اشتراک گذاری

کاغذکش دستگاه کپی canon

دستگاه های کپی به دلیل سرعتی که به انجام امور بخشیده بسیار کاربردی هستند. یکی از برترین تولیدکنندگان دستگاه کپی کمپانی محبوب کانن است. دستگاه های کپی سیستم داخلی بسیار پیچیده ای دارند و معمولا بر اثر استفاده ی مداوم و بیش از حد دچار آسیب دیدگی می شوند. دستگاه های کپی در هر برندی که باشند معمولا به مشکلاتی شبیه به هم دچار می شوند.

به طور کلی ساختار داخلی این دستگاه بین تمامی برند ها مشترک است و تنها کیفیت قطعات مورد استفاده،  ظرفیت دستگاه کپی، کیفیت چاپ  و… موجب تمایز بین مدل های این دستگاه می شود. از کاربردی ترین قطعات دستگاه کپی کاغذکش دستگاه کپی canon است.

وظیفه ی این قطعه کشیدن کاغذ به داخل دستگاه و منتقل کردن آن به بیرون است. کاغذکش کپی به دلیل مناسب نبودن سایز کاغذ وارد شده به دستگاه، شکستگی خود قطعه و یا چروک بودن و پاره بودن کاغذ منجر به عدم کارکرد کاغذکش دستگاه کپی canon می شود.

بنابراین لازم است برای حفظ کارایی و کیفیت این قطعه این موارد را رعایت کنید. در صورت بروز این مشکلات به هیچ عنوان خودتان برای تعمیر دستگاه کپی دست به کار نشوید، بلکه تنها به مرکز تخصصی تعمیرات دستگاه کپی مراجعه کنید.

5/5(2 امتیاز)
کاغذکش دستگاه کپی کانن

انواع کاغذکش دستگاه کپی canon

کاغذکش دستگاه کپی در سه نوع ورودی، میانی و خروجی است. کاغذکش ورودی وظیفه ی وارد کردن کاغذ و کشیدن آن به داخل دستگاه را بر عهده دارد. خرابی کاغذکش ورودی باعث می شود کاغذ وارد دستگاه نشود. کاغذکش میانی مسئول انتقال و جا به جایی برگه در دستگاه می باشد. خرابی این قطعه باعث می شود کاغذ در دستگاه گیر کرده و فرآیند چاپ انجام نشود.

کاغذکش خروجی نیز وظیفه انتقال کاغذ به بیرون از دستگاه را بر عهده دارد. خرابی هر کدام از این قطعات عدم عملکرد دستگاه و متوقف شدن آن را در پی دارد. در صورت بروز چنین مشکلاتی به هیچ عنوان برگه ی جدید وارد دستگاه نکنید و برای تعمیر کاغذکش دستگاه کپی canon تنها به واحد تعمیرات کپی کانن مراجعه کنید.

تعمیر کاغذکش دستگاه کپی canon

حساسیت قطعه ی کاغذکش دستگاه کپی canon بسیار بالاست به همین دلیل لازم است برای تعمیر کاغذکش به متخصصان واحد مربوطه مراجعه کنید. هرگونه اختلال در عملکرد کاغذکش توسط واحد تعمیرات قابل تعمیر و ترمیم است. در صورتی که این قطعه  دچار شکستگی و یا ترک خوردگی شده باشد کارشناسان این واحد در راستای تعمیر کاغذکش دستگاه کپی canon این قطعه را با نمونه ی اصلی جایگزین می کنند.

اصالت قطعات تعویض شده برای کاربران تضمین می شود. کارشناسان و مهندسان واحد تعمیرات به دلیل آشنایی با تمام قطعات می توانند در مدت زمانی کوتاه این دستگاه را تعمیر کنند. قطعات داخلی دستگاه کپی در فاصله های نزدیک به هم قرار دارند بنابراین هرگونه اشتباه در تعمیرات باعث آسیب دیدگی سایر قطعات خواهد شد.

کاغذکش دستگاه کپی canon

تعمیرات کپی کانن

مشکل کاغذکش دستگاه کپی canon یکی از رایج ترین اختلالات این دستگاه بود که در این مقاله به بررسی آن پرداختیم.  ایرادات دیگری مثل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی، وجود نقطه یا خطوط بر روی برگه ی کپی شده ، اتمام شارژ کارتریج و… هم ممکن است برای دستگاه کپی به وجود بیاید.

تمام مشکلات گفته شده توسط تیم تعمیرات دستگاه کپی کانن قابل ترمیم و تعمیر می باشدکادر فنی حاضر در واحد تعمیرات دستگاه کپی کانن به دلیل دسترسی به تمام ابزار آلات مورد نیاز برای تعمیرات می توانند تمام قطعات موجود در دستگاه کپی را در صورت لزوم تعمیر و یا تعویض کنند. تعمیرات دستگاه کپی کانن از طریق مراجعه ی حضوری به نمایندگی و یا استفاده از سرویس در محل دستگاه کپی کانن امکان پذیر است.

نمایندگی کانن

نمایندگی کانن با ارائه ی سرویس های کاربردی در خصوص تعمیرات و فروش انواع دستگاه های تولید شده توسط کمپانی کانن توانسته است رضایت مشتریان را کسب کند. خرید از این نمایندگی و بهره مندی از اطلاعات تخصصی و فنی مشاوران تاثیر بسزایی بر انتخاب شما خواهد داشت.

انواع محصولات شرکت کانن از جمله اسکنر، پرینتر ، فکس، دستگاه کپی، دوربین های عکاسی و فیلممبرداری و… در این نمایندگی به صورت اورجینال و همراه با گارانتی معتبر به بفروش می رسند. نمایندگی کانن با تاکید بر تضمین کیفیت و ارائه ی برترین خدمات به مشتریان به نامی ماندگار برای کاربران شده است.

تعمیرات کانن

تعمیرات کانن از واحد هایی مجزا تشکیل شده است. هر یک از این واحد ها وظیفه ی تعمیر یکی از محصولات را به صورت کاملا تخصصی  به عهده دارند. شما می توانید در صورت وجود هر گونه مشکل در دستگاه های تولید شده توسط این شرکت به این واحد مراجعه کنید و از خدمات ارائه شده در آن بهره مند شوید.

تعمیرات کانن با بهره مندی از به روز ترین ابزارآلات و مطابق با استاندارد های جهانی انجام می شود. تعویض قطعات نیز تنها با اطلاع مشتریان صورت می گیرد. قطعات فرسوده تنها با نمونه ی اورجینال جایگزین خواهند شد .

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩