تعمیرات اسپلیت توشیبا

تعمیرات اسپلیت توشیبا یکی دیگر از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی توشیبا است. این خدمت توسط برترین کارشناسان مجرب و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر انجام می‌پذیرد. دارندگان این دستگاه می‌توانند با بروز هرگونه اشکال و ناکارآمدی در این دستگاه، از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرند. شما میتوانید درخواست اعزام تعمیرکار به محل مورد نظرتان را ثبت نمایند.

بدیهی است سرویس‌های مرتبط با تعمیرات اسپلیت توشیبا ، بدلیل وضعیت خاص این دستگاه صرفاً بصورت تعمیر در محل امکان پذیر است. مگر آنکه قطعه معیوب، جزئی و کوچک بوده و امکان تحویل آن به تعمیرگاه وجود داشته باشد. کارشناسان ما در نمایندگی توشیبا در طول سالهای اخیر موفق به ارائه تخصصی‌ترین خدماتِ مرتبط با تعمیرِات اسپیلت توشیبا گشته‌اند که این امر مرهون بیست سال سابقه مدیریتی و فعالیت در زمینۀ طراحی، فروش و اجرای سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، به‌ویژه سیستم تهویه مطبوع و اسپیلت می‌باشد.

برخی از سرویس های تعمیر اسپلیت توشیبا

رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی اسپلیت توشیبا

یکی از مشکلاتی که دارندگان اسپلیت های توشیبا با آن روبرو میشوند، خاموش شدن ناگهانی دستگاه است. خاموش شدن کولرگازی بصورت ناگهانی یعنی اینکه کولر در زمان کار خود بدون دلیل متوقف می‌شود و دیگر کار نمی‌کند و یا به ناگاه دیگر روشن نمی‌شود. اغلب این مشکل را در موتور کولر می‌دانند و اعتقاد دارند موتور سوخته است. اما مشکلات پیش پا افتاده ای به رقم زدن چنین اختلالی کمک میکنند.

کارشناسان تعمیرات اسپلیت توشیبا علت خاموش شدن ناگهانی این تجهیزات را نتیجه ی اتصال سیم کشی خانه یا سیم های داخلی اسپلیت ، خرابی برد اسپلیت، خرابی کمپرسور اسپلیت ، نیم سوز شدن موتور فن ، مسدود شدن جریان گاز، اختلال ترموستات و یا سوختن رله ی تعبیه شده در کولر گازی میدانند. یکی از اقدامات موثر در جهت پیشگیری از چنین مشکلاتی ، توجه به انجام سرویس های سالیانه ی رسیدگی و تعمیرات اسپلیت توشیبا ست.

در این سرویس ها، کارشناس مشکلات و اختلالات ریز و جزیی را شناسایی و برطرف میکند. مشکل خاموش شدن ناگهانی اسپلیت توشیبا ، به دلیل پیچیدگی های خاص خود، نیازمند رسیدگی و بررسی متخصص زبده دارد. به همین جهت توصیه نمیشود که در هنگام وقوع چنین مشکلی، به باز کردن خودسرانه ی دستگاه حساس خود، اقدام نمایید.

رفع کدهای خطای اسپلیت توشیبا

اسپلیت های توشیبا به جهت هوشمند شدن ساختار، ممکن است در طول عملکرد خود برخی خطاها را به نمایش بگذارد. برخی مواقع نمایش این خطاها با متوقف شدن کارایی کولرگازی نیز به همراه است. این خطا ها انواع مختلف دارند. هر کدام از این ارور ها خبر از خطایی خاص میدهند که احتیاج به رسیدگی فوری دارد.

به عنوان مثال کد خطا ممکن است به معنی خرابی سنسور دما، ایجاد مشکل در میدان مغناطیسی، وجود اشکال در یونیت خارجی ، مشکل در سرمایش، خرابی فن ، کثیف شدن فیلتر هوای کولر گازی ، وجود یخ بر سطح یونیت خارجی، اتصالات برق در دستگاه، وجود نوسان در ولتاژ ورودی و بسیاری دیگر از مشکلات جزیی و کلی تر باشد. کارشناسان تعمیرات اسپلیت توشیبا با اشراف کامل به این ارورها و علت آن ها، قادرند به سرعت خرابی و اختلال را از میان بردارند. لذا توصیه میشود به محض مشاهده ی ارور در دستگاه خود، با پاسخگویان نمایندگی کولرگازی توشیبا، تماس حاصل فرمایید.

رفع مشکل گرم نکردن اسپلیت توشیبا

از دیگر مشکلات شایع که برخی از دارندگان اسپلیت های توشیبا با آن مواجه میشوند، گرم نکردن دستگاه در فصول سرد سال است. گرم نکردن اسپلیت میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. آن چه حائز اهمیت است، حل و مرتفع شدن مشکل به دست کارشناس تعمیرات اسپلیت توشیبا است. چرا که هر گونه اقدام ناشیانه میتواند مشکلات جدی تری را متوجه اسپلیت گران قیمت شما کند.

یکی از مهمترین توصیه های کارشناسان نمایندگی توشیبا، انجام سرویس های لازم توسط کارشناس، قبل از قرار دادن دستگاه بر روی حالت گرمایش است. در برخی موارد نیز علت گرم نکردن دستگاه، میتواند خراب شدن دمنده، وجود مشکل در شیر برقی یا برد فرمان و کثیف بودن فیلترها باشد. رسیدگی به تمامی این مشکلات در نمایندگی تعمیرات اسپلیت توشیبا به انجام میرسد. همچنین کاربران اسپلیت های توشیبا میتوانند از سرویس های تعمیر در محل نمایندگی بهره ببرند.

رفع مشکل یخ زدگی اسپلیت توشیبا

یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است در کولر گازی رخ بدهد، بروز یخ زدگی است. به همین دلیل ما قصد داریم تا در این مقاله به پاسخ این سوال برسیم که اصولا چرا کولر گازی یخ می زند؟ به طور معمول بروز یخ زدگی می تواند در قسمت یونیت یا پنل داخلی کولر گازی که شامل اواپراتور یا تبخیر کننده است و در یونیت خارجی یا کندانسور کولر گازی رخ دهد.

وجود انسداد در مسیر لوله ی تخلیه، وجود نم یا رطوبت در اطراف کولر گازی، پر بودن سینی تخلیه کولرگازی از آب، میتواند از نشانه های یخ زدگی پنل داخلی اسپلیت باشد. یخ زدگی به دلایل مختلفی رخ میدهد. آلودگی کویل های اوپراتور، وجود مشکل در گاز دستگاه، وجود مانع در مسیر جریان هوا، وجود مشکل در تخلیه ی کولرگازی و تفاوت زیاد دمای شب و روز باشد. هرکدام از این نشانه ها نیازمند بررسی کارشناس تعمیرات اسپلیت توشیبا دارد.

سایر خدمات واحد تعمیرات اسپیلت توشیبا

 • شارژ گاز R410 کولر گازی اینورتر
 • نصب کولرگازی اسپلیت توشیبا
 • جابجایی کولر اسپیلت توسط کارشناسان مرکز تعمیرات اسپلیت توشیبا
 • تعمیر برد اسپیلت معمولی و اسپلیت اینورتر
 • لوله‌کشی توکار توسط کارشناسان مرکز تعمیرات اسپلیت توشیبا
 • تعمیر شیر برقی (تعویض شیربرقی)
 • تعمیر موتور فن (تعویض موتور برقی)
 • تعویض کمپرسور کولرگازی اینورتر و معمولی
 • تأمین تمام قطعات کولرگازی (اینورتر و معمولی) توشیبا
 • تعمیرات کولر گازی اینورتر توشیبا توسط کارشناسان مرکز تعمیرات توشیبا
 • تعمیر کولرگازی کم مصرف Toshiba
 • سرویس و تعمیر اسپیلت توشیبا
 • تعمیر کولر گازی اینورتر توشیبا
 • شارژ گاز اسپلیت توشیبا توسط کارشناسان مرکز تعمیرات اسپلیت توشیبا
 • جابه‌جایی اسپلیت toshiba (جابجایی پنل‌های داخلی و خارجی اسپیلت با رعایت تمامی نکات ایمنی)
 • ارائه تمامی خدمات مرتبط با نصب اسپلیت توشیبا
 • تعمیر و تعویض برد اسپلیت توشیبا
 • نشت‌یابی و شارژ گاز اسپیلت توشیبا
 • تعمیر و تعویض کمپرسور توسط کارشناسان مرکز تعمیرات اسپلیت توشیبا
 • تعمیرات تخصصی کولرگازی
 • سرویس سالیانه اسپیلت و کولرگازی
 • شارژ گاز R22 کولرگازی معمولی

اخبار مقالات اسپیلت توشیبا و دیگر خبرها

اسپیلت توشیبا نوین‌ترین نسل کولرهای گازی است که بدلیل کاربری آسان‌ و کیفیت خنک‌کنندگی بالا توانسته است هواداران بیشتری در قیاس با دیگر خنک‌کننده‌ها برای خود دست و پا کند. در طول سال‌های اخیر با واردشدن این نسل از کولرها تحولی بزرگ در خنک‌کردن و گرم‌کردن خانه‌ها و ادارات و… به وجود آمده است. به گونه‌ای که با ورود به این مراکز شاهد به‌کارگیری تعداد بی‌شماری از این کولرها هستیم که وظیفه خنک یا گرم نگه داشتن دمای محیط را برعهده دارند. شما کاربران گرامی می‌توانید اخبار اسپیلت توشیبا و دیگر خبرها را از طریق فضای زیر پیگیری نمایید.

کاربران عادی نیز می‌توانند برخی عملیات مرتبط با سرویس و تعمیرات اسپیلت توشیبا را انجام دهند. (نظیر شستشوی فیلتر اسپیلت و یا شستشوی کامل پنل داخلی). لیکن در این کار می‌بایست نکات ایمنی رعایت و در نظر گرفته شود. در صورتیکه شما نیز قصد انجام چنین کارهایی را دارید، پیش از هر اقدامی، نکات ایمنی ذکر شده توسط کارشناسان سرویس اسپیلت را کاملاً رعایت کنید و آموزش‌های لازم جهت این کار را با مراجعه به دفترچه سازنده دستگاه و سایت‌های معتبر کسب نمایید. مقالات تعمیرات توشیبا در بخش زیر آورده شده است.

شما کاربران گرامی می‌توانید پرسش‌های خویش را در رابطه با اشکالات شایع پیش آمده در دستگاه‌های توشیبا، شیوه رفع و حل اختلالات آنها و مواردی از این دست را با کارشناسان ما در میان بگذارید. شما میتوانید تخصصی‌ترین پاسخ‌های مرتبط را دریافت دارید. کارشناسان ما با صبر و شکیبایی پاسخگوی سوالات متداول شما در حوزه تعمیرات توشیبا خواهند بود.

مرکز تعمیرات توشیبا

برخلاف عملیات ابتدایی تعمیر، انجام برخی از عملیات حرفه‌ای سرویس و تعمیرات اسپیلت توشیبا می‌بایست تنها بدست سرویس‌کاران حرفه‌ای انجام پذیرد و کاربر مبتدی می‌بایست از ورود به این حوزه کاملاً خودداری کند. دلیل این امر نیز واضح است! ورود سرویس‌کاران مبتدی جهت سرویس اسپیلت به صورتِ حرفه‌ای جز خرابی و نقصِ بیشترِ دستگاه نتیجۀ دیگری در برنخواهد داشت.

کارشناسان مرکز تعمیرات توشیبا با بررسی اسپیلت‌های بیشمار، سازگارترین متدهای تعمیر و ترمیم آنها را شناسایی کرده و در فرآیند تعمیرات اسپلیت توشیبا به‌کار بسته‌‌اند. از همین رو تعمیرات اسپلیت توشیبا در این مرکز با استفاده از کارآمدترین متدهایِ تعمیری صورت می‌گیرد که بازدهی و اثربخشی آن‌ها در تعمیرات اسپیلت toshiba به اثبات رسیده است.

شناسایی اشکالات شایع، گامی مؤثر در سرعت‌بخشی و تعمیر تخصصی دستگاه‌های توشیبا قلمداد می‌گردد. زیرا از ورود کارشناسان تعمیر به دیگر حوزه‌های نامرتبط پیشگیری نموده و راهنمای آن‌ها جهت پیاده‌سازی تعمیرات تخصصی در بخش معیوب و ناکارآمد دستگاه است.

نمایندگی تعمیرات اسپیلت توشیبا و دیگر محصولات

تعمیرات اسپیلت توشیبا می‌بایست صرفاً توسط کارشناسان متخصص و مجرب این حوزه انجام پذیرد. عدم توجه به این موضوع، و مراجعه به تعمیرگاه‌های غیرمجاز موجود در سطح شهر، سبب می‌گردد تا پنل‌های داخلی و خارجی اسپیلت دستکاری شده و گاه، صدمات جبران‌ناپذیری به دستگاه وارد گردد.

برای پیشگیری از وقوع چنین رویدادهای ناخوشایندی، توصیه می‌شود سرویس‌های مرتبط با اسپیلت را صرفاً از تعمیرگاه‌های مجاز، مراکز استاندارد و نمایندگی‌های معتبر درخواست نمایید. توجه داشته باشید که توجه و رسیدگی به این دستگاه می‌بایست همزمان با خرید و راه‌اندازی آن آغاز گردد. تا حتی الامکان از فرسودگی و فرسایش قطعات آن پیگشیری گردد.

در این راستا توجه به سرویس‌های دوره‌ای و گردگیری‌های هر از چند گاه اسپیلت کمک شایانی خواهد کرد. در هر حال دارندگان اسپیلت‌های توشیبا، می‌توانند در صورت نیاز به سرویس‌های مرتبط با این دستگاه از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب سایت، درخواست خود را ثبت و پیگیری نمایند. سایر واحدهای نمایندگی تعمیرات توشیبا در بخش زیر معرفی می‌گردند.

نمایندگی توشیبا

مدیریت نمایندگی توشیبا بدلیل اطمینان از مهارت و دانش کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در این سازمان را چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیرات توشیبا گارانتی و ضمانت نموده است. نمایندگی توشیبا با پیاده‌سازی استانداردهای جهانی در تلاش است تا سطح کیفی خدمات ارائه شده در این مرکز به ویژه خدمات مرتبط با تعمیرات اسپیلت توشیبا را ارتقاء بخشد و روز به روز بر کیفیت خدمات خویش بیافزاید.

در این راستا کارشناسان حاضر در این مجموعه از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تخصصی که توسط جمعی از کارشناسان فنی خریداری و تهیه گشته‌اند، بهره‌مند شده‌اند. کادر فنی و مهندسی نمایندگی توشیبا در تلاش است تا تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز هرچه بیشتر به ضوابط و استانداردهای جهانی نزدیک‌تر شوند. تلاش این مجموعه در ارائه خدماتی با ضوابط و استانداردهای جهانی، زمینه‌ساز آن گشته تا کاربران توشیبا -به دلیل اطمینان از وجود مرکزی جهت ارائه «خدمات پس از فروش توشیبا»- با آسودگی خاطر به تهیه تجهیزات و دستگاه‌های موردنیاز خویش از این برند بپردازند.‌