اشتراک گذاری

بازیابی عکس دوربین کانن

حذف شدن اطلاعات یا پاک شدن حافظه دوربین از آن دست اتفاقاتی است که ممکن است برای هریک از کاربران دوربین های کانن روی دهد. در این شرایط کاربر شاهد از دست رفتن تمامی تصاویر و ویدئوهایی خواهد بود که پیش از این توسط دوربین ضبط و ثبت شده است. پاک شدن حافظه دوربین ممکن است به دلایل متعددی روی دهد. گاه ممکن است کاربر بر اثر حواس پرتی اقدام به پاک نمودن یا فرمت حافظه ی دوربین خود نماید و گاه این اتفاق بدون دخالت کاربر و به دلیل بروز اشکال در کارت حافظه روی می‌دهد. در این شرایط آنچه که مهم خواهد بود واکنش صحیح کاربر است. (این واکنش صحیح، ادامه ندادن کار با دوربین و عدم ذخیره کردن اطلاعات جدید بر روی دوربین تا زمانی است که اطلاعات دستگاه بازیابی گردند).

کاربرانی که به هر دلیل عکس‌ها و ویدئوهای ضبط شده توسط دوربین خود را از دست داده‌اند، میتوانند با اقدامات مشخصی، این فایل ها را بازیابی و ریکاوری نمایند. این گروه از کاربران می‌توانند با دنبال کردن مقاله پیش رو اطلاعات نسبتاً جامعی در این رابطه کسب کرده و شیوه ریکاوری دوربین کانن را فرا بگیرند. شایان ذکر است تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با بازیابی عکس دوربین کانن نیز با حضور در نمایندگی دوربین کانن و مراجعه به بخش بازیابی اطلاعات قابل دریافت است.

بازیابی عکس دوربین کانن

راه های بازیابی عکس دوربین کانن

ترمیم کارت حافظه

یکی از دلایل حذف شدن اطلاعات دوربین و ناقص شدن فایل های موجود در کارت حافظه این، وجود اشکال در خودِ کارت حافظه است. در برخی شرایط کارت حافظه دوربین به دلیل استفاده‌های مکرر دچار خرابی شده و کیفیت خود را از دست می‌دهد. این اتفاق در نهایت منجر به از دست رفتن اطلاعات دوربین و حذف آنها می‌شود.

وارد کردن دوباره کارت حافظه

در صورتی که عکس های دوربین کانن شما قابل مشاهده نیستند، برای بازیابی عکس دوربین کانن، خارج کردن و وارد کردن مجدد کارت حافظه می‌تواند موثر باشد.

حذف فایل  no media

وجود فایل no media در کارت حافظه ی دوربین، به معنی این است که پوشه موردنظر فاقد فایل های چندرسانه‌ای است. در صورتی که با چنین پیغامی روبرو شدید، میتوان گفت اطلاعات دوربین شما حذف نشده است، بلکه فقط قابل نمایش نیست. با استفاده از برخی نرم افزارهای مخصوص که در ادامه به معرفی بهترین آن میپردازیم، میتوان چنین مشکلی را تا حد زیادی برطرف کرد.

کپی نکردن تعداد زیادی از فایل ها بطور همزمان

یکی دیگر از مواردی که منجر به عدم دسترسی به فایل های حافظه دوربین می‌شود، جابجا کردن تعداد زیادی از فایل به کارت حافظه است. در این شرایط برای بازیابی عکس دوربین کانن، می‌توان تعداد فایل‌های کمتری را در هر بار کپی کردن جابجا کرد. این راه حل تنها برای برخی از کاربران به حل مشکل کمک کرده است و ممکن است این روش باعث رفع مشکل نشود.

بازیابی عکس دوربین کانن با نرم افزار

شاید شما هم فکر کنید، هیچ راه برگشتی برای عکس ها و تصاویر پاک شده ی دوربین تان وجود نداشته باشد. اما این طور نیست. برخی نرم افزارها، بازیابی عکس دوربین کانن، را به راحتی انجام خواهند داد. یکی از بهترین نرم افزارهای بازیابی عکس دوربین کانن،  CardRecovery نام دارد. نرم افزار بازیابی CardRecovery  برای ریکاوری عکس دوربین کانن می‌تواند به شما کمک کند. شما با کمک این نرم افزار می‌توانید عکس هایتان را که ناخواسته حذف کرده‌اید و یا در اثر فرمت از دست داده‌اید، از کارت حافظه دوربین های عکاسی و حتی کارت حافظه ی موبایل ها نیز بازیابی کنید.

برنامه ی CardRecovery از برجسته ترین و حرفه ای ترین نرم افزارهایی است که تا به حال برای بازیابی اطلاعات از کارت های مموری و سایر حافظه های همراه به بازار عرضه شده که قادر است عکس ها ، ویدئوها ، فایل های صوتی و … را در صورت پاک شدن، مفقود شدن، خراب شدن یا فرمت شدن آن از حافظه در کمترین زمان ممکن بازیابی کند. همان طور که گفته شد این نرم افزار برای بازیابی دیتاهای پاک شده از گوشی های موبایل نیز کاربرد دارد.

نمایندگی دوربین کانن

نمایندگی کانن را میتوان یکی از معتبر ترین مراکز فروش و پشتیبانی از فروش دوربین های کانن به شمار آورد. این مجموعه ی بزرگ هم اکنون در شعب مختلفی، خدمت رسانی به کاربران و خریداران خود را انجام می‌دهد. نمایندگی دوربین کانن، با جذب برترین و حرفه‌ای ترین متخصصان و مشاوران، فضایی را فراهم نموده است تا این دوربین ها، با بالاترین کیفیت و استاندارد ممکن، عرضه شوند یا مورد تعمیر و بازیابی قرار بگیرند. نمایندگی تعمیر دوربین کانن ، برای تمام سرویس‌های پشتیبانی و فروش خود، گارانتی و ضمانت نامه‌ی معتبر کتبی نیز ارائه می‌دهد.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩