اشتراک گذاری

معرفی تلویزیون LCD جدید شارپ مجهز به 5G

نمایشگاه IFA یکی از قدیمی ترین نمایشگاه‌های الکترونیک و لوازم خانگی در آلمان است که هر ساله معرف جدیدترین محصولات برند های مختلف میباشد. معرفی تلویزیون LCD جدید شارپ مجهز به 5G در جریان این نمایشگاه یکی  از خبرهای داغ دنیای تکنولوژی به شمار میرود.

شارپ که اولین تولیدکننده‌ی تلویزیون Ultra HD با رزولوشن ۴۳۲۰ × ۷۶۸۰ به حساب می‌آید، قصد دارد همچنان در بازار تلویزیون‌های 8k پیشرو باقی بماند. بزرگترین نمایشگر کریستال مایع با برخورداری از رزولوشن 8K و مجهز به مودم 5G توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. در ادامه به بررسی و آنالیز دیگر ابعاد محصول تازه معرفی شده شارپ خواهیم پرداخت.

معرفی تلویزیون LCD جدید شارپ مجهز به 5G

مشخصات فنی تلویزیون LCD جدید شارپ مجهز به 5G

تلویزیون LCD جدید شارپ مجهز به 5G در نوع خود غول پیکر محسوب میشود. این تلویزیون با اندازه 120 اینچی به عنوان بزرگ ترین نمایشگر ال سی دی به بازار عرضه خواهد شد.

هنوز مشخصات فنی دقیقی از این محصول ارائه نشده است اما با توجه به محصولات ارائه شده در نسل دوم تلویزیون‌های Ultra HD و 8K شارپ که از نرخ بازسازی تصویر ۱۰۰ تا ۱۲۰ هرتز بهره می‌بردند و روشنایی تصویر آن‌ها در حالت نمایش محتوای SDR برابر با ۴۰۰ نیت و برای محتوای HDR تا ۱۰۰۰ نیت بوده است؛ تلویزیون ال سی دی شارپ مجهز به 5G قطعا از قابلیت های ذکر شده بی بهره نخواهد بود.

کاربری تلویزیون LCD جدید شارپ مجهز به 5G

طبق اطلاعات به دست آمده از کمپانی شارپ، تلویزیون جدید شارپ مجهز به 5G برای کاربری خاصی طراحی شده است. این نمایشگر برای مکان هایی مانند موزه و مدارس طراحی شده است. تجهیز این نمایشگر به 5G این امکان را ایجاد می‌کند که دانش‌آموزان بتوانند از راه دور با کیفیت بسیار بالا از موزه و آثار هنری موجود در آن بازدید کنند.

کمپانی شارپ در نظر دارد در LCD جدید تلویزیون شارپ مجهز به 5G اکوسیستمی بر پایه‌ی رزولوشن 8K و سرعت اتصال 5G ایجاد کند که کیفیت تصاویر ارائه شده در آن فوق العاده بوده و تصاویر و فیلم ها با سرعت به شبکه‌ی 5G ارسال شوند تا به دست مصرف‌کننده برسند یا در اینترنت بارگذاری شوند.

کاربری تلویزیون LCD جدید شارپ مجهز به 5G

نمایندگی فروش و تعمیرات شارپ

گستردگی و تنوع در محصولات شارپ، ارائه خدمات به کاربران این کمپانی را به شاخه های متعددی تقسیم کرده است. فروش محصولات عرضه شده توسط کمپانی، تعمیر و ترمیم دستگاه های اختلال یافته و سرویس در محل دستگاه هایی که حمل و نقل دشواری دارند از جمله خدماتی است که در نمایندگی فروش و تعمیرات تلویزیون شارپ ارائه میشود.

این مرکز همواره در تلاش است سرویس و تعمیرات شارپ را مطابق با محصولات تازه عرضه شده، به روز رسانی کند. از این رو دانش فنی تکنسین های این مجموعه همگام با محصولات کمپانی شارپ آپدیت میشود. شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی تلویزیون شارپ تماس بگیرید.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩