اشتراک گذاری

توشیبا در اصفهان نمایندگی دارد ؟

سوال مطرح شده در عنوان از سوالاتی است که نمیتوان با کلمات بله یا خیر پاسخ داد. ما تصمیم داریم توضیحی مختصر را ضمیمه پاسخ به این سوال کنیم. نمایندگی توشیبا در اصفهان فعالیتی غیر حضوری داشته و خدمات خود را به صورت غیر حضوری ارائه میدهد. 

شاید تصور کنید که فرایند تعمیر از راه دور صورت میگیرد اما اینطور نیست. کاربران محصولات توشیبا که ساکن اصفهان هستند، میتوانند دستگاه معیوب خود را از طریق پست به نمایندگی Toshiba در تهران ارسال نمایند تا دستگاه در این مرکز تحت تعمیر قرار بگیرد؛ به این ترتیب کاربران اصفهانی میتوانند از تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی توشیبا در تهران بهره مند شوند. قبل از هر کاری لازم است با شماره های درج شده در وب سایت تماس گرفته تا پرسنل این مرکز هماهنگی های لازم برای ارسال دستگاه معیوب را صورت دهند.

توشیبا در اصفهان نمایندگی دارد ؟

نمایندگی رسمی توشیبا در اصفهان

خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی توشیبا در اصفهان، جای هیچ گونه دغدغه و نگرانی را برای کاربران اصفهانی توشیبا، باقی نگذاشته است. تأمین قطعات مورد نیاز، مشتری مداری در تمامی خدمات، تضمین خدمات ارائه شده در دو پارت فروش و تعمیر، استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات جهت عیب یابی پیش از اقدام به تعمیرات توشیبا و همکاری با زبده ترین کارشناسان، تعمیرکاران و مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار، مرکز رسمی Toshiba در اصفهان را نسبت به سایر مراکز تعمیری متمایز کرده است.

خدمات ارائه شده در نمایندگی توشیبا در اصفهان مختص دستگاه خاصی نبوده و تمامی خدمات فروش و تعمیر دستگاه هایی از قبیل تبلت، نوت‌بوک، فتوکپی، پرینتر، تلفن همراه، هارددیسک، تلویزیون توشیبا و… را در بر میگیرد؛ پس چنانچه ساکن شهر اصفهان هستید و از محصولات کمپانی Toshiba استفاده میکنید، میتوانید برای بهره مندی از خدمات ارائه شده در تعمیرات توشیبا در اصفهان به صفحه تماس با ما رفته و هماهنگی های لازم را صورت دهید.

5/5(2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر موبایل به همراه گارانتی خدمات
تعمیر موبایل (تهران،کرج،مشهد و سایر شهرستان ها)