اشتراک گذاری

نکات جالب در مورد پرینتر ها که شاید نمی دانستید

رول پرس ها دو عدد سیلندر هستند که باعث می شوند پودر تونر روی کاغذ ذوب شود. احتمالاً فکر می کنید کاغذ چرا آتش نمی گیرد. برای اینکه حرارت، کاغذ را آتش نزند، عمل ذوب شدن تونر، با سرعت زیاد انجام می شود. در واقع عمل ذوب شدن تونر بر روی کاغذ، هنگام حرکت آن به سمت بیرون پرینتر به سرعت انجام می گیرد برای همین اگر به کاغذ دست بزنید، گرمای آن را حس می کنید.

نکات جالب در مورد پرینتر ها که شاید نمی دانستید

پودر تونر، نیازی به حرارت زیاد برای ذوب شدن ندارد!

جالبه نه! با اینکه پرس های داخل پرینتر، به شدت داغ می شوند، تا تونر را ذوب کنند، شما حتی می توانید با کمی آب داغ، تونر را ذوب کنید. اگر کمی تونر روی لباس شما ریخته شده، با کمی آب سرد آنرا براحتی بشویید و اکیداً از آب گرم استفاده نکنید. این ماده دارای ذرات بسیار ریزی است که به حرارت بسیار حساس هستند.

کوچکترین پرینتر دنیا دارای ابعاد 5x5x28 سانتیمتر است!

یکی دیگر از نکات جالب در مورد پرینترها کوچک ترین پرینتر است.نام این پرینتر PrintStik نام دارد و توسط شرکت Planon ساخته شده است. وزن آن فقط 680 گرم است که آنرا کاملاً قابل حمل کرده است. PrintStik یک پرینتر بلوتوثی است که قابلیت چاپ 20 برگ در دقیقه را دارد. ( البته امروزه پرینترهای کوچکتر دیگری نیز ساخته شده اند که در هنگام ترجمه این متن وجود نداشتند)

شاید برایتان مفید باشد: تعمیر پرینتر در  محل

بزرگترین پرینتر دنیا دارای ابعاد 12 در 49 متر است! 

نام پرینتر Infinitus است و توسط شرکت Big Image Systems ساخته شده است. این پرینتر توانایی چاپ 609 متر مربع را دارد که برای چاپ زمینه های شو تلویزیونی و تئاتر و فیلم استفاده می شود.

نمایندگی فروش پرینتر کانن

یکی از محصولات کارآمد کمپانی کانن، ماشین های اداری است و پرینتر ها جزو اصلی ترین محصولات در این گروه به شمار میروند. پرینتر های کانن، به مدل های مختلفی تقسیم میشوند که هر کدام از آن ها برای مواردی خاص طراحی شده است. در این میان میتوان میتوانیم به پرینتر های رنگی ، جوهر افشان و لیزری، پرینتر های چندکاره ی کانن، پرینترهای صنعتی و حرارتی اشاره داشته باشیم.

این تنوع و تفاوت، انتخاب و خرید پرینتر را برای متقاضیان خرید پرینترهای کانن، کمی دشوار میکند. نمایندگی فروش پرینتر کانن، این دشواری های را از میان برده است. این مجموعه، به همراه کادر فروش مجرب و تیم قوی خود، میتواند هر گونه کمک و مشاوره ای در زمینه ی شناخت محصول را در اختیار خریداران قرار دهد. 

با بهره مندی از این جلسات مشاوره، کاربر میتواند دستگاه متناسب با کاربری، محل مورد نظر خود و البته سطح بودجه ای که در اختیار دارد را انتخاب کند. همچنین تمامی محصولات به فروش رسیده در نمایندگی فروش پرینتر کانن از گارانتی و ضمانت اصالت کالا نیز برخوردار است.

5/5(3 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩