی یا ماژور است که روی یک صفحه یا پلیت اصلی دستگاه قرار می گیرد و در پشت آن لامپ های بخش بک لایت قرار دارند و در بین آنها صفحات پولاریزه نور قرار می گیرد که باعث پخش شدن نور لامپ های بک لایت می شود و در نهایت نور در تمام سطح پنل یکنواخت دیده شود.

اگر ضربه ای به صفحه نمایش تلویزیون وارد شود و باعث شکسته شدن ماژور شود، همه این زنجیره دچار اختلال می شود و در کاربر بخواهد یا نخواهد باید فکری برای تعمیر پنل تلویزیون توشیبا خود داشته باشد.

یک تعمیرکار به خوبی می داند که ساختار ماژور در تلویزیون ال سی دی و ال ای دی به گونه ای است که در هیچ برند و مدلی قابل تعمیر نیست و فقط باید تعویض شود، اما اگر فقط به ماژور آسیب چندانی نرسیده باشد، جای امیدواری هست و می توان با تعویض ماژور مشکل را حل کرد و برای کاهش هزینه تعمیرات از بک لایت و صفحات پولاریزه قبلی استفاده نمود.

واحد تعمیرات تلویزیون توشیبا

در واحد تعمیر تلویزیون TOSHIBA همه مشکلات و اختلالات تلویزیون توشیبا را بررسی کرده ایم و با همه آنها و راه حل های برطرف سازی آنها کاملا آشنایی داریم. بنابراین اطمینان می دهیم که کاربر با مراجعه به این کارگاه تخصصی تعمیر تلویزیون همه مشکلاتش حل خواهد شد و دیگری نگرانی از بابت تلویزیون توشیبای خود نخواهد داشت.

همه قطعات جانبی تلویزیون توشیبا در این واحد به صورت فابریک و اصل در اختیار تعمیرکاران است و اگر احیانا به هر دلیلی نیاز به تعویض باشد، قطعا قطعه ای با کیفیت قطعه اصلی جایگزین خواهد شد.

نمایندگی توشیبا

نمایندگی توشیبا در همه حوزه هایی که کمپانی توشیبا فعالیت دارد، اقدامات قانونی انجام می دهد و می تواند همه محصولات و تولیدات این کمپانی را با استفاده از گارانتی های شرکتی در اختیار کاربران قرار دهد. در نمایندگی توشیبا همه امکانات فراهم است تا کاربر توشیبا هر محصولی را که مد نظر دارد، با یک جستجو ساده بیابد و اطلاعات مفیدی درباره آن کسب کند.

استفاده از خدمات مشاوره ای از جمله تسهیلات اولیه ای است که به کاربر داده می شود و به او کمک می کند تا انتخابی بهینه و درست داشته باشد. در این نمایندگی به راحتی می توانید مجموعه ای از مفیدترین و جذاب ترین خدمات پس از فروش را در رابطه با هر یک از محصولات توشیبا دریافت کنید. فقط کافی است تماس بگیرید.

در واحد تعمیرات توشیبا همه امکانات فراهم است تا هر یک از محصولات توشیبا از ماشین های اداری و لوازم خانگی گرفته تا لپ تاپ و تلویزیون و سایر تولیدات این کمپانی، به بهترین شکل ممکن تعمیر و سرویس شود. در این واحد با جداسازی تعمیرگاه ها و کارگاه های تعمیراتی توانسته ایم گامی بزرگ در ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی داشته برداریم. ابزار و تجهیزات این واحد ها همگی پیشرفته هستند و با تکنولوژی های روز  کاملا سازگاری دارند.