اشتراک گذاری

علت سیاهی کپی توشیبا چیست؟

علت سیاهی برگه کپی توشیبا چیست؟ یا چرا کپی های گرفته شده، تیره و ناخوانا هستند؟ این سوالات را می‌توان از جمله سوالات پرتکرار تماس گیرندگان با نمایندگی کپی توشیبا دانست. از آنجا که این مشکل نسبتاً فراگیر و شایع است، بر آن شدیم تا در مقاله‌ی پیش رو به تفصیل، آن را بررسی کرده و راه‌های موجود جهت رفع این مشکل را شرح دهیم. 

در مطلب پیش رو، علاوه بر بررسی دلایل سیاه شدن کپی توشیبا، بهترین راهکارهای موجود برای رفع این اختلال نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پیش از هر چیز لازم است بدانید، کارشناسان نمایندگی توشیبا، به دلیل تسلط کامل بر ساختار ماشین های کپی، به خوبی می‌توانند دلایل سیاهی کپی توشیبا را شناسایی کرده و آنها را رفع نمایند. بنابراین در صورت تداوم مشکل پیش آمده در دستگاه‌های کپی مورد استفاده‌تان، می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. 

سیاهی کپی، مشکلی است که می‌تواند هر دستگاهی را به خود درگیر کند و تنها شامل ماشین های کپی توشیبا نمی‌شود. در ادامه با ما همراه باشید تا جزییات این مشکل را مورد بررسی دقیق قرار دهیم.

علت سیاهی کپی توشیبا چیست؟

دلایل اصلی سیاهی کپی توشیبا

کثیف شدن هد دستگاه کپی توشیبا

یکی از مهم‌ترین دلایل سیاه شدن کپی توشیبا، کثیفی هد دستگاه است. در صورت اطمینان از کثیف بودن هد دستگاه کپی، لازم است این بخش از دستگاه توسط فردی متخصص مورد بررسی قرار گرفته و اقدامات لازم جهت تمیز کردن آن انجام شود. توجه داشته باشید هد دستگاه قطعه‌ای حساس است و نباید فشار یا ضربه سنگینی به آن وارد شود.

خواندن این مقاله پیشنهاد می شود : دلیل روشن نشدن دستگاه کپی توشیبا چیست ؟

تنظیمات اشتباه در دستگاه کپی توشیبا

بنا به نظر کارشناسان نمایندگی کپی توشیبا، دستکاری در تنظیمات دستگاه می‌تواند از دیگر دلایل سیاهی کپی توشیبا باشد. گاهی تنظیمات اشتباه، میتواند به افزایش تراکم رنگ و تیرگی چاپ، منجر شود. برای کم کردن تراکم رنگ، لازم است تنظیمات به حالت درست خود قرار بگیرد. برای این کار می‌توانید به دفترچه راهنمای دستگاه کپی توشیبا مراجعه کرده و یا با کارشناسان ما در نمایندگی توشیبا تماس بگیرید.

اختلال در نقاط اتصال دستگاه کپی

یکی از مشکلات متداول دیگر که میتواند سیاهی کپی توشیبا را موجب شود، اختلال در اتصالات داخلی دستگاه کپی است. بروز اختلال در این نقاط سبب می‌شود، بعد از انجام پروسه ی چاپ، با خروجی بی کیفیت و سیاه روبرو شویم. این مشکل ممکن است به دلیل اختلال در واشرهای سر سیلندر دستگاه کپی باشد که حل آن حتما نیاز به بررسی دستگاه توسط کارشناسان تعمیر دستگاه کپی دارد.

پر شدن سطل زباله‌ی دستگاه کپی توشیبا

پر شدن سطح زباله ی دستگاه کپی توشیبا هم میتواند از دیگر عوامل موثر در سیاهی کپی توشیبا باشد. پر شدن سطل زباله ی دستگاه کپی توشیبا، باعث ایجاد لایه های سیاهی بر روی کاغذهای چاپ شود که از بالا به پایین کاملاً مشهود است.

بروز مشکل در فیوزینگ دستگاه کپی توشیبا

یکی دیگر از دلایل سیاهی کپی توشیبا که توجه زیادی به آن نمی‌شود، مشکلات ناشی از عدم کارکرد صحیح فیوزینگ است. عیب یابی و تعمیر فیوزینگ دستگاه فتوکپی توشیبا قطعه بهتر است به دست کارشناسان مجرب این امر، سپرده شود.

رفع مشکل سیاهی کپی توشیبا

مهم ترین مرحله در رفع مشکل سیاهی کپی شارپ، شناسایی علت آن است. در بالا به مهم ترین دلایل این مشکل پرداخته شد. توصیه‌ی ما به شما این است که در صورت عدم شناخت نسبت به ساختار دستگاه خود، اقدام به تعمیر و یا باز کردن آن نکنید. برای حل این قبیل مشکلات لازم است حتما به مراکز مجاز تعمیرات دستگاه کپی مراجعه کنید تا خیالتان از بابت سلامت دستگاهتان راحت شود. کارشناسان ما در نمایندگی دستگاه کپی توشیبا آماده اند تا با عیب یابی دستگاه کپی ، هر گونه مشکل در این خصوص را با مهارت بالای خود، بازیابی کنند.

بالاترین سطح خدمات را از نمایندگی توشیبا بخواهید

نمایندگی توشیبا‌، با سال‌ها فعالیت در خصوص فروش و تعمیر انواع محصولات توشیبا، هم اکنون یکی از معتبر‌ترین مراکز در سطح کشور به شمار می‌رود. نمایندگی توشیبا در تهران در زمینه‌ی فروش و تعمیرات دستگاه کپی فعالیت ویژه‌ای دارد. تیم تعمیرات توشیبا، کادری کارآزموده و با تجربه بوده و در زمینه تعمیر، بهبود، بازیابی و تعویض قطعات نهایت تخصص را دارند. 

ابزار به کار گرفته در این مرکز از ابزار روز دنیا می‌باشد که ضمن دقت بالا در عملکرد، متناسب با دستگاه کپی توشیبا، طراحی شده‌اند. این مجموعه، آماده است هر گونه نیاز کاربران خود را در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگو باشد. نکته آخر آنکه کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی توشیبا برخوردار از بالاترین سطح کیفی و دارای گارانتی معتبر است.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩