اشتراک گذاری

تعمیر برد پاور پروژکتور شارپ

تعمیر برد پاور پروژکتور شارپ ، یکی از اقدامت تخصصی در نمایندگی تعمیرات پروژکتور شمرده میشود. برد پاور از مهم ترین بخش های سخت افزاری در پروژکتورها میباشد. شاید برایتان سوال باشد که این برد حساس دقیقا چه وظیفه ای در دستگاه ایفا میکند. به طور خلاصه وظیفه ی اصلی برد پاور تبدیل ولتاژ ac به ولتاژهای dc مورد نیاز طبقات مختلف است.

با ورود برق ۲۲۰ولت  به ورودی برد پاور، در ابتدا عمل یکسوسازی توسط پل دیود انجام شده و توسط خازن صافی، ریپل از بین رفته و یک ولتاژ dc کاملا ثابت در خروجی ظاهر می شود. ولتاژ dc تولید شده که حدود ۳۰۰ ولت است وارد ترانزیستورهای FET سوئیچینگ می شود.

ترانزیستور سوئیچینگ توسط یک مدار کنترل با سرعت خیلی بالا به حالت خاموش و روشن در می آید که نتیجه ی آن تولید یک پالس مربعی با فرکانس بالا است. سپس این پالس وارد سیم پیچ اولیه ترانس سوئیچینگ می شود که از طریق القا، ولتاژی در سیم پیچ ثانویه ترانس بوجود می آید.

ولتاژ بوجود آمده در ثانویه بعد از یکسوسازی و فیلتر شدن به منظور تغذیه قسمتهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. حال سوال اصلی اینجاست که با خرابی برد پاور پروژکتور شارپ، چه اتفاقی برای دستگاه خواهد افتاد؟ آیا تعمیر برد پاور پروژکتور شارپ امکان پذیر است؟ کجا برای دریافت خدمات تعمیر مناسب تر است؟ در ادامه همراه ما باشید تا برخی سوالات شکل گرفته در این خصوص را پاسخگو باشیم.

تعمیر برد پاور پروژکتور شارپ

آیا تعمیر برد پاور پروژکتور شارپ امکان پذیر است؟

معمولا برد پاور را می توان تعمیر کرد و قطعات مورد استفاده در آن، قطعات عمومی یا اصطلاحا general هستند. اما بسیار مهم است که این تعمیر بر اساس اصول و به صورت تخصصی انجام گیرد یا خیر؟ 

متخصصان نمایندگی تعمیر پروژکتور شارپ ، با سال ها تجربه در خصوص تعمیر انواع برد پاور، قادرند تعمیر برد پاور پروژکتور شارپ را در حداقل زمان و با کمترین خطا، به انجام برسانند. این خدمات علاوه بر تخصص و تبحر، نیازمند آرشیوی جامع و کامل از قطعات و لوازم اورجینال شارپ است که این مجموعه از بالاترین سطح این آرشیو برخوردار است. 

به طور کل میتوان گفت، این نمایندگی، برای کاربران پروژکتورهای شارپ، جای هیچ گونه ابهام و نگرانی در خصوص تعمیر برد پاور باقی نخواهد گذاشت.

این مطلب مفید رو از دست نده : تعمیر فن پروژکتور ایسر

خرابی برد پاور پروژکتور با این نشانه ها همراه است

از آن جا که برد پاور نقش اصلی و محوری تامین انرژی را به عهده دارد، به خوبی میتوان در نظر داشت که خرابی آن دستگاه را با چه مشکلاتی روبرو میکند. کارشناسان واحد تعمیر برد پاور پروژکتور شارپ ، مهم ترین نشانه های خرابی برد پاور را روشن نشدن کلی دستگاه یا دیر روشن شدن آن میدانند. 

گاهی خاموش شدن خودکار پروژکتور شارپ نیز میتواند از دیگر نشانه های خرابی برد پاور تلقی گردد. در چنین مواقعی پیشنهاد میشود برای جلوپگیری از افزایش آسیب به واحد تعمیرات پروژکتور در نمایندگی شارپ، مراجعه نمایید تا از حل و تعمیر هر گونه مشکل در این بخش اطمینان حاصل نمایید.

هزینه تعمیر برد پاور پروژکتور شارپ

یکی از مهم ترین و اصلی ترین ملاحظات نمایندگی تعمیرات پروژکتور، مقرون به صرفه تمام شدن سرویس های تعمیر پروژکتور برای کاربران است. ما پس از سال ها خدمت، این اطمینان را در کاربرانمان فراهم ساخته ایم که همواره رضایت حال این عزیزان، بزرگ ترین اولویت ماست. 

در صورت خرابی برد پاور پروژکتور، کارشناسان و متخصصان نمایندگی شارپ در تهران ، با عیب یابی دقیق و بر آورد قیمت به صورت منصفانه، کاربر را در جریان قرار می دهند و در صورت رضایت کاربر، عملیات تعمیر به انجام میرسد. چنانچه شما عزیزان نیز تمایل به دریافت خدماتی نظیر تعمیر برد پاور پروژکتور شارپ دارید، میتوانید با برقراری تماس با شعب این مجموعه، از راهنمایی های لازم برخوردار شوید.

نمایندگی تعمیرات پروژکتور

پروژکتورها نیز مانند هر وسیله ی الکترونیکی دیگری، نیاز به پشتیبانی دارند. چرا که بروز خرابی در این تجهیزات امری متداول محسوب میشود و نمیتوان دستگاهی را نام برد که از آسیب به طور کامل در امان باشد. نمایندگی تعمیرات پروژکتور نیز به همین هدف در شعب مختلف خود، خدمت رسانی میکند. 

این مجموعه برگرفته از واحد های مجزا و تخصصی، قادر است خدمات عیب یابی و تعمیر انواع پروژکتور را به نحو احسن و به صورت کارآمد به انجام برساند.

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩