اشتراک گذاری

اشتراک گذاری پرینتر توشیبا

یکی از امتیازاتی که به مرور زمان برای پرینتر های توشیبا و سایر ادوات اداری ، فراهم شده ، قابلیت اشتراک گذاری آن ها است. با نظر به این ویژگی مهم، کاربرانی که در خانه یا محل کار خود چندین سیستم کامپیوتری دارند، می‌توانند از طریق اشتراک گذاری پرینتر در شبکه، به تمامی کامپیوترها امکان استفاده از پرینتر را بدهند. پرینترهای توشیبا نیز چنین امکانی را برای کاربران خود فراهم نموده اند. در این شرایط، کلیه کاربران می‌توانند از طریق به اشتراک گذاشتن چاپگر در شبکه، به راحتی و بدون نیاز به کابل USB، به یک پرینتر متصل شوند و مطالب مورد نیاز خود را چاپ کنند.

سوالی که ممکن است ذهن بسیاری از کاربران را به خود درگیر کند، چگونگی و نحوه ی اشتراک گذاری پرینتر توشیبا ست. پیش از هر چیز لازم است بدانید، مهم ترین و اصلی ترین مرحله در شبکه کردن پرینتر ، نصب بودن چاپگر است. در ادامه به طریقه ی شیر کردن پرینتر یا اشتراک گذاری آن ، که موضوع صحبت امروز ماست، خواهیم پرداخت.

اشتراک گذاری پرینتر توشیبا

نکته ی مهم در اشتراک گذاری پرینتر توشیبا

طبق آن چه در بخش قبلی اشاره شد، مهم ترین مرحله در اشتراک گذاری پرینتر توشیبا ، نصب بودن دستگاه است. توجه داشته باشید، در صورتی که پرینتر بر روی هیچ سیستمی نصب نیست، لازم است برای نصب آن اقدام کنید. پس از نصب پرینتر در کامپیوتر ، می‌توان سایر مراحل شبکه کردن پرینتر توشیبا را به انجام رساند. در شیر کردن یا اشتراک گذاری پرینتر توشیبا ، شما کاری می‌کنید که  پرینتر سیستم اول، روی بقیه‌ی سیستم ها نیز نصب شود تا کاربران بتوانند از همان چاپگر استفاده کنند. پس از نصب پرینتر، لازم است از مراحلی که در قسمت بعدی عنوان خواهد شد، پیروی کنید.

نحوه ی اشتراک گذاری پرینتر توشیبا

برای اشتراک گذاری پرینتر توشیبا یا شبکه کردن چاپگر ، دو روش به کار برده میشود :

روش اول

برای شبکه کردن پرینتر توشیبا ، ابتدا کلید های Ctrl + Winkey را به صورت همزمان فشار دهید تا پنجره Run ویندوز باز شود. لازم است در این مرحله آی پی سیستم را در کادری که باز میشود، وارد نمایید. منظور از آی پی، آی پی سیستمی ست که قصد اشتراک گذاری چاپگر آن را دارید. پس از آن لازم است در صفحه‌ی باز شده روی پرینتر مربوطه کلیک راست و سپس گزینه Connect را انتخاب نمایید. با انجام دستورالعمل گفته شده ، عملا اشتراک گذاری انجام گرفته است.

روش دوم

از دیگر روش های اصلی اشتراک گذاری پرینتر توشیبا که معمولان کاربران زیادی از آن استفاده میکنند، ورود از طریق Control Panel ویندوز است. پس از ورود به این صفحه، گزینه Devices & Printers را انتخاب و وارد شوید. در صفحه باز شده روی گزینه Add Printer کلیک کنید. در پنجره باز شده به صورت خودکار تمامی پرینتر های شبکه جستجو می شوند و می توانید آن ها را بعد از جست و جو انتخاب کنید. اگر پرینتر مورد نظر پیدا نشد گزینه The printer that I want isn’t listed را انتخاب کنید. با طی این مراحل، صفحه‌ای باز می‌شود که باید در آن گزینه Select a shared printer by name  را انتخاب کنید. دستگاه‌های موجود در شبکه را با استفاده از گزینه Browse می‌توانید پیدا کنید و در نهایت روی Select کلیک کنید. بر روی گزینه Next کلیک کنید تا نام پرینتر موردنظرتان در لیست Devices & Printer نشان داده شود و بتوانید به راحتی از چاپگر شبکه استفاده کنید. با پیروی از مراحل ذکر شده، عملیات شیر کردن پرینتر به اتمام خواهد رسید.

نمایندگی رسمی توشیبا

نمایندگی رسمی توشیبا ،  به سبب برخورداری از امکانات و تخصص فراوان کادر فعال خود، این آمادگی را دارد تا بالا ترین سطح از خدمات و سرویس های پشتیبانی و فروش را در اختیار کاربران و متقاضیان گرامی در اقصی نقاط کشورمان قرار دهد. نمایندگی توشیبا ، متشکل از واحد های تخصصی و کارگاه های مجهز خود، قادر است کلیه ی سرویس های مورد نظر را در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام برساند. این مجموعه همچنین، گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر کتبی نیز برای این خدمات در نظر گرفته است.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩