اشتراک گذاری

خدمات نمایندگی توشیبا در شیراز

نمایندگی توشیبا در شیراز در دو حوزه فروش و تعمیرات، خدمات گسترده ای را به کاربران شیرازی توشیبا ارائه میدهد. علاقه مندان به خرید محصولات توشیبا میتوانند در بخش فروش، محصولات متنوعی همچون تلویزیون، مانیتور، لپ تاپ، تبلت، پرینتر، دستگاه کپی، کولرگازی و چندین مورد دیگر از دستگاه های توشیبا را با ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش خریداری نمایند. همچنین بخش تعمیراتی این مرکز، بنا به درخواست های کاربران در خصوص تعمیر دستگاه های فوق رسیدگی می کند.

بدین منظور، کارگاه‌هایی مجزا و مجهز تدارک دیده شده که هر یک از آنها به تعمیر و عیب یابی دستگاهی مشخص اختصاص دارد. لازم است این نکته را در مورد نحوه خدمات رسانی نمایندگی توشیبا در شیراز یادآور شویم؛ تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز به صورت غیر حضوری انجام میشوند. توشیبا در شیراز نمایندگی فیزیکی نداشته و شما عزیزان میتوانید با ارسال محصول خود به نمایندگی توشیبا در تهران از خدمات ارائه شده در این مرکز بهره مند شوید.

خدمات نمایندگی توشیبا در شیراز

نمایندگی مجاز توشیبا در شیراز

نمایندگی مجاز توشیبا چه در زمینه فروش و چه در زمینه تعمیرات، اصول مشتری مداری را سرلوحه تمامی فعالیت های خود قرار داده است. تکنسین های این مرکز با استفاده از نوین ترین متدهای روز دنیا، خدمات ویژه ای را در حوزه تعمیرات تمامی محصولات کمپانی توشیبا ارائه مینمایند؛ همچنین فروش جدیدترین محصولات لوازم خانگی، ماشین های اداری، تلویزیون، تجهیزات جانبی و … توشیبا به صورت اورجینال و سرویس های گسترده ی پس از فروش، عمده خدماتی هستند که در نمایندگی توشیبا در شیراز، به کاربران ارائه می گردد. این نمایندگی با بهره مندی از تکنسین های مجرب و متخصص، کلیه مجوزهای لازم در زمینه فروش، تعمیر و ارائه خدمات پس از فروش محصولات توشیبا را اخذ نموده است. کاربران شیرازی توشیبا میتوانند از طریق تماس با شماره های درج شده در وب سایت toshiba، از خدمات ارائه شده در این مرکز بهره مند شوند.

4.5/5(2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩