اشتراک گذاری

تعمیر برد پاور دستگاه کپی توشیبا

تعمیر برد پاور دستگاه کپی توشیبا ، یکی از اقدامات تخصصی ارائه شده در نمایندگی تعمیرات کپی توشیبا به شمار میرود.  برد پاور از مهم ترین بخش های سخت افزاری تعبیه شده در ماشین های اداری میباشد. شاید بهتر است قبل از پرداختن به راه های تعمیر برد پاور دستگاه کپی توشیبا ، کمی در مورد عملکرد این برد صحبت کنیم.

به طور خلاصه وظیفه ی اصلی برد پاور تبدیل ولتاژ ac به ولتاژهای dc مورد نیاز طبقات مختلف است. با ورود برق ۲۲۰ولت  به ورودی برد پاور، در ابتدا عمل یکسوسازی توسط پل دیود انجام شده و توسط خازن صافی، ریپل از بین رفته و یک ولتاژ dc کاملا ثابت در خروجی ظاهر می شود. ولتاژ dc تولید شده که حدود ۳۰۰ ولت است وارد ترانزیستورهای FET سوئیچینگ می شود. ترانزیستور سوئیچینگ توسط یک مدار کنترل با سرعت خیلی بالا به حالت خاموش و روشن در می آید که نتیجه ی آن تولید یک پالس مربعی با فرکانس بالا است.

سپس این پالس وارد سیم پیچ اولیه ترانس سوئیچینگ می شود که از طریق القا، ولتاژی در سیم پیچ ثانویه ترانس بوجود می آید. ولتاژ بوجود آمده در ثانویه بعد از یکسوسازی و فیلتر شدن به منظور تغذیه ی قسمتهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. حال سوال اصلی اینجاست که با خرابی برد پاور دستگاه کپی توشیبا، چه اتفاقی برای دستگاه خواهد افتاد؟ آیا تعمیر برد پاور دستگاه کپی توشیبا  انجام پذیر است؟ با ما همراه باشید تا از راه های مطمئن تعمیر این برد با خبر شویم.

تعمیر برد پاور دستگاه کپی توشیبا

علائم خرابی برد پاور دستگاه کپی توشیبا

از آن جا که برد پاور نقش اصلی و محوری تامین انرژی دستگاه کپی را به عهده دارد، به خوبی میتوان در نظر داشت که خرابی آن، دستگاه را با مشکلاتی در زمینه ی تامین انرژی روبرو میکند. کارشناسان واحد تعمیر برد پاور دستگاه کپی توشیبا ، مهم ترین نشانه های خرابی برد پاور را روشن نشدن کلی دستگاه یا دیر روشن شدن آن میدانند. گاهی خاموش شدن خودکار دستگاه کپی نیز میتواند از دیگر نشانه های خرابی برد پاور تلقی گردد. در چنین مواقعی پیشنهاد میشود برای جلوگیری از افزایش آسیب به واحد تعمیرات دستگاه کپی توشیبا ، مراجعه نمایید تا از حل و تعمیر هر گونه مشکل در این بخش اطمینان حاصل نمایید.

چگونگی تعمیر برد پاور دستگاه کپی توشیبا

تعمیر برد پاور دستگاه کپی توشیبا در اغلب موارد امکان پذیر است. چرا که قطعات مورد نیاز در فرایند تعمیر و تعویض این برد، از قطعات عمومی و موجود در بازار به شمار میروند. اما آن چه در فرایند تعمیر برد پاور دستگاه کپی توشیبا اهمیت دارد، این است که این تعمیر بر اساس اصول و به صورت تخصصی انجام گیرد یا خیر؟

متخصصان نمایندگی تعمیر برد پاور دستگاه توشیبا ، با سال ها تجربه در خصوص تعمیر انواع برد پاور، قادرند تعمیر برد پاور این ماشین ها را در حداقل زمان و با کمترین خطا، به انجام برسانند. این خدمات علاوه بر تخصص و تبحر، نیازمند آرشیوی جامع و کامل از قطعات و لوازم اورجینال توشیبا است که این مجموعه از بالاترین سطح این آرشیو برخوردار است.

به طور کل میتوان گفت، این نمایندگی، برای کاربران انواع ماشین های کپی خود ، جای هیچ گونه ابهام و نگرانی در خصوص تعمیر برد پاور باقی نخواهد گذاشت.

چرا نمایندگی توشیبا را انتخاب کنیم ؟

نمایندگی ماشین های اداری توشیبا برای خدمت رسانی دقیق و سریع به کاربران عزیز خود احداث گردیده است. این مجموعه در طول سال های فعالیت خود، مدام در حال پیشرفت و گسترش فعالیت های بوده و هست. احداث شعب مختلف تعمیر پرینتر توشیبا در سراسر ایران را میتوان یکی از نشانه های بارز این رویکرد دانست.

هم اکنون این مجموعه در چندین شعبه در تهران، کرج و شهرستان ها به فعالیت میپردازد. متخصصان و مشاوران دوره دیده ی فعال در نمایندگی دستگاه کپی توشیبا ، قادرند با بهره مندی از امکانات کم نظیری که در اختیارشان قرار گرفته شده، تمام نیازهای کاربران را در خصوص خدمات فروش و تعمیر مرتفع سازند. این خدمات با ارائه ی معتبر ترین گارانتی های موجود در سطح کشور نیز همراه است.

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩