اشتراک گذاری

چرا لپ تاپ صدا ندارد

“چرا لپ تاپ صدا ندارد” را میتوان به عنوان یکی از متداول ترین سوالات در بین کاربران لپ تاپ مطرح کرد. قطع شدن ناگهانی صدا و یا عدم وجود صدا پس از روشن کردن سیستم یکی از آزاردهنده ترین مشکلات رایج لپ تاپ است که در سیستم رخ میدهد. معمولا این مشکل، اختلالات جانبی به همراه نداشته و باقی عملگرهای سیستم به روال سابق کار میکنند. ریشه یابی علت قطع شدن صدای لپ تاپ، نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد؛ از این رو توصیه میکنیم در صورت بروز این اختلال، دستگاه خود را به مراکز تعمیری نامعتبر نسپارید.

در برخی موارد مشکل بسیار سطحی بوده و راه حلی ساده و پیش پا افتاده دارد. برای اطمینان از اختلالات سطحی، اتصالات لپ تاپ را چک کنید. آیکون صدای ویندوز را بررسی کنید، در صورت مات بودن آیکون، مشکل از اتصالات لپ تاپ خواهد بود. در غیر این صورت لازم است تمامی عوامل سخت افزاری و نرم افزاری بروز این مشکل را چک کنید تا مشکل پیش آمده ریشه یابی و سپس رفع شود. در این مقاله عوامل موثر در قطع شدن صدای لپ تاپ را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

علت قطع شدن صدای لپ تاپ

علت قطع شدن صدای لپ تاپ توشیبا

دلایل قطع شدن صدای لپ تاپ میتواند سخت افزاری و نرم افزاری باشد. پورت هدفون و اسپیکر لپ تاپ ، آی سی ها، کارت صدا و حتی مادر برد از سخت افزار های مربوط به صدا هستند که اختلال در آنها میتواند علت قطع شدن صدای لپ تاپ باشد. رفع اختلال در هر یک از این قطعات نیاز به تخصص و مهارت دارد.

عدم تجربه و تخصص میتواند آسیب های جدی تری را به دستگاه وارد کند. در نتیجه توصیه میکنیم در صورت قطع شدن صدای لپ تاپ به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ توشیبا مراجعه کرده و با خیالی آسوده لپ تاپ خود را به دست تعمیر بسپارید. چرا که تعهد و تخصص مهم ترین اولویت این مجموعه بوده و کادر فنی خود را بر همین مبنا گزینش و انتخاب نموده است.

رفع مشکل قطع شدن صدای لپ تاپ توشیبا

پس از یافتن علت قطع شدن صدای لپ تاپ، قطعا در جهت رفع آن اقدام خواهید کرد. بررسی اتصالات، اصلاح تنظیمات صدای لپ تاپ، بروز رسانی سیستم عامل، نصب مجدد درایورهای صدا و استفاده از windows troubleshooter از جمله راه های رفع مشکل قطع شدن صدای لپ تاپ توشیبا هستند.

برای استفاده از راهکار های گفته شده ابتدا لازم است اختلال پیش آمده ریشه یابی شود و در نهایت بهترین راه برای رفع مشکل اعمال شود.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ توشیبا

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ توشیبا همواره کوشیده است تا سطح خدمات خود را متناسب با کیفیت محصولات این برند ارتقا بخشد. گستردگی محصولات توشیبا قطعا گستردگی در خدمات ارائه شده را به همراه خواهد داشت. این مجموعه از تیمی متخصص و متبحر تشکیل شده است و قادر است کیفیت و سرعت را به صورت هم زمان و موازی در کار اعمال کند. خوشبختانه تلاش بی وقفه همکاران ما در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ توشیبا بی نتیجه نبوده و مشتریان با اطمینان کامل دستگاه معیوب خود را به کارشناسان ما میسپارند و در کمال رضایت دستگاه تعمیر شده خود را تحویل میگیرند.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر موبایل به همراه گارانتی خدمات
تعمیر موبایل (تهران،کرج،مشهد و سایر شهرستان ها)