اشتراک گذاری

تعمیر چاپگر شارپ

تعمیر چاپگر شارپ با راهکارهای نوین علمی در نمایندگی رسمی شارپ انجام میگردد. پرینتر یکی از تجهیزات جانبی رایانه است. این دستگاه متن یا تصویر ایجادشده به وسیله رایانه را بر روی کاغذ یا رسانه مشابه دیگری حک میکند.

انواع چاپگرها عبارتند از چاپگر ماتریس سوزنی، پرینتر لیزری، چاپگر جوهرافشان، تماسی و غیرتماسی. پرینترهای جوهرافشان از اواسط دهه ۱۹۸۰ مطرح و به ‌سرعت متداول شدند. یکی از مهمترین دلایل رشد سریع این نوع از چاپگرها قیمت مناسبشان نسبت به کیفیت و کارایی آنها است.

تعمیر چاپگر شارپ از طریق دو آپشن سرویس در مرکز و سرویس در محل صورت میگیرد. چنانچه کاربران مایل به تعمیر دستگاه خود در مرکز باشند باید به واحد مرتبط مراجعه کنند. نمایندگی مجاز شارپ شرایطی را مهیا کرده است تا نیازی برای مراجعه به یک مکان فیزیکی باقی نماند (سرویس در محل). ما کارشناس خود را با تجهیزات کامل به محل شما میفرستیم.

بدیهی است از این طریق میتوانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی بسیاری نمایید. متخصصین مرکز تعمیر چاپگر شارپ درطول سال ملزم به گذراندن دوره های آموزشی زیرنظر اساتید بین المللی هستند. از این رو میتوانید با اطمینان خاطر ریکاوری دستگاهی که سایر تعمیرگاهها از عیب یابی آن عاجزند را به ما بسپارید.

عیوب رایج در تعمیر چاپگر شارپ

پرینتر ها بدون شک یکی از پر کاربرد ترین ماشین های اداری هستند که نقش بسیاری در پیشبرد اهداف یک شرکت یا اداره ایفا میکنند. این تجهیزات که به انواع مختلفی تقسیم میشوند، ممکن است در فرایند چاپ از فناوری های مختلفی پیروی کنند. به طور عمده اغلب پرینتر ها را میتوان در دو دسته ی لیزری و جوهر افشان مورد بررسی قرار داد. ساختار این ماشین ها با هم متفاوت است و بنا به تفاوت ساختار ممکن است هر کدام با مشکلات مختلفی در حوزه های سخت افزاری و مکانیکی مواجه شوند.

در همین خصوص قصد داریم در این بخش به بررسی برخی عیوب رایج چاپگر شارپ و راه های عیب یابی و تعمیر آن بپردازیم. این مشکلات میتوانند در دسته های مختلفی مورد بررسی قرار گیرند، از کندی عملکرد گرفته تا بی کیفیتی چاپ، کم رنگ یا پر رنگ بودن خروجی چاپگر، مشکلات تونر و کارتریج، مشکلات یونیت لیزر، چاپ خطوط افقی و عمودی، ارورهای رایج، سفید بودن برگه ی خروجی، روشن نشدن دستگاه و … . در ادامه به برخی از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر چاپگر شارپ در خصوص تعمیر این ماشین های چاپ خواهیم پرداخت.

رفع مشکل پرینتر نگرفتن چاپگر شارپ

اختلالات متعددی ممکن است به بروز مشکلی بزرگ نظیر پرینتر نگرفتن پرینتر شارپ دامن بزنند. خالی بودن کارتریج، عدم اتصال صحیح کابل یو اس بی، عدم برقراری ارتباط بی سیم، به هم ریختگی تنظیمات، مشکل عدم شناخت پرینتر توسط سیستم، از مهم ترین دلایل بروز چنین اختلالی هستند. نمایندگی تعمیر چاپگر شارپ جای هیچ گونه نگرانی در این خصوص باقی نگذاشته است. این مجموعه به کمک کادر تعمیر زبده ی خود، قادر است در کوتاه ترین زمان ممکن اختلالات رخ داده را شناسایی و مورد تعمیر قرار دهد.

شارژ کارتریج چاپگر شارپ

شارژ کارتریج از آن دسته خدماتی است که علاوه بر شناخت، مهارت و تجربه ی بالا، نیازمند ابزار و مواد مرغوب مرتبط نیز هست. به همین منظور نمایندگی تعمیر چاپگر شارپ خدماتی ویژه و تخصصی را در زمینه ی شارژ و تعویض کارتریج ارائه میدهد. شارژ کارتریج پرینتر شارپ از اهمیت بسیاری برای کاربران برخوردار است. تونر در شارژ دستگاه بسیار مهم است. این ماده را باید با فرمول های مشخص و معینی در کارتریج وارد کرد تا کیفیت چاپ پرینتر با ضعف روبرو نشود. کارتریج های استفاده شده در این مرکز، از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. همچنین خدمات مربوطه با گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر نیز همراه خواهد بود.

رفع مشکل سفید بودن پرینت در چاپگر

سفید بودن برگه ی خروجی میتواند خبر از بروز اختلالات در تنظیمات دستگاه چاپگر بدهد. البته خالی بودن کارتریج نیز میتواند از دیگر دلایل موثر در چنین مشکلی باشد. چنانچه با ورود به بخش  Devices and Printers در قسمت کنترل پنل ویندوز و کلیک راست بر روی گزینه Properties و فعال نمودن Separator Page مشکل همچنان به قوت خود پا بر جا ماند، لازم است کارشناسان و متخصصان نمایندگی تعمیر چاپگر شارپ را در جریان امر قرار داده و از بالاترین سطح از خدمات پشتیبانی در این خصوص بهره مند گردید.

رفع مشکل گیر کردن برگه در چاپگر شارپ

یکی دیگر از مشکلات متدول در انواع پرینتر و دستگاه کپی که محدود به برند و مدل خاصی نمیشود، گیر کردن برگه در چاپگر است. این امر میتواند دردسرهای فراوانی را برای کاربر به دنبال داشته باشد و پیشروی کار را با وقفه روبرو کند. زمانی که این اتفاق برای چند بار پشت سر هم رخ دهد احتمالاً تکه‌ای از کاغذ در جایی از پرینتر و احتمالاً قسمتی که کاغذ را به داخل می‌کشد جا مانده است. از این رو کارشناس تعمیر پرینتر شارپ باید با دقت کامل این مسئله را مورد بررسی قرار دهد.

خدمات واحد تعمیرات چاپگر شارپ

 • ارتقاء و بروز رسانی بخش مکانیکی و الکترونیکی پرینترها (در صورت ارائه از سوی شرکت های سازنده)
 • شارژ کارتریج و تونر انواع پرینتر در مرکز تعمیر چاپگر شارپ
 • ارائه مشاوره و راهنمایی در خصوص عملکرد پرینترها
 • نگهداری و در صورت لزوم سرویس دوره ای دستگاه های چاپگر
 • تست کلیه قطعات پرینتر جهت بررسی عملکرد صحیح و رفع اشکال قطعات معیوب
 • نصب نرم افزار و درایورهای جدید و ارائه شده از جانب کمپانی جهت سازگاری بیشتر چاپگر با سیستم عامل
 • گرد زدایی، روغن کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه سازی عملکرد پرینتر
 • تعویض و ترمیم کابل ها و سایر اتصالات در صورت خرابی و قطع شدن در مرکز تعمیر چاپگر شارپ
 • ترمیم شکستگی بدنه – خارج کردن پودر،کاغذ و اشیای خارجی
 • تعویض ول پرس و هات رول
 • سرویس کلی دستگاه های پرینتر
 • تعمیرات هد انواع پرینتر
 • رفع کلیه مشکلات مکانیکی و الکترونیکی انواع پرینتر
 • تعمیرات انواع چاپگر
 • روغن کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه سازی عملکرد پرینتر
 • بروز رسانی Firmware پرینترها جهت اصلاح عیب های اختلالی
 • بررسی و در صورت لزوم سرویس تمامی قطعات یدکی پرینتر جهت بهینه سازی عملکرد پرینتر و کاهش استهلاک دستگاه
 • بازیابی انواع فن کابل هد پرینترهای جوهر افشان
 • تعویض نوار انکودر چاپگرهای جوهر افشان
 • ریکاوری برد کریج پرینترهای جوهر افشان در مرکز تعمیر چاپگر شارپ
 • تعمیر درام تونر

تعمیر چاپگر شارپ و دیگر واحدهای تعمیرات شارپ

تکنسینهای مرکز تعمیر چاپگر شارپ در دیگر واحدهای تعمیرات به رفع ایراد سایر محصولات شارپ میپردازند. کارگاههای فنی این مرکز مجهز به ابزارآلات مدرن و درجه یک میباشد. به همین دلیل کیفیت خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر چاپگر شارپ قابل مقایسه با سایر تعمیرگاهها نیست. چنانچه کاربران با افت عملکرد دستگاه خود مواجه شدند باید به واحد مرتبط مراجعه کنند.(به دلیل مجزا بودن کارگاهها). پرینتر جوهرافشان، چاپگری است که برای ایجاد تصاویر، ذرات بسیار کوچکی از جوهر را بر روی کاغذ میپاشد. چاپگرها در انواع «رنگی» و «سیاه و سفید» وجود دارند. منبع تأمین رنگ در چاپگرها، بسته به نوع چاپگر، تونر یا کارتریج نامیده میشود.

اخبار چاپگر شارپ و دیگر خبرها

کارشناسان خوش قریحه مرکز تعمیر چاپگر شارپ بخش اخبار را در سایت طراحی کرده اند. خبرهای مذکور پس از اطمنیان از معتبر بودن منبع و ویرایش در اختیار کاربران قرار داده میشوند. به همین دلیل کاربران با آرامش خیال میتوانند به مطالعه و بروزکردن اطلاعات خود بپردازند. ضمنا داغترین خبرها درزمینه تعمیر چاپگر شارپ را نیز گردآوری کرده ایم.

چاپگرهای سیاه سفید فقط دارای رنگ مشکی هستند. دستگاههای مذکور برای چاپ عکس زیاد مناسب نیستند و بیشتر از آنها برای چاپ مقاله و نمودار استفاده میشود. پرینترهای رنگی علاوه بر کاراییهای چاپگرهای سیاه و سفید، دارای رنگهای بیشتری هستند و همچنین برای چاپ عکس در هر اندازه ‌ای مناسب هستند. با کلیک روی لینک اخبار چاپگر شارپ و دیگر خبرها وارد بخش مذکور گردید.

مقالات چاپگر شارپ و دیگر مقالات

مرکز تعمیر چاپگر شارپ بخش مقالات را در سایت راه اندازی کرده است. هدف از این امر آشنایی کاربران با تکنولوژی نوین و افزایش سطح علمی ایشان است. کاربران نمایندگی مجاز شارپ را تمامی افراد اعم از متخصص و عادی تشکیل میدهند. از این رو به ارائه مقالات عمومی نیز پرداخته ایم.

تعمیر چاپگر شارپ نیاز به حضور تعمیرکاران مجرب دارد. این مرکز برای جذب کارشناسان متخصص تمامی تلاش خود را انجام داده است. پرینتری سوزنی دستگاهی است که در آن حرف یا نماد، بصورت ماتریسی از نقاط است و توسط ضربات سوزنهای باریکی بر روی یک نوار حاوی جوهر (نسبتا خشک) و در نهایت بر روی کاغذ شکل میگیرد. پرینتر سوزنی صدای بالا و کیفیت پایینی دارند. از سوی دیگر، چاپگرهای سوزنی معمولا قیمت ارزانی دارند. این نوع از چاپگرها هم در نوع ماتریسی تولید شده ‌اند و هم در نوع خطی. با کلیک روی لینک مقالات چاپگر شارپ و دیگر مقالات مقاله مدّنظرتان را مطالعه نمایید.

انواع چاپگر شارپ و دیگر محصولات شارپ

مهندسین مرکز تعمیر چاپگر شارپ به معرفی دیگر محصولات شارپ نیز پرداخته اند . این دستگاهها عبارتند از : تلویزیون، مانیتور، کپی، لپتاپ، تبلت، موبایل و پروژکتور. خدمت رسانی به مشتریان تحت نظارت دقیق مدیریت مرکز تعمیر چاپگر شارپ میباشد. پرینتری که در آن از پرتوهای لیزر برای نشاندن جوهر بر روی کاغذ استفاده میگردد پرینتر لیزری نام دارد.

چاپگرهای لیزری به دو دسته رنگی و سیاه سفید تقسیم میشوند. چاپگرهای لیزری سیاه سفید بیشتر برای چاپ متن به کار میروند، اما از چاپگرهای لیزری رنگی برای چاپ عکس استفاده میشود. چاپگرهای مذکور برای چاپ عکس زیاد مناسب نسیتند چون هزینه شارژ مجدد یا تعویض کارتریج بالا است. با مراجعه به لینک محصولات شارپ اطلاعات بیشتری بدست آورید.

سوالات متداول تعمیرات چاپگر شارپ

مهندسین مرکز تعمیر چاپگر شارپ سوالات متداول تعمیرات شارپ را پاسخ داده اند. کاربران با مطالعه این بخش میتوانند به پاسخ بسیاری از پرسشهای خود دست پیدا نمایند. ضمنا از طریق راههای تلفنی و آنلاین میتوانید دیگر سوالات خود را با کادر مجموعه مطرح نمایید. متخصصین مرکز تعمیر چاپگر شارپ در کوتاهترین زمان پاسخگویتان خواهند بود.

پرینتری که با استفاده از آن میتوان از فایلهای سه بعدی که در کامپیوتر موجود است نمونه سه بعدی واقعی ساخت پرینتر سه بعدی نام دارد. کمپانی شارپ یک شرکت صنایع الکترونیکی ژاپنی مستقر در اوساکا است. این شرکت طراح و تولیدکننده طیف وسیعی از محصولات و کالاهای الکترونیکی میباشد. شارپ بزرگترین تولیدکننده تجهیزات اداری در جهان به ‌شمار می ‌آید. با کلیک روی لینک سوالات متداول تعمیرات شارپ وارد بخش مذکور گردید.

نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ در ایران با بهره گیری از افراد مجرب و متخصص همواره در امر تعمیرات پیشرو بوده است. این مرکز جهت کسب رضایت بیشتر مشتریان برای تعمیرات انجام گرفته به ارائه گارانتی نیز می پردازد. مرکز تعمیر چاپگر شارپ علاوه بر خدمات نرم افزاری به ارائه تعمیر فوق تخصصی تمامی قطعات نیز میپرازد.

نمایندگی شارپ در راستای کسب رضایت شما عزیزان با استفاده از کادری مجرب ، همواره پاسخگوی نیازهایتان است. این مجموعه با در کنار هم قرار دادن دو اصل عمده ازجمله، کارشناسان متخصص و امکانات و تجهیزات حرفه‌ ای موفق شده تا بعنوان یکی از مراکز موفق در ارائه خدمات فروش و تعمیر دستگاههای شارپ مطرح گردد.

نمایندگی شارپ با درنظر گرفتن اهداف مشتری ‌مدارانه، ویژگی‌ های منحصر به فردی را در زمینه ارائه خدمات ریکاوری فراهم کرده است. کیفیت خدمات ارائه شده از سوی این مرکز موجب گشته دست مراکز غیر مجاز از فعالیت کوتاه شود.

5/5(1 امتیاز)