اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر لیزری شارپ

پرینترهای لیزری که امروزه نقش انکار ناپذیری در ادارات و سازمان‌ها دارند، همانطور که از نامشان پیداست، برای چاپ تصاویر و متون از نور یا لیزر استفاده می کنند. این پرینتر ها دارای مخزن رنگ پودری به نام کارتریج لیزری یا تونر هستند، که  پودر رنگ آن ها تونر نامیده می شود و بعضا به خاطر همین موضوع به این نوع از پرینترها، تونری هم می گویند. چاپگرهای لیزری هم اکنون در برندها و مدل های متنوعی ساخته و روانه ی بازار گشته اند که در این میان، پرینترهای لیزری شارپ، به دلایل متعدد، یکی از پرطرفدار ترین این پرینترها هستند. این چاپگرها علی رغم قدرت و کیفیت بالای سخت افزاری و مکانیکی خود، ممکن است به دلایل مختلفی، با اشکال و اختلال در عملکرد چاپ مواجه شوند. در همین راستا، مقاله ی پیش رو را به مشکلات این تجهیزات و خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی تعمیر پرینتر لیزری شارپ اختصاص داده ایم. شما کاربران گرامی می‌توانید در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی و یا اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی Sharp تماس بگیرید.

ایسر ‌Aspire A315-53-C3VD

تعمیر یونیت لیزر پرینتر لیزری شارپ

یونیت لیزر یکی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده‌ی پرینترهای لیزری شارپ است. این یونیت خود از قطعات مختلف دیگری تشکیل شده که هر کدام وظیفه‌ای به خصوص را برای به انجام رساندن فرایند چاپ ایفا می‌کنند. سازوکار یونیت لیزر به این صورت است که در ابتدا لیزر، اطلاعات صفحه را دریافت می کند. هنگامی که اشعه در طول غلطک حرکت می‌کند. لیزر یک پالس نور را بر روی هر نقطه‌ای که باید چاپ شود می‌تاباند و این امر به انجام گیری فرایند چاپ منجر خواهد شد. بدیهی است که هرگونه خرابی در این یونیت می‌تواند کیفیت چاپ را با مشکل جدی روبرو کند. در این شرایط نیاز است دستگاه توسط کارشناسان بررسی شده و در صورت نیاز جهت تعمیر یونیت لیزر پرینتر لیزری شارپ اقدام گردد. نمایندگی تعمیر پرینتر شارپ ، برای جلوگیری از چنین مشکلاتی، تعمیر و بازیابی انواع یونیت های لیزر پرینترهای شارپ را به انجام میرساند.

تعمیر برد پاور پرینتر لیزری شارپ

تعمیر برد پاور پرینتر لیزری یکی دیگر از خدمات ارائه شده در راستای تعمیر پرینتر لیزری شارپ است که به صورت تخصصی از سوی این نمایندگی به انجام میرسد. برد پاور پرینتر لیزری شارپ، یکی از مهم‌ترین بخش‌های این دستگاه است که نقش تأمین و تغذیه‌ی لامپ، فن و قطعات داخلی را دارد. در صورتی که برد پاور پرینتر شارپ، ضعیف عمل کند، عمر دستگاه کم خواهد شد و به سرعت فن یا لامپ دستگاه می سوزد. با سوختن این قطعات، دستگاه عملا کارایی خود را از دست میدهد و کاربر متحمل پرداخت هزینه ی دو چندان میشود. برای پیشگیری از چنین مشکلاتی، پیشنهاد میشود، خدمات لازم جهت تعمیر برد پاور را از طریق نمایندگی تعمیرات شارپ دریافت کنید.

رفع مشکلات هیتر پرینترهای لیزری شارپ

اگر کاربر هر یک از پرینترهای لیزری شارپ هستید ، لازم است بدانید این دستگاه از قطعات مهم و حساسی نظیر هیتر تشکیل شده است. این قطعه که فیوزینگ هم نامیده میشود، عملیات تثبیت متن و تصویر را بر روی کاغذ به عهده دارد. این قطعه کاغذ را گرم میکند. در صورتی که پس از فرآیند چاپ بر روی برگه ی مورد نظر خود خطوط اضافه دیدید، به سالم بودن هیتر چاپگر خود شک کنید. نمایندگی تعمیر پرینتر لیزری شارپ، بخش مهمی از توجه خود را به بررسی و تعمیر انواع مشکلات هیتر اختصاص داده است. شما عزیزان میتوانید در صورت مشاهده ی هر گونه اختلال در هیتر چاپگر شارپ به نمایندگی تعمیرات Sharp مراجعه کنید.

تعمیر مین برد پرینتر لیزری شارپ را از ما بخواهید

خرابی مین برد میتواند از بدترین اتفاقاتی باشد که کاربران پرینترهای لیزری شارپ، با آن روبرو میشوند. مین برد یکی از اصلی ترین و مهم ترین قطعات در انواع ماشین های اداری و تجهیزات الکترونیکی است که عملکرد کلی دستگاه را به محض روشن شدن آن، مدیریت میکند. این قطعه پردازشگر کلیه ی اطلاعات در دستگاه است. پس میتوان در نظر داشت که هر گونه خرابی در آن میتواند پرینتر لیزری شارپ را با مشکلات عدیده ای روبرو کند. نمایندگی تعمیر پرینتر لیزری شارپ، خدمات عیب یابی و تعمیرات این ماشین ها را به تخصصی‌ترین شیوه‌ی ممکن در اختیار کاربران عزیز در سراسر ایران، قرار میدهد.

نمایندگی تعمیرات پرینتر شارپ

نمایندگیتعمیرات پرینتر شارپ ، سال هاست با هدف پشتیبانی ازمشتریان گرامی خود، احداث گردیده است. این نمایندگی با فراهم آوردن فضایی کارآمد، متشکل از برترین و زبده ترین متخصصان کشور، اقدام به راه اندازی مراکز تعمیر تخصصی و معتبر در شعب مختلف نموده است. به طوری که هر گونه مشکل جزیی و کلی در عملکرد این تجهیزات، با نهایت دقت و کیفیت شناسایی و مرتفع خواهد شد. خدمات نمایندگی تعمیرات پرینتر شارپ، حوزه های مختلفی را شامل میشود که در این میان میتوان به ارائه ی سرویس های عیب یابی و تعمیر پرینتر لیزری شارپ ، نیز اشاره کرد.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩