اشتراک گذاری

ارور دستگاه کپی توشیبا

ارور دستگاه کپی توشیبا یکی از مسیر های تعین و تشخیص خرابی این دستگاه است. هنگامی که دستگاه با مشکلاتی رو به رو می شود.، با نشان دادن یک ارور و گاهی نیز چندین ارور، اعلام خرابی می کندو با کمال خوش شانسی منشاء این خرابی را نیز معرفی می کند. 

در این صورت کاربر به راحتی می تواند اختلال موجود در دستگاه را شناسایی کند و برای رفع آن هر آنچه را که لازم باشد، انجام دهد. ارور دستگاه کپی توشیبا در حقیقت روش سخن گفتن دستگاه با کاربر است که تعمیر دستگاه کپی را راحت تر و مطمئن تر می سازد.

ارور دستگاه کپی توشیبا

رفع ارور دستگاه کپی توشیبا

وقتی با چاپ کمرنگ یا محو روبه رو هستیم معمولا در دستگاه کپی چند منظوره توشیبا ظاهر می شود. وقتی با این ارور مواجه هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

احتمالا میزان جوهر کم است، پس یک کارتریج تونر جدید نصب کنید.

ممکن است کاغذ مورد ِاستفاده با مشخصات کاغذ مناسب دستگاه هم‌خوانی نداشته باشد؛ یا کاغذ خیلی مرطوب یا خیلی زبر باشد.اگر تمام صفحه کمرنگ است؛ برای تعمیر ارور دستگاه کپی توشیبا وضوح چاپ را تنظیم کنید.

گاهی تنها با تمیز کردن کاتریج تونر این مشکل حل می شود. ممکن است سطح روی بخش LSU در داخل دستگاه کثیف باشد؛ LSU  را تمیز کنید. اگر مشکل حل نشد، حتما با نمایندگی رسمی توشیا تماس بگیرید.

برهم ریختگی رنگ پس زمینه در سند چاپی

برای تعمیر ارور دستگاه کپی توشیبا باید بدانید که درهم ریختگی پس زمینه بر اثر توزیع اتفاقی ذرات جوهر روی صفحه چاپ ایجاد می شود. احتمالا کاغذ مصرفی شما خیلی مرطوب است. بنابراین کاغذ را فقط در صورت لزوم باز کنید تا کاغذها رطوبت زیادی به خود نکشند. اگر درهم ریختگی پس زمینه تمام سطح یک صفحه چاپ شده را در بر بگیرد، وضوح چاپ را از طریق نرم افزار یا مشخصات چاپگر خود تغییر دهید.

سیاه بودن رنگ زمینه در صفحات چاپی دستگاه کپی توشیبا

این مشکل معمولا در دستگاه کپی چند منظوره توشیبا ظاهر می شود. وقتی با این ارور مواجه هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

 برای تعمیر ارور دستگاه کپی توشیبا در این شرایط از کاغذی با وزن کمتر استفاده کنید. شرایط خیلی خشک (رطوبت پایین) یا خیلی مرطوب (بیش از رطوبت نسبی ٨٠ ٪) زمینه ساز این ارور است و به افزایش سایه پس زمینه منجر می شود. در نهایت می توانیدکارتریج را تعویض کنید.

ارور کج شدن کاغذ حین چاپ

وقتی کاغذ حین چاپ کج می شود، برای تعمیر ارور دستگاه کپی Toshiba باید مطمئن شوید که کاغذ درست در چاپگر قرار گرفته است و راهنماها در اطراف دسته کاغذ خیلی سفت یا شل نیستند. نوع و کیفیت کاغذ را چک کنید.

تاب برداشتن کاغذ یا کشیده نشدن کاغذ به داخل دستگاه کپی

اگر کاغذ چاپ شده تاب برمی‌دارد یا کاغذ به داخل دستگاه کشیده نمی شود، برای تعمیر ارور دستگاه کپی Toshibaدسته کاغذ موجود در سینی را پشت و رو کنید و کاغذ درون سینی را ١٨٠ درجه بچرخانید. در تنظیمات دستگاه،  نوع کاغذ را روی Thin Paper تنظیم کنید

ارور توخالی بودن کاراکترهای چاپی

برای تعمیر ارور دستگاه کپی توشیبا در این شرایط نوع کاغذ را تغییر دهید. البته گاهی توخالی بودن کاراکترهای چاپی می تواند به دلیل ترکیب و جنس ترانسپرنت، عادی باشد. ممکن است شما چاپ را روی سمت اشتباه کاغذ انجام داده باشید و در نهایت ممکن است کاغذ مناسبی برای دستگاه چاپ خود انتخاب نکرده باشید.

نمایندگی دستگاه کپی توشیبا

نمایندگی دستگاه کپی توشیبا ، واحدی مجاز و استاندارد است که می توانید به راحتی به آن اطمینان کنید. امروزه دستگا های کپی در سازمان ها و ادارات کوچک و بزرگ کارایی بسیاری دارند. ما در مرکز تعمیرات توشیبا همواره تلاش می کنیم تا همه خدمات متنوع مربوط به این دستگاه را به کاربر ارائه دهیم تا او سردرگم و بلاتکلیف نباشد.

تکنسین های مجرب و متعهد این مرکز در تعمیر و ترمیم دستگاه های کپی فعال هستند و تجربه طولانی دارند. با مراجعه به نمایندگی دستگاه کپی توشیبا هر گونه نگرانی در رابطه با چگونگی اجرای تعمیرات برای کاربر از بین خواهد رفت، زیرا تعمیرکار می داند چه طور و از کجا مسیر تعمیر و ترمیم را آغاز کند.

نمایندگی توشیبا با استفاده از تجهیزات مدرن و سازگار با تکنولوژی های جدید و دسترسی به آرشیوی از قطعات جانبی اصل و شرکتی، به راحتی می تواند صفر تا صد خدمات مربوط به این دستگاه را پشتیبانی کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید.

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩