اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون ال ای دی توشیبا

تعمیر تلویزیون ال ای دی توشیبا باید در یک مرکز رسمی و توسط متخصصان انجام شود . این دستگاه نیز همانند سایر لوازم خانگی گاهی دچار خرابی می شود و نیاز به تعمیرات دارد. پیچیدگی و حساسیت تلویزیون های ال ای دی تا حدی زیاد است که هر گونه اقدام ناشیانه برای تعمیرات آن خرابی های بسیاری را برای دستگاه به وجود می آورد.

تعمیر تلویزیون ال ای دی توشیبا و یا تعویض قطعات آن توسط افراد بی تجربه انجام شود، خرابی های بسیاری را برای دستگاه ایجاد می کند. به همین دلیل لازم است برای تعمیرات تلویزیون به یک مرکز رسمی مراجعه کنید. تلویزیون های توشیبا در انواع مدل های ال سی دی و ال ای دی طراحی شده اند.

در صورت بروز هرگونه خرابی در عملکرد این تلویزیون ها لازم است حتما به نمایندگی رسمی توشیبا مراجعه کنید. این نمایندگی تمام خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون را همراه با تضمین ارائه می کند.

تعمیر تلویزیون ال ای دی توشیبا

مشکلات رایج و تعمیر تلویزیون ال ای دی توشیبا

تلویزیون ها صرف نظر از نوع برندشان دچار اختلالاتی شبیه به یکدیگر هستند. در این بخش قصد داریم به بررسی چند نمونه از این اختلالات و راه های تعمیر تلویزیون ال ای دی توشیبا بپردازیم:

خرابی بک لایت:

یکی از اصلی ترین مشکلات تلویزیون های امروزی خرابی بک لایت می باشد. بک لایت ارتباط مستقیمی با نمایش تصویر در تلویزیون دارد و هرگونه خرابی آن منجر به عدم نمایش تصویر در تلویزیون و یا به هم ریختگی آن می شود. در صورت بروز این خرابی تصویر در تلویزیون نیست، اما صدای تلویزیون همچنان فعال باقی می ماند. برای تعمیر این بخش از تلویزیون لازم است از متخصصان کمک بگیرید، زیرا هرگونه تعمیرات غلط در این خصوص نمایش تصویر در دستگاه را غیر ممکن می کند و هزینه های بسیاری را برای شما در پی خواهد داشت.

خرابی مین برد:

نشانه ی خرابی مین برد تلویزیون زمانی برای کاربر نمایان می شود که پس از روشن کردن تلویزیون چراغ آن تنها چشمک می زند و دستگاه به طور کامل روشن نمی شود.

مین برد دارای سیستم پیچیده ای نیست و تعمیرات آن مستلزم مراجعه به نمایندگی نمی باشد. اما این موضوع نیاز آن به تعمیرکار را نفی نمی کند. هنگ کردن تلویزیون نیز یکی دیگر از نشانه های خرابی این دستگاه می باشد.

رفع مشکلات پنل ال ای دی

ممکن است بپرسید، آیا امکان تعمیر پنل ال ای دی وجود دارد؟ هزینه آن چقدر است؟ چقدر زمان میبرد تا دستگاه تعمیر شود؟

پاسخ این سؤالات در دست تکنسین های تعمیر تلویزیون است. اما به طور کلی باید بگوییم که بسته به میزان آسیب، ممکن است تعمیر مشکل را حل کند. باید بدانید که پنل قطعه حساسی است و گاهی مشکلات آن تنها با تعویض قطعه حل می شوند.

توصیه می کنیم از متخصصان نمایندگی تعمیرات تلویزیون کمک بگیرید. برخی تعمیرکاران متفرقه ممکن است شما را با هزینه کمتر به تعمیر ترغیب کنند. این کار جز نیاز به مراجعه مجدد به تعمیرکار و حتی اجبار به تعویض تلویزیون، نتیجه ای ندارد.

تعمیرات تلویزیون توشیبا

واحد تعمیرات تلویزیون توشیبا در راستای ارائه ی بهترین خدمات به کاربران خود در واحدی جداگانه فعالیت می کند. تیم حاضر در این واحد به تمام اطلاعات مورد نیاز برای تعمیر تلویزیون توشیبا دسترسی دارند. همچنین بهره مندی این متخصصان از جدیدترین ابزارآلات سبب شده تا فرآیند تعمیرات با سرعت و دقت بیشتری اعمال شود.

تعمیر تلویزیون ال ای دی توشیبا نیز توسط کادر فنی مربوطه انجام می شود. انواع قطعات معیوب تلویزیون های توشیبا در این واحد قابل تعمیر و تعویض می باشند. در صورت خرابی های پیش رفته این قطعات معیوب قابل تعمیر نبوده و لازم است حتما تعویض شوند.

قطعات آسیب دیده ی تلویزیون های توشیبا در این واحد با نمونه های اورجینال و اصلی خود جایگزین می شوند. تعویض قطعات و تعمیر تلویزیون ال ای دی توشیبا در این واحد توسط برترین متخصصان انجام می شود. تمام خدمات ارائه شده در این واحد دارای ضمانت می باشد.

خدمات واحد تعمیرات تلویزیون توشیبا

 • برطرف کردن خطهای پر نور سفید بر روی تصویر تلویزیون توشیبا
 • برطرف کردن مشکل فقدان رنگ در تلویزیون توشیبا
 • تعمیر و عیب یابی سوختن پاور تلویزیون توشیب
 • رفع عیب خراب بودن تصویر تلویزیون توشیبا
 • رفع عیب دیر آمدن تصویر تلویزیون توشیبا
 • تعمیر و عیب یابی ورتیکال در تلویزیون توشیبا
 • تعمیر و عیب یابی خطوط برگشتی تصویر تلویزیون توشیبا
 • تعمیر و عیب یابی نداشتن صدا در تلویزیون توشیبا
 • تعمیر و عیب یابی خراب شدن آی سی ایپرام در تلویزیون توشیبا
 • تعمیر و عیب یابی داغ کردن بیش از حد آی سی ورتیکال در تلویزیون توشیبا
 • تعمیر و عیب یابی برفک تلویزیون توشیبا
 • تعمیر و عیب یابی قفل شدن روی یک کانال و نمایش قفل کودک در تلویزیون توشیبا
 • عیب یابی نداشتن تصویر صدا در ورودی IV تلویزیون توشیبا
 • عیب یابی ایراد ایست وست در تلویزیون توشیبا
 • عیب یابی هاله رنگین کمانی در تلویزیون توشیبا
 • تعمیر و عیب یابی لرزش تصویر در تلویزیون توشیبا
 • تعمیر و عیب یابی هاله رنگ در تصویر تلویزیون توشیبا

تعمیر ال ای دی در تهران

تعمیر ال ای دی در تمام مناطق 22 گانه تهران، به دو صورت اعزام به محل و مراجعه مشتری به مرکز تعمیر صورت می گیرد. بنابراین اگر فرصت رفت و آمد ندارید، نیاز به نگرانی نیست. کافی است با اپراتورهای تلفنی تماس بگیرید تا در مورد نحوه تحویل دستگاه راهنمایی شوید.

نکته مهم در تعمیر ال ای دی در تهران، وجود تکنسین های آموزش دیده است. بنابراین از توصیه هایی که به شما می کنند مطمئن باشید. با سپردن تعمیرات تلویزیون خود به شعب تهران، می توانید از گارانتی تعمیر، استفاده از قطعات اورجینال و دقت بالا در تعمیر بهره مند شوید.

نمایندگی توشیبا

نمایندگی توشیبا تاکید بر مشتری مداری و تسریع انجام امور در راستای جلب رضایت مشتریان تلاش می کند. خدمات نمایندگی رسمی توشیبا دارای دو بخش خدمات فروش و خدمات پس از فروش می باشد. در بخش اول مشاوران متخصص ما به راهنمایی مشتریان جهت انتخاب بهتر محصولات می پردازند.

مشاوران حاضر در این نمایندگی توشیبا به دلیل اطلاع داشتن از مشخصات فنی هر محصول به سادگی شما را راهنمایی می کنند تا خرید بهتری داشته باشید. بخش دوم در نمایندگی توشیبا شامل گارانتی و تعمیرات می باشد. تمامی محصولات توشیبا در این نمایندگی به صورت اورجینال و همراه با کارت گارانتی معتبر به فروش می رسند.

تعمیرات توشیبا

تعمیرات توشیبا از واحد های مجزا تشکیل شده است. هر کدام از این واحد ها تعمیرات تخصصی مرتبط با واحد خود را انجام می دهند. برای ارائه ی بهتر خدمات به کاربران در هر یک از واحد ها تجهیزات مدرن و به روز در نظر گرفته شده است. تمامی متد های به کار گرفته شده در واحد تعمیرات توشیبا از به روز ترین متد های دنیا می باشند.

در این مرکز قطعات تعویض شده دارای ضمانت اصالت کالا می باشند. تعویض قطعات با اطلاع و رضایت مشتری صورت می گیرد. ارائه ی خدمات حرفه ای در این مرکز سبب رضایت مشتریان از این مجموعه شده است. این واحد تعمیرات تمام محصولات تولید شده از جانب کمپانی  توشیبا را به عهده می گیرد.

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩